Forum

Strony : 1 2 3 4 5

#51 15-10-2016 o 14h56

Straż Obsydianu
Morganna
Rekrut
Morganna
...

Airmind napisał

Morganna napisał

Ja zawsze chciałam zagrać w gry tego typu :<
Jedyny kontakt miałam z Mystic Messengers i paroma innymi grami na telefon, ale często trzeba było płacić za ścieżki dlatego rezygnowałam. Zastanawiam się skąd wy to wszystko na komputer pobieracie, bo strasznie ciekawa jestem ;_;

różnie - szukamy na necie darmówek (wiekszość wymieniona w Wątku jest za darmo), dowiadujemy się, piracimy ( jednak mam nadzieje ze to nie ma miejsca XD)

Ja osobiście polecam blog english otome games - wszystkie gry tam są po angielsku - jest tak zakładka z darmówkami i można poparzyć i coś ciekawego wyłowić

Dziękuje bardzo za odpowiedź!<3 Poszukam na tym blogu co go poleciłaś i mam nadzieję, że w końcu dane mi będzie kogoś poderwać bez czekania na PA czy Maanę ;/

https://static.tumblr.com/43dcbd78d60d6a200e3fefc9843c80c3/vnwqwbf/gC4ndrcx4/tumblr_static_tumblr_static_4o9om8he00mck4w4c084sowwo_640.gif

#52 15-10-2016 o 15h45

Straż Obsydianu
Airmind
Rekrut
Airmind
...

Morganna napisał

Dziękuje bardzo za odpowiedź!<3 Poszukam na tym blogu co go poleciłaś i mam nadzieję, że w końcu dane mi będzie kogoś poderwać bez czekania na PA czy Maanę ;/

Jasne, że będzie ^^ duuuuzio jest gier ładnych, niePAżernych ( choć większość takich baaardzo ładnych płatna)
Jak znajdziesz cu fajnego napisz wrażenia z tego <3

A tak przy okazji - wyczekuje gry o nazwie Dark Nights od Pinlin <3

Zna ktu ? co myślicie ?

Ostatnio zmieniony przez Airmind (15-10-2016 o 15h51)

#53 22-10-2016 o 14h40

Straż Cienia
Erzsebeth
Nowo przybyła
Erzsebeth
...

Witam ^-^ Jak chyba większość tu obecnych gram w Mystic Messenger. Jestem w trakcie route Jumina po raz drugi, musiałam odreagować po 707 który był moim zdaniem okropny >< Za dużo angst, za dużo dramy jak dla mnie. A spodziewałam się że to będzie najlepsza rozgrywka ;; A tak to Seven spadł na przedostatnie miejsce (ostatnie dla Zena bo jesus, ile można gadać o swojej twarzy, dude, stahp) Na pierwszym jest daddy Jumin, drugie Jaehee a Yoosunga jeszcze nie robiłam bo śpieszyłam się z deep story :c
Chciałabym polecić wszystkim Nameless, baardzo przyjemnie mi się grało ze wszystkimi, prześliczna kreska i fajna historia. Minusem jest to że nie ma możliwości romansu z twoją przyjaciółką która jest, jak już ktoś wcześniej wspomniał wyżej, najlepszym biszem w grze XD
Amnesia też była dla mnie trochę irytująca  momentami ale jest ok. Moim ulubieńcem jest Shin, każdy inny 'świat' był po nim dla mnie taki nierealny XD
No i czaję się teraz na Dandelion ale czasu mam mało na cokolwiek ><

#54 25-10-2016 o 23h51

Straż Obsydianu
Merry
Straż na szkoleniu
Merry
...

Szkoda że nie ma żadnego <przynajmniej nie znalazłam> przetłymaczonego/tłumaczenia otome xp Grałam ale mój angl...XD szybko zaczełam gubić wątek :')

#55 27-10-2016 o 23h09

Straż Obsydianu
Airmind
Rekrut
Airmind
...

