Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7

#151 31-03-2018 o 22h22

Straż Obsydianu
Istet
Nowo przybyła
Istet
...

Praca zdyskwalifikowana. Przekroczony limit słów.

Link do zewnętrznego obrazka
( mam nadzieję że wszystko zrobiłam dobrze, pierwszy raz robię coś takiego XD)

Imię: Skyra
Gatunek: Gryf, postać humanoidalna
Miejsce występowania: Skaliste Góry na południu Eldaryi

Gryfy są jednymi z niewielu gatunków w Eldarii, które unikają kontaktów z innymi gatunkami. Zamieszkują trudno dostępne góry. Stronia od ras magicznych i samej magii. Żyją w zgodzie z naturą, i kulcie Duchów Natury którym oddają cześć. Schodzą z gór, tylko jeśli jest to niezbędne, trzymają się tez z daleka od Straży Eel, gdyż uważają że jest przesiąknięta magią, której nie można ufać.
Stado Skyry jest jedynym stadem w którym gryfy mają humanoidalną postać. Był to ponoć efekt magicznych eksperymentów, nie wiadomo jednak kto je prowadził, ani jak one przebiegały.
Cechami charakterystycznymi tych postaci są złote oczy białe albo brązowe (także biało-brązowe) włosy, orle szpony zamiast paznokci, i lwi ogon. Każdy gryf posiada także na plecach tatuaż skrzydeł, ponoć się z nim rodzą, opowieści mówią także o tym że tatuaże zamieniają się w skrzydła, dzięki którym mogą poruszać się szybko i po górach. Niestety te informacje nie są poparte dowodami, z powodu odizolowania rasy.
Straż Eel nie ustępuje w próbach nawiązania kontaktu, co niestety jest bardzo utrudnione, trudnymi terenami, oraz dzikim stworzeniami zamieszkującymi lasy, u podnóża Skalistych Gór.

Jeśli by się udało, poproszę o złote monety.

Ostatnio zmieniony przez Istet (31-03-2018 o 22h23)

#152 31-03-2018 o 22h24

Straż Obsydianu
Cassiden
Nowo przybyła
Cassiden
...

Praca zdyskwalifikowana. Przekroczony limit słów.

Spróbuję, bo czemu by nie?

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Jest to postać humanoidalna z rodu patriad. Jej przodkowie -  driady - posiadały moc wpływania na ludzkie samopoczucie. Mogły sprawiać, że pomimo trosk ludzie zachowywali pogodę ducha.
Jednak driady sądziły, że ich umiejętności nie są przydatne. Otrzymały więc inne zdolności - nauczyły się opanowywać drobne zawirowania pogodowe. Specjalizowały się zwłaszcza w tych negatywnych. Często przechadzały się ulicami, bose, w pięknych lśniących sukniach, zsyłając deszcz na przemykających zaułkami ludzi czy obrzucając gradem tych, którzy wydawali się im zbyt weseli. Każdy z koralików wieńczących ich biżuterię równał się jednemu ich życzeniu.
Pewien czarodziej, pragnąc, by driady zrozumiały, jak ważna była ich pierwotna moc, nadał im jeszcze jedną umiejętność - zaczęły one odczuwać każde drobne zmiany w samopoczuciu ludzi na całym świecie, każdą troskę. Od teraz patriady, bo taką nazwę nadał im mądry czarodziej, są jednymi z najsmutniejszych, ale najbardziej współczujących postaci. Często można zobaczyć, jak chowają się w odosobnieniu, płacząc nad złem, które jest im tak bliskie...

Jakby coś to wybieram ZM ;-)

#153 31-03-2018 o 22h28

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...

Dobra. Nigdy plastykiem nie byłam i nigdy dobre mi nic z tego nie wychodziło, jednak stwierdziłam „ a nuż się uda”, więc przybyłam tu z moją Mikki... Rzutem na taśmę!

Opis: 149 słów.

Nie pytajcie się, czemu za każdym razem ma inaczej ułożone włosy. Nie wiem.

Złote monety

Ostatnio zmieniony przez Lexi (31-03-2018 o 22h28)

https://i.imgur.com/vpIwNrC.gif

#154 31-03-2018 o 22h29

Straż Obsydianu
Yoaimiru
Nowo przybyła
Yoaimiru
...

http://i65.tinypic.com/ea1ll2.jpg

Humanoid:
Nazwa rasy: Madela
Są to"stworzena" zrodzone w blasku księżyca z rzadkiego rodzaju kwiatu. O konsystencji porównywalnej do smoły.
W obu formach nie posiadają jednak one kości, chodź w humanoidalnej są one w jakimś stopniu rozWinięte. To zapewnia im niesamowitą zwinność i elastyczność.
Podczas przemiany w człowieka nie posiadają one ubrań które magicznie również się zmieniają. Tylko najzwyczajniej są bez nich.
Gdy cała maź się wchłonie na całym ciele pojawiają się tatuaże kwiatowe.
Kolor stworka i tatuaży zależy od charakteru osobnika.

