Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-03-2017 o 20h46

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...
Wiadomości: 2 918

NIE MOGĘ ZNALEŹĆ POSTACI ...
czyli co zrobić w takiej sytuacji

Wielokrotnie zgłaszacie błędy dotyczące niemożliwości znalezienia postaci podczas przechodzenia odcinka. W większości przypadków nie macie do czynienia z błędem, a ze zwykłą mechaniką gry, która skonstruowana jest w ten sposób, że trzeba wydać nieco punktów maany, by ostatecznie spotkać upragnioną postać.
Co zrobić, by uchronić się przed jak największą stratą maany? Przedstawiamy kilka punktów, które mogą wam w tym pomóc.

I. Przeglądarką rekomendowaną dla gry Eldarya jest Google Chrome i to właśnie na niej działa najlepiej. Jeżeli gracie na innej przeglądarce i nie możecie znaleźć postaci, spróbujcie poszukać jej podczas korzystania z Google Chrome.

II. Wyczyśćcie pliki cookies (inaczej zwane ciasteczkami) przeglądarki, której używacie do gry w Eldaryę. Przepełniona pamięć nie wpływa dobrze na prawidłowość rozgrywki, najlepiej czyścić ją dość regularnie.

III. Na niemożliwość znalezienia postaci często ma też wpływ kolejność zadań w rozgrywce. Sprawdźcie czy w aktywnych zadaniach nie przegapiłyście żadnego przedmiotu do zebrania etc. Bez tego gra nie może ruszyć dalej! By sprawdzić czy czegoś nie przegapiliście, zajrzyjcie do solucji

IV. Warto przejść się ponownie po wszystkich dostępnych lokacjach, gdyż postacie mogą pojawić się dopiero za którymś razem.

V. Uzbrójcie się w cierpliwość! Czasem by znaleźć odpowiednią postać trzeba stracić sporą ilość punktów maany - tak działa gra.

Dopiero kiedy wszystkie wyżej wspomniane punkty zawiodą, udaj się do działu BUGI i zgłoś swój błąd, dokładnie opisując problem.


lista może być edytowanahttps://i.imgur.com/KrEzCu0.gif https://i.imgur.com/KnCHW4W.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1