Forum

Strony : 1 ... 20 21 22

#526 30-05-2021 o 07h30

Nowa
Meleffie
...

Dla mnie event przyjemny. Nie poświęcam na eldaryę już tyle czasu co kiedyś, więc doceniam, że zrobiono mapkę, którą mogłam sobie bezmyślnie poklikać /static/img/forum/smilies/smile.png

Nowe stroje i fryzury nie podobały mi się, na szczęście na mapce można było zdobyć ciekawe rzeczy z ubiegłych lat, co ratowało sytuację. W sumie to element, który najbardziej podobał mi się w tym evencie biorąc pod uwagę, że gramy od zera. Mam nadzieję, że w kolejnych również pojawi się możliwość zdobywania starych rzeczy.

Łyżką dziegciu było tutaj wpadanie tych nieszczęsnych powtórek, jak czytam niektórym nie pozwoliło to ukończyć eventu, z kolei w moim przypadku ukończyłam go jeszcze z zapasem ~300 monet.

Chowaniec pokazał mi się może ze 3 razy, z czego tylko raz miałam przynętę i mi zwiał, tutaj miałam pecha /static/img/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Meleffie (30-05-2021 o 09h24)

#527 30-05-2021 o 10h03

Straż Cienia
Alec
Stażystka
Alec
...

Poszukiwania na których zbieramy czekoladowe monety, które są walutą, żeby dostać 3 stroję, byłby dobrym pomysłem, gdyby nie powtórki strojów, za które dostajemy marne 30 biletów. Nie mamy gwarancji, że ukończymy cały. Ja akurat na farcie zdążyłam skończyć.

Dużym minusem jest mapka wielkanocna, na której są wszystkie sety z każdej Wielkanocy. Ja rozumiem, że dużo graczy się skarżyło na brak możliwości odbudowania całej swojej kolekcji, ale ten sposób nie był najlepszym pomysłem, ponieważ wszyscy będą mieli całe szafy zapchane rzeczami z Wielkanocy i te ubrania latają za marne 1-3 many. Może za parę lat będą miały jakąś wartość?

Chowańce:
Młody Purreko tutaj jest bardzo na nie. Ze względu na to, że Purrekos to nie są żadne chowańce tylko jedni z rasy mieszkańców w Eldaryi. Dużo osób osób na ten temat pisało, więc tylko powiem, że jestem tego samego zdania, co wy dziewczyny.

Ploomshu jest przeuroczy. Wygląda jak maskotka słonia.

Stróje:
Children’s Hero to jest jedna wielka porażka. Nie pasująca do stylu Eldaryai. Pasuję do światów związanych z tematyką przyszłości, a nie fantasy. Jak tak dalej pójdzie to Eldarya nie będzie światem fantasy tylko grą ubieranką.  Ogólnie wcale nie pasuję do Wielkanocy.

Plushie dreams pomysł na piżamę jest przeuroczy. Jest śliczna. Wszystkie jej warianty są na plus. Jeden z najładniejszych setów i jeden z dwóch pasujących do eventu.

Children’s Nightmare ten set jest spoko. Sama będą używać tych ubrań, bo naprawdę mi się podoba. Wygląda to na niewykorzystany pomysł na Halloween. Nie pasuję do Wielkony. Jak beemoov będzie dalej robił stroje nie związane z tematem to naprawdę czas opuścić grę.

Purreko’s friend i jak zawsze jednen z najładniejszych strojów za doładowanie. To smutne, że teraz tylko na stroję za doładowanie będą się starać, a te darmowe będą brzydkie.
Najbardziej podobają mi się włosy.

https://i.imgur.com/j3IubFh.png

#528 30-05-2021 o 10h34

Młoda Rekrutka
Nishka
...

