Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 42

#176 06-06-2017 o 19h23

Straż Obsydianu
Lavri
Pokonała kurę
Lavri
...

Oooo! OOOOOOOO MÓJ ART (ten komiks)! Haha!  /static/img/forum/smilies/cool.png  /static/img/forum/smilies/cool.png
Anyway, mam tak samo. Ja rozumiem, że się zaczęli z Ezem dogadywać i wgl ale tak zaraz rzucać mu się w ramiona... xD Okej, fanserwis musi być, no ALE JEDNAK.
Co nie znaczy, że narzekam. Jak dają, to biorę. Lubię fanserwis z Ezem heh  /static/img/forum/smilies/tongue.png

#177 06-06-2017 o 21h00

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Zdecydowanie się zgadzam! Nie jestem fanką szybkiego przechodzenia do RZECZY, zwłaszcza z taką postacią, jak Ez, z którą o wiele fajniej się najpierw podroczyć/static/img/forum/smilies/wink.png Następnie przejść przez etap udawania, że nie, unikania się oraz podchodów wszelkich.
Nie dziwię się, że Ez nie zareagował entuzjastycznie, sama nie mając alergii na dotyk lekko bym się wkurzyła na taką próbę naruszenia strefy osobistej przez osobę, którą ledwie znam.
A co do najnowszego odcinka... taki elf to sama słodycz, kojarzy mi się z walentynkową ilustracją, niestety, tak podle spartoloną pod względem proporcji /static/img/forum/smilies/hmm.png

@Lavri, miło Cię tu widzieć, zawsze raduje moje serduszko, gdy dołączają do nas takie talenty /static/img/forum/smilies/big_smile.png Koniecznie pochwal się innymi pracami z Ezem, jak jakieś spłodzisz /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/bne8BcV.gif

#178 11-06-2017 o 20h32

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Cześć, jestem w fanklubie nowa /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jak miło dolączyć do klubu miłośniczek tego wrednego jak trzy diabły elfa \m/ Ech, tak kiepsko odpowiadać na pytanie tygodnia, skoro już wiemy, jaka była jego reakcja. I moim zdaniem była idealna xD Chociaż też nie ma co skarżyć się na Gardzię, że zbyt emocjonalnie do tego podeszła, zwłaszcza że Nevra i Valkyon zareagowali na to... hm, normalnie, odwzajemniając uścisk. Ale czy przez to Ez nie jest jeszcze ciekawszą postacią? Oj taj, bo jest intrygujący, to taki twardy orzech do zgryzienia i to jest świetne! <3

Co do konkursu... no fajnie. Nade mną wisi groźba nieskończenia pracy licencjackiej, a teraz jeszcze konkurs, do którego koniecznie muszę się zgłosić. Ech :c xD

Edytowano:

Ok, tak jak obiecałam, tak napisałam! Enjoy!

PRACA KONKURSOWA: opowiadanie pt. "Mgła"

Mam tylko nadzieję, że za bardzo nie wybiegłam z wyobraźnią, a zmieszczenie się w limicie znaków było mordęgą. Wyszło mi ich 4489 po usunięciu jednego akapitu i kilku zdań /static/img/forum/smilies/hmm.png Ech, te limity :< xd

Posty zostały sklejone przez moderatora.
// Hidney

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (16-06-2017 o 20h13)

https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

#179 13-06-2017 o 00h30

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

@Methrylis, wielkie dzięki za opowiadanie! Limity to koszmar, wiem, ale cóż, musimy wyrównywać szanse /static/img/forum/smilies/smile.png

https://zapodaj.net/images/53bbd86d5aeb0.png

Wiadomo, nowy odcinek /static/img/forum/smilies/wink.png Jesteśmy w nim świadkami ciekawej konwersacji Ezarela z chłopakami, ale moją uwagę zwróciła rozmowa Gardienne z Karenn.

szczegóły dla tych, co przeszły/static/img/forum/smilies/wink.png

I teraz pytanie: jak to interpretujecie? Czy to forma potwierdzenia, że elfa i pielęgniarkę łączy coś więcej?
Nasze wcześniejsze spektulacje odnośnie ich związku znajdziecie w sekcji ,,Dyskusje"/static/img/forum/smilies/wink.png

#180 13-06-2017 o 11h59

Straż Obsydianu
Lavri
Pokonała kurę
Lavri
...