#155 31-03-2018 o 22h31

Nowo przybyła
Dzikusek
...

Przedstawiam Rafixa. Należy do straży Cienia jest bardzo skrtytym chłopakiem iz dużo wycierpiał w życiu i nie umie w pełni zaufać.Woli siedzieć w cieniu i nie zwracac swojej uwagi. Dzięki poroża które ma na głowie może stać sie niewidzialnym i jednocześnie ogłuszać przeciwników.

Ostatnio zmieniony przez Dzikusek (31-03-2018 o 22h39)

#156 31-03-2018 o 22h32

Straż Obsydianu
Dream_Thief
Nowo przybyła
Dream_Thief
...

Praca zdyskwalifikowana. Brak podpisu.

http://i66.tinypic.com/2s8n2qe.jpg

Kategoria postać humanoidalna.
W razie wygranej poproszę maanę.

No więc oto i moja postać! Thieren to Sfinks, stosunkowo młody jak na ten gatunek i niezwykle ciekawy świata. Narodził się niedługo po stworzeniu Eldaryi, więc nie pamięta pustyń, które były domem jego przodków, ale zawsze ciągnęło go do ciepłych rejonów. Należy do Straży Eel, jednak prawie nigdy nie można go spotkać, ponieważ ciągle wybywa na misje w terenie. Przemierza całą krainę, dostarczając Miiko informacji, a przy okazji samemu dowiadując się nowych rzeczy. Jest ciekawski, a przez naturę swojego gatunku również niezwykle tajemniczy. W przeciwieństwie do innych Sfinksów stara się służyć innym dobrą radą, zamiast zadawać im zagadki.
Ma obsesyjną słabość do krzyżówek i pasjansa. Nikt i nic nie mogą mu przeszkadzać, gdy się tymi rzeczami zajmuje, bo wtedy jest w stanie pokazać drapieżną stronę swojej natury.
Jak to kot, kocha spać.
Nikomu nie chce się do tego przyznać, ale czasem kiedy jest zadowolony, zdarza mu się mruczeć.

Praca wykonana przez Dream_Thief

#157 31-03-2018 o 22h50

Straż Cienia
Scarlettaa
Nowo przybyła
Scarlettaa
...

Praca zdyskwalifikowana. Błędny link i przekroczony limit znaków

C:\Users\ACER\Desktop\THE END!!.png
Nie wiem o co chodzi ale mój rysunek w żaden spoób nie chce się wyświetlać na forum! Bardzo się przy nim starałam dlatego byłoby mi naprawdę smutno gdyby mój rysunek nawet nie był brany pod uwagę! Dlatego mam prośbę:
Gdy prace będą przeglądane to prosiłabym żeby skopiować tego linka,wkleić go w nową karte i zapsiać obraz (Bo w Google ma słabą grafikę i rysunek wygląda gorzej niż w rzeczywistości)
Jest mi naprawdę przykro że robie taki problem moderatorom ale po prostu nie mam na to wpływu ;(
Będzie mi BARDZO BARDZO BARDZO miło jeśli ktoś będzie chciał chociaż zerknąć!
Jeszcze raz bardzo przepraszam za kłopot!
           OPIS POSTACI
Mówią,że "To" jest tylko wymysłem jakiś pijaków...
Mówią,że "To" zwiastuje epiediemie...klęske żwyiołową...śmierć
Ludzie mówią wiele rzeczy,ale co z tego jest prawdą?
Może najwyższy czas przedstawić sytuacje z "jego" perspetywy?
"To" nigdy nie potrafiło się komunikować,nie miało własnego głosu ale za to kochało wsłuchiwać się w śpiew lasu,szum rzeki i radosne śmiechy dzieci bawiących się w lesie.
"To" kochało tworzyć piękne rysunki na kamieniach,dzięki którym las wyglądał jeszcze piękniej
"To" nigdy nie miało płci,ale zawsze czuło,że bliżej mu do mężczyzny
"To" nigdy jedak nie mogło zbliżać się do niczego co żywe...
Wystarczył jeden krok a wszystko obumierało.
"To" nigdy nie chciało robić krzywdy niczemu co żyje, dlatego próbowało na wiele sposobów: próbowało stać w jakimś jeziorku ale wystarczyło parę chwil by woda zmieniła się w krew a wszystkie wodne stworzenia umarły.
Po tym incydencie na ciele wypaliła mu się dziwna dziura w kształcie serca.
Może był to podarunek od nimf wodnych mający przypominać o tym, że wciąż jest istotą żywą o wielkim sercu?
"To" Nie mogło znieść cierpienia tylu żywych istot dlatego postanowiło się odizolować.
"To" od teraz tylko obserwuje wszystko z daleka,życie innych ludzi...
Mówią,że to czasami w nocy wspina się na mur kwatery i podziwia piękne niebo...
Czy to prawda? Nie mam pojęcia. Ale wiem,że "To" będzie istnieć dopóki my w to wierzymy....
Kategoria:Pozostałe
W ramach wygranej:Poproszę maane (^w^)
PS.Mój podpis jest na samym rogu gdyby były jakieś problemy (Ow-)