@up, w sprawie tej mapki to dodam, że już nawet nie sam fakt, że w szafie znowu znajdą się przedmioty, które trudno sprzedać wiadomo z jakich powodów, ale to, że kiedyś trzeba było włożyć sporo wysiłku i nierzadko zainwestować realne pieniądze, by mieć coś 'ekstra'. Nie oszukujmy się, rzeczy z zestawu Spring Feary były wisienką na torcie i budziły one chęć posiadania wśród graczy. A teraz... Widziałam sukienki, skrzydła, włosy po kilka maany. Akurat wcześniej było dla mnie do przyjęcia, że pojawiały się zestawy tylko za zm, czy później za doładowanie, bo ktoś dodatkowo płacąc czuł, że dostaje coś w zamian, a i stroje podstawowe nie były jakieś szkaradne, więc żal po stronie innych graczy nie był taki wielki. Tak teraz mam wrażenie, że właśnie tym płacącym oberwało się najmocniej, bo szczerze mówiąc wyrzucili kasę w błoto.

Ostatnio zmieniony przez Nishka (30-05-2021 o 10h35)

#529 30-05-2021 o 10h41

Straż Cienia
Garter
Młoda Rekrutka
Garter
...

No to ja też się wypowiem.
Udało mi się skończyć event, ale tylko dlatego, że brakowało mi "zaledwie" 4 tańszych elementów, a te droższe jak kigurumi wypadły mi ze skrzynek. Bez tego musiałabym sypnąć ZM. W sumie to nie spodziewałam się, że zrobią jakikolwiek event, po sytuacji z pożarem byłoby to całkowicie zrozumiałe, ale jeśli udało im się go zrobić to się cieszę, bo zawsze jest ciekawiej na stronie.

Stroje są raczej mało wielkanocne, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało. Nie są jakieś powalające, ale takie po prostu okej. Najmniej mi się podobał Children's Hero, głównie przez sam cyberpunkowy zamysł (który w grze fantasy nie do końca mi pasuje), włosy, których nigdy nie założę i przez tą dziwną neonową obwódkę wokół ubrań. Bez niej dałoby się przynajmniej użyć spodni. Chyba tylko atmosfery będę używać.
Plushie Dreams jest bardzo mało uniwersalny, tak naprawdę do założenia na raz, ale niesamowicie uroczy. Najbardziej spodobało mi się kigurumi i atmosfera z gwiazdkami. Fajnie, że każdy recolor to był inny chowaniec, przez co chętnie przygarnęłabym wszystkie. Niestety musiałam się ograniczyć tylko do tego co mi wypadło ze skrzynki, bo cena ponad 1 kafla za samo kigurumi to rozbój w biały dzień.
Children's Nightmare był pomysłowy, ale też raczej nie widzę, żebym często go używała. Chciałam dokupić sobie jeszcze jakieś jedne okulary i balonik, ale znowu... ceny.
Purreko's Friend to mój ulubiony strój z tego eventu. Bardzo podoba mi się sam zamysł na koci strój, a wykonanie też jest bardzo fajne. Cieszę się, że w końcu uszy i włosy są osobno, a na dodatek mamy też ogon <3 Poza tym bardzo podoba mi się nazwa włosów - "Bastet". Lubię jak nazwa przedmiotu w grze bywa nawiązaniem do różnych rzeczy. Kto nie rozumie, śpieszę z wyjaśnieniem. Bastet była egipską boginią kotów, a przedstawiano ją właśnie z głową kota c:

To co mnie drażniło niesamowicie to przede wszystkim częste powtórki i brak możliwości kupna recolorów za ZM. Naprawdę, przez takie rzeczy w chwili kiedy gracze są najbardziej stratni i próbują odbudować konto oraz ilość maany jaką wcześniej mieli, Beemoov jak zwykle mówi "płać albo płacz". Zagranie poniżej pasa.

Udało mi się złapać wszystkie chowańce dostępne na mapce, z czego chyba najbardziej się cieszę jako kolekcjoner. Chociaż słonik raczej nie wpadł w moje gusta, to cieszę się, że złapałam Lamulina i Becketta, bo dzięki temu w kieszeni zostało mi 6000 AM. Purreko jako chowaniec w ogóle mi nie przeszkadza. Wiem, że to rasa faery, ale jest tak słodki, że z miłą chęcią go zaadoptuję i wykluję <3

Ilustracja też bardzo mi się podoba. Jako kociara od samego początku chciałam ją mieć. Jest przeurocza <3

Ogólnie to z całego tego eventu najbardziej podobała mi się mapka i możliwość zdobywania starych elementów. Uwielbiam mapki, a poza tym wciąż jestem na etapie kompletowania szafy, więc zbierając itemki z poszukiwań bawiłam się naprawdę dobrze. Muszę też pochwalić sam design mapki, który strasznie mi się podobał. Teraz jak już mają ją gotową to nie obraziłabym się, gdyby korzystali z niej co roku c: Mam nadzieję, że na kolejne eventy w tym roku też pójdą za ciosem i dadzą nam mapkę ze starymi rzeczami.