Albo są w jakimś związku, albo są blisko jako przyjaciele. Ewelein jest tam przecież lekarzem, pomaga w przypadku zarówno problemów zdrowotnych ORAZ jak ktoś ma jakieś problemy psychiczne (Alaeja i Gardienne i ich fobia przed wodą)
MOŻE Ez też miał kiedyś jakieś... problemy? Ta awersja przed dotykiem i w ogóle. Znaczy, jasne - może po prostu nie lubi być dotykany, sama też nie przepadam jak mi ktoś narusza przestrzeń osobistą. Ale może jest w tym coś więcej i Ewelein jakoś mu pomogła, a przecież, bądźmy szczerzy, coś takiego zbliża ludzi.
POZA TYM absolutnie nie widzi mi się odbijać jej Eza bo ją lubię, więc lepiej żeby nic poza przyjaźnią między nimi nie było xD

#181 13-06-2017 o 18h03

Straż Absyntu
Vistana
Przyjaciółka Jamona
Ericca
...

Odwołując się do pytania tygodnia odnośnie relacji Ezarela z Ewelein to uważam, że między nimi "coś" jest. To, jak się przy sobie zachowują jest co najmniej dziwne, ciężko też jakkolwiek to nazwać. Trochę tak "oficjalnie". W najnowszym odcinku podczas męskiej rozmowy Valkyon coś wspomniał elfowi o tajemniczej "Lain", co pasowałoby jako skrót od jej imienia.
Możliwe, że coś między nimi jest, a przynajmniej możemy się domyślić, że Ez kogoś najprawdopodobniej ma. Może dowiemy się czegoś konkretniejszego w najbliższych (lub tych nico dalszych) odcinkach.

Nie jestem za tym "związkiem" jakby istniał, nie lubię samej elfki, od samego początku niczym mnie do siebie nie przekonała. To, że umie dobrze leczyć i jest pielęgniarką? To fajnie, pokłony za to, ale kto wie czy stanowi zagrożenie dla naszej Gardienne, więc rywalki czy też kandydatki na rywalkę się raczej nie lubi. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Ericca (13-06-2017 o 18h04)

#182 13-06-2017 o 18h23

Piechur Straży
Maniac
...

Lavri napisał

POZA TYM absolutnie nie widzi mi się odbijać jej Eza bo ją lubię, więc lepiej żeby nic poza przyjaźnią między nimi nie było xD

Podobnie jak @Lavri mam nadzieję (!), że pomiędzy Ezem i Eweliną nie żadnych relacji tego typu. Bo to, że rozmawiają ze sobą, zwierzają się to widać gołym okiem. Jednak nie zauważyłam też jakiś gorętszych uczuć.

No i ostatnio doszłam też do wniosku, że to na pewno coś innego ich łączy (niż większość zakłada w teoriach spiskowych), ponieważ nie sądzę, że Karenn byłaby aż tak okrutna i nie ostrzegła Gardzi. Mało tego, gdy w odc 10 chłopacy wrócili z misji, to powiedziała: "Idź i się przywitaj z NIM..."
Swoją drogą to niezłe ziółko z niej, gdyż mogła od razu zdradzić, co jest pomiędzy elfami...

P.S. @Lavri, naprawdę spodobał mi się ten obrazek od ciebie i fajnie było by zobaczyć też inne, jeżeli jakieś się pojawią kiedyś ;"D

Ostatnio zmieniony przez Maniac (13-06-2017 o 18h26)

#183 13-06-2017 o 19h16

Straż Cienia
Akasiena
Żołnierz Straży
Akasiena
...

