Forum

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 26

#501 25-07-2020 o 21h55

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png


@Deirdrae ja też zrobiłam sobie małe śledztwo i przejrzałam tumblra z okresu przed premierą syfowego uniwerka [scrollowanie zajęło mi dobre pół godziny, ale kij xd]. I w sumie znalazłam dwa spostrzeżenia:

1. To, o czym wspominałaś - że faktycznie Nat nie był nigdzie wspominany i ludzie zaczęli go traktować jako skreślonego. Niepokojąca różnica jest taka, że tam potwierdzono piątą tajemniczą ścieżkę. Tutaj ta czwarta jest niby tajemnicza, jednocześnie sugerując nam, że to ktoś, kogo znamy. Więc tutaj sytuacja pod pewnymi względami się powtarza - poza tym szczegółem, że w syfie o piątej ścieżce wspomniano dużo później. Więc może i tu też tak będzie?

Co więcej, wiedząc już o tym, że będzie jakiś 5 WS, ludzie na tumblrze nie za bardzo podejrzewali, że to może być któryś ze starych chłopaków - bardziej stawiano na tego chłopaka Alexy'ego, bo był w trailerze.


2. Mam wrażenie, że na tamten czas było bardzo dużo pozytywnych opinii - wielu się cieszyło z nowych WSów i kminiło, kogo sobie zamienią na kogo. Na Eldce widać 80% negatywnych opinii, a na tumblrze to już w ogóle chyba pełne 100%. To też daję jakąś tam nadzieję, że zwrócą uwagę na ten protest.

Poza tym w przypadku syfu, w odstawkę poszło aż czterech WSów [Kentin, Armin, Lys i Nat - początkowo przecież również Nata skreślali]. A biorąc pod uwagę fakt, że już potwierdzili Rayana, Hyuna, Kasa i Pryię, gdyby mieli dodać wszystkich starych, byłoby ich aż 8 - straszny tłok jak na taką małą gierkę. I tam ludzie niejako byli tego świadomi, dlatego nie byli wściekli, raczej smutni.

Ale w przypadku Eldki jest zupełnie inaczej! Tutaj mamy czterech potwierdzonych, a tylko dwóch wyrzuconych, z czego jeden nie żyje, więc tak naprawdę zostaje tylko jeden - Ez. Bimuf cały czas funkcjonował z pięcioma ścieżkami - nawet pierwszy sezon Eldki był na to nastawiony, bo żeby mieć niektóre ilu z Nieznajomym, trzeba było mieć ustawioną opcję "nikt". Więc to przecież naprawdę nie były problem!

Zwłaszcza że nie widać za bardzo protestu fanek Valka. One jakby wiedziały, że ich WS nie żyje, więc trudno by było to odkręcić. No i nie oszukujmy się - był najmniej popularny z całej bandy. Ale Ez to przecież, do diabła, zupełnie inna bajka!


Co więcej, jedna z użytkowniczek tumblra zwróciła uwagę na to, co Ez mówił w dwóch ostatnich odcinkach. W tym samym czasie, w którym Ez wspominał Gardzi o odejściu ze straży, sugerował też, że chciałby spróbować trafić na ziemię i odzyskać pamięć jej rodziców. Powiedział też ogólnie, że chciałby naprawić swoje błędy. To mimo wszystko nie brzmi jak postać, którą warto wyrzucać.

Nie wspominając o tym, że mimo wszystko bardzo, ale to bardzo rozbudowali historię Eza! Bo tak:

1. Leif - jest demonem. I to w sumie koniec jego historii
2. Valk - jest smokiem + jego brat to główny antagonista - ok, trochę tego jest, więc Bimuf wycisnął to na końcu.
3. Nevra - nic zupełnie, ale on pewnie jeszcze będzie miał szansę o sobie opowiedzieć
4. Ez - pochodzi z królewskiej rodziny, był trzecim alchemikiem, dzięki czemu poniekąd ma krew na rękach i wielu wyznaczyło cenę za jego głowę, ponieważ chciał odesłać na ziemię ludzkie dziecko. + późniejsze nawiązanie do tej historii w postaci pojawienia się Marie-Anne + chorobliwa niechęć do dotyku, która nadal nie została rozwiązana.

Dużo tego.


