Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-04-2021 o 21h49

Straż Lśniąca
Siljie
The Fair Lady
Siljie
...
Wiadomości: 176

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ...
CZYLI JAK TO JEST Z SAKIEWKAMI I BUTIKIEM PURRO


I. Bilety Purro, które są walutą w Butiku Purro, można zdobyć w grze Purro'Troc. Zostały one wprowadzone do sakiewek w zamian za wypadający exp. Uzbierane przez nas bilety możemy wymienić na ekskluzywne ubrania, które do zdobycia są jedynie z sakiewek.

II. To w jakich godzinach i którego dnia pojawia się Wędrowny Butik jest całkowicie przypadkowa. Podobnie jest z rodzajem sakiewek, które resetują się codziennie o północy. Nie mamy wpływu na to jaki worek pojawi się w grze (pospolity, rzadki, epicki, legendarny), w wyniku czego może mieć miejsce sytuacja, że kilka dni pod rząd pojawi się ten sam rodzaj sakiewki.

III. Do każdego rodzaju sakiewki przypisana jest wartość wypadających biletów:
Pospolita - 25 biletów
Rzadka - 50 biletów
Epicka - 75 biletów
Legendarna - 100 biletów
Pamiętajcie, że wypadanie przedmiotów z sakiewek jest całkowicie losowe. Wszystko zależy od naszego szczęścia.

IV. Ilość posiadanych przez nas biletów można sprawdzić w inwentarzu, znajdującym się na naszym profilu, pod zakładką "inne".
https://i.imgur.com/kYgZI3A.png

V.  Rzeczy z sakiewek, podobnie jak ubrania w naszej szafie, wypadają tylko raz w danym wariancie kolorystycznym (tak zwany limit 1 rzeczy). Podobnie jest z jajkami chowańców. Wyjątek stanowią bilety, monety oraz napoje dla chowańca. Kiedy w inwentarzu mamy max napoi (10 małych/10 dużych), nie możemy dostać ich z sakiewki! Inaczej jest, gdy mamy ich 9, a dostaniemy dwa małe potionki, wtedy w inwentarzu pojawia się nam liczba 11.

Jeżeli posiadasz dwa jajka chowańca, spotkałaś się z błędem! Zgłoś się do supportu, bezpośrednio przez formularz znajdujący się w pomocy.

VI. Rzeczy z sakiewek nie można sprzedać na targu! Ale same sakiewki już tak.

VII. U wszystkich użytkowników pojawia się ten sam rodzaj sakiewki! Jest to gra globalna, która nie dotyka, jak w przypadku innych gier, wyłącznie jednostki.

VIII. Itemy dostępne w workach możemy podejrzeć na specjalnym podglądzie, zrobimy to za pomocą kliknięcia " ? " przy ikonce z sakiewką.
https://i.imgur.com/3TMplGu.png<br />
IX. W ekwipunku można mieć po 5 sakiewek każdego rodzaju i jest to maksymalna ilość.

lista ta będzie na bieżąco uzupełniana

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1