@Hayal - Mam małe pytanie odnośnie konkursu. Mój rysunek jest już praktycznie skończony, tylko zastanawiam się czy tło jest koniecznością?

https://iv.pl/images/9938f8c3d781f1d10bbf04285a6eb778.jpg

#184 13-06-2017 o 19h36

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Maniac napisał

No i ostatnio doszłam też do wniosku, że to na pewno coś innego ich łączy (niż większość zakłada w teoriach spiskowych), ponieważ nie sądzę, że Karenn byłaby aż tak okrutna i nie ostrzegła Gardzi. Mało tego, gdy w odc 10 chłopacy wrócili z misji, to powiedziała: "Idź i się przywitaj z NIM..."

Też bym nie chciała, by ich coś łączyło. Bo to, że COŚ ich łączy jest pewne - oboje są elfami. No i własnie - na cholerę napuszczać Gardzię na zajętego faceta?

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (15-06-2017 o 16h22)

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "

#185 13-06-2017 o 19h42

Piechur Straży
Maniac
...

@Methrylis,
tak cicho podpowiem, że jeszcze tej sytuacji nie było co opisujesz, więc edytuj szybko nim przyjdą mody xD

I tak samo się zastanawiam, o co może chodzić z tym, że zarówno Aleja i Karenn radziły jej odpuścić... Może chodzi o jakieś wcześniejsze wydarzenia, zanim Gardzia przybyła do El. No sama jestem ciekawa tego.

Ostatnio zmieniony przez Maniac (13-06-2017 o 19h43)

#186 13-06-2017 o 19h56

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Ja właśnie też. Bo czemu w ogóle o tym wspomniały, zamiast wprost powiedzieć: on kogoś ma, odpuść? No i Karenn wyraźnie widzi, co się święci, zwłaszcza że przecież Gardzia się do tego przyznała. Na pewno by ją ostrzegła, że nie ma co kręcić. A ta gadka, żeby lepiej sobie go odpuścić... może to mniej skomplikowane? Może chodzi o jego trudny charakter? Albo o jakąś traumę, przez co Ez jeszcze nie jest gotowy na związek?

#187 14-06-2017 o 00h05

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Akasiena napisał

@Hayal - Mam małe pytanie odnośnie konkursu. Mój rysunek jest już praktycznie skończony, tylko zastanawiam się czy tło jest koniecznością?

Pozwolę sobie zacytować regulamin /static/img/forum/smilies/wink.png

1. Obrazek (digital lub odręczny) powinien przedstawiać postać Ezarela w wieku dziecięcym, tj 0-16, w kontekście sytuacyjnym, a więc na tle/w towarzystwie innych postaci/wykonującego jakieś czynności/itp, gdyż tematem konkursu jest historia. Rysunki będące wyłącznie portretem nie będą brane pod uwagę. Jak najbardziej dozwolone jest rysowanie chibi, jeśli będzie spełniało wcześniej wymienione warunki.

Więc nie, tło nie jest koniecznie, jeśli praca mimo jego braku spełnia pozostałe warunki.

A co do pytania - zgadzam się z Wam, że Karenn i Alajea okazują Gard sporo sympatii, pewnie zatem powiedziałyby wprost, że Ez jest zajęty. I zdecydowanie wampirzyca nie ułatwiałaby naszej bohaterce kontaktu z nim. No i trudno mi sobie wyobrazić, że byłby zaręczony, z narzeczoną w tym samym budynku, i przez tyle czasu pobytu Gardienne nikt by o tym nawet nie napomknął. Może np. Ewelein jest kimś z rodziny, kto ma kontrolować elfa podczas jego pobytu w Kwaterze?

