Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 06-06-2019 o 21h30

Straż Cienia
Mipkastojede
Nowo przybyła
Mipkastojede
...

Mam kolejny pomysł na konkurs, a mianowicie - postacie z Eldaryi z zamienioną płcią. Można narysować Gardzię jako chłopaka, ale musi przynajmniej mieć taki sam kolor oczu i włosów, aby się połapać że to "ona". Można nieco zmienić strój i fryzurę innych postaci aby pasowały do płci, albo zostawić takie, jakie są. Już wyobrażam sobie Miko-faceta w stroju który ma obecnie... Heh.

Ostatnio zmieniony przez Mipkastojede (06-06-2019 o 21h31)

Czy jeśli na Marsie będzie dwóch gości i jeden zabije drugiego kamieniem, to czy to będzie dziwne?
(-_-)/```* ~~(->o<)-

#52 2h5 minut temu

Straż Cienia
Puchata
Szeregowiec
Puchata
...

Mi wpadł do głowy pomysł, aby zrobić konkurs mający związek z bohaterami Eldaryi za dziecka. Mam dwie koncepcje, albo żeby po prostu zrobić design danej postaci i krótki opis dlaczego akurat taki strój, albo napisać opowiadanie o śmiesznym wydarzeniu, które spotkało bohatera za malucha. To tylko surowe sugestie, ale coś takiego chyba mogłoby się spodobać.

Dużo się tu mówi jeszcze o narysowaniu chowańca jako postać humanoidalną itp. Mi osobiście bardziej przypadł by do gustu konkurs na przerobienie istniejącego bohatera z gry na chowańca. Może niezbyt to oryginalne, ale mogę sobie wyobrazić tą niewysłowioną radość rysując Leiftana jako złowieszczego króliczka. Warto by było doprecyzować szczegóły, tzn postać dziecka i dorosłego, pożywienie, przynęta, ogólnie, żeby wszystko miało podobną formę jak w pierwszym konkursie na forum.

A z będących tu już pomysłów najbardziej podobają mi się konkursy na nową roślinę lub eliksir (chociaż bardziej bym to ujęła jako kartkę z zielnika/księgi magii), hymn straży, wersja każdy pisze osobno i ilustracja z kalendarza.

Strony : 1 2 3