Ostatnio zmieniony przez Scarlettaa (31-03-2018 o 23h43)

#158 31-03-2018 o 23h01

Straż Obsydianu
Radlerka
Rekrut
Radlerka
...

http://i67.tinypic.com/209j0jl.jpg

Tamika
Na co dzień Tamika pilnuje porządku w pobliskich wodach KG, lecz odkąd została matką nie za bardzo ma na to czas.
Jest nieporadna w opiece nad dziećmi więc często prosi o pomoc swych przyjaciół. Mimo to bardzo kocha swoje dzieci i całkowicie się dla
nich poświęca.

Wybieram ZM

http://popcrush.com/files/2016/04/tumblr_nwflcvrGCy1s8fctio1_500.gif

#159 31-03-2018 o 23h06

Straż Cienia
Alveria
Nowo przybyła
Alveria
...

Kategoria: Humanoidalne
https://i.imgur.com/Y9Pc6sV.png

"O kim mówisz? Ahh, centaurzyca? To Calanni. Nie, nie jest tu nowa, wręcz przeciwnie. Nic dziwnego że wcześniej jej nie widziałaś, jest wędrownym kupcem. Jej plemię prowadzi koczowniczy tryb życia, jednak ona, jak sama twierdzi, chciała zwiedzić większą część świata, no więc podróżuje sobie od miasteczka do miasteczka, czasami zahaczy o Straż Eel i rozkłada ten swój cały wóz i te wszystkie nagromadzone przez lata skarby. Jest niesamowicie sympatyczna, ale straszna z niej gaduła, o swoich wędrówkach jak i klientach potrafi mówić godzinami...Co sprzedaje? Podobno ma czasem w ofercie jakieś...ciekawe artefakty, ale...miej się na baczności. Chodzą plotki, że niektóre z nich są...jakby to powiedzieć...Przeklęte, ale ciii, jakby co, nie słyszałaś tego ode mnie"

Jakby co to poproszę o złote monety

#160 31-03-2018 o 23h10

Straż Absyntu
CienistaKage
Nowo przybyła
CienistaKage
...

http://i67.tinypic.com/2hfuxau.jpg
http://i64.tinypic.com/23vaude.jpg
http://i66.tinypic.com/2rfaqnn.jpg

Postać humanoidalna.
Istota ta została nazwana Cienistym, gdyż stworzona jest z cienia. Jedną z Cienistych jest Keir, nazwana tak, przez jedną z ofiar. Zazwyczaj  Cienistych spotyka się pod jedynie kształtem przypominającym człowieka, rzadziej posada włosy, uszy, nos, jedynie kiedy chce się zamaskować. Cieniści to niezwykle chytre istoty, żerujące na psychice innych istot humanoidalnych, gdyż potrafią wyglądać na krótki okres czasu jak ludzie, rzadziej jak zwierzęta. Światło nie jest dla nich zabójczej, jednak osłabia ich organizmy. Najczęściej przypominają kobiety. Ich skóra jest czarna, również jak oczy, usta i bardzo często ich np. ,,oczy'' zlewają się ze skórą. Ich zachowanie jest bardzo brutalne w stosunku ich ,,jedzenia'' i własnego gatunku. Nie odczuwają nic poza głodem i nienawiścią do wszystkich i wszystkiego, nawet do siebie.
Gdybym wygrała, proszę o złote monety.

Ostatnio zmieniony przez CienistaKage (31-03-2018 o 23h15)

,,Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.''-A. Sapkowski
,,Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.''-A. Sapkowski

#161 31-03-2018 o 23h19

Straż Obsydianu
Deminy
Pokonała kurę
Deminy
...

