Forum

Strony : 1 2 3 4 5

#76 04-06-2017 o 02h42

Straż Absyntu
Hanare
Rekrut
Hanare
...

Ja od ponad pół roku gram w gry z serii Shall we Date. A to wszystko przez moją przyjaciółkę, która mi to pokazała.
Na telefonie, mam aż trzynaście takowych gier. Na szczęście większość jest dostępna na fejsie. Podam same tytuły i ulubieńców, bo nie chce mi się ich opisywać (wybaczcie /static/img/forum/smilies/tongue.png)

- Blood in Roses - Gordon, Edgar i Daniel
- Guard me, Sherlock! - Sherlock, Mycroft i czekam na ścieżkę z Mikah
- Ninja Shadow - Kagura i Asagi
- Destiny Ninja - Ayu i Yoshimasa
- Wizardess Heart - Klaus (jak dla mnie najlepszy ze wszystkich chłopaków), Glenn oraz czekam na ścieżkę Sigurda
- Love Tangle - Nolan, Miguel oraz Carter
- Lost Alice - Chronus i Owen
- Oz - Oz i Norton. Gra widocznie porzucona przez twórców, bo coś długo nie ma nowej postaci. A szkoda, bo liczyłam na ścieżkę Earnesta /static/img/forum/smilies/sad.png
- Modern Cinderella - Rudolf
- The Niflheim - Leo i J.J - tak jak w przypadku Oza, gra porzucona, bo nie ma nic nowego, a szkoda.
- Ninja Assassin - Kinishiro - dopiero zaczęłam w to grać, i na razie Kini mi się podoba

A na rozpoczęcie czekają (bo niestety nie mam czasu)

- Scarlet Fate
- Lost Island

No i przez te gry nie mam czasu na Eldyśke i SyFuńcia /static/img/forum/smilies/sad.png

#77 04-06-2017 o 12h50

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

@Hanare W moim telefonie też bylo od groma tych gier.XD Niestety Oz było porażką, bo nie ważne co by teraz mogli dodać tej gry już nie uratują. Miała dobry start ale fabuła jednak była nudna. Szkoda bo też liczyłam na Earnesta. >.> Niflheim to już zamknięty projekt i raczej to nie będą kontynuować, a szkoda bo po ścieżce Leo chciałam wiedzieć więcej na temat tego który porwał MC.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#78 04-06-2017 o 13h57

Straż Absyntu
Hanare
Rekrut
Hanare
...

@AnaRena, w Ozie najbardziej podobała mi się ścieżka Nortona, była troszku taka inna, niż przy pozostałych, które wiały nudą. Chociaż jeszcze nie robiłam ścieżki Wesleya, a patrząc po ilusiach widać, że może być ona ciekawa. Ale przy Nortonie strasznie wkurzało mnie to, jak pozostali się wtrącali w nasze życie.
Gra Niflheim miała dla mnie potencjał, była taka inna od wszystkich. Jednak porzucona, a szkoda /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio wkurzyli mnie przy grach Destiny Ninja 2 oraz Ninja Shadow. Nie rozumiem, po co nowe historie starych bohaterów? Ja tu czekam na ścieżkę Mitsuru albo Kily, a tutaj nowa ścieżka z Ayu (w sumie dla mnie na plus bo go uwielbiam). I to samo przy NS... Maktoto to wcale aż tak nie stara postać, jego ścieżka wyszła w tym roku, więc nie rozumiem po co nowa, skoro Tsubaki jest w kolejce.

#79 04-06-2017 o 14h24

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
AnaRena
...