^ UP - no niestety - znajomość angielskiego średnio - zaawansowany poziom to Absolutne minimum przy graniu ;-; a gdzieś jeszce czytałam że chyba cos ok. 1-10 % otome takich prawdziwych z Japonii jest tłumaczona na anglika ;-;

Ostatnio zmieniony przez Airmind (29-10-2016 o 13h43)

#56 05-11-2016 o 16h22

Straż Cienia
Czekola
Straż na szkoleniu
Czekola
...

O Boże. Nie wierzę,że nie jestem sama ;-;
Ale dobra!
Żeby było prościej podzielę gry na te na pc, androida i te na psp.

Android
[ Wszystkie zamieszczone poniżej gry są darmowe. ]

Mystic Messenger - tego oczywiście nie mogło zabraknąć na mojej liście. <3 Seven
Devil beside me - jeśli można to nazwać grą otome. To bardziej opowieść bez ilustracji czy wyborów.
Ephemeral - The residents in the dark - jeśli ktoś chce  mieć historię (o pięknej zombie w szkole z innymi "potworami")podaną całą na talerzu - musi zapłacić. Osoby które mają cierpliwość i są w stanie czekać 22h na punkty do danego rozdziału - mogą grać za darmo. <3 Nagi
Liar! Uncover the Truth - tego też nie nazwałabym grą otome, choć teoretycznie nią jest. Mamy 10 mężczyzn z czego jeden mówi prawdę. Czy odkryjesz kto jest kłamcą? <3 Itaru i Sotaro (dowiem się który z was kłamie!)
My elemental Prince -  opowieść o chłopcach charakteryzujących się czterema żywiołami. <3 Sera
Reverse Alice - gra o fałszywej, czerwonej królowej w którą się wcielamy. Boże i ta "Alice" ;-;  <3 Cheshire i Henry
Undead lovers (od Voltage)- tematyka zombie. Apokalipsa itp.
False Vows, True Love - Otome - taka jedna gra o podmienieniu się biednej z bogatą. Mimo to przyznaje - AKIHIKO TY KUPO! JAK MOGŁEŚ!
Shall we Date?:WizardessHeart+ - szkoła magi, czarodzieje <3 Joel
[Arabian Nights Love Story] (od O K K O) - gra opierająca się na ,,Baśniach z tysiąca i jednej nocy ". Oznajmiam ,że wciąż czekam na historię Kaina!
Shall we Date?:Blood in Roses+ - o wampirach, wilkołakach, czarodziejach mieszkających i prowadzących pewien hotel. Tutaj trudno było mi wybrać mojego ulubionego. Choć przyznaje się,że moim pierwszym był Daniel <3
Angel or Devil+ - o aniołkach, diabełkach i żniwiarz śmierci. Ruvel <3
Love is a Game- wciąż demo ;-;
Trochę tego jest, było i będzie :3

PC
[ Tutaj będzie różnie. Jedne są płatne inne nie. Jedne są po ENG inne po JPN ]

[ENG]
Dandelion - Wishes brought to you - Jiwoo <3
Men Of Yoshiwara - Kikuya - Kagerou i Tokiwa <3
Ozmafia - AXEL <3333
Halloween Otome - Mr wolf <33
Magical Otoge Iris - wciąż czekam na pełną wersję!
Queen of Thieves
Nachtigal
☀ I oczywiście wszystkie gry PACTHESIS

[JPN]
Alice = ALice
Ayakashi Gohan (obie części)
Black Wolves saga - Bloody nightmare - Rath i Arles <33
Dynamic Chord feat. Reve Parfait - King ty głupku >////<
Re: Birthday Song
Un:Birthday Song
Ken ga Kimi
Walpurgis no Uta ~Walpurgisgedichte~ - Ryuumaru ;-;
Dot Kareshi -We're 8bit Lovers!- (wszystkie części) - Demon Lord <3

PSP

[ENG]
Storm Lover - Mio i Kyousuke <33
Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~