#188 14-06-2017 o 00h15

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Nie no, kontrolować...? Chyba nie - Ez może i jest złośliwą mendą, ale dojrzałości i odpowiedzialności raczej mu nie brak, zwłaszcza że jest Szefem Straży. No nie wiem... tak sobie pomyślałam, że skoro Gardzia przy pytaniu o pokrewieństwo Nevry i Karenn usłyszała, że to trochę jak podobieństwo między Ezem a Ewką, to może rzeczywiście są jakoś spokrewnieni... Albo elfy łączy jakaś dziwaczna więź niezrozumiana dla pozostałych śmiertelników, jako że to istoty wyższe, w których płynie czysta, szlachetna krew /static/img/forum/smilies/wink.png Czy coś. No nie wiem, ale nie chciałabym, by Ewka była dziewczyną Eza. Raz, że bym nie chciała, a dwa, że, kurcze, jakoś mi to nie pasuje! Walki i wojny walkami i wojnami, ale takie chamskie odbijanie... coś mi tu nie leży.

Już bardziej pasuje mi teoria, że oni kiedyś byli ze sobą, ale rozstali się w... hm, średnich humorach. I mimo że oficjalnie nic ich nie łączy, to może reszta wie swoje i podejrzewa, że ci dwoje nadal czują do siebie miętę...

#189 14-06-2017 o 11h22

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Methrylis napisał

Już bardziej pasuje mi teoria, że oni kiedyś byli ze sobą, ale rozstali się w... hm, średnich humorach. I mimo że oficjalnie nic ich nie łączy, to może reszta wie swoje i podejrzewa, że ci dwoje nadal czują do siebie miętę...

O, to całkiem nowa koncepcja, ale trafia do mnie - aczkolwiek nie wiem, czy pociesza /static/img/forum/smilies/tongue.png Ostatecznie była, a którą koleś ma nadal więź, rozmawia z nią i spędza czas to też nic fajnego dla potencjalnej kandydatki.

#190 14-06-2017 o 11h27

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Pewnie, że nie - mnie w ogóle ta ich relacja nie cieszy, jakakolwiek by nie była. Ale już lepiej "była" niż "obecna", prawda? /static/img/forum/smilies/wink.png No a jak już jakimś cudem Ezarel zgłupieje tak bardzo, by stracić dla Gardzi głowę (co KIEEDYŚ tam przecież nadejść musi - oby!), to cóż nam Ewka, skoro będzie po ptakach? ^ ^

#191 14-06-2017 o 21h46

Straż Cienia
Vanillka
Straż na szkoleniu
Vanillka
...

Właściwie to trudno określić relację Ezarela z Ewe, bo ja od dłuższego czasu mam mindfucka i w każdej teorii mi coś nie pasuje.

Według mnie, większe zainteresowanie bije od Ezarela - to z jego strony padają komplementy, Ewe póki co jest obojętna. Gdy przechodzi się nią odcinek 7, wpadają na siebie z dwa-trzy razy, a ich reakcje na siebie dalekie są od wizerunku szczęśliwej pary. Także przez to trochę trudno przylepić im łatkę "normalnego" związku, dlatego najbardziej przemawia do mnie teoria z zaaranżowaniem.

Jak wiele razy było wspomniane, elfy to "cenna" rasa. Z tego, co kiedyś czytałam, małżeństwa w ich stronach to bardziej obowiązek wobec rodziny, niż faktyczne uczucia. Dla mnie ma to najwięcej sensu - bo niewątpliwie, Eza i Ewe łączy jakaś dziwna więź, ale daleka jest ona pojęciu miłości. Być może to ich rodziny podjęły decyzje o ich przyszłości, nigdy nic nie wiadomo. W sumie, wolałabym taką wersję - nieszczególnie uśmiecha mi się odbijanie komuś chłopaka. Ale jak trzeba to trzeba. Czekam na zadanie "potraktuj Ewe młotem nowicjusza".

Myślę, że wątek Eza będzie w dużym stopniu dotyczył jego pochodzenia. Kiedyś w końcu załapie krasza na Gardzię, a wątpię, że jego DUMNA ELFIA RODZINA ucieszy się z ludzkiej synowej, która nie grzeszy inteligencją XD

W każdym razie, gdyby Chino planowała urządzić im ślub, to Gardzia chętnie znoukatuje proboszcza i porwie Eza sprzed ołtarza. Amen.