@up to się nazywa 2 sezon. Za szybko skończyli historie z postaciami, gry są za nowe, a wiesz hajs się musi zgadzać, bo to że gry są darmowe, mają te swoje mikropłatności z których ludzie korzystają (mnie się nie raz zdarzyło). Tak samo w Sherlocku, poza Mycroftem, który wyszedł niedawno, każdy już ma swój drugi sezon, żeby po prostu gra się szybciej nie skończyła i nie musieli zostawiać jej lub na siłę wymyślać nowe postacie. W Love Tangle też powoli przychodzi nowy sezon, Nolan dostał już swój sequel, wcale się nie zdziwię jak zaraz reszta dostanie. Także kontynuacje starych postaci mnie już wcale nie dziwi. xD Szkoda tylko, że Ayu, taka popularna postać, miał słabą historię, ale był Mitsuru w nowej odsłonie i czekam na niego z niecierpliwością.~
Z Nortonem jeszcze nie grałam. Przeszłam Crowlie, Oza i Wesleya. Wesley był nawet ciekawy, ale nadal historia była nudna. >.>" W każdej ścieżce wszyscy się we wszystko wtrącają. xD Natomiast Niflheim się skończyło, bo jednak ta gra jest już bardzo stara, więc mieli prawo ją zamknąć. Sądzę, że ścieżka Leo była na do widzenia, a osoba odpowiednia za ilustracje zabrała się za Oz. Czekam tylko kiedy w końcu zamkną Wizardess Heart. Ta gra jest dobra, ale też nowa już nie jest.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#80 18-06-2017 o 20h34

Straż Absyntu
Crispelle
Akolita Sylfy
Crispelle
...

Wysłałem ci wiadomość, tututut...
To mówi samo za siebie, nie? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Mystic Messenger życiem! Zen też, pomimo tego, że ma alergię na koty i ciągle cyka sobie selfie. No ale to się da napraaawić... /static/img/forum/smilies/wink.png
Grałam również w "How to take your mask" (chyba tak to się pisze?), jednak niezbyt przypadło mi to do gustu... Nudne trochę, jak dla mnie.

#81 18-06-2017 o 22h40

Straż Cienia
XxPotatoxX
Młody rekrut
XxPotatoxX
...

Hmm, niedługo wakacje, a więc co za tym idzie mnóstwo wolnego czasu. Z racji, że od niecałego roku gram nie tylko w otomce, ale ogólnie w visual novelki i wiem, że czasem trudno znaleźć coś co nas zainteresuje, to bardzo chętnie podzielę się z wami kilkoma darmowymi tytułami ^^

- Nusantara: Legend of The Winged Ones
- Seduce Me The Otome
- [Stolen Destiny (druga ścieżka niedługo ma wyjść)
- Autumn's Journey
- The Blind Griffin
- Unplanned Amour
- Nachtigal
- The First Star
- Dastiny Voyage
- Genjitsukai
- Out of The Sight (by selavi)
- RE: Alistair++
- Elvine
- Memoirs of an Angel
- Cinderella Phenomenon (Moje ostatnie odkrycie, cudo!)

Oprócz tego jednymi z ciekawszych dostępnych online są:
- Ascension
- Cafe Rouge

#82 30-06-2017 o 12h21

Straż Cienia
AlexiaSenpai
Młody rekrut
AlexiaSenpai
...

Grałam jedynie w Amnesie i MM XD
Animo mi się nie podobało, ale gra chwyciła mnie za serce i na ścieżkach Kenta i Ukyo płakałam xD
Ogólnie uważam, że Ukyo=Kent>Ikki>Shin>Cała reszta>Rika>Toma
Szkoda, że Later i Crowd są tylko na psp ;_;
Co do MM, przeszłam na razir tylko Zena, Jumina i Sevena :')
Przy okazji, jest jakaś miła dusza która wyjaśniłaby mi w jaki sposób bawić się z patchami by zagrać w coś po angielsku? I jakie tytuły są wydane na pc które posiadają angielskie łatki :')

#83 04-07-2017 o 22h23

Straż Cienia
Hirsza
Młody rekrut
Hirsza
...

