Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 06-06-2019 o 21h30

Straż Cienia
Mipkastojede
Nowo przybyła
Mipkastojede
...
Wiadomości: 9

Mam kolejny pomysł na konkurs, a mianowicie - postacie z Eldaryi z zamienioną płcią. Można narysować Gardzię jako chłopaka, ale musi przynajmniej mieć taki sam kolor oczu i włosów, aby się połapać że to "ona". Można nieco zmienić strój i fryzurę innych postaci aby pasowały do płci, albo zostawić takie, jakie są. Już wyobrażam sobie Miko-faceta w stroju który ma obecnie... Heh.

Ostatnio zmieniony przez Mipkastojede (06-06-2019 o 21h31)


sygnatura

Online

#52 24-06-2019 o 09h40

Straż Cienia
Puchata
Szeregowiec
Puchata
...
Wiadomości: 122

Mi wpadł do głowy pomysł, aby zrobić konkurs mający związek z bohaterami Eldaryi za dziecka. Mam dwie koncepcje, albo żeby po prostu zrobić design danej postaci i krótki opis dlaczego akurat taki strój, albo napisać opowiadanie o śmiesznym wydarzeniu, które spotkało bohatera za malucha. To tylko surowe sugestie, ale coś takiego chyba mogłoby się spodobać.

Dużo się tu mówi jeszcze o narysowaniu chowańca jako postać humanoidalną itp. Mi osobiście bardziej przypadł by do gustu konkurs na przerobienie istniejącego bohatera z gry na chowańca. Może niezbyt to oryginalne, ale mogę sobie wyobrazić tą niewysłowioną radość rysując Leiftana jako złowieszczego króliczka. Warto by było doprecyzować szczegóły, tzn postać dziecka i dorosłego, pożywienie, przynęta, ogólnie, żeby wszystko miało podobną formę jak w pierwszym konkursie na forum.

A z będących tu już pomysłów najbardziej podobają mi się konkursy na nową roślinę lub eliksir (chociaż bardziej bym to ujęła jako kartkę z zielnika/księgi magii), hymn straży, wersja każdy pisze osobno i ilustracja z kalendarza.


ಠ_ಠ

Offline

#53 22-08-2019 o 00h38

Straż Obsydianu
Rose132
Młody rekrut
Rose132
...
Wiadomości: 14

Jak narazie większość konkursów to konkursy plastyczne, a jestem pewna, że nie każdy posiada takie zdolności, więc może w końcu jakiś konkurs literacki albo muzyczny?

Offline

#54 22-08-2019 o 01h29

Straż Absyntu
Kayleigh
Nowo przybyła
Kayleigh
...
Wiadomości: 6

Popieram przedmówcę.
Rozumiem, że dużo trudniej i dłużej ocenia się konkursy literackie, ale czy od czasu do czasu by zaszkodziło...

Offline

#55 22-08-2019 o 09h05

Straż Cienia
Kin-chan
Straż na szkoleniu
Kin-chan
...
Wiadomości: 150

Nie wiem czy coś takiego się się już pojawiło ale ja mam propozycję konkursu w którym tworzymy nową straż której szefem jest grandzia. Trzeba by ją krótko opisać i zaprojektować symbol straży, strój i chowańca. Czyli coś takiego dla bardziej ambitnych.

Albo właśnie konkurs literacki w którym trzeba się wcielić w chowańca i opisać jak wygląda typowy dzień u boku grandzi albo któregoś z chłopaków


Kupię za rozsądna cenę elementy komplety Evil Shadow i dodatki Sweet Shinobi
|Jesteś mój | 13 Z | Zobiakalni rycerze niebios | Venandi et magi |

Offline

#56 22-08-2019 o 09h26

Straż Lśniąca
Siljie
Akatsuki
Siljie
...
Wiadomości: 4 757

W najbliższym czasie nie planujemy konkursów literackich.

Offline

Strony : 1 2 3