Prawie skończyłam pracę na konkurs, ale muszę ją trochę zmodyfikować, bo przekroczyłam limit, so sad.

#192 14-06-2017 o 23h10

Straż Cienia
Akasiena
Żołnierz Straży
Akasiena
...

Moja praca na konkurs. ~

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

#193 14-06-2017 o 23h28

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Vanillka napisał

W każdym razie, gdyby Chino planowała urządzić im ślub, to Gardzia chętnie znoukatuje proboszcza i porwie Eza sprzed ołtarza. Amen.

Droga Chino,
bardzo proszę o scenę, w której Gardzia nokautuje proboszcza.
Pozdrawiam,
Hayal

Dzięki za prace, dziewczyny! Mam nadzieję, że przez weekend nam się tu ich jeszcze kilka nazbiera (oby jak najwięcej) /static/img/forum/smilies/smile.png
A co do Ewki, też cały czas obstawiałam aranżowane małżeństwo. Ale kurka, tyle czasu, i nikt nic o tym? W rozmowie, cokolwiek? No chyba, że to nie jest klepnięte, a uznawane za oczywiste, bo np. są jedynymi elfami z tego rodu w odpowiednim wieku.

#194 14-06-2017 o 23h35

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Potrafi mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nigdy nie byłam przekonana do zaaranżowanego małżeństwa? Hm, chyba wiem, mam jeden powód. Zaaranżowane małżeństwa mają miejsce w bardzo ważnych, wysoko urodzonych rodach. Owszem, oboje to elfy, szlachetne stworzenia i tak dalej, ale jednak.. teoretycznie służą. Każde z nich przed kimś odpowiada. On jest Szefem Straży odpowiadającym przed Miiko, ona pielęgniarką. Tak po prostu? No jasne, możliwe, że to ich rodziny TAK PO PROSTU zmówiły się, by ich ze sobą połączyć. Ale i tak jakoś mi się to gryzie. To jest chyba za poważne na taką biedną Gardzię, która, nie oszukujmy się, raczej miałaby nijakie szanse w starciu z elfimi rodami. I Ez mógłby się nawet w przyszłości burzyć, ale to z kolei tak jakby namawia do buntu przeciw rodzinie. A czy ja wiem, czy gra przeznaczona głównie dla nastolatków promowałaby takie rozwiązania...? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Może za bardzo się czepiam, ale to właśnie dlatego, że nigdy nie miałam zaufania do tej teorii, mimo że to chyba najpopularniejsza spośród wszystkich dotyczących Ezarela.

#195 15-06-2017 o 00h32

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Zawsze może być tak, że rozmnażają się tylko w rodzinie, niezależnie od ,,szlachetności" rodu. Choć fakt, że to ciężko rozgrać na koniec, bo przecie Chino nie zabije Ewki /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#196 15-06-2017 o 12h40

Straż Obsydianu
Azalin
Oficer Straży
Azalin
...

Methrylis napisał

Potrafi mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nigdy nie byłam przekonana do zaaranżowanego małżeństwa? Hm, chyba wiem, mam jeden powód. Zaaranżowane małżeństwa mają miejsce w bardzo ważnych, wysoko urodzonych rodach. Owszem, oboje to elfy, szlachetne stworzenia i tak dalej, ale jednak.. teoretycznie służą. Każde z nich przed kimś odpowiada. On jest Szefem Straży odpowiadającym przed Miiko, ona pielęgniarką. Tak po prostu? No jasne, możliwe, że to ich rodziny TAK PO PROSTU zmówiły się, by ich ze sobą połączyć. Ale i tak jakoś mi się to gryzie. To jest chyba za poważne na taką biedną Gardzię, która, nie oszukujmy się, raczej miałaby nijakie szanse w starciu z elfimi rodami. I Ez mógłby się nawet w przyszłości burzyć, ale to z kolei tak jakby namawia do buntu przeciw rodzinie. A czy ja wiem, czy gra przeznaczona głównie dla nastolatków promowałaby takie rozwiązania...? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Może za bardzo się czepiam, ale to właśnie dlatego, że nigdy nie miałam zaufania do tej teorii, mimo że to chyba najpopularniejsza spośród wszystkich dotyczących Ezarela.