Ohohohoh, fajny wątek.
Ogólnie nie siedzie dużo w tych grach, bo w sumie nie wiem jakie są dobre.. ;-;
Ale wiem, że podobno Amnesia była fajna, oczywiście, jako gra, bo jako anime wypadła średnio, ale może to dlatego, że owe anime było tylko zapowiedzią, taką ,,zachęcajką" do gry.
Grałam w Mystic Messeger i się w tym zakochałam, ale denerwowało mnie, gdy czat otwierał się o 3 kiedy ja spałam, a powiadomienia z tego mi nie przychodziły na tyle głośno, abym się obudziła, a tych klepsydr(to były klepsydry, cnie? ;-/static/img/forum/smilies/wink.png się ciężko zbierało, żeby móc odtworzyć pleyer, soł.. ;-;
Tak z gier kiedyś oglądałam kawałek Diabolik Lovers i to właśnie polska Youtuberka nagrywała, a raczej pokazywała, jak w to gra, bo nie pamiętam, czy ona w ogóle coś mówiła. /static/img/forum/smilies/yikes.png

https://68.media.tumblr.com/1a776d551f8f99322a47cc35116173c3/tumblr_onlzq2vHgz1ru82hco2_540.gif

#84 10-07-2017 o 20h31

Straż Cienia
Ronnay
Nowo przybyła
Ronnay
...

Ja z czystego skąpstwa gram jedynie w darmówki na androidzie XD
-Mystic Messenger, oczywiście
-Samurai Love Ballad Party - Niektóre ścieżki są mocno średnie, ale wynagradza to ogromną ilością eventów :3
-Midnight Cinderella - Niemożliwym jest znalezienie tu postaci, której nie da się lubić ^^
-Ikemen Sengoku - gra wyszła bardzo niedawno, dosłownie jakieś 2 tygodnie temu; Nareszcie jakaś MC z charakterkiem! <3

#85 10-07-2017 o 21h19

Straż Cienia
Rita97
Akolita Jednorożców
Rita97
...

Na gry mnie mam zbytnio czasu albo po prostu nie mam ochoty jeśli chodzi o gry wirtualne. Kiedyś grywałam bardzo często w LOL'a XD (ale to już minęło xD) Teraz to w wracrafta albo wowa, no i ostatnio zaczęłam grać w GothicII.
Jednak zdecydowanie wolę grać w gry planszowe <3 A zaczęło się od niewinnej gry w "sabotażysta" /static/img/forum/smilies/big_smile.png No i później już poszło /static/img/forum/smilies/big_smile.png no i teraz próbuję znaleźć czas na zagranie w świeżo nabytą PLANSZÓWKĘ w WORLD OF WARCRAFT <3

#86 15-07-2017 o 19h29

Straż Obsydianu
Makina
Nowo przybyła
Makina
...

Z takich typowo 'telefonowych' to Mystic Messenger (Defender of Justice <33 + Jumin Daddy <33) i Midnight Cinderella, coś by się jeszcze znalazło.

A z Visual Novel np. to moją ukochaną będzie G-Senjou no Maou <3
Ale też Grisaia Series, Danganronpa, Higurashi, Umineko, Steins;Gate i Neko Paradise

Nie wiem no, może ktoś tutaj gra w takie rzeczy, haha.

https://uscandleco.files.wordpress.com/2012/02/smoke.jpg

#87 09-08-2017 o 21h44

Straż Obsydianu
Etienne
Piechur Straży
Etienne
...

Poleca ktoś jakąś fajną gierkę otome po polsku?? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://zapodaj.net/images/ab0cf11bbf8df.gif   https://zapodaj.net/images/5e200425e58e0.gif   https://zapodaj.net/images/02e742a273c62.gif   https://zapodaj.net/images/daa17f41c9c3e.gif

#88 09-08-2017 o 22h20

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

@Etienne "Hitogotchi" ma  3 wersje językowe: hiszpańską, angielską i właśnie polską /static/img/forum/smilies/smile.png Chociaż to niezupełnie jest takie typowe otome a historia o opiekunce i potworze, która zależnie od dokonanych wyborów może się skończyć love story lub horror story /static/img/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez Memorka (09-08-2017 o 22h41)

https://64.media.tumblr.com/2bf9cd641d08244bfccd328aaf455edb/2b4aa88feae6b74c-a9/s400x600/9d73553bf7c52ff92d4962ac8cc9590cd19a5674.gif

#89 16-09-2017 o 21h39

Straż Absyntu
idontcare
Lost
idontcare
...

