Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 7 8 9

#201 05-01-2018 o 22h41

Straż Cienia
KimHaNa
Obrońca Straży
KimHaNa
...

W tym momencie oglądam trzy tytułu jakim są :
* The Vikings sezon 5
* The Gifted sezon 1
* Knightfall  sezon 1

Czekam na nowe sezony :
* The 100 sezon 5
* Shadowhunters sezon 3
( Na te dwa najbardziej gdyż wyjdą najszybciej )

Sezonu wychodzące za rok :
* The Shannara Chronicles sezon 3
* Game of Thrones sezon 8 ( prawdopodobnie wyjdzie 2019 roku. )
* Stranger Things sezon 3

Seriale zakończone
* Reign
* The Secret Circle
* Teen Wolf

Seriale porzucone po pierwszym sezonie :
* Marco Polo
* Versailles
* Stitchers
* The White Queen

Ostatnio zmieniony przez KimHaNa (10-01-2018 o 15h11)

#202 13-01-2018 o 23h34

Straż Absyntu
Piwania
Oficer Straży
Piwania
...

W tym tygodniu zaczęłam oglądać The End of the F***ing World. Dzisiaj skończyłam ostatni odcinek pierwszego sezonu. No i muszę przyznać, że cały czas trzymają się we mnie emocje. Serial bardzo przypadł mi do gustu (żadnego innego serialu nie oglądałam tak szybko), że oglądając ostatni odcinek nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to już koniec  /static/img/forum/smilies/sad.png
Postacie, muzyka są świetne. Klimat powalający.
Co tu dużo mówić...Mam nadzieję, że wypuszczą 2 sezon...i go nie schrzanią.

#203 28-01-2018 o 13h26

Straż Absyntu
Fawer
Piechur Straży
Fawer
...

https://images82.fotosik.pl/914/f41df44b13300502med.png

@KimHaNa- TW...o matko, ten serial w pewnym momencie się tak bardzo zepsuł, że oglądając 6 sezon miałam ochotę wywalić laptop przez okno. Jak do 3 sezonu to była taka fajna młodzieżówka do oglądnięcia w piątkowy wieczór, tak potem stało się to tak złe i głupie, ze moje oczy nadal bolą jak o tym myślę. Jestem ciekawa jak ty oceniasz całość?

Ziemia dla Ziemniaczków!
#front-wyzwolenia-Ziemniaczków
Link do zewnętrznego obrazka

#204 17-02-2018 o 15h36

Straż Obsydianu
isume
Rekrut
isume
...

Moje ulubione to The Walking Dead, Teen Wolf, Shameless i Shadowhunters. Na bieżąco jestem jeszcze Orange is the New Black, Stanger Things, Rupaul's Drag Race i paroma innymi.
Zrezygnowałam z oglądania American Horror Story, przerwałam póki co Grę o Tron i Mr Robota. Od czasu do czasu obejrzę The L word.
Na później odstawiłam Arrow, iZombie, Misfits, Queer as Folk i The 100. Skinsów obejrzałam tylko 2 sezony, bo później zmieniła się generacja.
Uwielbiałam Faking it! Rany, chciałam tak strasznie, żeby wyszedł jeszcze 4 sezon.
Obejrzałam też Eyewitness i In the Flesh.
Ostatnio zaczęłam The Shannara Chronicles.
A poza tym to lecę głównie z anime i różnymi kreskówkami.

https://vignette.wikia.nocookie.net/ensemble-stars/images/7/78/Arashi_Narukami_Idol_Audition_Animation.gif/revision/latest?cb=20150322051156

#205 24-02-2018 o 21h31

Straż Obsydianu
Etienne
Piechur Straży
Etienne
...

Hejka może trochę dziwne pytanie, ale o co chodzi z serialem "Riverdale"? W sensie wiem, że to taki na netflixie, młodzieżowy itp...Ale czemu wszyscy nim się tak jarają? Jak się zbliża czwartek, kiedy wychodzą chyba nowe odcinki to wszyscy taka podjara uu jutro czwartek nie mogę się doczekać! Serio warte jest to tego całego zamieszania?

https://zapodaj.net/images/ab0cf11bbf8df.gif   https://zapodaj.net/images/5e200425e58e0.gif   https://zapodaj.net/images/02e742a273c62.gif   https://zapodaj.net/images/daa17f41c9c3e.gif

#206 27-02-2018 o 14h12

Straż Obsydianu
Tova
Nowo przybyła
Tova
...

