Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 23-04-2021 o 14h22

Straż Lśniąca
Eldarya
Administrator
Eldarya
...
Wiadomości: 102

*

Najsłynniejsza aengel w krainie powróciła i K.G. nie mogła być bardziej szczęśliwa!

Już dziś wyrusz na przygodę wraz z grą Eldarya | A New Era:

Odcinek 1 “Przebudzenie"
Odcinek 2 “Nowy partner”


https://www.beemoov.com/documents/jpg/2020-11/lancement-5fa11946cd098.jpg


>> PRZEBUDZENIE<<

Zaraz po przebudzeniu zauważasz zmiany w kwaterze głównej. Wszystko wydaje się być podobne, a jednak wszystko jest takie inne...
Po 7 latach snu nie zamierzasz odpoczywać ani chwili dłużej i udajesz się odkryć miasto i jego mieszkańców.

Purriry nie przestała tworzyć podczas twojej nieobecności i odłożyła dla ciebie kilka perełek...


Notka od Purriry:
Moja kochana! Jakże się cieszę, że znów cię widzę! Zdradzę ci pewien sekret... NIGDY nie wątpiłam, że wrócisz! Dlatego nie przestawałam tworzyć, inspirując się twoimi wyczynami. Już teraz możesz znaleźć w moim butiku 3 stroje.

Nie oczekuj jednak, że pozwolę ci chodzić w tych łachmanach! Muszę mieć jakiś strój, w którym będziesz dobrze wyglądać i zachowasz swoją anonimowość... Wróć do mnie za kilka minut, to ci go podaruję!


Strój z odcinka



Kreacje Purriry



W tym odcinku możesz zdobyć 4 ilustracje. Pierwszą z nich otrzymasz zaraz po powrocie na ziemie Eel.


>> NOWY PARTNER<<

W drugim odcinku spotkasz nowe, mniej lub bardziej potulne, chowańce... I zaprzyjaźnisz się w szczególności z Seifaunem.

Po ukończeniu odcinka będziesz mogła nabyć u Purreru trzech innych towarzyszy: Warrifanga, Chimori i Pluvialily.

Nowy towarzysz przygody



Inne chowańce



Podczas wędrówki po K.G. spotkasz Jamona, który wykuje dla ciebie broń.

The Guardian’s Sword



W końcu, będziesz mogła zdobyć 3 ilustracje podczas swojej przygody. Dokonuj odpowiednich wyborów!



>> CZEKA NA CIEBIE NOWA PRZYGODA!

ŻYCZYMY UDANEJ GRY!<<

Online

Dyskusja zamknięta

Strony : 1