Forum

Strony : 1

#1 23-04-2021 o 08h13

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 621


Witajcie, strażniczki!


Napotkałeś/Napotkałaś problem w grze dotyczący dwudziestego odcinka The Origins?

W tym wątku możesz go zgłosić. Upewnij się jednak, czy odpowiedź na twoje pytanie/problem nie znajduje się w POMOCY lub w dziale najczęściej zadawanych pytań.

Jeśli nadal nie rozwiązałeś/rozwiązałaś swojego problemu, opisz go tutaj.

Pamiętaj aby:
✓ napisać czego dokładnie dotyczy twój problem/pytanie
✓ umieścić wszelkie informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu
✓ jeśli uważasz, że zrzut ekranu jest potrzebny, umieść go w spoilerze, jeśli jest duży
✓ być uprzejmym w swoich postach.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#2 10-05-2021 o 17h16

Straż Obsydianu
zuzalena
Nowa
zuzalena
...
Wiadomości: 2

Zadanie "Return to your room and prepare your things for the grand departure."

Wracam do pokoju dziesiątki razy, nic się nie dzieje, więc również chodzę po innych miejscach. Również, nic się nie dzieje. Ciasteczka także czyściłam. Co w tym wypadku mogę zrobić?

Offline

#3 10-05-2021 o 18h45

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@zuzalena u Fenghuanów? Przed pokojem musisz spotkać Zifu. Musisz połazić, ew. wrócić do ogrodów i kuknąć czy HuangHua się tam zwidzi, choć powinnaś a nią rozmawiać chwilę wcześniej.


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#4 10-05-2021 o 19h07

Straż Obsydianu
zuzalena
Nowa
zuzalena
...
Wiadomości: 2

Z Huang Hua rozmawiałam, owszem, a Feng Zifu totalnie nigdzie nie ma. Chodziłam dosłownie wszędzie, a przed pokojem też byłam tysiąc razy  /static/img/forum/smilies/roll.png

Offline

Strony : 1