Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 27-02-2018 o 19h53

Straż Obsydianu
Ols
Młody rekrut
Ols
...

Witam Was bardzo serdecznie, bo jestem bardzo serdeczna (czasami).
Mam na imię Ola, ale moim pseudonimem jest Ols. Dlaczego? Ano już wyjaśniam: literówka. Dawno temu koleżanka chciała zwrócić moją uwagę, ale popełniła literówkę i napisała Ols (a obok s rozumiecie XD) i się przyjęło.

To trochę faktów o mnie:
-Mam 17 lat,
-Chodzę do technikum weterynaryjnego,
-Interesuję się fotografią, zwierzętami i po trzech latach bezczynności znów zaczęłam rysować (nie żebym miała jakikolwiek talent, ale cii),
-Kino to mój drugi dom, a filmy są moim życiem,
-Lubię czytać, moją ulubioną serią (filmową i książkową) jest Więzień Labiryntu.
-Czasem piszę opowiadania,
-Gram w gry (AC głównie)
-Lubie oglądać seriale - aktualnie czekam na nowe odcinki Flasha.
-Uwielbiam rozmawiać i nie chodzi mi o coś typu "ct","nic" tylko o prawdziwą, długą rozmowę wyglądającą jak jeden wielki referat,
-Nienawidzę skrótów -cr, ct, nwm, wsm itp, po prostu nie cierpię, a tej dziwnej uśmiechającej się i płaczącej minki po prostu nie trawię,
-Nadużywam "XD"

I w sumie tyle mogę na teraz wymyślić, ale odpowiem na każde pytanie. Może akurat kogoś zainteresuje moja osoba.

Ah! Zapomniałabym
Rozmowy ze mną można prowadzić najlepiej na gg (tak, mam gg, to samo konto od jakichś 6 lat XD) lub discrodzie.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do zadawana pytań bądź pisania do mnie na priv ^^

#2 27-02-2018 o 20h06

Straż Cienia
Lorelie
Młody rekrut
Lorelie
...

Witaj, Rówieśniczko!
Zezwalasz na zadawanie pytań, no to jedziemy:
- skąd Twoje zainteresowanie filami?
- jaki jest Twój ulubiony film?
- jaki przedmiot zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? (xD)
- co zauważasz u nowo poznanych ludzi jako pierwsze?

Hogwart / Eldarya / fantasy / romans / Ezarel i inni

#3 27-02-2018 o 20h21

Straż Obsydianu
Ols
Młody rekrut
Ols
...

Eghem no to tak:

skąd Twoje zainteresowanie filami?
-Właściwie to od zawsze lubiłam oglądać filmy. Nie wiem skąd to się wzięło. Zawsze kiedy jakiś oglądam, to zwracam uwagę na muzykę, na bohaterów, na wszystko wokół i oczywiście na fabułę. Ale kiedyś nie chodziłam tak często do kina. Zaczęło się od kolegi, który ma takie same zainteresowania.

jaki jest Twój ulubiony film?
Nie mam swojego jednego ulubionego. Uwielbiam filmy Marvela, a na dzisiejszy dzień mogłabym oglądać na okrągło Czarną Panterę. Poza Marvelem - Seria Więzień Labiryntu.

jaki przedmiot zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? (xD)
Hm.. Jeśli sama zdecydowałabym się tam wybrać, to myślę, że zabrałabym jakiś komunikator, żebym mogła powiadomić, że mam już dość i chcę wrócić do domu XD Gdybym jednak nie mogła decydować czy chcę tam być czy nie, to wzięłabym race (żeby mnie statki zauważyły czy coś), latarkę i coś ostrego do obrony i zdobywania pożywienia.

co zauważasz u nowo poznanych ludzi jako pierwsze?
Zwracam uwagę na to czy dana osoba jest zadbana, jakie nosi ubrania, bo one też wiele mogą powiedzieć o człowieku. Ale z bliska... Uwielbiam przyglądać się oczom. W nich mogę wyczytać bardzo wiele /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ols (12-03-2018 o 16h30)

#4 27-02-2018 o 23h07

Pokonała Carcolha
Brzydula
...

https://i.imgur.com/zI6LT7y.png

Więc witam nowo przybyłe świeże mięsko które pachnie znakomicie xD. Więc pozwolisz że teraz zadam ci od siebie kilka pytań /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Jak znalazłaś Eldaryie?
Jak Ci idzie w technikum weterynarii?
Jakie zwierzęta lubisz najbardziej?
Czy masz konto na filmwebie?
Jaki gatunek filmów możesz uznać za ulubiony? 
Z mojej stron na razie tyle pytań, które mam nadzieję że nie przysporzą trudności /static/img/forum/smilies/smile.png. Miło cię jeszcze raz powitać i pozdrawiam bardzo serdecznie /static/img/forum/smilies/smile.png

#5 28-02-2018 o 18h06

Straż Obsydianu
Ols
Młody rekrut
Ols
...

No to tak:

Jak znalazłaś Eldaryie?
Moja przyjaciółka mi o niej powiedziała. Razem zaczęłyśmy w to grać, ale niestety jej się znudziło, a ja zostałam /static/img/forum/smilies/smile.png

Jak Ci idzie w technikum weterynarii?
Nie najlepiej i nie najgorzej. Anatomia jest dla mnie bardzo trudna, to spory materiał, ale daję radę. Mam akurat bardzo fajną panią i miło się jej słucha kiedy opowiada o układach XD

Jakie zwierzęta lubisz najbardziej?
Moim ulubionym są chyba króliki, ale tak naprawdę uwielbiam każde żyjące stworzenie.

Czy masz konto na filmwebie?
Tak, posiadam takie. Możesz mnie znaleźć pod pseudonimem Olsiik ^^

Jaki gatunek filmów możesz uznać za ulubiony
Głównie fantasy, przygodowy, Sci-Fi

#6 28-02-2018 o 22h18

Pokonała Carcolha
Brzydula
...

https://i.imgur.com/zI6LT7y.png

Dziękuję Ci za wyczerpujące odpowiedzi na mojego pytania.Kiedy jednak przeczytałam twoje odpowiedzi, to nasuwa mi się kolejne pytanie: Czy przyjaciółka miała jakiś konkretny powód że w takim szybkim okresie znudziła jej się eldaryia? I jeszcze moje pytanie numer dwa, czy po technikum weterynarii, zamierzasz zostać weterynarzem i dlaczego?

#7 01-03-2018 o 20h58

Straż Obsydianu
Ols
Młody rekrut
Ols
...

Czy przyjaciółka miała jakiś konkretny powód że w takim szybkim okresie znudziła jej się eldaryia?
Winą było czekanie na maany XD I w sumie się zgadzam, bo w niektórych odcinkach trochę ich trzeba zużyć a w jeden dzień możesz zrobić jedynie pięć ruchów co jest o wiele, wiele za mało moim zdaniem.

czy po technikum weterynarii, zamierzasz zostać weterynarzem i dlaczego?
Nie, nie zamierzam. Z moim nastawieniem do życia wiem, że nie poradziłabym sobie na studiach. Po technikum, jeśli nie znajdę pracy w klinice, będę pracować w sklepie zoologicznym rodziców.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1