Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 17 18 19

#451 20-01-2020 o 00h13

Straż Absyntu
Erileas
Straż na szkoleniu
Erileas
...

A wiesz może jak ma się sprawa w innych wątkach? Czy inni chłopcy też zadeklarowali, że mogą odejść z Garnkiem?

(Może to i głupie pytania, ale naprawdę nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia)

"Once you know you can never go back
I gotta take it on the other side"

https://zapodaj.net/images/9d1e9e8d735b0.png.

#452 20-01-2020 o 22h57

Straż Obsydianu
Mroczny_Cygan
Żołnierz Straży
Mroczny_Cygan
...

Ja w sumie, to nie wiem, czy chciałabym, pozostawienia Eza w drugiej części Eldaryi... Absolutnie nie z powodu tego, że mam go dość, czy coś w ten deseń, po prostu wolałabym, żeby szczęśliwie zakończył swoją historię i pozostawił dobre wspomnienia...

Jak pomyślę, co zrobili z pewnymi postaciami w SyFie, to mnie krew zalewa. (tak Nat, o tobie szczególnie mówię, z tobą przebujałam całe liceum... a na uniwersytecie unikam)

Beemoov, tak złamało moje pixelowe serduszko, że mnie przeraża wizja, kolejnego kreowania 'dojrzalszych' wersji postaci.

Najlepsza dla mnie zakończenie (trochę spoilerów)

https://media.giphy.com/media/fSvqyvXn1M3btN8sDh/giphy.gif

#453 01-03-2020 o 20h01

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

odpowiedź na powyższe komentarze

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Witam witam! Już dawno po evencie, więc można o nim pogawędzić, zwłaszcza że było tam kilka ezarelowych kwestii.

1. ILUSTRACJA

ilustracja z eventu walentynkowego 2020

Co o niej sądzicie? Cóż, miałam ogromną nadzieję na kilka ilustracji, z czego każda przedstawiałaby tylko jednego WSa. Bimuf bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę rok temu, ponieważ tamte ilustracje były wspaniałe - zwłaszcza z Ezem. Tutaj natomiast... cóż, jest ładnie wykonana, na szczęście nie skrzywdzono tu naszego elfa, ale klimaty orgii średnio mi się podobają :vv

2. PYTANIA OD EZARELA

Bardzo zaciekawiła mnie kwestia testu dotyczącego czterech WSów i byłam ciekawa, czy dzięki temu dowiemy się o chłopakach czegoś nowego. No, wyszło raczej średnio.
Takie pytania Ez zadał Gardzi:

a) Jak nazywa się mój chowaniec?
Odpowiedź: To alfeli, nazywa się Taenmil.

b) Pamiętasz, co najbardziej lubię jeść?
Odpowiedź: Bez wątpienia miód!

c) Twoim zdaniem, jakiego jestem wzrostu? Wskazówka: jestem wyższy od Nevry, hehe...
Odpowiedź: Powiedziałabym, że masz 182 cm wzrostu...

d) Jest pewna cecha, którą szczególnie cenię u ludzi, a przede wszystkim u kobiet. Twoim zdaniem, co to jest?
Odpowiedź: Udzielanie ciętej riposty.

Czy którakolwiek odpowiedź was zaskoczyła? ;] Mnie kompletnie nie. Co więcej, twórcy mogliby pokusić się o nieco trudniejsze pytania, bo np. pytanie o jedzeniu jest banalnie proste - parring Ez i miód to już mem na eldkowym tumblrze. Jedynie wzrost mógł zaskoczyć, ale poza tym były to dość banalne pytania.

3. ARTY

Pozbierałam kilka ezarelowych artów. Jeśli macie jeszcze jakieś, to śmiało podsyłajcie!