Poza tym @Lunara - doskonale cię rozumiem, bo ja też z dwojga złego wolałabym, żeby Ez zginął. Tak jak wspominałam wyżej przy okazji Valka - jego fanki wiedzą, że odszedł na dobre + Gardzia miała okazję się z ni pożegnać, nie to co z Ezem. I ja też byłabym spokojniejsza, choć wciąż bardzo smutna, że zmarł. Ale przynajmniej widziałabym sens w tym, że nie będzie go w drugim sezonie. A teraz tego sensu w ogóle nie widzę - nikt chyba nie widzi - i to mnie tak okropnie złości.


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#502 25-07-2020 o 21h56

Straż Cienia
Uchiruno
Akolita Sylfy
Uchiruno
...
Wiadomości: 1 027

Cały czas wydaje mi się, że mogą jeszcze zakładać przywrócenie Ezarela, w zależności od reakcji graczy oraz tego, co sami sobie wymyślą. Mnie wręcz przeciwnie - ta ilustracja napawa z lekka optymizmem, jak o tym sobie teraz myślę. Naprawdę nie wydaje mi się, żeby wysłali go ot tak na farmę do Lysandra, w momencie, gdy mieli gotową ilustrację. Co do Valkyona prawie wszyscy (jak nie wszyscy) stracili nadzieję wraz z jego śmiercią, ale kwestia Ezarela ciągle się nakręca, tak mi się zdaje przynajmniej. Jak chodziło o chłopaków z SFL to nie postarali się za bardzo z wyjaśnieniem, dlaczego odeszli, dla mnie i wielu innych graczy chyba, było to po prostu absurdalne, co dla nich zaplanowali na dorosłe życie. Nie wiem, czy Beemov chciałby tak skakać, żeby zrobić zakończenie dla jednej postaci - zwłaszcza, że tak czy siak miałaby nie wrócić.

Sama nie wiem, co sobie myśleć. Będę bardzo zawiedziona, jeśli nasz elf nie pojawi się w kolejnej części, ale głosy niektórych graczek już mnie totalnie dołują.


https://zapodaj.net/images/f88f5b1abb939.png

Online

#503 25-07-2020 o 22h08

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png


@Uchiruno nah, dla mnie ta ilustracja to żaden dowód na nic tak naprawdę. Wciąż nie wiem, po jaką choinkę oni stworzyli po dwie ilu dla każdego, ale one tak czy siak pokazują to samo, tylko w troszkę inny sposób. Ez w obu jest ranny, tylko że na tej nieoficjalnej ma zamknięte oczy. Cóż, tak też było w opisie odcinka, o ile się nie mylę - że gdy w końcu zaczął coś mamrotać, to wciąż miał zamknięte oczy. I nic dziwnego, skoro tak mocno oberwał.

Co do głosów niektórych graczek, to nie przejmuj się - to normalne, że ci, którzy mają na WSa Leifa, Lance'a albo Nevrę są spokojni i im to obojętne, kto odszedł a kto nie. I faktycznie, mamy mnóstwo powodów do obaw, ale i tak cały czas mam nadzieję. Bo gdy się okaże jednak, że Eza faktycznie nie będzie w II sezonie, nie będę zaskoczona, ale za to ogromnie, ogromnie rozczarowana, smutna i zła. I nie będę w stanie grać w tę grę i zarywać Gardzią do jakiegokolwiek innego WSa.

Mój plan na wyjście II sezonu bez Eza jest taki: cisnę replay historia od pierwszego odcinka, przechodzę wszystko z Ezem i tyle mnie widzieli. xd++++ pocieszające jest też to, że na jedynym forum, które Bimuf jakkolwiek czyta i którym się interesuje, czyli francuskim, jest naprawdę mnóstw głosów oburzenia i nawet ludzie, którzy nie mieli Eza na WSa, wkurzają się i tłumaczą, że to idiotyczna i niezrozumiała decyzja.

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (25-07-2020 o 22h16)


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#504 25-07-2020 o 22h30

Straż Cienia
Uchiruno
Akolita Sylfy
Uchiruno
...
Wiadomości: 1 027

@Methrylis
Z jednej strony liczę na to, że to jak rozbudowano postać Eza, to dobry znak. Z drugiej boję się, że nowa ekipa scenarzystów (a zdaje się że taka dopadła Eldaryę) właśnie z uwagi na to, że musi pociągnąć cudzą postać, o której sporo wiadomo, ale to wszystko trzeba jeszcze rozwinąć - woli podjąć się znacznie łatwiejszego zadania - wziąć po prostu bohatera z czystą kartą (czyli nowego lub wydmuszkę) i zapisać o nim coś po swojemu.