Kocham seriale i to, że można w nich bardziej rozwinąć historię niż w filmie. Nie wiem czy komuś przypadną do gustu, ale warto próbować.
Kolejność jest całkiem przypadkowa. Po prostu pisałam w kolejności, w jakiej mi się przypominały:
-Wikingowie (no dobra, mój numer jeden pośród tych wszystkich seriali)
-Wataha
-Black Mirror (Shut up and dance. Kto widział ten wie o co chodzi)
-Stranger Things
-Outcast
-Szpital Królestwo (trochę stare, ale zapadł mi w pamięć)
-The Walking Death (skończyłam na 5 sezonie i nie mogę się przemóc. Do tej pory zachwycał mnie każdy następny odcinek. Pokazanie tego jak ludzie reagują w sytuacji zagrożenia itp, a teraz to dla mnie po prostu tasiemiec, którego nie mam ochoty oglądać. Jednak pierwsze sezony polecam.)
-Pamiętniki Wampirów (Chyba jestem jedyną, która najpierw przeczytała pierwszą wersję książki i jak usłyszała o serialu, złapała się za głowę z myślą "Jak można nakręcać coś tak głupiego". Pojawił się pierwszy sezon i miałam mały gong. To jest sto razy lepsze niż książka i pierwszy film/serial o wampirach, który nie jest zmierzchem. Jednak i tu przy piątym sezonie, wszystko zaczęło się sypać. Szczerze, to nawet nie mam ochoty do tego wracać, wiedząc co dzieje się dalej. W przypadku The Walking Death to mam ochotę wrócić, żeby poznać dalsze losy bohaterów. W tym przypadku już nie.
-House (może i skończony, ale postać dr Housa jest świetna. Tylko z jego powodu oglądałam ten serial)
-Gra o Tron (obejrzane do piątego sezonu (przekleństwo piątego sezonu /static/img/forum/smilies/yikes.png ), chwilowo brak HBOGO, żeby obejrzeć ciąg dalszy. Jednak wrócę do tego serial, bo Jon Snow żyje, ups spoiler /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Więcej grzechów nie pamiętam i ... Chwila, chwila. Przecież nie jestem katoliczką, więc nie mam grzechów i tym bardziej ich nie żałuję.

#207 01-03-2018 o 13h42

Straż Obsydianu
Nieuleczalna
Młody rekrut
Nieuleczalna
...

Obejrzane:
- Pamiętniki wampirów (łącznie z wszystkimi dostępnymi odcinkami The Originals. Serial z czasem się zmienił i to bardzo. Ale nie uważam że na gorsze, ma to swoje plusy i minusy, nawet jeśli Damon trochę stracił na uroku, moim zdaniem. Zawsze będę mieć do nich sentyment, bo to pierwszy ukończony serial.)
- Teen Wolf (zaczynało się niepozornie, przynajmniej 2 pierwsze sezony, ale pokochałam ten serial nawet bardziej niż pamiętniki wampirów. Crushuję Tylera Posey, Hoechlina i Dylana O'brien <3  Strial zyskał w moich oczach w dalszych odcinkach. A Stiles'a chyba nie da się nie lubić <3)
- Sherlock (moja kolejna miłość, poprzeczka ustawiona tak wysoko, że trudno będzie przebić, Holmes jest GENIALNY)
- Plotkara (jest spoko, Szczególnie kocham Blair, Jenny i lubię Chucka chociaż momentami się na niego wkurzyłam. Za to nie znoszę Sereny)

W trakcie oglądania:
- Riverdale (tu jestem na bieżąco. W porównaniu z powyższymi, to ten serial najwyższych lotów nie jest, ale go lubię bardzo i będę oglądać dalej, dla Betty, Chicka, Cheryl, FP i Alice i oczywiście Jughead <3 )
- Przyjaciele (taka przyjemna komedia na poprawę humoru <3)

Zaczęłam i może kiedyś skończę:
- Lucifer (fenomelny główny bohater, ale narazie są inne seriale do obejrzenia)
- Jessica Jones
- Skazany na śmierć
- Pretty Little Liars

Ostatnio zmieniony przez Nieuleczalna (01-03-2018 o 21h40)

#208 01-03-2018 o 19h30

Straż Absyntu
Weryanmari
Szeregowiec
Weryanmari
...

