Forum

Strony : 1 ... 83 84 85

#2101 03-08-2023 o 01h02

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775

hmmm przyglądam się dłuższą chwile tej stylizacji i mam bardzo mieszane uczucie. Nie lubię być krytyczna ale im dłużej patrzę bym mniej cokolwiek do siebie pasuje. Myślę, że zbrakło wizji jak ma wyglądać ostateczny efekt albo było ich za dużo. Owszem biel ze złotem wygląda dobrze jednak stylizacja jako całość moim zdaniem nie jest spójna. Przyznaje jednak, że spodobało mi się połączenie tych łańcuszków/ pasków z sukienką. 
Sporo bym pozmieniała więc oceniam 3/10


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#2102 03-08-2023 o 20h11

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 706

Mimo, że stylizacja piękna i zwiewna, to twarz niestety już mi się nie podoba. Ogólnie ta karnacja stanowi dla mnie problem, ponieważ nigdy mi się nie podobała. Jej zwierzęcy charakter nigdy do mnie nie przemawiał.

Daję 5/10, ponieważ sama stylizacja jest bardzo ładna, aczkolwiek karnacja...nie moje klimaty /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (03-08-2023 o 20h14)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#2103 04-08-2023 o 15h10

Straż Absyntu
lychee
Pomocniczka Sylfa
lychee
...
Wiadomości: 959

https://64.media.tumblr.com/a8811535ae0290d8fc094398d6b29e5c/67b952f388ff15ae-4c/s400x600/8d042a6d932edcd58ed11fb35ce97339db2bbbcf.png
Moja droga, kochana Ilmo cóż za obłędnie piekna, zjawiskowa i fantastyczna stylizacja, aż mi dech w piersi moja droga zaparło z wrażenia. No jestem pod ogromnym wrażeniem, a i czuć w niej bijacy mroczny klimat. Bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo podoba się mi dobór kolorystyczny oraz dobór elementów, jest naprawdę dobrze przemyślana, ale jak dobrze wiemy ty zawsze wiesz w co ubrać swoją strażniczke, aby wzbudzić mój zachwyt tak więc nie zdziwi cię oczywiście moja ocena która jest 10/10 <3.
https://64.media.tumblr.com/894df5b30040d72670483d52a3a11f3f/65e44d8011bd3dda-6e/s250x400/220ebdc6abac315c24c855d7a581e9700374a20f.pnj

Dziękuję ci z całego serduszka za tak miły i pozytywny odbiór mojej stylizacji, ponieważ przyznam szczerze, że robiłam ją na wyczucie :>

Ostatnio zmieniony przez lychee (06-08-2023 o 12h10)


https://64.media.tumblr.com/87f3cc8f5130923a3274dc57908747b7/tumblr_q0rmus6iVz1xv114mo1_1280.pnj

Offline

#2104 05-08-2023 o 11h28

Straż Absyntu
Mariah
Pomocniczka Jednorożca
Mariah
...
Wiadomości: 340

https://64.media.tumblr.com/c96758b65cbdc81265ef151300b153d4/193a24bba275c00a-07/s250x400/8e71b8f3efc700cf775c9192c2087d1e77105975.gif

A więc tak. Bardzo podoba mi się zarys tego, jak podkreśliłaś aspekty ubrań, które bardzo rzadko widuje na forum u innych strażniczkach. Podoba mi się jak wykorzystałaś spódnicę, sukienkę z tego rocznego eventu muzycznego jak i bluzkę z innego eventu jak i top. Dodaje to wróżkowego aczkolwiek średniowiecznego wyglądu wielkiej damy z dworu. Flet który także użyłam idealnie pasuje do stylizacji, za to dół jest trochę taki, no nie podoba mi się, zmieniła bym buty na z tegorocznego eventu, ładniej by wyglądało. Włoski są piękne, jedne z moich ulubionych, a akcesoria do nich są idealnie dopasowane i komponują się niesamowicie i dodają tego delikatnego aczkolwiek nieśmiałego wyglądu. Twarzyczka jest...o boże zakochałam się na nowo w tych oczach. Jest delikatna i bardzo subtelna, bardzo mi się podoba. Daje ci czyste 9/10 <3

Offline

#2105 05-08-2023 o 14h00

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 706

Bardzo podoba mi się ten miszmasz. Te koraliki, którymi jest obrzucona Twoja postać wyglądają świetnie, sukienka w stylu bogini i dodatki bardzo do siebie pasują. Super, że zdecydowałaś się dać oczy w innym kolorze niż różowy, bo ładnie się wybijają; no i skóra to samo. Stylka jest mega ładna i bardzo mi się podoba, ale jednak nie ma takiego wow.