Czy ja wiem czy ta sprawa mogłaby być "za poważna" czy to dla Gardzi, czy też dla grających dziewczyn? Przecież to już chyba w pierwszej czy drugiej gimnazjum czyta się "Romeo i Julię", tak odnośnie buntu wobec rodziny. Nie przesadzajmy też z tymi ograniczeniami - tym bardziej, że w grze spotkaliśmy się już z paleniem żywcem, jakby na to nie spojrzeć.

Teoria z aranżowanym małżeństwem jak dla mnie ma sens. Jak chodzi o wysokie rody, fabularnie można wyjaśnić bardzo wiele rzeczy i nie ryzykowałabym stwierdzenia, że ze względu na służbę w Eel nie są aż tak ważni. Po prostu za mało jeszcze wiemy zarówno o funkcjonowaniu tego świata, jak i o samych postaciach, żeby wyciągać tak daleko idące wnioski - moim zdaniem. Zresztą, być wysoko urodzonym nie znaczy nie odpowiadać przed nikim. Samo stanowisko Ezarela jest bardzo wysokie, co zaś tyczy się Ewe... Mogłabym się rozwodzić nad wykształceniem medyków oraz faktem, że byli niezwykle cenieni, również wysoko postawieni zostawali nimi z pasji etc, lecz... Ja naprawdę nie wiem, jak funkcjonuje samo społeczeństwo w Eldaryii, jaką tam oni mają hierarchię wewnętrzną, podstawowe wykształcenie. Ale wracając do rzeczy, przyglądając się reakcjom postaci i tak dalej, można by pomyśleć, że wszyscy wokół uznają Eza i Ew za parę, poza nimi samymi. Ile razy Gardzia słyszała rzeczy w stylu "Nie zawracaj sobie nim głowy", "Odpuść go sobie". Przy ścieżce z Ezarelem chyba tego typu zdania pojawiają się niemal za każdym razem, gdy publicznie się przyzna, że się go lubi. Postacie są wówczas wyraźnie zakłopotane. Biorąc pod uwagę dodatkowo stosunek samych zainteresowanych do siebie - nie wydają się jakoś szczególnie blisko, że tak zacytuję naszą postać, możliwe, że faktycznie ich rodziny zdecydowały się na małżeństwo polityczne.

Eweliną samą w sobie też bym się aż tak nie przejmowała. Zakładając, że to faktycznie "jedynie" polityczna kwestia i nie ma między nimi nic głębszego,  nie ma ona powodu do zazdrości - dla niej nawet lepiej, jeśli Ez nie zdecyduje się na mariaż, ona będzie wolna. No, może obawiać się jedynie następnego wybranego przez rodzinę kandydata, ale tu już zaczynają się dalekie związki przyczynowo-skutkowe. Stawiałabym w każdym razie na krótką dramę z rodziną Eza, która raczej nie będzie szczęśliwa, że syn nie chce wywiązać się z umowy, w dodatku jak to tak, bo człowiek, bo mieszanie ras i ogólnie skandal. //Ale spokojnie, w końcu główna bohaterka nie jest główną bohaterką bez przyczyny, pewnego dnia dowiemy się, dlaczego tak jest i czego chciała od niej Oracle, a wtedy pewnie status społeczny Gardzi znacząco pójdzie w górę//

Okej, rozpisałam się i wątpię, by ktoś to przeczytał do końca. Chaos tej wypowiedzi jest okropny, bardzo przepraszam za to. ^^"

Edit: Proszę o wybaczenie, sądziłam, że jeśli odpowiednio oznaczę spoiler, to nie będzie problemu. Ale w takim wypadku usuwam już tę część.