Moje ulubione seriale to:
-Sherlock (miłość od pierwszego wejrzenia)
-Shadowhunters (czekam na kolejną część!)
-The Big Bang Theory (ten specyficzny humor Sheldona ahh)

Jestem w trakcie oglądania Agenci S.H.I.E.L.D i jestem mega zaskoczona, bo nie polecali mówili, że pierwszy sezon jest nudnyy. Ale to nie prawda! Dużo się dzieje i można się dowiedzieć co się stało z Coulsonem po jego śmierci.

Chciałabym zobaczyć:
-Gra o tron
-The 100
-Riveldare
-Teen Wolf

https://78.media.tumblr.com/156ca05afe5ccd88ce423fba1bac896e/tumblr_p6rahpqbUr1vfed5bo3_400.gif
"I Loki, prince of Asgard... Odinson"

#209 01-03-2018 o 23h35

Straż Cienia
Effyy
Pokonała kurę
Effyy
...

Etienne, jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Jak ze wszystkim, to zależy od gustu odbiorcy. Serial Riverdale jest oparty na serii Archie Comics, lecz nie jest ich znajomość niezbędna do obejrzenia serialu. Nie znam tych komiksów, a serial przyjemnie mi się oglądało ( 1 sezon, 2 jeszcze nie widziałam). Bohaterowie są przerysowani, groteskowi, ale to wpisuję w konwencje serialu, a nie każdemu będzie odpowiadać.

#210 28-05-2018 o 20h26

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/lUnZi4X.png

Ach, szukałam tego wątku, bo niemal nigdy nie odwiedzam innych działów poza Salą Gier i FF, a ostatni postu tutaj dodano w marcu. Ciekawie :v

Dobra, mniejsza, bo wpadłam tutaj z konkretnej przyczyny.

Ogląda ktoś miniserial HBO "Patrick Melrose"? Wyszedł kilka tygodni temu i główną rolę gra tam jak zawsze znakomity Benedict Cumberbatch. Pytam, bo jestem tym serialem TOTALNIE URZECZONA i chętnie z kimś o tym pogadam <3

#211 16-07-2018 o 14h21

Straż Obsydianu
Morenn
Żołnierz Straży
Morenn
...

