Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 17 18 19

#451 20-01-2020 o 00h13

Straż Absyntu
Erileas
Szeregowiec
Erileas
...

A wiesz może jak ma się sprawa w innych wątkach? Czy inni chłopcy też zadeklarowali, że mogą odejść z Garnkiem?

(Może to i głupie pytania, ale naprawdę nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia)

#452 20-01-2020 o 22h57

Straż Obsydianu
Mroczny_Cygan
Żołnierz Straży
Mroczny_Cygan
...

Ja w sumie, to nie wiem, czy chciałabym, pozostawienia Eza w drugiej części Eldaryi... Absolutnie nie z powodu tego, że mam go dość, czy coś w ten deseń, po prostu wolałabym, żeby szczęśliwie zakończył swoją historię i pozostawił dobre wspomnienia...

Jak pomyślę, co zrobili z pewnymi postaciami w SyFie, to mnie krew zalewa. (tak Nat, o tobie szczególnie mówię, z tobą przebujałam całe liceum... a na uniwersytecie unikam)

Beemoov, tak złamało moje pixelowe serduszko, że mnie przeraża wizja, kolejnego kreowania 'dojrzalszych' wersji postaci.

Najlepsza dla mnie zakończenie (trochę spoilerów)

https://media.giphy.com/media/fSvqyvXn1M3btN8sDh/giphy.gif

#453 21-01-2020 o 20h44

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

@Erileas z tego co mi wiadomo to nie. Śledzę na bieżąco wszystkie nowinki, ale od razu zarzucono screenami z deklaracją Eza, ale inni panowie chyba nic takiego nie mówili. Tym lepiej - bardzo mnie cieszy takie wyróżnienie Eza ;]

@Mroczny_Cygan - ja bym wolała, by Elda ogólnie nie była dzielona na żadne części. Tak jak wspominałam albo tu albo na facebooku [już nie pamiętam o.o], w syfie dzielenie gry miało sens, bo tam Suśka przechodziła kolejne klasy, mijały kolejne miesiące i w końcu kiedyś musiała opuścić szkołę. A że syf to kura znosząca złote jaja, to chcieli to przeciągnąć jak najdłużej kolejnymi etapami edukacji. I dalej. Tymczasem Eldka ma bardzo otwarty świat i nawet jeśli kwestia Leifa i Lance'a się rozwiąże, wykombinowanie nowego zagrożenia to naprawdę nic trudnego.

No i przede wszystkim mam nadzieję, ze coś sprawi, że Ez jednak będzie wolał zostać w Straży. Ewentualnie Gardzia go o to poprosi, bo może poczuje się odpowiedzialna za to co tam się będzie działo, a Ez jej przecież nie odmówi i nie wyjedzie w siną dal sam.

A ZAKOŃCZENIE PIĘKNE! I smutne jednocześnie.
Bo mimo że fabuła Eldki kupy się nie trzyma, to chciałabym to dalej.
Głównie dla postaci. Jednej postaci. :v

Strony : 1 ... 17 18 19