Ostatnio zmieniony przez Garter (30-05-2021 o 10h45)

https://i.imgur.com/gkl6Ihi.png https://i.imgur.com/CNfvhrI.png

#530 30-05-2021 o 11h06

Straż Cienia
Ritsui
Młoda Rekrutka
Ritsui
...

Naszczescie mi się udało ukończyć eventa mam fajno ilu z eventa chowańca legendarnego i z poszukiwań do kolekcji i stroje też choć tylko niektóre elementy mi się podobają ale cieszę się że udało mi się ukończyć eventa całości i spułczuje tym co go nie ukończyli mam nadzieję że inne eventy bedo fajniejsze stroje zobaczymy jak to będzie

#531 30-05-2021 o 11h08

Straż Obsydianu
Nessuno
Nowa
Nessuno
...

Cześć, mam problem :< Wysłałam chowańca na poszukiwania na mapie wielkanocnej, event się zakończył a on, mimo, ze wrócił nie może wyruszyć na następne poszukiwania. Mam zablokowaną mapę w taki sposób, jak kiedy jest już na poszukiwaniach :<

#532 30-05-2021 o 11h37

Straż Cienia
Godless
Młoda Rekrutka
Godless
...

Wczoraj ostatni raz wysłałam chowańca do krainy wielkanocnej na poszukiwania troche mi sie o tym zapomniało i dziś jak weszłam on ciagle jest na poszukiwaniach nie mogę nic kliknac nic zrobić i nie wiem co teraz /static/img/forum/smilies/sad.png

A wyświetla mi sie komunikat w profilu chowańca "eksploracja zakończona"

Ostatnio zmieniony przez Godless (30-05-2021 o 11h38)

#533 30-05-2021 o 11h42

Straż Obsydianu
Lelahn
Młoda Rekrutka
Lelahn
...

Napiszcie to w dziale z bugami

#534 30-05-2021 o 11h50

Straż Absyntu
Xueli
Stażystka
Xueli
...

@Nessuno i @Godless Ten błąd został już zgłoszony. Musicie cierpliwie poczekać, aż go naprawią.

https://zapodaj.net/images/1b54726b56521.gif

#535 30-05-2021 o 11h52

Straż Cienia
IzumiChoi
Nowa
IzumiChoi
...

Brakło mi dosłownie jednego elementu żeby ukończyć event. Dodatkowy jeden dzień, albo chociaż trochę więcej tych biletów za powtórki i bym na spokojnie to zrobiła ;-; aj szkoda, bo brakło mi włosów ze strojem z kigurumi ._.

#536 30-05-2021 o 17h58

Straż Obsydianu
Nessuno
Nowa
Nessuno
...

@Xueli dzięki a odpowiedź, widziałam na fb, że sporo osób to zgłaszało, mam nadzieję, że szybko to naprawią

#537 30-05-2021 o 21h58

Straż Absyntu
Yunhwa
Rekrutka
Persephone
...

Okej, jest już po evencie więc pozwolę sobie na recenzję Wielkanocy 2021 na Eldaryi.

Jestem okropnie zawiedziona. Event nie wymagał od gracza niczego przez co łatwo zapominałam o wchodzeniu. Kiedy udawało mi się pokonać moją demencję dostawałam same powtórki i bileciki. Mam zaledwie 5 części stroju. Brak recolorów za ZM to bardzo nieśmieszny żart nie mówiąc o znalezieniu setów z butiku na mapce (serio?).

Sama ilustracja również przyniosła mi rozczarowanie. Gardienne wyszła przepięknie ale jednak.. liczyłam na coś innego. Może w końcu jakiś WS? Może postacie drugoplanowe? No cóż..