[JPN]
Wand of Fortune (1 i 2) - Est, Lagi, Noel, po prostu wszyscy <33
Shinobi Koi Utsutsu
Kamigami no Asobi (obie części)
K -Wonderful School Days-
Jewelic Nightmare
Glass Heart Princess
Diabolik Lovers - Shuu i Subaru <3
Diabolik Lovers More Blood - Rukiś i Azuś~
Black Wolves saga - Last Hope
Snow Bound Land
Moujuutsukai to Oujisama
Gakuen Hetalia
Heart no Kuni no Alice (kilka części)
Brothers Conflict (obie części)
Arcana Familiaga (dwie części)
Okashi na Shima no Peterpan ~Sweet Never Land~
Norn9 ~Norn + Nonette~

Uffff...
To tak po krótce tyle. Pewnie o czymś zapomniałam. Zdarza się :D
Jakby ktoś miał jakieś pytania czy chciał pogadać o danej grze, jej bohaterach czy fabule to zapraszam do pisania na priv.

Ostatnio zmieniony przez Czekola (05-11-2016 o 16h24)

ɢᴏɴɴᴀ ɢᴇᴛ ᴍʏ ꜰᴀᴠᴏᴜʀɪᴛᴇ ᴠɪʟʟᴀɪɴ'ꜱ ʜᴇᴀʀᴛ

https://stat.ameba.jp/user_images/20200503/23/nal2/61/85/g/o1500050014753181681.gif?caw=800

#57 05-11-2016 o 23h06

Straż Obsydianu
Airmind
Rekrut
Airmind
...

^ UP

Ojej... gdybym ja musiała takową listę zrobić XD

Dzienksy za gry na androida - nie umiem na fonie szukać takowych ;-;

#58 05-11-2016 o 23h38

Straż Cienia
TurboSuczek
Nowo przybyła
TurboSuczek
...

DRAMAtical murder + DRAMAtical murder re:connect

Polecam z całego Serca @Zange

- Magiczny Pedał

#59 06-11-2016 o 00h05

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

Grał ktoś może albo nadal gra w Lust in Terror Manor i może się wypowiedzieć coś na temat tego tytułu? Czy warto? Jak stoi z fabułą? Posiada jakieś dodatkowe wewnętrzne płatności? Ogólnie czy polecacie. Pojawia mi się ten tytuł dość często w proponowanych i zaczyna kusić.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#60 06-11-2016 o 02h54

Straż Cienia
Shevia
Szeregowiec
Shevia
...

Pierwszą stycznością z grami otome było chyba Always Remember Me, patrząc z perspektywy czasu nie była to gra najwyższych lotów, lecz wspominam ją bardzo dobrze i uważam, że miała swój klimat. Na początku ogromnie mnie wciągnęła i przeszłam wszystkie ścieżki jedna po drugiej. : D
Grałam też w Katawa Shoujo, szkoda że bez większej wiedzy co to było zanim zaczęłam XD
Zaczęłam także Clannad ale widziałam wcześniej anime więc nie chciało mi się długo w to grać.
Z gier na steamie grałam w:
Seduce me Otome - była raczej słaba ale przynajmniej darmowa
Everlasting Summer - również darmowa, gra się facetem więc chyba nie otome ale fabuła wciąga i tła są przepięknie zrobione.
Frosty Kiss - Krótki sequel tego powyżej
Voices from the Sea - Krótka, urocza i również darmowa /static/img/forum/smilies/tongue.png
The Royal Trap - Kupiłam na jakiejś promocji, gierka całkiem w porządku z przemyślaną fabułą
Hatoful Boyfriend ...XD
Zaczęłam też Asphyxia ale grałam jakieś 5 minut, planuję jednak skończyć
Z takich mniej w stylu otome to bardzo polecam Danganronpa, chyba najbardziej wciągająca gra w jaką grałam kiedykolwiek, oraz Long Live The Queen.
Z gier na telefon - grałam kiedyś jakieś darmowe typu Shall we date i były takie sobie /static/img/forum/smilies/smile.png

#61 07-11-2016 o 13h46

Straż Absyntu
Shiruba
Szeregowiec
Shiruba
...