Ostatnio zmieniony przez Azalin (15-06-2017 o 15h38)

https://i.imgur.com/r9XBhYD.gif

#197 15-06-2017 o 15h11

Straż Cienia
Hayal
Pokonała Dahu
Hayal
...

Dziewczęta, rozumiem emocje w dyskusji, i tak dalej... Ale przypominam, że o fabule francuskich odcinków nie można rozmawiać, także w spoilerach. Zapraszam do konwersacji w ich temacie na priv /static/img/forum/smilies/smile.png

Co do ,,odradzania" Eza przez dziewczyny, też zwróciłam na to uwagę, choć z drugiej strony, czemu Karenn pokierowała Gard do elfa, gdy wrócił?

#198 16-06-2017 o 11h12

Straż Absyntu
Oilell
Szeregowiec
Oilell
...

No patrzcie. Pytanie tygodnia jakby specjalnie dla mnie. Szkoda że po najnowszym odcinku na francuskiej wersji ciężko będzie nie rypnąć spoilerem :'> (taki żarcik)

Jak dla mnie to to aranżowane małżeństwo raczej nie jest. Powiedziałabym, że są rodzeństwem lub kuzynostwem. Dlaczego? Opierając się na wypowiedzi Karenn ofc. A te teksty, że nie powinnyśmy się przywiązywać do elfa, moim zdaniem wskazują na jakąś traumę powiązaną z jego przeszłością. Ktoś kiedyś tu mruknął, że może był kiedyś zakochany i babka złamała mu serce i mi bardziej pasuje ta opcja niż pomysł, że ma się hajtać z moją ulubioną żeńską postacią :v

#199 16-06-2017 o 19h41

Straż Cienia
Akasiena
Żołnierz Straży
Akasiena
...

Świeżo skończony rysunek do galerii fanklubu Eza. xD Oczywiście dodacie jak będziecie chciały, bo wiem, że pięknie nie rysuję, ale lubię to robić i wyobrażać sobie Eza w różnych sytuacjach ~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw jeśli któraś z was chciałaby sprośny rysunek z Ezem to byłabym chętna do narysowania i wstawienia takiego rysunku tutaj na forum (oczywiście zakryłabym to jakiś spoilerem). ^^

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Z góry bardzo przepraszam za linie i jakość, ale rysowane było to niestety w zeszycie. >->

#200 16-06-2017 o 20h09

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Oilell napisał

Jak dla mnie to to aranżowane małżeństwo raczej nie jest. Powiedziałabym, że są rodzeństwem lub kuzynostwem. Dlaczego? Opierając się na wypowiedzi Karenn ofc. A te teksty, że nie powinnyśmy się przywiązywać do elfa, moim zdaniem wskazują na jakąś traumę powiązaną z jego przeszłością. Ktoś kiedyś tu mruknął, że może był kiedyś zakochany i babka złamała mu serce i mi bardziej pasuje ta opcja niż pomysł, że ma się hajtać z moją ulubioną żeńską postacią :v

Podpisuję się pod tym komentarzem rękami i nogami! Jako zawzięta przeciwniczka teorii o zaaranżowanym małżeństwie (nie pytajcie, czemu aż tak się uwzięłam, bo sama do końca nie wiem), jestem bardziej za tym, że albo Ez i Ewka BYLI razem, choć się rozstali, albo, tak jak Oilell napisała, Ezek został mocno skrzywdzony, być może przez ludzką dziewczynę. Lub w sumie opzez kogokolwiek innego, ale może Ezarel po prostu doszedł do wniosku, że związki są na razie nie dla niego, o czym gdzieś tam po cichu słyszała już cała Straż. Stąd te ostrzeżenia Karenn: być może właśnie chodziło o to, że Ez jeszcze nie chce pisać się na związki. Oby o to chodziło, bo na teoria o wiele bardziej mi leży niż jakieś spiski małżeńskie.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 42