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (01-03-2020 o 20h15)

►  Instagram  ◄                                          ► Fanklub Eza  ◄                                              ► Symfonia XXXII  ◄                                            ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄
https://i.imgur.com/eFVtyaU.gif

#454 02-03-2020 o 15h35

Straż Absyntu
Erileas
Straż na szkoleniu
Erileas
...

Co do ilustracji, podobnie oczekiwałam ilustracji z każdym WS-em z osobna. Niestety ilu dosyć mocno mnie zawiodła. Haremówki nie są złe, ale niektóre aspekty wykonania pozostawiają wiele do życzenia (noga Gardzi, dziwne cieniowanie na jej biuście - nie mówcie, że tylko ja zwróciłam na to uwagę, no i Leiftan - z jego fryzurą i dłonią jest coś ewidentnie nie tak jak być powinno).
Podoba mi się jednak, że Gardienne zwróciła głowę w kierunku naszego kochanego elfa - mała rzecz a cieszy /static/img/forum/smilies/wink.png

Pytania od Ezarela również były zaskakująco proste (wątpliwości miałam jedynie przy pytaniu ze wzrostem). Wydawały się być napisane trochę od niechcenia, ale przynajmniej były proste.
Szkoda tylko, że nie miałyśmy lepszej możliwości poznania naszego wybranka...

Ach, te arty są przecudne! Zwłaszcza drugi i przedostatni - no po prostu skradły moje serducho <3

#455 03-03-2020 o 11h06

Straż Absyntu
Akuku
Szeregowiec
Akuku
...

O walentynkowej ilustracji to i ja się wypowiem.
O ile sceneria jest śliczna, tak cała reszta.... już mniej. Kto wpadł na pomysł grupowej ilustracji, gdzie ma to taki wygląd, ten wykonał nieśmieszny żart. Czy serio to musi zmierzać w kierunku nocnych fantazji Suśki z SF uniwersytet?
Druga kwestia: kolor skóry. Przecież wyglądają jak jakieś brudasy, które przez tydzień były odcięte od wody i mydła.
Po trzecie: Co jest nie ta ze szczęką Leifa? A może to, że jest za długa linia od brody, przez co wygląda źle xDD
Do pozostałych panów w sumie nic nie mam, poza za krótkimi palcami u wszystkich xD no i może płaski policzek Nevry, ale to szczegół.
Lubię Eza i cieszę się, że odwrócił twarz Gardzi w swoja stronę.
No i w ogóle ilustracja idzie w myśl zasady: kto ma c**** ten ma władzę xD uznałam, że wycenzuruję, wszyscy i tak wiedzą o co chodzi Brakuje tu Huang Hua, jeśli to już miała być taka zbiorówka, nie?
Co do pytań... Jest chyba za duża rozległość pomiędzy graczami w kontynuacji fabuły w odcinkach i nie bardzo mogli to pewnie utrudnić. Cieszę się, że event był dzięki temu dostępny dla każdego, bez względu właśnie na ilość skończonych odcinków.

#456 25-03-2020 o 21h01

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Odpowiedź wyżej

Witam witam! Wpadł nam nowy, 29 odcinek, w którym - o dziwo - było trochę Ezarela, więc i jest o czym pogadać.

Najpierw ilustracja

Ilustracja z odcinka 29

Co sądzicie o ilu? Ciekawostką jest fakt, że ta ilustracja wraz z ilu Valkyona wyciekła dobre pół godziny przed premierą odcinka.

Moim zdaniem jest naprawdę ładnie, ich twarze wyszły świetnie. Tylko nie wiem, co się stało z ręką Gardzi: jej nadgarstek jest jakiś dziwny, a kciuk jakiś zmutowany : v

Niestety dużo gorsze były okoliczności zdobycia tej ilustracji. Dialogi do niej prowadzące były po prostu żenujące. Co więcej, to już któraś ilustracja po kolei przedstawiająca ich zbliżenie - wyjątkiem była ta z ostatniego odcinka, przedstawiająca obrażonych Eza i Nevrę, ale ta ilustracja też była tak bardziej na odczep.

