Forum

Strony : 1

#1 09-05-2021 o 15h13

Straż Obsydianu
Alaex
Nowa
Alaex
...
Wiadomości: 1

Hej! Czas przełamać lody i odezwać się na forum! Odezwę się tu po raz pierwszy, bo nawet przed pożarem się nie odzywałam, dlatego nikt mnie nie kojarzy. Mam na imię Ola, ale zdecydowanie bardziej wolę być nazywana Alex, lub Alaex aby trzymać się nicku, który towarzyszył mi od początku gry, jeszcze przed pożarem.

Coś o mnie:
Chodzę do technikum informatycznego. Tak, dobrze widzicie, informatycznego. Jednak gdy się zastanowiłam, doszłam do wniosku, że żałuję mojego wyboru. Informatyka nie jest dla mnie odległym światem, ale jednak wolałabym zostać aktorką. Nie wiem jak tego dokonam, ponieważ już od przedszkola byłam bardzo nieśmiałą dziewczyną i zadawałam się tylko z konkretnymi osobami. Dodam też, że w przedszkolu większość dzieci przez moją nieśmiałość również do mnie nie podchodziła, dlatego jestem samotniczką, ale mam kilku przyjaciół których bardzo cenię i nie wymieniłabym za nic na świecie! Ale w swoim otoczeniu zawsze byłam, jestem i będę czarną owcą. Skoro już poruszyłam temat szkoły, przyznam, że orłem nigdy nie byłam i jeżdżę głównie na trójkach, chociaż wiem, że gdybym bardziej się przyłożyła, nie zaszkodziłoby mi.

Co lubię?
Mam bardzo bujną wyobraźnię, uwielbiam pisać opowiadania! Prawdopodobnie wyprzedzając pytania, nie publikuję niczego, ponieważ mam obawy, że moje opowiadania nie przyjmą się za dobrze. Chociaż może kiedyś któreś opowiadanko ujrzy światło dzienne, kto wie? Bardzo lubię też rysować, chociaż tutaj idzie troszeczkę gorzej bo wciąż mam kilka problemów, czy to w proporcjach, rysach twarzy, ale w wolnej chwili sięgam po ołówek i coś bazgram. Przez większość doby jestem "podpięta" do słuchawek, nie rozstaję się z nimi i nie znoszę gdy się psują. Co do muzyki, słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Szczerze powiedziawszy, nie za bardzo umiem oceniać typ muzyki, nie zdaję sobie sprawy z tego jaki to gatunek, byle piosenka mi się podobała. Jednak przyznam, że bardzo lubię słuchać nietypowej muzyki. Na mojej playliście dominuje muzyka mitycznych stworzeń. Głównie Elf Music. Po prostu uwielbiam fantastykę i mityczne stworzenia, a w szczególności elfy.

A teraz może coś o Eldaryi?
Gdybym była faery, prawdopodobnie byłabym elfem, lub wilkołakiem bo uwielbiam je prawie tak samo jak elfy, chociaż podczas gry z moją Ibff w ruletkę decyzji, wypadło mi, że jestem smokiem. W The Origins moim WS'em był Leiftan, ale w Nowej Erze mam co do tego wątpliwości. No cóż, czas pokaże jak to się potoczy. Straż Obsydianu była od zawsze moją strażą, ale po pożarze zostałam przydzielona do Absyntu. Czołem Bimbrownicy, haha! W Nowej Erze jednak z powrotem wylądowałam w Obsydianie, z czego nawet się cieszę, chociaż w Absyncie również było całkiem fajnie. Okropnie ubolewałam nad odejściem postaci z The Origins, oraz nowym charakterem Nevry, chociaż naszego wampira po części rozumiem. Powiem tak: Valkyon był moim szefem i przyjacielem, Nevra najlepszym psiapsiółem, Ezarel jednocześnie wrogiem numer 1, partnerem w zbrodniach i przyjacielem. O Leiftanie nie ma co mówić, mój ulubieniec w WS'ach. Mimo to, moją ogólnie ulubioną postacią jest Miiko.