Ogólnie daję 7/10 :3

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (05-08-2023 o 14h03)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#2106 06-08-2023 o 18h29

Straż Obsydianu
Coma
Młoda Rekrutka
Coma
...
Wiadomości: 10

Okay. To może zaczniemy od twarzy. Bardzo podoba mi się ten cień, który nałożyłaś na górną część twarzy i to, że tak idealnie pokrywa się z tatuażem. Nie wiem co to za item, ale bardzo fajny pomysł. Przez to twarz twojej postaci faktycznie jest w częściowym cieniu.
Bardzo nie podobają mi się za to te włosy przed peleryną. Sama mam tę pelerynę i jej nie zakładam właśnie dlatego, że nie pasuje do niektórych włosów, a ubieranie kaptura za włosy to średni pomysł bo kaptur zwykle zakładamy na głowę, na włosy, a nie pod nie. Przez to niestety wygląda to trochę tak jakbyś po prostu zapomniała je schować przy ubieraniu Gardzi. Nie podoba mi się też ten naszyjnik. Moim zdaniem byłoby lepiej bez niego, albo z czymś lżejszym.
Jeśli chodzi o bluzkę to dużo się tutaj zadziało. Widzę, że nałożyłaś jedną na drugą tak, żeby częśc wystawała (a może to co wystaje spod bluzki to pasek?). W każdym razie daje to fajny efekt, ale ten wystający pasek/bluzka spod czarnej bluzki średnio znajduje sobie tutaj miejsce. W elaryi jest bardzo dużo odmian czerni (co jest bardzo frustrujące szczególnie przy tworzeniu czarnych stylizacji). Akurat to co wystaje ma zupełnie inny odcień czerni niż wszystkie inne elementy na twojej postaci przez co wygląda tak jakby nie pasował. Przez to niestety średnio się komponuje i wydaje się wciśnięty na siłę.
Za to krew na pelerynie i kolor butów fajnie się razem komponują. To faktycznie podobne kolory. Fajnie, że podjęłaś próbę wykorzystania tych butów bo moim zdaniem nie bardzo pasują one do czegokolwiek i są trudnym elementem. Tobie udało się je całkiem fajnie wkomponować, chociaż jestem pewna, że masz w zanadrzu jakieś buty które pasowałyby o niebo lepiej niż babranie się z tymi. Niemniej - chyba sama nie byłabym w stanie ich z niczym skomponować, więc ukłon w twoja stronę.
Nie podoba mi się dodatek do ręki - to kadzidło. Na twojej Gardzi są 3 różne odcienie złota, ani jednego srebrnego elementu i nagle wkracza srebrne kadzidło do ręki. Przy czym mi bardzo podoba się połączenie srebra i czerni, więc usunęłabym te złote elementy na Gardzi i nawrzucałabym właśnie srebrnych bez usuwania kadzidła.
Nie jestem też fanką tych oczu. Czerwone chyba bardziej by pasowały do całej stylizacji, ale rozumiem, że miały się tak wyróżniać.
Mówiłam już też o tym, że mamy bardzo dużo odcieni czerni. Myślę, że stylizacja dużo by zyskała gdybyś właśnie trzymała się jednego odcienia, albo starała się trzymać tej zasady, że utrzymujemy min. 3 elementy danego koloru albo nie dodajemy koloru wcale. To nie zawsze działa bo można stworzyć piękne kompozycje bez tej zasady, ale w przypadku czerni mam wrażenie, że ona naprawdę pomaga.
Jeśli chodzi o tło. Pasuje! A to bardzo dużo bo w grze jest mało teł i strasznie ciężko dobrać coś co pasuje. A tu względnie pasuje! Brawo!