Też macie już powoli dość tego usilnego wciskania zbliżeń głównych bohaterów? Przez to, że ich dialogów polegających na zwykłych rozmowach jest bardzo mało, za to zbliżenia są ciągle, jak gdyby ich relacja opierała się tylko na tym. To już od dawna przestało być ciekawe /static/img/forum/smilies/hmm.png

A tu screeny z odcinka:

Screeny

►  Instagram  ◄                                          ► Fanklub Eza  ◄                                              ► Symfonia XXXII  ◄                                            ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄

#457 26-03-2020 o 01h49

Straż Cienia
Vanillka
Straż na szkoleniu
Vanillka
...

https://orig04.deviantart.net/2741/f/2017/245/d/5/hhhhh_by_mechanicpigeon-dbm4clg.png

Od pewnego czasu wszystkie odcinki wyglądają identycznie. Gardzia umiera, Ezarel się martwi, potem mamy cudowne zmartwychwstanie, potem ktoś umiera, co jest doskonałą okazją do kolejnej sceny erotycznej, bo czemu nie, gadka szmatka o niczym, Gardzia znów umiera, Ezarel znów się martwi itd. A w międzyczasie dzieje się życie Leiftana.

Mam ogromny problem z tym, że z głównych bohaterów Ezarel i Nevra spadli do rangi statystów, którzy nie są za bardzo istotni, nawet jeśli ma się ich na WS. Wszyscy bowiem doskonale wiemy, że wybrałam Eza tylko po to, żeby śledzić losy Leiftana aka jedynej poprawnej postaci w Eldce.

Bardzo brakuje mi rozwiniętych dialogów, zwłaszcza, że uważałam je za najmocniejszy punkt na ścieżce Eza. Kiedy jeszcze był w miarę ważny w tej grze (XD), rozmowy z nim jakoś ładnie wyróżniały się na tle innych. Teraz wyglądają tak:

Ez: prawie umarłaś, tak bardzo się bałem!11 kryształ znów nie działa
Gardzia: no, słabo z tą kwaterą się dzieje /static/img/forum/smilies/sad.png
Ez: ano słabo /static/img/forum/smilies/sad.png
Gardzia: pragnę cię
Ez: ok<3
Gardzia: ok<3

Jak kiedyś uważałam, że ludzie przesadzają, to teraz momenty ze zbliżeniem faktycznie zaczęły mi przeszkadzać + czasami nawet nie ma opcji odmowy, a ja chciałabym dać im chwilę oddechu XD Poza tym, to trochę krzywdzące dla osób, które po prostu nie chcą takich scenek, bo przepadają im przez to ilustracje. Boli mnie los Eza, bo miał taaaki potencjał, a aktualnie stoi sobie w tle i nie za wiele robi.

Brakuje mi klimatu Eldki sprzed 20/21 odcinka, bo wtedy jakoś każdy chłopaczyna miał po równo scenek, dialogi były całkiem przyjemne i miło się w to grało. Z jednej strony mnie to śmieszy, z drugiej to po prostu przykre, że tylko Leiftan może grać pierwsze skrzypce, a trójka (no, właściwie dwójka, bo Valkyon wybija się dzięki swojemu bratu i rasie) kiedyś głównych postaci, właściwie przestała mieć jakiekolwiek znaczenie. I wszyscy z bimuf mają na to wylane XD

Ostatnio zmieniony przez Vanillka (26-03-2020 o 01h58)

#458 26-03-2020 o 21h17

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

@Vanillka wydaje mi się, że to nawet nie jest problem tego, że dialogi Eza podupadły na jakości, bo nadal ma swoje miłe momenty [np. przekomarzanie się z Gardzią w związku z przesadnym komplementowaniem jej]. Problem leży raczej właśnie w tym, że Ez i Nevra zostali zepchnięci totalnie na pobocze. Przy czym Ez miał chociaż dramę jakąś, a Nevra nic. To jest strasznie smutne, jak bardzo gra się przestawiła na Leiftana. To jest teraz gra tylko jednej postaci.