W polsce powinni zacząć je wydawać. Szczerze dziwię się dlaczego jeszcze tego nie robią, bo byłby z tego niezły hajs i zadowolone klientki. W końcu każda dziewczyna marzy, żeby zagrać w taką grę!
Jeżeli chodzi o japońskie produkcję jestem bardzo za Diabolik Lovers i Dance with Devils. Amnesia też jest spoko, ale tamte dwie gry mnie po prostu zauroczyły! Kocham demony i wampiry! Wszystko co z nimi związane jest śliczne! (#TeamLindoTachibana, #TeamAyatoSakamaki) XD

Zarówno szczęście jak i radość są cechami których nie pozna żaden sukub...

http://i66.tinypic.com/28l5sop.gif

#62 07-11-2016 o 21h21

Straż Absyntu
Rawerna
Nowo przybyła
Rawerna
...

Jestem fanką serii otome games, ale niestety nie miałam okazji zagrać  /static/img/forum/smilies/sad.png Żałuję, bo mam sporo serii za które bym się wzieła, a niestety znam tylko z gameplay'ów, relacji innych graczy i adaptacji anime...
Zagrałabym chętnie w:
-Uta no prince sama maji love wszystjie części ( dla Ittokiego)
-Arcana famiglia bo Debito taki sexy XD
-Heart no kuni no Alice dla wszystkich występujących postaći
-Hakuoki shinsengumi
-Diabolik lovers
-Code realise
-Amnesia
-Brothers conflict
Pewnie są inne tytuły których sobie nieprzypomnę, ale w te chciałabym najbardziej zagrać.

#63 10-11-2016 o 20h46

Straż Cienia
Lavendie
Młody rekrut
Lavendie
...

Shevia napisał

Katawa Shoujo

Shevia napisał

Clannad

Shevia napisał

Everlasting Summer

Akurat, tak jak podejrzewałaś, to nie są otomce ;v Gry, w których wyrywasz lasie (niekoniecznie grając jako facet), a celem głównym wyrywania jest z reguły, well, nazwa i target podpowiada, to eroge. Często mają spoko fabułę, otomce to częściej czyste dating simy, w eroge zdarza się naprawdę wciągnąć w historię bardziej niż w romans. Są też zwykłe VNki, nawet takie bez wyborów. Generalnie spoko sprawa, trochę jakby czytać książkę z muzyką i lekką wizualizacją ;>

#64 18-11-2016 o 23h27

Straż Cienia
Midorihime
Straż na szkoleniu
Midorihime
...

Kiedy powtarzasz sobie, że musisz skończyć ze swoim uzależnieniem i przestać grać w otome, ale nagle kupujesz nowy telefon i pierwsze co pobierasz to Mystic Messenger...

Przepadłam. [*]
Yoosung Oppa 4ever. <3~`

https://66.media.tumblr.com/58b84a59e94b2121ae8c3ffa59ac7616/tumblr_p02302aKSG1wbsvlwo1_500.png

#65 19-11-2016 o 22h15

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

Z takich typowych randkowych otomek to wypróbowałam już kilka tytułów i jak do tej pory najmilej wspominam:
Dandelion ~Wishes brought to You~ (Jihae "Ed" <3) /static/img/forum/smilies/big_smile.png
C14 Dating (Hendrik <3) /static/img/forum/smilies/smile.png
Backstage Pass (John <3) /static/img/forum/smilies/cool.png

Zawiodłam się natomiast na:
My Secret Pets i Dot Kareshi /static/img/forum/smilies/sad.png