Ja dopiero ostatnio złapałam fazę na visual novels, dlatego też m.in. założyłam tu konto. Wczoraj pobrałam sobie Cinderella Phenomenon i mam w planach Mystic Messenger. Tylko mnie irytuje to, że tak mało gier otome jest po polsku, grrr >:( I chyba zaraz popatrzę, w co grają koleżanki nade mną i może wyczaję coś nowego.

A co do tego, że nie ma prawie nic po polsku, to po angielsku sobie raczej poradzę i może trochę podszlifuję język, więc w sumie to nie jest takie najgorsze.

Mały update: Od teraz Cinderella Phenomenon to mój nowy sens życia, dziękuję, do widzenia.

Ostatnio zmieniony przez idontcare (23-09-2017 o 22h31)

the sword of  D E S T I N Y   has  two   e d g e s
https://66.media.tumblr.com/27bd4c5c92f1af2227d9de5f4221643f/tumblr_paorj9jNRS1tiysoko3_250.gifv https://66.media.tumblr.com/e99646640dc67afffca21d963728d992/tumblr_paorj9jNRS1tiysoko9_r1_250.gifv
y o u  are ✗  one of them ✗

#90 22-09-2017 o 23h02

Straż Obsydianu
Alienne
Akolita Sylfy
Alienne
...

Kończę właśnie Code: Realize. Została mi już tylko ścieżka Lupina. Tak bardzo chciałam dostać na początku ścieżkę Impey'ego, a tu zonk, trafił mi się Saint - Germain (pierwszy raz lubię grać na czuja, bez solucji). I w sumie dobrze, bo polubiłam bardzo hrabiego, a Impey... no cóż, przeszłam go jako drugiego i jego ścieżka nudziła mnie niemiłosiernie >.> Ale i tak - zaskakująco - najbardziej zakochałam się w Fran-chanie, czyli doktorze Victorze Frankensteinie. Słodszego ciastka nie mieli w paczce <3 ^-^ Ciekawam, czy ścieżka Lupina przebije jego ścieżkę :3

Ściągnęłam też dziś i odpaliłam Hakuouki Kyoto Winds na PS Vitę i jestem w szoku. Posiadam Hakuouki na PS2. Przeszłam tam tylko dwie ścieżki, Okity i Saitou, ale i tak grając w Kyoto Winds czuję się, jakbym grała w zupełnie inną grę. Tęsknię za niektórymi smaczkami z poprzedniej odsłony, a jednocześnie cieszę się jak głupia widząc swoich ulubieńców w kompletnie nowych sytuacjach. Coś czuję, że zarwę dziś noc z tą grą. No i wciąż kocham Okitę całym sercem.

otomeotomesite.wordpress.com

#91 23-09-2017 o 01h01

Straż Obsydianu
Erino
Młody rekrut
Erino
...

Tak ogólnie to ubolewam, że nawet po angielsku nie ma dużo ciekawych gier otome. Jestem wymagająca i jak widzę niezbyt ciekawie narysowane postacie to omijam szerokim łukiem. Mogę jednak polecić gry na androida od Cybird, ładne postacie i ciekawa fabuła.

https://media.tenor.co/images/99d4e7a27b2aebcced85983c9811d30c/raw

#92 19-10-2017 o 20h05

Straż Cienia
infernaltear
Rekrut
infernaltear
...

~ Scarlet Fate - polecam. Fajna bohaterka, ciekawa fabuła, momentami wzruszająca. No dobra, w jednym momencie poryczałam się na dobre.
~ Guard me, Sherlock! - również polecam. Podobnie jak wyżej, fajna bohaterka z charakterem, sympatyczne postaci i cała masa śmiechu!
~ Modern Cinderella - jak dla mnie trochę mało romantyczna, ale całkiem ciekawa.
~ Ikemen Sengoku - mój absolutny nr.1! Jestem kompletnie zakochana w tej grze, szczególnie w Nobunadze <3 Bohaterka jest świetna, bez problemu można się z nią utożsamić, zadziorna i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jakiś tydzień temu skończyłam dramatyczny scenariusz z Nobunagą, a teraz przechodzę drugi raz dla romantycznego. Wzruszyłam się już pięć razy - naprawdę, jeszcze żadna gra ani książka nie wycisnęła ze mnie tyle łez T_T Kocham i czekam na scenariusz Hideyoshiego i Mitsunariego.
Ach, zapomniałam jeszcze dodać, że gra jest romantyczna, seksowna i <realistyczna>! Polecam z całego serca.