Zastanawiam się jeszcze, jak przebiegnie ta cała bitwa. W ostatnim odcinku podkreślano, że Ez skupia się ciągle na układaniu strategii. Jak poczytamy o zadaniach Straży Alchemii, wyczytamy tam, że zajmują się oni właśnie układaniem strategii. Wychodziłoby więc na to, że Ez jest tam strategicznym mózgiem, a więc pod tym względem dowódcą strategicznym. W normalnych warunkach pewnie tę rolę zająłby Leif, ale że jest na wygnaniu, to mamy Eza. W związku z tym mam nadzieję, że dadzą mu te trzy minuty czasu ekranowego i faktycznie jakoś to wykorzystają /static/img/forum/smilies/hmm.png

A tym samym przyszło mi do głowy pewne pytanie...

https://images81.fotosik.pl/1082/bffd3ec17d5216demed.png
Jak myślicie, jak sprawowałby się Ez jako Szef Lśniącej Straży?

Zakładając, że Miiko nie będzie zdolna/nie będzie chciała już dowodzić Lśniącą, kogo miałaby na zastępstwo? Przecież nie Leiftana po tej zdradzie. Valk jest bardziej nastawiony na armię, Nevra mimo wszystko jakoś średnio mi się nadaje. Ale Ez - właśnie jako specjalista od taktyki, a dodatkowo bardzo wykształcony i w ogólnym rozrachunku wielki uczony - myślę że nadawałby się całkiem nieźle.

A wy co sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (26-03-2020 o 21h18)

#459 16-04-2020 o 14h59

Straż Obsydianu
Malvean
Młody rekrut
Malvean
...

Już się boję. Na razie kończę 14 odcinek i bawię się fajnie, ale trochę mnie płoszą Wasze wiadomości.

Mimo wszystko Ezarel jest moim zdaniem bardzo ciekawy, ta jego niechęć do dotyku też strasznie mnie intryguje i ciekawi mnie, jak to rozegrali, ale w ogóle strasznie lubię, jak pokierowali jego postacią, bo z początku w życiu bym nie podejrzewała, że kiedykolwiek będę chciała go obrać jako Wybranka Serca, a tu proszę. Chyba jednak do mnie przemówiła cała ta zadziorna otoczka, mam ochotę posłuchać jeszcze, jak jej słodzi jak już są w relacji romantycznej xD

No i ech. Uważam, że Leiftan jest tak typową jak na anime-based media postacią, że jestem straszliwie zawiedziona, że to on jest tak forsowany. (Zresztą nawet na ścieżce Ezarela xD Gardzia mi dziś powiedziała, że "Leiftan stał się jej bliskim przyjacielem i powiernikiem", a ja wybuchłam mocnym śmiechem. Kiedy niby, to już z pozostałymi kapitanami Straży wymieniałam więcej uprzejmości)

#460 16-04-2020 o 17h45

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

@Malvean uwierz mi, nie masz się czego bać /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nie chcę ci tu niczego spoilerować, ale w pewnym momencie zachowanie Eza lekko się zmieni. Wiele osób, które grały na bieżąco, panikowały, że ta zmiana wpłynie na elfa negatywnie, ale nic z tych rzeczy ;] Każdy jest jak księżyc i ma swoje dwie strony - jedną widoczną dla wszystkich i drugą skrytą w głębokim cieniu. I Ez nie jest inny ;]

Więc bać się nie masz czego. Tylko tyle, że Leiftan będzie strasznie irytującą przezkadzajką - w 14 odcinku jeszcze tego nie widać, najgorzej się robi po ok. 20 odcinku.