Co do ubrań, piżamka jest super słodka i jako jedyna mi się podobała ale nie widzę żadnej stylizacji, w której mogłaby zadziałać (przynajmniej w mojej garderobie!). No, może jeszcze karnacja jest w porządku jednak nie założę jej na moją postać prawdopodobnie.. nigdy. Event wielkanocny tylko z nazwy i mapki, nie mam pojęcia co te stroje tutaj robią.

Krótko podsumowując:
Dla mnie - rozczarowanie. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/qPNr9dG.gif

#538 30-05-2021 o 22h04

Straż Cienia
katmarana
Nowa
katmarana
...

Ja w ogóle zapomniałam, że event się dzisiaj tj 30 o północy kończy i trochę się zdziwiłam, ze już nie ma eventu /static/img/forum/smilies/tongue.png Dobrze, że skompletowałam wcześniej cały strój. Co do chowańców to nawet nie wiem jakie były do zdobyć więc nie wiem czy mam wszystkie. Całe szczęście, że nie wysłałam chowańca na poszukiwania na mapce eventowej, bo widzę,że miałabym mały problem z jego powrotem. Co do strojów to jakoś nie bardzo mnie zachwycają są takie sobie. Trochę szkoda, ze nie było chyba nic nowego do zdobycia na mapce, no ale cóż jakoś to przeżyję. Cały event oceniam na nawet OK, tylko trochę za szybko mi zleciał /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#539 30-05-2021 o 22h40

Straż Cienia
PinkYoshiEgg
Młoda Rekrutka
PinkYoshiEgg
...

Cieszę się, że mimo wszystko zrobili ten event. Sądzę jednak, że zakończył się nieco za wcześnie. Szczególnie współczuję tym, którzy go nie ukończyli przez tę losowość. Mam nadzieję, że w następnych eventach już się to nie powtórzy... W moim przypadku, skończyłam event dzień przed końcem, ale wolałabym mieć parę dni więcej, ze względu na elementy strojów na mapce z poprzednich lat. Ciężko uzupełnić choć część szafy w tak krótkim czasie. Wielkanocna mapa to było ogólnie miłe zaskoczenie, jest przeurocza. /static/img/forum/smilies/smile.png
Stroje w tym evencie nie powaliły. Children's Hero byłby niezły, gdyby nie ten efekt "glitcha". Najlepszym elementem jest chyba atmosfera i jeszcze pistolet jest spoko, po ograniu trzech odcinków NE, mam ochotę nim strzelić parę osób w łeb. Plushie Dreams jest uroczy, podoba mi się, ale niestety nie jest zbyt uniwersalny. Szkoda, że pozostałe wersje są takie drogie, po tym jak wszystko straciliśmy, ceny powinny być bardziej przystępne. Chciałam jeszcze Flubata i Seifauna... Może będą za rok na mapie?
Children's Nightmare... Nie trafił jakoś w mój gust. Tematycznie najmniej mi tutaj pasuje...

Odpowiadając na pytanie:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

chciałabym, żeby jakikolwiek chowaniec pojawił się na mapie... :')
Poza tym, Ploomshu jest uroczy, a Purreko... Przesłodki! Sam fakt, że powstał chowaniec Purreko mnie dziwi (wiem, że twórcy to wyjaśnili, ale mimo wszystko...), ale wolę myśleć, że Gardienne przygarnęła go z tego "miaucińca" i traktowała go jak dziecko (czyli tak jak wymyślili), a nie myśleć o nim jak o jednym z chowańców. Ilustracja cudowna, jest taka słodziutka! <3

#540 30-05-2021 o 22h59

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...

Event się skończył, więc pora go podsumować.

Forma: Event oparty ma poszukiwaniach to dobry event i nie mówię tylko o starych ciuchach, ale o tym, że bazowy event był również oparty na wyprawach. Mapka bardzo podobała mi się wizualnie chyba najbardziej ze wszystkich dotyczasowych, a nazwa lokacji "Figlarne Kurczaczki" jeszcze długo będzie wywoływać u mnie banana na twarzy. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze wykorzystana w kolejnych wielkanocnych eventach. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie...