W resztę gier od Cybird grałam, ale fabuła mnie nie porwała, a bohaterki są ciapciakowate i drętwe. Mam wrażenie, że jedyne co potrafią mówić to "oh, uh, przepraszam i dziękuję" nooo, jeszcze "nic".

Wczoraj ściągnęłam Ninja Shadow i Love Tangle. Póki co obie mi się podobają, ale za mało jeszcze przeczytałam, żeby napisać coś więcej.

#93 24-10-2017 o 16h50

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

@infernaltear też gram w IkeSen, ale naprawdę nie wiem, gdzie tu powód do wzruszeń, mi ta gra wydaje się wręcz niepoważna. xD Ja akurat najbardziej fangirluję Ieyasu (male tsundere best tsundere) + z niecierpliwością czekam na Hideyoshiego i jego mommy route. ^^  Choć tak naprawdę lubię wszystkich, co jest dziwne, bo przy czytaniu prologu uznałam, że wszyscy faceci to mendy i nie chcę żadnego (poza Mitsunarim ofc, ale się nie dało). xD

MC jest świetna, to prawda, zabawna, impertynencka, ale przy tym też... dojrzała, chyba nawet przebiła Kusanagi z Kamigami no Asobi, którą do tej pory uważałam za najlepszą heroinę.

Mam wrażenie, że jedyne co potrafią mówić to "oh, uh, przepraszam i dziękuję" nooo, jeszcze "nic".
Polecam ścieżkę Louisa w Midnight Cinderella, proponuję drinking game, pijcie przy każdym "Oh, Louis!" D:

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#94 23-01-2018 o 19h50

Straż Obsydianu
Azalin
Oficer Straży
Azalin
...

Um, w otome grałam niewiele. Bo mam wysokie wymagania. Przede wszystkim, nie licząc SF (na którym konto założyłam chyba w gimnazjum, a teraz gram już bardziej z przyzwyczajenia niż czegokolwiek innego), to nie tykam się takich, które nie są osadzone w jakimś średniowiecznym uniwersum, najlepiej jeszcze jakby to było fantasy.
Ostatnio grałam w Cinderella Phenomenon. Nie było w sumie złe, poza faktem, że z głównych love interestów, to mnie tylko Klaude w miarę przekonał. A to też nie tak do końca. Moje serce, już w pierwszej sekundzie pojawienia, zdobył Varg. Z którym oczywiście ścieżki nie ma.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

A ogólnie, to baaardzo czekam na premierę pełnej wersji Queen's Crown. Grałam w demo, które mnie urzekło, można podejmować decyzje(!) i kreować główną bohaterkę, która swoją drogą ogólnie jest całkiem inteligentna. Sama fabuła i wybory też mi się podobają, jako że postać ma przejąć władzę w kraju i uczy się, jak nim zarządzać. Ulubionego love interesta już mam, też mnie zdobył od pierwszej sekundy pojawienia się na ekranie, więc przynajmniej nie będzie problemu, którą ścieżkę robić.
Grałam też jakiś czas temu w The Royal Trap. Ogólnie było, powiedziałabym, całkiem okej. Jak komuś się nudzi, to można zagrać, choć nie nazwałabym tego dziełem wybitnym. Plusem jest zdecydowanie główna bohaterka - ponownie, inteligentna. Ale sama fabuła wybitna nie jest, a zwłaszcza to, do czego ona zmierza. Ot, przeciętna gierka.
W Amnesię nie grałam, ale znam i widziałam walkthrough z Shinem. I o ile pod względem technicznym jest naprawdę świetna. To nie mam pojęcia, jak można tyle płacić za coś takiego - przecież ta gra nie zawiera prawie żadnych decyzji i jedyne, co się robi, to przeklikuje przez większość czasu. Ale to tylko moja opinia, sama gra jest dość popularna, więc może tylko mnie to przeszkadza. Ja w każdym razie się zanudziłam.