Finalnie - jest fajnie, ale to w ogóle nie mój klimat. Bardzo ciężka stylizacja, bardzo dużo się na niej dzieje i tutaj działa to na minus. Dużo kolorów, dużo stylów, misz masz.
4/10

Ostatnio zmieniony przez Coma (06-08-2023 o 19h18)

Offline

#2107 07-08-2023 o 17h34

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775

Zacznę od tego, że podziwiam za tak szczegółową i obszerną ocenę stylizacji. Wręcz zastanawiam się czy jestem godna by Cię ocenić. Nio ale postaram się.
Bardzo podoba mi się ubiór jest lekki, nie przesadzony, estetyczny. To co dzieje się na nóżkach jest urzekające.
Na plus jest makijaż; złota maska- jeden z ciekawszych punktów w stylizacji. Trafionym pomysłem był dobór lekkiej biżuterii na nogach, i łańcuszka z obrączkami.
Nie podobają mi się jednak kolczyki, a korona za włosami jest moim zdaniem całkowicie niepotrzebna. Nie jestem też przekonana do złotych kielichów ale efekt wody który tworzą przy stopach sprawia, że o nich zapominam. Osobiście wybrałabym też inne tło.
Oceniam 8/10


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#2108 25-09-2023 o 21h04

Straż Cienia
petiteyooni
Pomocniczka Jednorożca
petiteyooni
...
Wiadomości: 334

Stylizacja jest bardzo "przyjemna dla oka". Podobają mi się kolory, szczególnie że tak dobrze się łączą z tłem. Postać wygląda uroczo, ale nie jest przesadnie cukierkowa, co jest dużym plusem. Bardzo fajny jest ten kołnierz + myślę że krój sukni jest bardzo ładny, mimo że prosty. Trochę psuje ten pasek. Nie łączy się on z żadnym innym elementem ubioru, ani trochę mi ta czerń nie pasuje. Gdyby był lepiej dobrany kolorystycznie to byłoby okej, ale na ten moment uważam, że lepiej by to wyglądało bez niego.
Nie jestem też fanką tego nosa, chociaż muszę przyznać że całkiem pasuje do reszty
8/10 ze względu na ten pasek

Offline

#2109 11-10-2023 o 17h05

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 706

Masz bardzo ładną stylizację. Podoba mi się dobranie jasnego błękitu i bieli d złota. Pięknie to ze sobą pasuje, nawet włosy dobrałaś bardzo dobrze. jedyne co mi przeszkadza, to te usta, które wydają się jedną, wielką, ciemną plamą na ustach. Może gdyby były w innym kolorze, to by mnie tak nie raziły. Ale za tego malucha po prawej, który leży sobie w tle daję 8/10 /static/img/forum/smilies/big_smile.png

//Bardzo dziękuję @Flower! ^^

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (28-10-2023 o 19h53)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#2110 28-10-2023 o 18h22

Straż Absyntu
Flower
Szefowa Straży
Flower
...
Wiadomości: 1 616

No, jak juz mowilam, koks stylka :D podoba mi sie, ze jest zlota, rzadko sie widuje ten kolor na forum. Ba, sprawilas, ze elementy w innym kolorze wyglądają jak zlote. Uwielbiam te wlosy, ale wiem, ze nie do wszystkiego pasują, wiec cieszy mnie, gdy ktos na forum je nosi. Twarz tez jest super ciekawa. Lubie, jak sie odchodzi od standardowych oczu, a twoje są intrygująco niepokojące! 10/10

Offline

#2111 04-11-2023 o 00h39

Straż Cienia
Canthra
Pomocniczka Sylfów
Canthra
...
Wiadomości: 1 275

Bardzo podoba mi się Twoja aktualna stylizacja. Niby jest wróżkowa i delikatna, ale im dłużej na nią patrzę, tym bardziej odnoszę wrażenie, że jest w niej coś niepokojącego. Może to przez tą bladą karnację, albo przez łzy? Nie wiem, ale wygląda to naprawdę fajnie. Canthra aprooved.
I w ogóle super, że użyłaś tych włosów, dawno ich nie widziałam na forum.
Ogólnie nie mam się do czego przyczepić, wszystko składa się w spójną całość i żaden itemek się ze sobą nie gryzie. No i kurczę, ta kolorystyka jest wręcz cudowna. Nie zostaje mi nic innego, jak zostawić 10/10.

