Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-04-2021 o 21h41

Straż Lśniąca
Siljie
The Fair Lady
Siljie
...
Wiadomości: 176

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ...
CZYLI JAK TO JEST Z TYM TARGIEM


I. Co oznaczają kolorowe narożniki widoczne przy grafice przedmiotu?
Są to oznaczenia odpowiadające rzadkości danego przedmiotu. Szare to rzeczy powszechne, błękitny rzadkie, fioletowy epickie, złoty legendarne, a zielony to rzeczy z eventu. Im ciężej przedmiot zdobyć, tym jego cena jest wyższa.

II. Co oznaczają kolorowe diamenciki widoczne przy grafice przedmiotu?
Są to rzeczy przeznaczone do noszenia wyłącznie dla osób z konkretnej straży. Czerwony kolor oznacza Obsydian, fioletowy Cień, a zielony Absynt.

III. Wzięłam udział w licytacji i zabrało mi maanę. Czy tak powinno być?
Tak, to normalne i jest to zapłata za przedmiot, który masz w zamiarze kupić. W momencie przebicia Twojej oferty przez inną użytkowniczkę, maana ponownie wróci na Twoje konto.

IV. Wygrałam licytację, gdzie znajduje się mój przedmiot?
Wygrane przedmioty musisz odebrać, widoczne będą w zakładce "moje licytacje".

V. Dlaczego niektóre przedmioty nie mają napisu "zakup natychmiastowy"?
Oznacza to, że ktoś je aktualnie licytuje. W momencie wystawienia przedmiotu na targ pojawiają się dwie opcje: licytacja oraz zakup natychmiastowy. Ta druga znika w momencie, gdy jakaś użytkowniczka postanowi zacząć licytację.

VI. Wystawiłam przedmiot i chcę go anulować, niestety ta opcja zniknęła. Czy to bug?
Nie. W momencie rozpoczęcia licytacji (ktoś podbija "aktualną stawkę") znika możliwość wycofania licytacji, podobnie jak możliwość natychmiastowego zakupu.

VII. Czy rzeczy kupione w butiku da się sprzedać na targu?
Ubrań i włosów nie da się sprzedać na targu.
Rzeczy, które da się sprzedać na targu, są oznaczone specjalną ikonką młotka http://img24.otofotki.pl/obrazki/dq684_mlotek.png

VIII. Jeżeli przegram aukcję to maana przepada?
Nie, maana zostaje zwrócona na Twoje konto.

IX. Nie widzę opcji targu, jest on u mnie zablokowany.
Targ odblokowuje się po przejściu szóstego odcinka i osiągnięciu siódmego poziomu gry. Jeżeli przeszłaś odcinek, a opcję targu masz nieaktywną - odśwież stronę.

X. Wygrałam licytację, ale gdy klikam na przycisk "odbierz" pokazuje mi się informacja, że jednak nie wygrałam.
Jest to dość często spotykany problem. W ostatnich sekundach inna użytkowniczka przebija naszą ofertę, a gra rejestruje to z lekkim opóźnieniem. Po odświeżeniu strony item zniknie z zakładki "moje licytacje", a maana zostaje zwrócona na konto.

XI. Nie widzę przedmiotu wystawionego przez mojego znajomego.
Istnieje czasowa blokada, która uniemożliwia ponowny zakup przedmiotów u tej samej osoby (72 godziny). Dużym prawdopodobieństwem jest również to, że posiadacie to samo IP/logowałyście się z tego samego urządzenia i gra blokuje wam zakup swoich przedmiotów.

XII. Wystawiłam przedmiot na targ, ale po przejściu do zakładki "moje licytacje" ma zupełnie inną cenę.
Na wszystkie rzeczy na targu naliczany jest 5% podatek. Po sprzedaży przedmiotu na Twoje konto wpłynie początkowo wpisana przez Ciebie ilość maany.

XIII. Czas targu nie odlicza się prawidłowo, czy to bug?
Jedyną metodą na naprawienie problemu jest aktualizacja na komputerze zegarka, oraz daty do czasu w internecie. Nawet 2 s różnicy mają wpływ na płynność i prawidłową działalność targu. Zrobicie to za pomocą kliknięcia na datę i godzinę w swoim urządzeniu, później "zmień ustawienia", "czas z internetu" i znów "zmień ustawienia".

XIV. Jak wystawić na targu przedmiot dla jednej osoby?
Gra sama w sobie niestety nie posiada takiej opcji. Aby wystawić przedmiot dla jednej osoby, gracze najczęściej najpierw kontaktują się ze sobą (np. poprzez Prywatne Wiadomości), umawiając się na konkretną godzinę. Kiedy ta nadejdzie, gracz sprzedający item wystawia go, a kupujący szybko odświeża stronę targu, aby go zakupić.

XV. Dlaczego nie widzę wystawionych przez siebie przedmiotów?
Od jakiegoś czasu ta funkcja targu nie działa poprawnie/została wprowadzona specjalnie. Żaden użytkownik nie widzi wystawianych przez siebie przedmiotów mimo, że są one widoczne przez innych użytkowników na targu! Problem został zgłoszony i czekamy na odpowiedź w tej sprawie.

lista ta będzie na bieżąco uzupełniana

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1