Jeżeli chodzi o mój serialowy gust, to jest w sumie w miarę spójny, a od kiedy mam Netflixa, to praktycznie większość seriali oglądam właśnie tam. Spoza tej platformy wyróżniam jeszcze Grę o tron (oczywiście :p), którą prawie znam na pamięć i połknęłam tak serial, jak i książki oraz American Gods - ekranizację bodaj najgłośniejszej powieści mojego ulubionego pisarza, Neila Gaimana. Psychodeliczne, oniryczne i oszałamiające widowisko, z niesamowitą obsadą (Szalony Sweeney!❤️) i boskimi kadrami. Fabuła opowiada o wojnie pomiędzy sprowadzonymi do Ameryki starożytnymi bóstwami a nowymi bogami - elektroniki czy mediów. Jest też mocne The Handmaid's Tale - czyli dystopijna wizja przyszłości, w której kobiety sprowadza się do roli surogatek, rodzących dzieci bezpłodnym bogaczom. Na Netflixie jest tego więcej. Uwielbiam cudowny serial Outlander z jeszcze cudowniejszym Samem Hughanem. Romans pomiędzy szkockim wojownikiem z XVIII wieku a przybyszką z XX wieku w otoczeniu szkockich wzgórz. Coś wspaniałego /static/img/forum/smilies/wink.png Na fali tego serialu miałam zresztą wielką ochotę na serial Maria, królowa Szkocji, ale obejrzałam ledwie dwa odcinki. Jest zdecydowanie zbyt współcześnie (kostiumy...) i zbyt cukierkowo. Żałuję bardzo, że nie jest bardziej historyczny, bo chętnie bym obejrzała. Mam na koncie też seriale o brytyjskiej monarchii, bo jakoś bardzo mi podchodzi ten temat: Biała Królowa, Dynastia Tudorów i The Crown. Czaję się też na serial o królowej Wiktorii. Odchodząc trochę od konwencji filmów kostiumowych, muszę wymienić jeszcze Sense8. Serial o ośmiorgu osób z różnych krańców świata, połączonych ze sobą czymś w rodzaju bardzo silnej, telepatycznej więzi. Serial ma niezwykły klimat, bardziej się go odczuwa niż ogląda. No i ci aktorzy! A jeśli ktoś jest fanem tyleż niedorzecznego co inteligentnego humoru, mogę polecić Rick and Morty. Z kolei fanom czarnego humoru, zdecydowanie The End of the F***ing World - miniserial o nastolatku przekonanym  o  tym, że jest  psychopatą, który ucieka z domu w towarzystwie niezrównoważonej koleżanki, jednocześnie planując na niej krwawe morderstwo. Ostatnio widziałam też Stranger Things (Dziwniejsze Rzeczy /static/img/forum/smilies/big_smile.png) i bardzo mi się dobrze oglądało. Cały ten klimat lat '80 w atmosferze tajemniczych i przerażających zdarzeń, które dzieją się dookoła tajnego laboratorium rządowego i w których centrum nagle znajduje się dwunastoletni chłopak wraz ze swoją paczką przyjaciół - nerdów. Winona Ryder jest fantastyczna w roli matki Willa, ale nie tylko ona - cała obsada jest świetnie dobrana.  Chyba powinnam zaznaczyć, że większość wymienionych przeze mnie seriali jest dla pełnoletniej widowni bądź widzów +16. Tak tylko mówię /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Morenn (19-01-2019 o 13h24)

I              h a v e            E. T.             o n              m y                b i c y c l e
https://cdn.discordapp.com/attachments/631822868845690884/673200975909093410/ezgif-7-9dd1f32d7cf5.gif
B e c a u s e            g i v i n g            u p             w o n 't             w o r k

#212 27-09-2018 o 13h40

Straż Obsydianu
Mystification
Patrolowiec Straży
Mystification
...

W mojej topce są: Dr House, Córki McLeoda, Dowody zbrodni i Gra o Tron .
Wczoraj skończyłam oglądać Riverdale i jestem zawiedziona drugim sezonem. W październiku sezon 3. Nie spodziewam się jakiejś poprawy.

Obecnie na odmóżdżenie po całym dniu pracy oglądam Barwy Szczęścia /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://data.whicdn.com/images/291115585/original.gif

#213 27-09-2018 o 21h00

Straż Cienia
Tourvi
Żołnierz Straży
Tourvi
...

Moje ulubione seriale na chwilę obecną to Westworld, Brytania i ... The Big Bang Theory. Ten ostatni zapowiedział, że kręci już ostatni sezon, chlip, chlip.

W moim sercu zawsze na stałe będą "Przyjaciele" - towarzyszył mi od dziecka.
Do tego gorąco polecam mini serial "Miniaturzystka", naprawdę warto obejrzeć!

Nie mogę się też doczekać Netflixowego "Wiedźmina" i zapowiadanego od jakiegoś czasu serialu z tolkienowskiego "Śródziemia".

#214 02-11-2018 o 18h50

Straż Cienia
Illirya
Szeregowiec
Illirya
...

Ulubiony to Breaking Bad, ale seriali obejrzałam tyle, że pewnie miliony dni an to zmarnowałam /static/img/forum/smilies/sad.png Faworytów za dużo, żeby wymieniać, ale ten jeden to miłość największa <3 Ze stałej wielkiej trójki oprócz BB to zdecydowanie Doctor Who i Sherlock. Niewiele się w tej kwestii zmienia!