A ty masz jakieś teorie, co może stać za jego niechęcią do dotyku? ;]

PS. Bardzo ładny nick, tak przyjemnie brzmiący!

#461 24-04-2020 o 17h51

Straż Obsydianu
Malvean
Młody rekrut
Malvean
...

Dziękuję za komplement <3

A że Leiftan będzie irytujący, oj, wierzę, i to bardzo. Właśnie jeszcze nie jest źle, ale to, co Gardzia powiedziała sprawiło, że nabrałam poczucia, że będzie tylko gorzej.

Co do teorii, nie zastanawiałam się nawet nad tym, chyba zakładałam, że to ot tak, bezpowodowo, po prostu ma i tyle (szczególnie dlatego, że dzielę z nim tę przypadłość i się nie zdiagnozowałam z przyczyną). Ale teraz sprawiłaś, że zaczęłam się nad tym zastanawiać /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#462 24-04-2020 o 19h58

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Teraz, w obliczu całego tego zamieszania wokół Bimufu, bardziej niż Leiftan martwi mnie przyszłość tej gry. I to, co ostatecznie mogą zrobić z Ezarelem. Bo nawet jeśli powstanie drugi sezon, to obawiam się, że twórcy mogą nie znaleźć w nim miejsca dla elfa.

Obym się myliła

#463 11-05-2020 o 11h17

Straż Absyntu
Yoshuminy
Młody rekrut
Yoshuminy
...

Choć nie zaszłam w grze daleko (głównie przez moją dłuugą przerwę), bardzo przywiązałam się do tego psotliwego elfa. Bez niego Eldarya
i straż Eel nie będzie tym samym. No bo co poczną nasi strażnicy bez wyskakującego zza rogu Ezarela, płatającego figle? Szczerze powiedziawszy nie zdziwiłabym się gdyby Beemoov to zrobił. Jak już @Mroczny_Cygan wspomniał, nasza ukochana wytwórnia gier zdecydowała się ,,przesortować" postacie w SF i mam wrażenie, że za parę odcinków tego samego można się spodziewać tutaj. To wszystko nie zmierza w dobrym kierunku i jeśli wyjdzie sezon drugi,
a przypuszczenia co do usunięcia paru postaci okażą się prawdą, to po prostu dokończę tą ścieżkę, po czym zostawię na dobre historię Gardzi.

Ostatnio zmieniony przez Yoshuminy (11-05-2020 o 11h22)

https://data.whicdn.com/images/316377613/original.gif

#464 19-05-2020 o 21h27

Straż Obsydianu
Kace
Żołnierz Straży
Kace
...

Vanillka napisał

[1]Od pewnego czasu wszystkie odcinki wyglądają identycznie. Gardzia umiera, Ezarel się martwi, potem mamy cudowne zmartwychwstanie, potem ktoś umiera, co jest doskonałą okazją do kolejnej sceny erotycznej, bo czemu nie, gadka szmatka o niczym, Gardzia znów umiera, Ezarel znów się martwi itd. A w międzyczasie dzieje się życie Leiftana.

[2]Brakuje mi klimatu Eldki sprzed 20/21 odcinka, bo wtedy jakoś każdy chłopaczyna miał po równo scenek, dialogi były całkiem przyjemne i miło się w to grało. Z jednej strony mnie to śmieszy, z drugiej to po prostu przykre, że tylko Leiftan może grać pierwsze skrzypce, a trójka (no, właściwie dwójka, bo Valkyon wybija się dzięki swojemu bratu i rasie) kiedyś głównych postaci, właściwie przestała mieć jakiekolwiek znaczenie. I wszyscy z bimuf mają na to wylane XD