A do moich ulubionych z już nie takich typowych otome oraz innych gier w typie visual novels należą:
Autumns Journey (Takie urocze: "friendship is magic" z konkretną bohaterką i fajnymi chłopakami-smokami.) /static/img/forum/smilies/smile.png
Remember 11 Age of Infinity (Polecam wszystkim lubiącym zagadki i tajemnice z elementami paranormalnymi świetna fabuła i ładne projekty postaci.) /static/img/forum/smilies/cool.png
Cherry Tree High Comedy Club (Całkiem sympatyczna i taka "moeściasta" gra opowiadająca o zakładaniu szkolnego klubu komediowego.) /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Obecnie dopiero co zaczęłam i zachwycam się tym oto cudem:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Parę tytułów czeka w kolejce do wypróbowania między innymi:
Nameless i Nicole (otome version)
Mam też na oku kilka niestety niedostępnych gier, w które to marzy mi się zagrać, ale mogę sobie je jedynie pooglądać na gameplayach tj. np. Code Realize, o którym wcześniej wspomniała Rawerna /static/img/forum/smilies/smile.png

https://64.media.tumblr.com/2bf9cd641d08244bfccd328aaf455edb/2b4aa88feae6b74c-a9/s400x600/9d73553bf7c52ff92d4962ac8cc9590cd19a5674.gif

#66 16-03-2017 o 16h36

Straż Absyntu
Alyss99
Rekrut
Alyss99
...

Od 3 dni gram w Mystic Messenger <3 Uwielbiam to, ale szukam jeszcze jakiejś fajnej gry na androida ._.

#67 17-03-2017 o 20h12

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

Też od kilku dni pykam w Mystic Messenger i póki co mechanika mnie zniechęca.
Rozmowy o konkretnych godzinach: dziwne
Dokupowanie rozmów, gdy nie chce się czekać: bardzo ok
Możliwość przegapienia rozmowy: lol, nie, dostęp do nich powinien być przez cały dzień. Właściwie każdego dnia mam przegapione rozmowy i ani mi się śni dokupowanie ich, trzeba zbierać klepsydry na tych (chyba) fajniejszych panów. >.> NIE CHODZI O TO ŻE JESTEM SKNERA, szczerze to wolę kupić całą grę i grać kiedy mnie najdzie ochota, nawet zrobiłabym to, jeśli cena była podobna do innych gier od Cheritz, ale nawet nie chcę myśleć ile klepsydr kosztowałoby gra bez przerw.

Pierwszego na celownik wzięłam Zena, bo miałam do wyboru jeszcze szotę i kobietę... i no lol, ze wszystkimi dobrze mi się gada poza nim, jestem pustakiem, ale ile można gadać o jego wyglądzie. I w ogóle czemu on leci akurat na mnie skoro nigdy mnie nie widział, a jedyne co mówię to 'jesteś seksi, Zen, ładne selfie, Zen'? Nie przyjmuję odpowiedzi: bo to otome, w innych otomcach mogłam wszystko zwalić na wygląd bohaterki.

Czekam na inne ścieżki, zwłaszcza z Deep Story, miłość Jumina do Elizabeth jest urocza, a rozmowy z 707 to prawdziwe szczęście. Idź sobie, Zen. :<

Chociaż i tak najbardziej czekam na bad endy, to zawsze moja ulubiona część w otomcach, a po Nameless mam całkiem wysokie oczekiwania. ^^ Pierwsze złe zakończenie mam już za sobą, była to pierwsza rzecz jaka osiągnęłam i nawet nie zrobiłam tego celowo, myślałam, że tak trzeba. :)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

A tak w innym temacie, wczoraj wyszedł patch do gry Re: Birthday Song. ^u^ Sensei + okulary + Suwabe Junichi = nie wiem o co chodzi w tej grze, ale już wiem w czyją ścieżkę zagram najpierw. :D

Ostatnio zmieniony przez Linnana (01-06-2017 o 22h44)

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#68 20-03-2017 o 19h49

Straż Obsydianu
Alienne
Akolita Sylfy
Alienne
...

