Forum

Strony : 1

#1 04-05-2021 o 13h08

Straż Absyntu
Memorka
Just Arrived
Memorka
...
Wiadomości: 7

https://howlongtobeat.com/games/52819_Onmyoji.jpg

"Onmyoji" jest fabularną grą opartą na walkach turowych w stylistyce anime i klimacie dalekowschodniego folkloru. Wcielamy się tu w "Onmyoji" czyli posiadacza zdolności przyzywania "Shikigami" (magicznych istot różnego rodzaju w tym sporo tych znanych z japońskich opowieści ludowych).
W trakcie gry poznajemy historie napotykanych Shikigami jak i owianą tajemnicą przeszłość samych Onmyoji, urok barwnych postaci (zarówno w tym dosłownym jak i przenośnym znaczeniu tego słowa) sprawia, że potrafią poruszyć co wrażliwsze serduszka a pozytywnych wrażeń dopełniają wspaniali japońscy aktorzy głosowi oraz nastrojowa ścieżka dźwiękowa.

Kwestie techniczne:
Pierwotnie jest to mobilna gierka na Android oraz iOS udostępniona jednak również i w wersji na PC poprzez platformę Steam. Ja gram na kompie bo wymagania systemowe nie są tu wygórowane dzięki czemu spokojnie daje rade mój sprzęt o mocy tostera, a który to i tak lepiej sobie radzi niż moja komórka o mocy kartofla XD

A teraz coś aby rozkręcić dalej ten wątek /static/img/forum/smilies/smile.png:
Na początek podajcie jacy są wasi ulubieńcy (można brać pod uwagę zarówno wygląd, charakter, historię, to jak się sprawują w walce czy voice acting - wszystko jednak tak na wszelki wypadek umieszczajmy w spoilerze by nie psuć zabawy tym którzy serii nie znają a być może zechcą się zapoznać :3).

1. Moje ulubione shikigami (z tych posiadanych):2. Mój ulubiony Onmyoji:

Ostatnio zmieniony przez Memorka (04-05-2021 o 13h23)


https://media4.giphy.com/media/0extNYVQASY9bR1tL0/giphy.gif?cid=790b7611a452e1ca7470ca4bc000bee1ed3623133f5ac2b7&rid=giphy.gif&ct=g

Offline

Strony : 1