Jeśli chodzi o moją wyobraźnię, wspomniałam już o opowiadaniach. Mam dużo pomysłów na opowiadania, głównie o Eldaryi, ale wena i chęci w moim przypadku nie chodzą parami, dlatego większość moich historyjek kończy się jeszcze na pierwszej części i tak czeka na zbawienie. Mam wymyślonego przyjaciela, co jak na mój wiek jest dość dziecinne. Chociaż właściwie nadal jestem dzieckiem, do osiemnastki jeszcze trochę mi brakuje. Nie podając mojego wieku powiem, że na pewno więcej niż rok został mi do osiemnastki. Moja wyobraźnia działa na pełnych obrotach nawet we śnie! Nie raz podczas snu spotkałam drużynę 7 z Naruto, oraz inne postacie z wielu gier czy bajek. A najlepiej wspominam sen, w którym przeprowadzałam z Ezarelem napad na bank, haha! Wcześniej wspomniałam o grach i bajkach, ale nie o anime, a to dlatego że w całym swoim życiu obejrzałam tylko jedno anime. Było to Angels of Death, lub jak wolicie Satsuriku no Tenshi. Aktualnie jestem na 93 odcinku Naruto.

Nie wiem, czy jest coś jeszcze do opowiadania na mój temat, jeśli jesteście czegoś ciekawi, możecie śmiało pytać.

Offline

#2 10-06-2021 o 20h10

Straż Cienia
Bumi
Odpowiedź na Wszystko
Bumi
...
Wiadomości: 42

Hejka @Alaex! Wydajesz się bardzo interesującą osobą, taką kreatywną. Mam nadzieje, że uda Ci się spełnić swoje marzenia i zostać aktorką- życzę ci w tym powodzenia, pamiętaj, że to możliwe jak będziesz robić coś w tym kierunku, także nie zastanawiaj się, działaj Strażniczko!
Zaciekawiła mnie też kwestia Wymyślonego Przyjaciela, to urocze- chciałabyś opowiedzieć o nim coś więcej? <3


https://cs-luzownia.pl/uploads/monthly_2020_06/13250.gif.eff125c57bc5cc3597e8f86df19c48b5.gif

Offline

#3 20-06-2021 o 03h17

Straż Absyntu
Amasanii
Stażystka
Amasanii
...
Wiadomości: 63

Witaj Strażniczko!
No patrz, Tobie sie udało wrócić do Obsydianu...ja po pożarze zostałam przydzielona do Absyntu, a podczas wyboru w NE kliknęłam NIECHCĄCY, że chcę w nim zostać....wiem, moja wina! Wciąż sobie to wyrzucam.

Trzymam kciuki za karierę aktorską! <3

Pisałaś może kiedyś opowiadanie grupowe tutaj/na blogu? :D


https://lh3.googleusercontent.com/-vm7PgXjGpbs/YLIxKrPKk-I/AAAAAAAAFCY/6Y_aLShOEnMiIq2tZVJGm7t3cAWtwvBpwCLcBGAsYHQ/s16000/miniaturka.png

Offline

#4 22-06-2021 o 18h06

Straż Obsydianu
Nymfa
Szefowa Straży
Nymfa
...
Wiadomości: 1 683

Dzień doberek :>
Mam pytanie, czy nadal twoją ulubioną postacią w NE jest Miiko? Jeżeli tak to dlaczego? Sory, ale nie umiem tego pojąć XD


https://i.imgur.com/T5wEBes.png

Offline

#5 15-01-2023 o 19h52

Straż Absyntu
Elek
Strażniczka na Szkoleniu
Elek
...
Wiadomości: 185

@Alaex, widzę że z lekka podobne opinie :D Moim ws'em również jest Leifu, a ulubioną postacią sekretnie Miiko XD Witaj w rodzinie!


☆ꕤ ⁀➷Tylko krzyk, jakbym wypędzał demony.~
https://zapodaj.net/images/cbc69d3e19468.gif

Offline

Strony : 1