XDDDDDDD Właśnie to mam [1] (aktualnie... aktualnie! bez ekhem).
Utknęłam sobie w odcinku 23. Przeszłam go z bólem daaaawno temu i zaczęłam zbierać maanę, na spokojnie, olewając, że kurde i tak już zdążyłam się dowiedzieć, chcąc nie chcąc, co w tych odcinkach jest. Utkłam i wyszłam, aby wejść z powrotem, bo z tej Memorii nie wyleźli, chociaż ja, chowająca się za Gardzią łkałam mocno, to jej egocentryczny płacz zamglił wszystkim oczy! I się męczę dalej, z myślą, że to bez sensu -  kiedy w końcu naszła mnie ta myśl, przypomniałam sobie (jak ja dawno, daaawno nie grałam c: ), co jest w tej grze takiego: jest tak głupia, że aż śmieszna.
Ale wiecie, pośmiałam się, pośmiałam... i naszła mnie kolejna, przykra, refleksja. Że nam Eza zmełli. Że bym wolała, aby się zachowywał w stosunku do Gardzi jak Nevra, a nie właśnie ciągle te podteksty, po co nam one. Ale najgorsze, że Ezowatości się najlepiej doświadczy tylko jeśli się z nim nie jest w parze - a to jest po prostu szczyt bezsensowności! I to takiej nieśmiesznej! Co do [2] - może, zapewne, z pewnością już to padło... ale nie ode mnie! xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Kace (19-05-2020 o 21h51)

#465 19-05-2020 o 23h59

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Jak się pewnie domyślacie, jutro prawdopodobnie wyjdzie 30 odcinek Eldki i powiem wam, że wtedy się rozstrzygnie "być czy nie  być" Eza w tej grze. Ech, mam obawy, oj mam.

@Yoshuminy - no właśnie, zaraz wszystko się okaże, czy będziemy za nim mocno tęsknić, czy jednak nie będzie takiej potrzeby, bo może wróci w ewentualnym drugim sezonie. I jeśli Ez odpadnie, będę bardzo zła.

A, jak wielokrotnie tu wspominano, Ez i Nevra mają największe szansę na wypad z gry. Valk, Lance i Ash są zbyt ważni. /static/img/forum/smilies/hmm.png

@Kace no co ja mam ci powiedzieć: zgadzam się w całości.

1. Bezsensowność fabuły Eldki jet porażająca i o tym można poczytać w każdym wątku z opiniami na temat gry. A co do tej powtarzalności, że Ez się martwi, kocha, martwi, znika, martwi itp., to się łączy z twoim 2 punktem.

2. Problem bowiem leży w tym, że gra potraktowała wszystkich trzech chłopaków [poza leiftanem oczywiście] jednakowo. To znaczy: są WSami, więc muszą być słodcy, powtarzać że nas kochają, kochać się co noc i tak w kółko. Tak jak zauważyłaś: przez związek każdy z nich stracił to, co początkowo było w nich najlepsze. Fakt faktem, że Ez czasami rzuca jakimiś śmiesznostkami, ale to już niestety nie to samo.

I najgorsze jest to, że zaraz po związku było jeszcze spoko. Pamiętam, jak się ludzie bali, że wtedy Ez całkiem straci charakter, ale obawy były płonne. Dopiero ostatnio tak mocno się zepsuło - w sumie w momencie, w którym Ez i Nevra zeszli na drugi plan, robiąc miejsce Valkowi i Ashkore'owi - znowu o Leiftanie nawet nie wspominając. Tak jakby gra już nie miała na elfa i wampira pomysłu, co jest bardzo smutne.

co do twojego pytania

#466 20-05-2020 o 01h10

Straż Cienia
Vanillka
Straż na szkoleniu
Vanillka
...

https://orig04.deviantart.net/2741/f/2017/245/d/5/hhhhh_by_mechanicpigeon-dbm4clg.png