@AnaRena, grałaś w Scarlet Fate? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jeszcze nie trafiłam na kogoś, kto w to grał. Podwyższyłaś sobie u mnie lovometr i wybiłaś się na rozpoznawalność <3 *żarcik, rozpoznawalna byłaś już wcześniej o/*

W temacie głównym:

Ukończone przeze mnie gry otome to "Amnesia: Memories" oraz "Mystic Messenger".

Zaczęte przeze mnie gry otome to "Hakuouki, Demon of the Fleeting Blossom" (PS3, przeszłam dwie ścieżki), "Code: Realize" (PS Vita, stoję na common route), "Dandelion, Wishes brought to you" (Steam, mam za sobą trzy i pół ścieżki) i "Scarlet Fate" (Android, kończę pierwszą ścieżkę).

Aktualnie staram się skończyć "Dandelion..." i "Scarlet Fate". Uczę się też w wolnych chwilach japońskiego, co by kiedyś całkiem legalnie i z satysfakcją zagrać w "Diabolik Lovers" i wszystkie tego sequele na Vicie.

Widziałam, że przez temat przewinął się wątek piractwa. Na pewnym blogu powstał o tym post. Jakby ktoś chciał przeczytać, odsyłam -> klik

Ostatnio zmieniony przez Alienne (20-03-2017 o 20h00)

otomeotomesite.wordpress.com

#69 20-03-2017 o 20h32

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

@Alienne Wiem, że żarcik ale i tak mam teraz banana na twarzy. XD

Jeśli chodzi o Scarlet Fate to jakiś czas temu skończyłam route Kodonomae i znowu inaczej patrzę na tę grę, bo poznałam historię demona, wciąż Kuso jest moim faworytem. <3 Zrobiłam sobie na razie przerwę w tym tytule. Ale może kiedyś znowu się za to zabiorę, a wtedy przywitam się z Furutsugu. ;>

Ostatnio bardzo polubiłam się z Ninja Shadow. Bardzo ciekawy tytuł, chociaż motyw z ninja i samurajami zaczyna mi się przejadać. Wciąż z tym tytułem się nie nudzę.

SWD wydało jakiś czas temu nowy tytuł Lost Alice+. MC ma charakter buntowniczki i to mi się podoba. Wciąż, niby motyw Alicji w Krainie Czarów, ale jak MC wraca na ziemie zastajemy XXI wiek. Chyba będę musiała się do tego przyzwyczaić. >.>" Tak marzy mi się XIX-XX wiek! Z tym tytułem trochę zaszalałam i od czasu do czasu bawię się w mikropłatności, gdy brakuje mi tamtejszej waluty na premium, jednak w nielicznej ilości. Wyszłam z założenia, że jeśli płacę na Eldaryi to nie zrobi to większej różnicy.

Na Blood in Roses wydano nowy sezon z zupełnie nową MC i z tego co zauważyłam zupełnie nowym uniwersum. Nadal możemy znaleźć stare postacie, ale główna historia jest zupełnie inna. MC wciąż jest powiązana w jakiś sposób z zamkiem, ale ma zupełnie inne motywy i przybywa tam z własnej woli. Ma także uroczego towarzysza w postaci wilka! <3

Drugi sezon także zawitał do Destiny Ninja 2. Jak na razie historia wydaje się ciekawa, nowe postacie są świetne, ale ich historie... no cóż, miałam chyba za duże oczekiwania. Ale! Kiedyś wspomniałam, że mam słabość do postaci z nastawieniem antagonistycznym. Dostałam takie w tym tytule i wiem, że w niedalekiej przyszłości będą opcją do randkowania.<3

Jak już wcześniej wspomniałam zaczęłam coś płacić za gry. Także chyba niedługo przywitam się z jakimś ciekawym tytułem i patrzę uparcie na Amnesie, ale może polecacie coś ciekawszego?

#70 20-03-2017 o 22h13

Straż Obsydianu
Alienne
Akolita Sylfy
Alienne
...