Postać humanoidalna, w razie wygranej poproszę ZM. ♥

Imię: Etheniss
Rasa: ???
Straż: Absynt
Etheniss jest cichym i spokojnym melancholikiem, zamieszkującym Kwaterę Główną. Nikt nie jest pewien
jego rasy - najbliżej mu jednak do elfa, którego ciało pokrywają drobne, ostre łuski.
Całe dnie spędza w bujnych ogrodach Straży Eel, gdzie pielęgnuje każdą, nawet najdrobniejszą
roślinkę. Zanim jednak stał się ogrodnikiem, znaleziony został przez Ewelain na skraju lasu - wycieńczony
i poraniony, w dodatku... niczego nie pamiętał, poza tym, że bez względu na wszystko musi przekazać Miiko
ogromny odłamek kryształu.

Ostatnio zmieniony przez Deminy (31-03-2018 o 23h21)

『 ᴬ ᴱ ᴺ  ᴱ ᴸ ᴸ ᴱ 』
https://i.imgur.com/Kw6yhen.gif

#162 31-03-2018 o 23h28

Straż Obsydianu
pojapon
Nowo przybyła
pojapon
...

http://i66.tinypic.com/1255dvn.png

Postać humanoidalna

Liyane to brownie szarej myszy należąca do straży Absyntu. Ma 23 lata oraz zaledwie 130 cm wzrostu. Jej rodzice zginęli kilka miesięcy po jej urodzeniu, przez co była wychowywana w sierocińcu. Na swoich dłoniach nosi rękawiczki, gdyż przez jej wzrost była często popychana i później deptana przez co teraz ma na nich liczne blizny lub, w gorszych przypadkach, oderwaną skórę. Liyane jest miłą, pomocną osobą na którą można zawsze polegać. Kocha chowańce i często się nimi opiekuje. Posiada również własne schronisko, gdzie znajdują się porzucone lub skrzywdzone chowańce.

W razie wygrany, poproszę monety /static/img/forum/smilies/big_smile.png.

#163 31-03-2018 o 23h35

Straż Obsydianu
Irene
Nowo przybyła
Irene
...

Praca zdyskwalifikowana. Brak podpisu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ta urocza dama to Luna Ossler, szwedka która będąc jeszcze małą dziewczynką znalazła w sercu lasu ruiny chaty pełnej dziwnych ksiąg. Było to całe kompendium wiedzy magicznej które szybko stały się jej pasją, a może nawet i obsesją. Teraz gdy posiadła moc otwierania portali do innych światów nie cofnie się przed niczym by zdobyć jeszcze więcej magii. Mimo zarzekania się że nie ma uczuć nie jest to do końca prawda. Fakt, robi tylko to na co ma ochotę ale jest w niej jeszcze trochę dobra.
To tylko kwestia czasu kiedy dotrze do El, miejmy nadzieje że los jej mieszkańców będzie dla niej ważniejszy niż jakakolwiek moc.

Postać humanoidalna, w razie wygranej - złote monety proszę!

#164 31-03-2018 o 23h47

Straż Absyntu
Starkiller
Akolita Jednorożców
Starkiller
...

https://i.pinimg.com/originals/d1/48/88/d1488802e32f9a9e35b85e542ee2279f.jpg

Nzēru

Opis

W razie wygranej proszę o złote monety /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Starkiller (31-03-2018 o 23h48)

Moje prace na Instagramie >dark.warrior.art<
https://i.pinimg.com/originals/d7/05/47/d70547eda831513e745b4afd02845ae0.gif

#165 31-03-2018 o 23h47

Straż Absyntu
ManeMoon
Nowo przybyła
ManeMoon
...

Ostatnio zmieniony przez ManeMoon (31-03-2018 o 23h58)

#166 31-03-2018 o 23h53

Straż Cienia
Olioo
Straż na szkoleniu
Olioo
...

Kategoria: postaci pozostałe

Plumka

To jedna z kwiatowych wróżek, o których od zawsze krążyły legendy, ale tak naprawdę nikt ich nigdy nie spotkał. Gardienne spostrzegła ją po pewnej bezsennej nocy, kiedy o poranku wróżka otwierała kielichy kwiatów pod jej oknem. Co ciekawe, okazało się, że Plumka czyni tak tylko z roślinami pod jej pokojem. Nie wiadomo czemu się tak zachowuje, ale możliwe, że ma to związek z tym, że Gardienne zaczyna darzyć kogoś coraz głębszym uczuciem… Kwiaty otworzone przez wróżkę emanują delikatną, niemal niezauważalną poświatą.

W razie wygranej poproszę o złote monety /static/img/forum/smilies/smile.png

Plumka

Ostatnio zmieniony przez Olioo (31-03-2018 o 23h56)

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7