Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 134 135 136

#3376 23-09-2020 o 20h47

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Sama mam hanajoo i na dzień udaje mi się ba targu kupić może ze 3 cukierki miłości(przy dobrych wiatrach) po ok 26-29 maany

#3377 24-09-2020 o 00h47

Straż Absyntu
Lyz
Szeregowiec
Lyz
...

Dziękuje za odpowiedzi, postaram się coś rozsądnego wymyślić.
Mój maluszek ma tylko 29 szczęścia i mało się przydaje, a żeby zdobyć Chiromagnusa trzeba dużo szukać.
Od kiedy na stronie wiki go ujrzałam, zaczęłam zbierać potrzebne mi rzeczy i szukać chowańców straży. Jestem w połowie 10 odc i trochę mi zostało do odblokowania świątyni gdzie znajduje się jego wzór alchemiczny i pokarm. Zdobyć go to takie moje małe marzenie.
Postaram się jeszcze poszukać, ale nie mam dużo maany i nie stać mnie na epickiego ;-;
Łuboga jestem ja

~Tęsknię za śnieżną zimą i parnym latem~
https://zapodaj.net/images/34d387865a141.jpg

#3378 24-09-2020 o 22h45

Straż Obsydianu
Anitsuki
Żołnierz Straży
Anitsuki
...

Eh, no trafi mnie coś xD
Maany mam tyle co kot napłakał, bo nadal odrabiam straty eventowe na którym wydałam miliony.
No i kupuję jedzenie dla chowańca, wyklułam eventowego, sprawuje się całkiem dobrze, ładnie znosi rzeczy, robi mi za genialny element garderoby schowany za plecami. (polecam go uzywać w tej ostatni sposób, imho brakuje takich skrzydełek na eldce)
'Kupiłam' 4x egzotyczną bryzę po czym okazało się, że zamiast niej wzięłam 4x Elfie winogrono, bo są obok siebie oraz jakieś podobne z wyglądu.. tragedia.
Czuję teraz ogromny żal ze stryty moich 120 maany.

https://i.imgur.com/DDbB0oN.png

#3379 24-09-2020 o 23h22

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@Up

Winogrona możesz zawsze sprzedać, więc coś się tam zwróci.

Co do wykorzystania chowka, to przyznam szczerze super pomysł, żeby użyć go jako skrzydeł. Ogólnie jest kilka takich chowańców, które można wykorzystać jako element garderoby, ale ten imo wypada najlepiej.

#3380 28-09-2020 o 10h12

Straż Obsydianu
Myrida
Straż na szkoleniu
Myrida
...

Witam, mam pare pytań czy wykluł ktoś już Piscxolota? Jak go oceniacie? Warto kluć?

#3381 08-10-2020 o 18h35

Straż Obsydianu
Elliari
Rekrut
Elliari
...

Witam. W evencie letnim 2020 zdobyłam za doładowanie Regarius. Animowany, Mam go już po ewolucji i jego status :

386 szczęścia
170 energii
100% przywiązania

Niby pięknie ale tak słabego pod względem dropów chowańca to jeszcze mi się nie zdarzyło posiadać. Z Ziem Jaspisu na 10 wysyłek przynosi mi 1-2 razy co jest dla mnie druzgoczące bo ładny chowaniec i ma wysokie parametry a zachowuje się jak mój pierwszy chowaniec Sabali co miał szczęście 36. W poprzednim roku miałam Blobbiathana, który był moim pierwszym nowym chowańcem od czasu Sabali (przydziałowego w odcinku 4). B był idealnym pod wszystkimi względami. energia taka sama jak u Regariusa, szczęście takie samo jeśli dobrze pamiętam i przynosił mi dużo rzeczy i wspaniałe. Rzadkością było u Blobbiathana wrócić z niczym. Regarius to porażka, u niego rzadkością jest wrócić z czymś konkretnym. Jedynym minusem Blobbiathana była wielkość a wtedy nie widziałam opcji schowania chowańca z widoku. Po B był Skanis z eventu zimowego 2019 i choć parametry miał nieco mniejsze to ładnie dropił choć również czasem wracał z niczym ale nie aż tak jak ten Regarius, który przekracza parametrami Skanisa. Lekko jestem rozczarowana tym chowańcem a szkoda bo jest naprawdę piękny. Na razie czekam, aż uzbieram manę by nie tracić odcinka (tracąc manę na wyklucie chowańca) ale potem zmieniam Regariusa na Skanisa.

Czy ktoś kto ma Regariusa ma podobny zgrzyt ? Zaznaczam, że problem z dropami (marne łupy) ma od samego wyklucia.      /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Elliari (08-10-2020 o 18h39)

#3382 08-10-2020 o 18h47

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up A sprawdziłaś poziom wyeksploatowania lokacji do których go puszczałaś oraz poziom zapełnienia swojego inwentarza/szafy? Chowaniec nie będzie przynosił rzeczy, jeśli nie ma co przynosić (pamiętając, że rzeczy lecą w uzależnieniu od swojej rangi w grze, czyli rzadkie polecą częściej i łatwiej, niż legendarne), lub jeśli inwentarz jest pełen i zwyczajnie nie ma na nowe dropki miejsca. Być może wcześniejsze chowańce, o których piszesz, po prostu poprzynosiły ci wszystkie łątwiejsze do znalezienia przedmioty i zostały ci same legendarne w lokacjach? Jeśli tak, to mechanizm gry zwyczajnie tak działa, żaden chowek nie będzie znosił więcej, niż te 2-3 legendarne przedmioty dziennie
(zabawa z mapami zbyt szybko by się wtedy kończyła).
Mój smoczydeł sprawował się tak samo dobrze, jak Fenek czy Blobek, przynosił rzeczy bez większych problemów, miewał sporo pustych wypraw, jeśli zdecydowałam się gnębić jedną lokację w poszukiwaniu jakiegoś szczególnego przedmiotu, no ale to jest norma, jeśli lokacja składa się głównie z legendarnych i epickich przedmiotów. Smoka schowałam do jaja na rzecz darmowego w karmieniu Fenka, ale naprawdę nie zauważyłam zmiany.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (08-10-2020 o 18h48)

#3383 26-10-2020 o 12h20

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

Orientuje się ktoś jakiej rzadkości są nowe chowańce?

Strony : 1 ... 134 135 136