Aj, dziewczyny, to być może ostatnie godziny, kiedy Ez jest jeszcze postacią w grze XD Niby bimuf porządnie oberwało się za akcję z sf, ale oni lubią popełniać te same błędy, więc nie zdziwię się, jeśli w trzydziestym odcinku pożegnamy kogoś z ws'ów. Ezarel chyba jako jedyny mówił Gardce, że kiedy drama z kryształem się skończy, chce opuścić straż, więc pszczółki już przedwcześnie zaczęły pakować mu manatki. Nie wiem jeszcze, kogo dostanie do towarzystwa, bo chociaż Valkyon odgrywa teraz ważną rolę, to dalej wzbudza najmniejsze zainteresowanie. Z drugiej strony, Nevra powinien mieć swoją dramę w następnym sezonie, ale on traktowany jest przez aktualnych scenarzystów z taką samą miłością jak Ez, czyli XDDD

Jeśli moje obawy się potwierdzą, to będzie mi strasznie przykro, bo kurczę, postać (swojego czasu jedna z głównych, kiedyś to było) z tak olbrzymim potencjałem została zepchnięta do tła, a teraz istnieje duże prawdopodobieństwo, że z grą również się pożegna. Tęsknię za klimatem starych odcinków, kiedy fabuła jeszcze trzymała się kupy i dotyczyła czegoś innego niż życia Leiftana.

Zabiegiem w stylu Bimuf byłoby wyrzucenie Eza i danie do grona ws'ów Ewe XD Nie chcę krakać, ale po tym, co zrobili z tą grą i syfem, to spodziewam się po nich jedynie rozczarowania :')

Ostatnio zmieniony przez Vanillka (20-05-2020 o 01h11)

#467 20-05-2020 o 12h19

Straż Absyntu
Erileas
Straż na szkoleniu
Erileas
...

Właśnie zaspojlerowałam sobie ilustracje z 30 odcinka i co? Ano bardzo się martwię. Dobrze to nie wygląda...

Mam jeszcze do nadrobienia naprawdę sporo odcinków i byłabym wdzięczna, gdyby któraś z Was po przejściu odcinka napisała tu (oczywiście wrzucone w spoiler), co się tam działo.

Jeśli w 'drugim sezonie' zabraknie Eza, Nevry i innych ważnych dla gry postaci, jestem pewna, że połowa graczek porzuci Eldaryę

Ostatnio zmieniony przez Erileas (20-05-2020 o 12h19)

#468 20-05-2020 o 13h23

Straż Absyntu
Yoshuminy
Młody rekrut
Yoshuminy
...

Tak dla osób, którym spojlery jak i moja opinia nie przeszkadzają

OGROMNY SPOILER - Jeśli Ci przeszkadza zdradzanie zakończeń lub mówienie o nich niekoniecznie wprost lepiej nie zaglądaj

https://data.whicdn.com/images/316377613/original.gif

#469 20-05-2020 o 14h15

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

Ten post zawiera wiele spoilerów z odcinka 30 - ostrzegam, jeśli jeszcze go nie przeszłaś i nie chcesz sobie psuć zabawy!

Ale powiem tylko tyle: jestem martwa w środku.

Vanillka napisał

Aj, dziewczyny, to być może ostatnie godziny, kiedy Ez jest jeszcze postacią w grze XD

no co ja ci mogę powiedzieć? XD

reszta tutaj

Yoshuminy [odpowiedź w spoilerze:]

Odcinek już oficjalnie wyszedł, więc publikuję tu obie ilustracje, które można zdobyć na ścieżce Eza:

Ilu #1

Ilu #2 - znaleziona w kodzie gry w wyniku buga, więc nie jest oficjalna

a tu kilka scenek z odcinka

Serio jestem martwa w środku

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (20-05-2020 o 17h54)

#470 20-05-2020 o 15h04

Straż Cienia
Vanillka
Straż na szkoleniu
Vanillka
...

Nie powiem, że się tego nie spodziewałam, ale i tak XDD

co do odcinka, uwaga na spoilery

#471 20-05-2020 o 15h19

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

@Vanillka powiem ci tyle:

Strony : 1 ... 17 18 19