Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1

#1 31-07-2017 o 16h40

Straż Cienia
Yanea
Akolita Sylfy
Yanea
...

Hejka! to jest wątek o don't starve together.
Jaką postacią lubicie najbardziej grać?
Używacie modów do gry?
Jeśli ktoś chciałby razem pograć to zapraszam na pw c:

Jakby ktoś nie wiedział:

Don't Starve

Ostatnio zmieniony przez Yanea (31-07-2017 o 16h44)

https://i.imgur.com/D5IxOza.png

#2 05-08-2017 o 21h17

Straż Obsydianu
CealenaShadow
Żołnierz Straży
CealenaShadow
...

No to może ja zacznę.

Ulubiona postać z podstawki Wendy. Podobno jedna z najłatwiejszych do opanowania, no ale nic nie poradzę. Lubię ja przede wszystkim z powodu jej siostry Abigail. Sama mam siostrę i lubię grać w gry, w której moja postać ma rodzeństwo.
Mody? Pewnie, ale takie, które nie zmieniają za dużo w rozgrywce. Już trochę nie grałam, ale pamiętam, że moimi podstawowymi był mod na liczbowe pokazywanie ile mamy głodu itp. (mam nadzieje, że tego nie było w podstawie, bo jak tak to głupi błąd) i wiem, że miałam jeden na więcej slotów w plecaków (jestem growym chomikiem), oraz na pokazywanie jak bardzo jest nam zimno.

No i jeszcze miałam kiedyś faze na postacie z modów i grałam dość długo kotami. Taka moja przygoda.

"Abigail! Come back! I'm not done playing with you..."

Ostatnio zmieniony przez CealenaShadow (05-08-2017 o 21h18)

#3 09-11-2018 o 12h00

Straż Cienia
Kyioi
Nowo przybyła
Kyioi
...

Hejka,
Moja ulubiona postać to Wilson aczkolwiek wiem, że nie jest jakoś szczególnie wybitny, ale nie ma też większych wad więc gra się nim stosunkowo przyjemnie. Z tego co wiem Wendy zadawała mniejsze obrażenia w trakcie walki co było jej jedynym minusem. Zdecydowanie najlepiej gra mi się Maxwellem, ponieważ nie trzeba się martwić o utratę poczytalności. No i jego cienie są wspaniałe! Najczęściej więc gram Maxwellem i Wilsonem. Są uroczy ^^.

#4 09-11-2018 o 12h12

Straż Cienia
Lorendil
Nowo przybyła
Lorendil
...

Ja z kolei ubóstwiam Wickerbottom - bardzo odpowiada mi granie "w bazie" i tworzenie kolejnych rzeczy /static/img/forum/smilies/big_smile.png I jej umiejętności związane z książkami też się przydają w grupowej grze. Chociaż od czasu do czasu gram też Wilsonem ze względu na jego uniwersalność i Wendy, która jest chyba najbardziej uroczą postacią. Chociaż przy niej często mam problem z poczytalnością.

#5 09-11-2018 o 12h21

Straż Cienia
Kyioi
Nowo przybyła
Kyioi
...

Brzmi wspaniale! Wickerbottom jest jedną z najlepszych postaci! Zwłaszcza, że może tworzyć książki o niezwykłych właściwościach! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Możemy się umówić na wspólną grę w Don't Starve Together, jeśli chcesz. Możesz stworzyć bazę a ja będę zdobywać potrzebne surowce Maxwellem. Taka luźna propozycja. Miło byłoby pograć z kimś razem /static/img/forum/smilies/cool.png

#6 09-11-2018 o 14h07

Straż Cienia
Lorendil
Nowo przybyła
Lorendil
...

No spoczko, to zaraz napiszę na PW i się dogadamy. Może z Tobą uda mi się dłużej przeżyć /static/img/forum/smilies/big_smile.png Generalnie chyba jeszcze nigdy nie udało mi się przetrzymać całej zimy.

#7 08-02-2019 o 08h20

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Hańba mi, nie przeglądam tej części forum, nie zauważyłam, że jest wątek o DST ^^
Jestem wielką entuzjastką /static/img/forum/smilies/big_smile.png Chętnie gram Webberem. Ten pajączek podbił moje serce. Zamiennie gram też Wendy, w zależności od składu drużyny...

#8 10-02-2019 o 18h13

Straż Cienia
Yuriny
Nowo przybyła
Yuriny
...

haha, ja natomiast uwielbiam Wigfrid. Głównie dlatego, w DST gram ze znajomymi, zawsze na początku jestem najlepiej ustawiona (mam gearsy w bazie, dużo pajęczyn itd). Uwielbiam też jej "ö". ;D

[/color]

#9 12-03-2019 o 09h05

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

No tak, dobrze mieć ją w grupie ^^ Trudno nie docenić jej itemów...! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Pajęczynami bardzo rzadko się martwię- ale jak mówiłam, bardzo lubię Webbera.

Swoją drogą, ktoś próbował "Hamleta"? Mam mieszane uczucia.

Strony : 1