@AnaRena, ha! Przynajmniej komuś uprzyjemniłam wieczór /static/img/forum/smilies/big_smile.png A wracając do Scarlet Fate, podzieliłabyś się szerszą opinią? W tej chwili jestem dopiero na 10 chapterze ścieżki Gentoki i choć gra jest interesująca, trochę boję się, jak to będzie wyglądać dalej. Czy w każdej ścieżce naprawdę powtarza się pierwsze 10 chapterów? (to by było denne -_-, toż to kilka miesięcy grania) Samego Gentokę lubię, ale oczy mi się śmieją do Kuso i Kodonomae <3 W jakiej kolejności dobrze jest przechodzić tę grę?

Odpowiadając na twoje pytanie, z płatnych gier polecam "Hakuouki". Argumenty za:
1) klasyk, warto znać
2) przepiękna grafika i projekty postaci Kazuki Yone
3) wciągająca historia
4) łezkę można uronić, zwłaszcza na ścieżce Okity
5) chyba (powtarzam: chyba) wyszła wersja na androida, więc można pobrać na telefon
Argumenty przeciw: jakieś tam są (cena?), pominę je X)

"Amnesia" też jest dobrym pomysłem.

otomeotomesite.wordpress.com

#71 20-03-2017 o 22h32

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

@Alienne Kiedyś o Scarlet Fate pisałam, że Gentoke męczyłam miesiącami, bo musiałam się przyzwyczaić do tej gry. Niestety to prawda, że każdy route zaczyna się tak samo, ale nie pamiętam do którego momentu. Gentoka, Akifusa i Furutsugu mają wspólną historię, natomiast Kuso i Kodonomae mają tylko wspólny początek z tamtą trójką, później wątek się zmienia. Ogólnie polecam, by gra się szybko nie znudziła zrobić taki myk: Gentoka, Kuso/Kodonomae, Akifusa/Furutsugu, Kuso/Kodonomae, Akifusa/Furutsugu. Jak mówiłam Gentoke męczyłam chyba trzy miesiące, a Kuso przeszłam w miesiąc. Co prawda zaraz po Kuso poleciałam do Kodonomae, ale jego też jakoś szybko przeszłam, chyba miałam fazę i dużo tokenów plus trafiłam na darmowe tickety od SWD, bo nowe gry. Ewentualnie polecam zaraz po głównej fabule zrobić sobie Spin-Off'a, one też są bardzo ładne i nawiązują do głównego wątku.

Jesteś kolejną osobą, która poleca mi Hakuouki. To znak! xD

#72 24-03-2017 o 22h40

Straż Absyntu
Nostie
Szeregowiec
Nostie
...

A więc tak. Na pc grałam w Amnesie. Nie sugerujcie się anime na jej podstawie, bo wypada naprawdę słabo. W szczególności gdy w ogóle nie masz pojęcia o tym, co działo się w grze.
Obecnie jestem w trakcie przechodzenia Ozmafii- ta ma więcej postaci, więc jest też dłuższa. Przeszłam dopiero 70%... a grałam już sporo.
Na kompie mam też tytuł Kikuya, aczkolwiek w ogóle mnie nie wciągnęło. Wszystko, moim zdaniem,jest w tej grze płytkie, ale może kiedyś ją przejdę.
Na telefonie grałam w wiele gier otome, głównie te od Shall we date, bo uważam, że są najlepsze. Najbardziej polecam Wizardess heart. Gram w nią najdłużej, dalej mi się nie znudziła.
Kilka miesięcy temu pobrałam także Mystic messenger i jestem zadowolona, a do tego uwielbiam fandom Mm.   /static/img/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez Nostie (24-03-2017 o 22h42)

https://66.media.tumblr.com/d9ad0e12ed2d4a829abb7e58d0c1a75f/tumblr_n2tldxnQH11s3uwwdo1_500.gif

#73 27-03-2017 o 00h40

Straż Obsydianu
Lilithimi
Patrolowiec Straży
Lilithimi
...