Chociaż teraz oglądam Suits i muszę powiedzieć, że jeśli poziom wciąż będzie rósł to może trafi conajmniej do top 3.

https://66.media.tumblr.com/5cbba102a8a667090a72de9d566e4a36/tumblr_phoex1gJCE1ukkidfo2_500.gif

#215 05-11-2018 o 20h14

Straż Cienia
xLilianna
Straż na szkoleniu
xLilianna
...

Wedlug TV show time mam za sobą 3 miesiące, 20 dni i 7 godzin oglądania niesamowitych seriali, co daje nam 1 495 odcinków i 46 seriali, ale zapewniam że te liczby są zaniżone! Ta wizja może sprawić złudne wrażenie, że nie mam życia, ale to nie prawda!
Ulubione seriale:
Descendants of the sun (koreańska drama)
Sherlock BBC
Red Band Society
ER
House MD
White collar

Aktualnie oglądam:
Impulse
A million little things
The resident
titans
God friended me
Goblin (k-drama)
daredevil

Czekam na:
Manifest
the good doctor
cloak&dagger
Dragon prince

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a8/80/2b/a8802bf0aa0067b8c70cc4827a137262.gif

#216 05-01-2019 o 13h16

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

Dawno tu nie pisałam a w serialowym światku całkiem sporo się działo jak np. 11 sezon "Doktor Who" i wzbudzająca sporo emocji 13 inkarnacja. Trzynastka w swej "Doktorowości" spisała się doskonale, nowi towarzysze też dawali rade niestety gorzej było z fabułą. Większość odcinków była bardzo przeciętna, czyli 5-6/10 a te które uważam za najlepsze to i tak będzie max 8/10: "Rosa", "Demony Pendżabu" oraz "Przyjdzie potwór i cię zje". Niestety trafił się tam też najgorszy odcinek nie tylko tego sezonu ale i moim zdaniem całej epoki "New Who" po którym miałam spory niesmak "Kerblam" 1/10... Moja ocena ogólna sezonu to takie 5-6/10 (6+5+8+6+5+8+1+5+8+7 + Odcinek noworoczny na 6)
Dwunasty Doktor dopiero w swoim ostatnim sezonie dostał naprawdę świetny i godny scenariusz w którym każdy odcinek wymiatał, mam nadzieje, że Trzynastce nie każą tyle czekać i dostanie lepsze scenariusze nieco wcześniej niż w sezonie poprzedzającym jej przejście w 14 inkarnacje XD
Emocje podobne do tych które zwykle miałam oglądając najlepsze odcinki "Doktor Who" zaskakującą wywołał u mnie inny serial: "Chilling Adventures of Sabrina" i to wcale nie dlatego, że jedno z ról gra tam Michelle Gomez znana mi z Whoviańskiego uniwersum jako Missy /static/img/forum/smilies/cool.png Choć przyznam się, że swojego czasu zapragnęłam by Netflix nieco przystopował z tym upodobaniem do nurzania się w przesadnym mroku tu jednak to wszystko tematycznie jest jak najbardziej na swoim miejscu, równocześnie pozostając przy tym czymś całkiem przystępnym. Ocena ogólna 8-9/10

Ostatnio zmieniony przez Memorka (05-01-2019 o 13h53)

https://forums.soompi.com/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://66.media.tumblr.com/bcaf9f214d93b9c4f2066632ecba3c76/4cd28f5a7d5ca62a-6a/s500x750/d6acc4eba0b140c226267ce4821525cc9b0d0e15.gif&amp;key=902cbf719f4c82ca89a26ab01b1ea0f0ccb454f1b4433921a9cf6ed06b594ade

#217 27-01-2019 o 14h58

Straż Absyntu
Lorenna
Pokonała kurę
Lorenna
...