Ostatnio zmieniony przez Canthra (06-11-2023 o 15h24)


https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/364028662259460900/1E7965B83A5120D81501238EABCA465AC46D34C7/?imw=5000&amp;imh=5000&amp;ima=fit&amp;impolicy=Letterbox&amp;imcolor=%23000000&amp;letterbox=false

Offline

#2112 11-11-2023 o 20h58

Straż Cienia
Cetyryzyna
Młoda Rekrutka
Cetyryzyna
...
Wiadomości: 22

Bardzo podoba mi się to, że twój strój tworzy spójną całość. Mam ogromną słabość do kitsune, ten fakt trochę pozbawia mnie obiektywizmu, zważając na to, jak bardzo przypominasz tego yokai. Wstążka w tej stylizacji przypomina mi ogony u tych lisich istotek, pasują tutaj również te latające świetliki, które dodają sporo tajemniczości. Całość sprawia wrażenie yukaty, nie wiem czy jest to celowy zabieg, ale jest bardzo efektowny.
Jedyne do czego mogę i niestety muszę się przyczepić to ogon, który pojawia się tutaj ni z gruszki ni z pietruszki jak tylko skupiłam swój wzrok na dolnej części twojej Gardienne. Nie pasuje mi to do całości.

9/10


Ludzkie życie jest krótkie, więc jeśli chcesz coś powiedzieć, to musisz to zrobić, inaczej bezpowrotnie stracisz szansę.
https://animesher.com/orig/0/90/903/9034/animesher.com_kamisama-tomoe-kamisama-hajimemashita-903429.gif

Offline

#2113 22-11-2023 o 12h36

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775

Przyznam, że widząc samą twarz na miniaturce przy wiadomości spodziewałam Się czegoś innego.  Głowa z szyją i ramionami jest moim zdaniem najmocniejszą częścią tej stylizacji, mimo delikatności przyciąga uwagę i się wyróżnia. Bardzo podoba mi się zastosowanie w tej stylizacji "welonu" Podoba mi się również jak całość pasuje do tła. Doceniam, że widać pomysł w tej stylizacji.
Są jednak rzeczy które sama bym pewnie próbowała zmienić, np. dodać więcej koloru/ odsłonić skórę na ramionach. Podoba mi się, że chowaniec siedzi na rączce ale tym samym widać ze pomimo małego rozmiaru ma więcej barw niż cała postać. Przeważa czysta biel więc pozbyłabym się tej mgiełki- tła bo zdaje się brudna w zetknięciu z sukienką i szaro- białą magią tła za nią. Nie polubiłam się też z butami ale wiem że ciężko dobrać odpowiednie.
Może będę trochę surowa ale ocenie na 6/10


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#2114 06-01-2024 o 19h02

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 706

Przyznam, że nie jestem fanką karnacji, której użyłaś, niemniej jednak bardzo ładnie udało ci się ją wykorzystać. Bardzo dobrze wygląda połączenie kilku sukienek, i ogólnie zamysł warstw jest świetny. Bardzo lubię takie wielowarstwowe stylizacje :> Kolorystyka jest przyjemna dla oka, lubię połączenie złota i wybranego koloru, w twoim przypadku niebieskiego. Twój chowaniec na czubku głowy wygląda niesamowicie uroczo i zdecydowanie dodaje uroku całej stylce. Twarz twojej Gardzi mniej mi się podoba, ale jak wspomniałam nie przepadam jakoś bardzo za tą karnacją.
Ogólne wrażenia 7/10 :3

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (06-01-2024 o 19h06)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

Strony : 1 ... 83 84 85