DUBLONY.
Ktoś mi wyjaśni po co one w ogóle były? Ja rozumiem, że średnio byłoby na potkach skończyć event w ciągu kilku godzin na potkach, ale to nie można było po prostu dać mniej czekoladek z poszukiwań niż bawić się w powtórki, które zwyczajnie irytowały... Mnie się udało skończyć event (dostałam ponad 600 dublonów...), ale wcale się nie zdziwię jak komuś przez powtórki się nie udało...
Tutaj dużo też zawiniła dodatkowo dezinformacja, bo nie wyjaśniono normalnie limitowania czekoladek z poszukiwań i wprowadzono błąd jakoby za dublony można było kupować powtórki...

Stroje: Przyznam, że po tym co zaprezentował nam zwiastun zaskoczyły mnie pozytywnie, bo w przeciwieńswie do Matchmakera, do którego sama porównałam te stroje - jednak z każdego można wydobyć użytkowe elementy.

Children's Hero: Wypadł moim zdaniem najsłabiej. Chociaż atmosfera jest fajna i pistolet też mi się przyda. Szkoda tylko, że jest ta obwódka, wtedy spodnie i włosy byłby bardziej uniwersalne - miały potencjał, a tak klops.

Plushie Dreams: Kupują mnie te piżamki jak paczki żelków i najchętniej wzięłabym wszystkie deklinacje noale... O tym później.

Children's Nightmare: Czyli najbardziej wielkanocny strój ever, nawet mnie to śmieszy biorąc pod uwagę fakt, że event wleciał na koniec maja. Świetny jest balonik, chmurkowe włosy i oczywiście szata Nazgula.

Purreko's Friend: To chyba najsłabszy strój za doładowanie jaki do tej pory dostaliśmy i pewnie, gdyby nie kocie uszy i ogon to bym go nie kupiła. Szkoda, że zamiast jakiejś fajnej spoódniczki dostaliśmy w tym stroju te dziwaczne spodnie, które wyglądają na jakieś mapkowe. Zabrakło też jakiejś atmosfery - choćby kocich łapek w powietrzu. Za to spodobała mi się karnacja.

Chowańce: Przede wszystkim cieszę się, że mogłam sobie złapać Lamulina, bo już się z nim zaczęłam żegnać.
Z nowych chowańców... Słonika złapałam, cieszę się, bo powolutku zaczynam kolekcjonować kompanów. Najwięcej kontrowersji budzi Purreko jako chowaniec i niekonsewencja w prowadzenia świata przez Bimuf, no ale nawet nie jestem zdziwiona. Sam chowaniec jest ładny wizualnie.

Ilustracje: Co tu dużo mówić... Są kotki to kocham.

Inne uwagi: Bardzo cieszę się z tego, że pojawiły się stare rzeczy na mapce i wcale nie żałuję wydanych już AM. To na czym mi najbardziej zależało po prostu już mam i nie musiałam się martwić, że tego nie wydropię. Wpadło mi kilka rzeczy, które sobie odpuściłam. Odbieranie chowańca  z wypraw zawsze sprawiało mi dziecięcą radość.

Pomijając historię z dublonami i nieprawidłowym opisem (swoją drogą sprostowanie też było ciulowe - Bimuf błagam, nie piszcie bajek z mchu i paproci o Purreko i zgubionych czekoladkach - piszcie wprost na czym event polega) to jeszcze brak możliwości zakupienia re-colorów za ZM. Pomyśleliście sobie, że ludzie dostali zwroty (kto dostał to dostał, a ilość woła o pomstę to nieba) w ZM to możliwość zakupy za ZM to będzie za dużo dobra? Bardzo nieładnie. Chociaż sama zrobiłam za doładowanie to za ZM, bo maany za tą samą kwotę jest śmiesznie mało, a zakup re-colorów całkiem sobie odpuściłam, bo ceny w maanie też były absurdalnie wysokie. Poczekam sobie na spokojnie, za rok będą musiały być za ZM. :] Także tego.

https://i.imgur.com/qqvGbY6.png

https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg

Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png

https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg

https://i.imgur.com/qeSmNZh.png

https://i.imgur.com/itwKtXN.png

https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

#541 31-05-2021 o 13h06

Straż Obsydianu
Elentiya
Strażniczka na Szkoleniu
Elentiya
...

Jedyne co doceniłam w tym evencie to całkiem milusia ilustracja. I zarobek.

To tyle z mojej opinii xD

https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Strony : 1 ... 20 21 22