https://i.imgur.com/EkdPLYB.png
T E A M   A S H K O R E   N I E   L A N C E

#95 30-03-2018 o 00h54

Straż Cienia
SailorSetsuna
Żołnierz Straży
SailorSetsuna
...

W za wiele otome nie gram. ... w praktycznie żadne tak właściwie :'D Może dlatego, że nie jest to całkiem moja dziedzina.
Oczywiście zaczęło się od Słodkiego Flirtu, a potem przeszło na Eldaryę, no ale tych gier trzymam się przez więź emocjonalną. (Gdzieś przewinęło się jeszcze AnticLove, ale, bądźmy szczerzy, to badziew.)

A ostatnio przybyła do mnie ta znamienita produkcja znana pewnie wszystkim w tym temacie, Mystic Messenger xD
Tj. wiedziałam o tej grze od dawna, słyszałam o fabule i postaciach, ale dopiero niedawno znalazło się na tyle miejsca w telefonie, żeby spróbować.
I nie żałuję, bo, w przeciwieństwie do SyFa i Eldzi, potrafię prowadzić rozmowy bez ściągawek xD
Jestem w trakcie ścieżki Yoosunga (on jest kochany ;-; ♥), mam za sobą Zena (Jagiya, saranghae ♥♥♥) i Jaehee (ach ta nasza Baehee xD ♥).
Następny w kolejce Seven ze swoimi ciężarówkami angstu i dramy, a Jumin, przez to co odwalał na ścieżce Jaehee, to sobie poczeka =.=
(Jak wasze wrażenia po ścieżce V i Ray'a? Ciekawa jestem opinii, bo póki co nie spieszy mi się zbierać tych 550 klepsydr)

No nic, pozostaje polecać, nieprzespane noce gwarantowane (Zen, normalni ludzie nie dzwonią o 3 nad ranem /static/img/forum/smilies/tongue.png).

(Ta gra powinna dostać osobny temat, kto się zgadza? xD)

Ostatnio zmieniony przez SailorSetsuna (30-03-2018 o 00h54)

"Do you mean the twilight road to nightfall?" "No. It's the road to dawn."
https://66.media.tumblr.com/9e432fd2bf2b5e78933c093555df1b69/tumblr_pmmr1dbGyC1whf77wo3_r2_540.gif

#96 30-03-2018 o 22h53

Straż Obsydianu
Alissash
Żołnierz Straży
Alissash
...

@XxPotatoxX o dzięki ci wysłanniku z nieba! Akurat brakuje mi darmowych tytułów.

@up popieram, ta gra jak dla mnie może dostać i osobny dział.

Co do gier samych w sobie ubóstwiam Mystic Messenger (a zwłaszcza kochanego 707, ultraśmieszka z depresją). Niestety nie mam czasu grać, więc odinstalowałam na jakiś czas. Czekam do wakacji/ czerwca i powrócę, by zdobyć klepsydry na Reya i V.
Dziwię się, że nie ma wysypu ludzi piszących o Doki Doki Literature Club. Może jest horrorem, ale romansowania tam nie brakuje. Nie bez powodu jest fenomenem, mnie Natsuki urzekła.

Ostatnio zmieniony przez Alissash (30-03-2018 o 22h55)

Sygnatura w naprawie, złodziej ukradł wszystko jak wyjechałam na wakacje :<
https://media.tenor.com/images/4720ea4ca73eabcbdbb878c13ae272f1/tenor.gif
Sygnatura w naprawie, złodziej ukradł wszystko jak wyjechałam na wakacje :<

#97 31-03-2018 o 21h50

Straż Cienia
SailorSetsuna
Żołnierz Straży
SailorSetsuna
...