http://i66.tinypic.com/315deep.jpg
Teraz nie oglądam tak dużo seriali jak kiedyś, ale TV time nalicza mi, że spędziłam na tym 1 miesiąc 26 dni 11 godzin i 10 minut. Wychowałam się na Supernatural, ale w pewnym momencie mi się to znudziło + dowiedziałam się, że Destiel nie będzie miało miejsca. Moje ukochane produkcje to Gra o Tron The Crown i Victoria. Gorąco polecam niezbyt rozchwytywany Outlander.  Coś wspaniałego, wciąga bez reszty. No i Reign kocham. Ostatnio wzięłam się za Grand Hotel i polecam całym serduszkiem. Nie jest to serial zbyt znany. Mówiąc krótko, główny bohater przyjeżdża do hotelu pełnego intryg, żeby rozwiązać tajemnicze zaginięcie siostry. Okazuje się, że w okolicy grasuje seryjny morderca kobiet. Na dodatek, wydaje się być mocno powiązany z hotelem. Oczywiście nie ograniczam się tylko do seriali tego typu, np oglądam Riverdale i the 100. Jest tego więcej, ale nie przepiszę tutaj całego TV time'a. Te tylko gorąco polecam

https://zapodaj.net/images/5ab1f6713a6d6.png

#218 31-01-2019 o 14h13

Młody rekrut
Irve
...

Myślę, że w porównaniu z moimi rówieśnikami, to jestem serialowym laikiem, ale jest kilka takich tytułów, które bardzo mi się podobają. Na pierwszym miejscu znajduje się "Breaking Bad", a zaraz po nim "Gra o Tron". Nic wyjątkowego, bo oba seriale bardzo dobre i bardzo popularne /static/img/forum/smilies/smile.png

Z kolei "Czystą krwią" to samą siebie zaskoczyłam, bo o ile lubię fantasy, to serie z wampirami jakoś nigdy mnie nie interesowały. No ale jak usłyszałam ten południowy akcent, to wiedziałam, że muszę zostać xD . Sookie i pozostali bohaterowie mnie po prostu ujęli tą swoją szczerością i bezpośredniością. Oglądałam to dosyć dawno temu, ale chyba nie było odcinka, podczas którego bym się nudziła.

Potencjalny mini-spoiler

Ostatnio też spodobały mi się "Chilling Adventures of Sabrina" (o których wspomniała już Memorka). To, co kocham w tym serialu najbardziej, można by ująć w jednym dialogu z pierwszego odcinka (a raczej jego parafrazie):

SPOILER

Atmosfera i fabuła na razie bardzo mi odpowiadają. Jedyne, czego się przyczepię, to efekty specjalne, które czasem bolą. Choć podziwiam za to, że ekipa skłania się trochę bardziej ku tradycji, niż stawia w całości na komputer. Bo były takie chwile, w których naprawdę można było się przestraszyć.
A o wnerwiających postaciach wolę zapomnieć xD
Jestem bardzo ciekawa, w związku z tym, co się wydarzyło w ostatnim odcinku, jak sprawy potoczą się dalej. Nie mogę się doczekać /static/img/forum/smilies/smile.png

No i nie mogę zapomnieć o tym okresie w moim życiu, w którym w ciągu chyba tygodnia czy coś obejrzałam wszystkie dwadzieścia parę sezonów "Simpsonów". Ale to chyba rozmowa na inną okazję...

A z seriali, które są na mojej liście do obejrzenia, to: nadchodzący "Wiedźmin" i już trochę starszy "Rzym" - pierwszy odcinek widziałam i zapowiada się obiecująco.

Ostatnio zmieniony przez Irve (31-01-2019 o 17h39)

#219 31-07-2019 o 17h23

Straż Obsydianu
Sakae
Żołnierz Straży
Sakae
...

Ja aktualnie oglądam Teen Wolf'a, zabieram się za 2 pierwsze sezony Stranger Things, ostatnio skończyłam oglądać The end of the f***ing world i czekam na 2 sezon. Zaczęłam oglądać Riverdale, ale historia już w pierwszym sezonie zaczęła mi się baardzo nudzić, więc porzuciłam. Oprócz tego, oglądam fajną k-dramę, Black. Tak właściwie, to chyba tyle.

Wypijesz ze mną herbatkę? Poczekaj, posłodzę Ci...

https://imagizer.imageshack.com/img921/9968/YJkOvL.gif

#220 19-01-2020 o 10h36

Straż Absyntu
Photographerka
Nowo przybyła
Photographerka
...

