Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 5 6 7

#151 07-02-2020 o 22h38

Straż Cienia
malgi90
Rekrut
malgi90
...

Ja dopiero zaczęłam grać, i od razu na stracie zniechęcił mnie fakt że PA nie można kumulować. Jaki to ma sens w ogóle. Oprócz tego że oczywiście hajsik się musi zgadzać pszczółkom.
Wybrałam Vlada, bo Beliath od razu był dla mnie drugim Nevrą, to pomyślałam że może Vladek będzie jakiś ciekawszy, a nie taki odgrzewany kotlet. Oczywiście daleko nie zaszłam bo koniec PA. Jak na razie podoba mi się tylko design pokoi i muzyka, która naprawdę jest jak na razie najlepszą rzeczą w tej grze. Nie wiem jak długo będę grała, bo raczej po paru dniach już mi się nie będzie chciało wchodzić żeby sobie 17 razy kliknąć dialog.
Eldka jak na razie nadal u mnie na pierwszym miejscu i wątpię żeby to się kiedyś zmieniło :')

#152 30-04-2020 o 15h05

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

No dobra, wczoraj wleciał pierwszy rozdział Ivana i jestem ciekawa, czy ktoś czekał na niego równie niecierpliwie jak ja /static/img/forum/smilies/smile.png Jest ktoś, kto postanowił zagrać ze względu na niego? Macie już jakieś opinie?

Ja powiem szczerze, że na razie jestem zadowolona. Zaczynając od tego, że na sam początek dostaliśmy całkiem sporo punktów bonusowych i obniżyli cenę za odpowiedź. Jakby nie finanse, to nawet chętnie bym doładowała jeszcze trochę punktów, ale według mnie są dość drogie.
Ogólnie sama historia Ivana ciekawie się rozpoczyna, jest go na razie mało, co mnie martwi, ale z drugiej strony wolę jego, niż chamskiego Vladimira, do którego ostatnimi czasy już nie miałam siły(pięć rozdziałów użerania się z nim a on nagle w pięć minut zmienia o nas zdanie). Jestem bardzo ciekawa, jak to poprowadzą dalej, jak bohaterka ma się przekonać do najmłodszego wampirka(osobiście mnie nie musi specjalnie przekonywać xD) i jak wiele problemów będziemy mieć z Ivanem zanim go oswoimy.
Na razie jestem entuzjastycznie nastawiona, ale to pewnie dlatego, że baaaaardzo obniżyłam progi swoich oczekiwać.

#153 02-05-2020 o 12h23

Straż Cienia
Meleffie
Akolita Jednorożców
Meleffie
...

Jestem ciekawa historii z Ivanem, ale póki co nie będę jej zaczynać. Zacięcie usiłuję przejść najpierw Vladimira, ale dopiero zaczęłam z nim 6 odcinek (swoją drogą w piątym, o zgrozo, przegapiłam ilustrację, nawet nie wiedziałam, że się da; pszczółki dalej stosują tą durną metodę, że scena może mieć miejsce, a nie dać ilustracji /static/img/forum/smilies/hmm.png). Nie chcę też mieszać sobie historii, dlatego nie prowadzę ich równolegle, pomimo że gra oferuje taką możliwość.

Też zauważyłam zmianę kosztów (dotyczy ona też V i B), teraz możemy zrobić 25 "kroków" dziennie, może uda się jakoś przyspieszyć z tą historią.

#154 03-06-2020 o 11h49

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Chyba jestem jedyną osobą, która jeszcze nie odpuściła sobie tej gry xD Cóż, Ivan za bardzo mnie pociąga.
O ile jego ścieżka zaczyna się ciekawie, jestem na drugim rozdziale i aura wokół niego jest naprawdę pociągająca, to nie rozumiem głównej bohaterki i jej zachowania. Kiedy ta się denerwuje, rzuca i nie chce wyjaśnień jest wtedy całkiem wiarygodna, no bo hej, to wszystko co się dzieje nie jest normalne i wtedy jej reakcje są najbardziej naturalne. Jednak jeśli chcę ugłaskać Ivana i jakoś się do niego zbliżyć, te interakcje wyglądają dość pokracznie. To jest gra otome i romans musi się zawiązać i ja na niego czekam, ale jest to bardzo nieumiejętnie zrobione mam wrażenie. Myślałam, że Ivan będzie się starał by nam ułatwić trochę zaakceptowanie sytuacji, ale przy tym będzie miał problem z opanowaniem swojej żądzy - no jest ,,trochę" inaczej. Plus to, że bohaterka zachowuje się tak, jakby nigdy nie słyszała o wampirach i nie wiedziała jak w nawet stereotypowy sposób się przed nimi bronić...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

I tak będę grała dalej, bo mimo wszystko fabuła nie jest na razie baaardzo zła, bo mamy kilka zagadek do rozwiązania.

#155 28-07-2020 o 19h17

Straż Cienia
Meleffie
Akolita Jednorożców
Meleffie
...

Ukończyłam dzisiaj ścieżkę Vladimira... wreszcie. Przynajmniej finał był dosyć ciekawy, a odkryte w nim informacje, no wow, nie spodziewałam się, że tak to rozegrają. Zdobyłam pozytywne zakończenie, ale niestety w poprzednich odcinkach przegapiłam aż 3 ilustracje... Mimo tego nie zamierzam na razie ich powtarzać. Wystarczy mi tej historii /static/img/forum/smilies/tongue.png

Tymczasem niedawno dodali ścieżkę Aarona, którą sobie zaczęłam i powolutku będę podążać, w poprzedniej ścieżce to on wzbudzał u mnie najwięcej pozytywnych uczuć /static/img/forum/smilies/smile.png

W ogóle jestem ciekawa czy główny wątek we wszystkich historiach jest taki sam? Bo z jednej strony u Vlada był on mocno związany z nim samym, ale z drugiej strony był jeszcze mocniej związany z Eloise... Chętnie zobaczyłabym inną historię, ale też nie ma powodu, dla któego wydarzenia ze ścieżki Vlada miałyby się nie wydarzyć tylko dlatego że Eloise wybrała innego wampira...

Strony : 1 ... 5 6 7