@up Uuuuuu, a wiesz, co się dzieje, jak się odinstaluje? :'D - https://youtu.be/gwvz_DIa2Nw?t=31

Do Sevena teraz będę podbijać, jako że ścieżkę Yoosunga już skończyłam xD Muszę doświadczy tej lawiny emocjonalnej, o której tyle słyszę.

"Do you mean the twilight road to nightfall?" "No. It's the road to dawn."
https://66.media.tumblr.com/9e432fd2bf2b5e78933c093555df1b69/tumblr_pmmr1dbGyC1whf77wo3_r2_540.gif

#98 02-04-2018 o 14h40

Straż Absyntu
idontcare
Lost
idontcare
...

Swego czasu miałam mega fazę na Seduce Me. Wiem, że nie jest to najwybitniejsza gra, ale strasznie przyjemnie mi się w nią grało. Pierwszą części przeszłam chyba ze dwadzieścia razy, a z racji, że od niedawna Seduce Me 2 The Demon War jest dostępne do kupienia na Steamie (wcześniej było do kupienia jedynie na stronie autorki gry), to mam w planach zakupić je sobie w najbliższym czasie, no bo niestety o ile pierwsza część była za darmo, tak druga kosztuje coś około 30 zł, chociaż to co prawda jednak nie za wiele. No i przeszłam już prawie wszystkie specjale, bo niedawno pobrałam specjal ślubny i przeszłam tylko z moją ulubioną postacią, która jest oczywiście Sam ♥ Podczas przechodzenia tego specjalu prawie zeszłam na zawał z podniety xD

the sword of  D E S T I N Y   has  two   e d g e s
https://66.media.tumblr.com/27bd4c5c92f1af2227d9de5f4221643f/tumblr_paorj9jNRS1tiysoko3_250.gifv https://66.media.tumblr.com/e99646640dc67afffca21d963728d992/tumblr_paorj9jNRS1tiysoko9_r1_250.gifv
y o u  are ✗  one of them ✗

#99 05-04-2018 o 15h05

Straż Cienia
infernaltear
Rekrut
infernaltear
...

Linnana napisał

@infernaltear też gram w IkeSen, ale naprawdę nie wiem, gdzie tu powód do wzruszeń, mi ta gra wydaje się wręcz niepoważna.

Scenariusz Nobunagi ma kilka scen, na których się wzruszyłam (przeszlam cały na premium). Widać u niego całą przemianę i to, jak bardzo mu zależy na bohaterce, chyba najbardziej ze wszystkich postaci, choć kto wie, może mam takie wrażenie przez sam fakt jego władczej osobowości.
U Hideyoshiego też uroniłam trochę łez i na mojej liście ulubieńców jest na drugim miejscu. Najmniej powagi odczułam u Masamune, choć nie mówię, że jego scenariusz jest zły. Lubię wszystkie postaci prócz Yukimury i Ieyasu, a do Kennyo mam mieszane uczucia.
Lepiej odpisać późno, niż wcale ^^

Ostatnio zmieniony przez infernaltear (06-04-2018 o 00h51)

#100 06-04-2018 o 23h23

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

@infernaltear ja tam cieszę się, że w ogóle ktoś z polszy w to gra i się wypowiada. XD
Ja tylko normal, może to robi różnicę, choć zawsze wydawało mi się, że premium są po prostu bardziej... kinky, bo często wybór pojawiał się w odpowiednich momentach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Yukimury też nie lubię, te tych ciągłe kłótnie z MC, jakoś taka dziecinada nie pasuje mi do niej. Jeśli chodzi o to kogo najbardziej lubię to ranking wygląda następujący: Ieyasu > Hideyoshi > Masamune > Nobunaga > Yukimura. Za Shingenem nie przepadam, ale niechaj najpierw skończę jego route.

Zdążyłam przejść ścieżkę Raya w MM i chyba mam nowego faworyta. Gardzę sobą, ale mam ogromną słabość do yandere. :v

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

Strony : 1 2 3 4 5