Czy ktoś tutaj jest na bieżąco z teotfw? /static/img/forum/smilies/smile.png

i will protect your soul

https://data.whicdn.com/images/281043419/original.gif

#221 29-01-2020 o 12h47

Straż Cienia
Yanea
Oficer Straży
Yanea
...

Ja oglądam:
Chilling Adventures of Sabrina(mój ulubiony serial,kocham czarownice magie itp więc no.)Chociaż sądzę,że 3 sezon wypada marnie przy 1 i 2.
Titans-niedawno wyszedł 2 sezon a ja lubię postać Raven więc głównie dla niej oglądam.Jestem już na 6 odcinku z 13 póki co.
13 Powodów obejrzałam 2 sezony,3 zaczęłam ale nie skończyłam.
Jeśli ktoś chce podyskutować albo popisać np o Sabrinie,to chętnie!/static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yanea (29-01-2020 o 12h48)

https://i.imgur.com/hdp1BdF.png/img][/center]

#222 04-02-2020 o 23h49

Straż Cienia
Cata
Nowo przybyła
Cata
...

Na koncie mam ponad 30 obejrzanych seriali (nie licząc tych, które porzuciłam). Do ulubionych należą : Gra o Tron, Lucyfer, Midnight,Texas, Teen Wolf,  Księga czarownic, Amerykańscy Bogowie i the 100. Zabieram się do The expanse. Jestem w 2 odcinku, i jakoś mnie nie powaliło. Zobaczymy dalej. Moja lista do obejrzenia obejmuje więcej seriali niż będę w stanie obejrzeć, szczególnie, że sesja się zaczęła, a plan zajęć układał nam jakiś psychol, co się lubi znęcać nad ludźmi. Będę wdzięczna za polecenie mi seriali fantasy, sci-fi, horrorów.

#223 05-02-2020 o 09h53

Straż Obsydianu
Mystification
Patrolowiec Straży
Mystification
...

Ja w ostatnim czasie obejrzałam tylko Spinning Out. Serial o łyżwiarstwie, które uwielbiam. Nie mogłam przegapić.
A ledwo miesiąc po premierze Netflix zamyka produkcję. A serial prosi się o drugi sezon! Jestem rozczarowana na maxa

https://data.whicdn.com/images/291115585/original.gif

#224 08-02-2020 o 14h14

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

Korzystając z faktu, że ostatnimi czasy wypluwałam w chorobie płuca przy okazji czego miałam nieplanowanie nieco więcej czasu wolnego niż zwykle nadrobiłam sobie trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina /static/img/forum/smilies/smile.png

SPOILER ALERT!

Obecnie mam już też za sobą 6 odcinków aktualnie wychodzącego najnowszego sezonu "Doktor Who" i niestety znów mam dość mieszane odczucia /static/img/forum/smilies/hmm.png Najbardziej zgrzyta mi puki co:

SPOILER ALERT!

Ostatnio zmieniony przez Memorka (08-02-2020 o 16h43)

https://forums.soompi.com/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://66.media.tumblr.com/bcaf9f214d93b9c4f2066632ecba3c76/4cd28f5a7d5ca62a-6a/s500x750/d6acc4eba0b140c226267ce4821525cc9b0d0e15.gif&amp;key=902cbf719f4c82ca89a26ab01b1ea0f0ccb454f1b4433921a9cf6ed06b594ade

#225 13-02-2020 o 16h42

Straż Cienia
KimHaNa
Obrońca Straży
KimHaNa
...

Ostatnio skończyłam 3 sezon  Chilling Adventures of Sabrina i czuje niedosyt.. 8 odcinków i koniec?

Skończyłam sezon 6A Wikingów i jest tak rozczarowana.. mogli skończyć produkcje na śmierci Ragnara

Dokończyłam 2 sezon Tytanów

W międzyczasie oglądam Riverdale sezon 4 i tak jak przeczuwałam sezon o niczym

Oglądam też z siostrą Lucufera i ten jest godny polecenia /static/img/forum/smilies/big_smile.png
aktualnie ciśniemy sezon 3

Chce zacząć 2 sezon Temprariuszy,bo wrzucili na Netflix

Ostatnio zmieniony przez KimHaNa (13-02-2020 o 16h43)

Strony : 1 ... 7 8 9