Lubię tracić czas na takie gry. Przeszłam już sporo tytułów, zazwyczaj tych nieodpłątnych, bo jestem sknera i nie lubię płacić :0 Zwłaszcza, że kupowanie gier otome to jak kupowanie kota w worku. Bardzo drogiego kota w bardzo drogim worku. Dlatego właśnie strona itcho jest cudowna. Można tam znaleźć parę perełek, jak Cute Demon Crushers (+18, jest cudowna ♥ polecam ♥), Lads in distress - świetna grafika, cudowne złe zakończenie u Mer'a, fajne postacie i grafika 10/10 czy The Knife of the Traitor i inne gry od Chegovia. Jest tam też w ciul demówek [m.in Wicked Love zapowiada się genialnie i nie mogę się doczekać Dr. Frank's Build a Boyfriend, może być śmieszne]
Tak poza tym, cały czas czekam na Rinmaru. Kontynuacja Ascension pewnie szybko się nie pojawi, podobnie jak reszta tytułów nad czym ubolewam.
Underbliss jest kolejnym tytułem, który już powinien wyjść i autorka mnie zabija tym czekaniem.

Z tych płatnych, to w moje rączki dostała się Ozmafia [god damnit, dajcie mi w końcu bohaterkę, która jest dobrze napisana, bo ta tutaj jest - jak w większości otome - jest beznadziejna]. Przeszłam całą, całkiem ok, parę fajnych męskich postaci i brak możliwości romansowania z kocicą ;-;
Na przecenie dorwałam też Hustle Cat <3 Cudo <3 Koty i romans w jednym, nie da się nie lubić.
Regularnie płacę też za mystic destinies serendipity of aeons. Znaczy się płaciłam, teraz zbieram na Takumiego i na następną serię. Następna seria zapowiada się obiecująco *^*

I think I broke my heart again
https://data.whicdn.com/images/278234026/superthumb.png?t=1487092714   https://data.whicdn.com/images/278233991/superthumb.png?t=1487092697

#74 27-05-2017 o 14h22

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

Mam dobrą wiadomość dla fanów Pacthesis. ONA ŻYJE! I w końcu po x latach opublikowała nowy tytuł Star Days Sim Date. Przyznam szczerze, że zdążyłam już o niej zapomnieć, ale jak zobaczyłam powiadomienie o tym to wpadłam w nostalgię, bo to w sumie przez jej gry polubiłam otome. Chyba wiem co w najbliższym czasie będę robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio także sprawdziłam jeden z tytułów od firmy Abracadabra, Beloved Nightmare, ale przyznam że historia dosyć średnia i zdaje mi się, że tłumaczona z japońskiego na angielski tak na szybko i dość słabo. >.>" Także skończę route i się z nią pożegnam, bo nie umiem tak zacząć jakiejś historii, a potem ją porzucić.

Ostatnio zmieniony przez AnaRena (27-05-2017 o 14h23)

#75 01-06-2017 o 22h46

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

siebie cytuję napisał

Sensei + okulary + Suwabe Junichi = nie wiem o co chodzi w tej grze, ale już wiem w czyją ścieżkę zagram najpierw. :D
Rzekłam pełna nadziei, zapomniawszy, że gry otome mnie nienawidzą. Oczywiście, raz się trafi cudowne combo, to najpierw wymagają przejścia wszystkich innych ścieżek, by odblokować nauczyciela, pfff.

Dostałam ostatnio prezent w postaci gry Nightshade, 32$ na Steamie (ale można 20% taniej, dużo pozytywnych recenzji i w sumie przyznam, że dawno tak dobrze nie bawiłam się grając w otoge, a jeszcze 3 ścieżki przede mną. Miło od czasu do czasu zagrać bohaterką, która nie jest beztroskim głuptaskiem (patrzę na ciebie, Fuuka). >____<

Ostatnio zmieniony przez Linnana (01-06-2017 o 22h48)

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

Strony : 1 2 3 4 5