Jeśli mowa o śmierci elfa, to chyba już też bym wolała żeby nastała od razu i byśmy wiedziały na start, czego oczekiwać. Chociaż Beemov daje jednoznaczne odpowiedzi na pytania, to jednak nie wiem na ile temu zaufać.
Mam nadzieję, że jak najszybciej dostaniemy info o premierze (no błagam, chociaż powiedzcie czy bliżej września czy stycznia!) i wypowiedzą się choć odrobinę na temat tego, kogo naprawdę zobaczymy w nowym sezonie. Ja już nawet byłabym w stanie spokojnie czekać do tej końcówki roku, jeśli miałoby to zwrócić Eza.

Pamiętam, jak na SFU zabrali mi WSa - miałam Lysandra. Byłam w stanie zrozumieć jeszcze to, jak zostało wytłumaczone to, że zabierają chłopaków - bywa, miłostki licealne rzadko kiedy przetrwają (no ale trzeba przyznać, że to jak tego Lyśka potraktowali, to naprawdę po macoszemu). Ja jeszcze mimo wszystko chciałam spróbować dać szansę uniwerkowi. Kompletnie nie dałam rady z tą grą - odcinek 7 przechodzę dotąd, pomimo tego, że mam uzbierane chociaż odrobinę PA. Po prostu wchodzę w odcinek, patrzę na to, przypominam sobie dlaczego przy ostatnim podejściu wyszłam i wychodzę.
Eldaryę bardzo lubię i chciałabym dać jeszcze jej szansę, nawet jeśli nie wróci Ez, to spróbuję z Nevrą. Ale myślę, że nie będę przechodzić wtedy odcinków tak aktywnie jak dotychczas, zakładając, że postać tego wampira będzie polegać na niczym. /static/img/forum/smilies/hmm.png To będzie dla mnie po prostu koniec czegoś ważnego, nawet gdy mówimy po prostu o głupiutkiej gierce otome.

W powrót Lysia nie wierzyłam zbytnio, w powrót Eza tak. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy i jeszcze będziemy mogły podyskutować w tymże fanklubie o tym, co tam porabia nasz elf jako WS Nowej Ery.

// A nie śledziłam za bardzo forum francuskiego ani social mediów, ale to bardzo pocieszające. Wydaje mi się, że powinni to wziąć chociaż trochę pod uwagę, gdy jednak to jest gra dla graczy, dla firmy zarobek, a ich polityka wobec klienta i tak przeważnie kuleje.

Przepraszam za ewentualne błędy tutaj - czytam to kolejny raz i teraz wyłapuję dziwną wersję języka polskiego, która zaistniała w tym komentarzu, hah. Mam nadzieję, że wszystko poprawiłam i nie brzmię jak z google tłumacza.

Ostatnio zmieniony przez Uchiruno (25-07-2020 o 22h43)


https://zapodaj.net/images/f88f5b1abb939.png

Online

#505 26-07-2020 o 23h46

Straż Obsydianu
Gardin
Nowo przybyła
Gardin
...
Wiadomości: 4

Z tego co pamiętam to nawet Nevra miał lepsze pożegnanie, bo on wyczuł jej obecność czy coś. Chociaż przemowa Eza bardziej mnie ruszyła.

I jeżeli ten czwarty WS to faktycznie Lance to skoro on wraca to czemu nie Valkyon? Ja wiem, że on był mało popularnym WSem, ale ciekawi mnie jak to w grze wytłumaczą.

Ostatnio zmieniony przez Gardin (26-07-2020 o 23h53)


https://zapodaj.net/images/d8525785d62c1.gif

Offline

#506 27-07-2020 o 00h06

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...
Wiadomości: 632

@up Nie mam pojęcia jak jesteś z fabułą w Eldaryi ,ale wszystko zostało już wytłumaczone jeśli chodzi o Valkyona


......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

Online

#507 04-08-2020 o 21h13

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Cóż, nowa kurtyna została odsłonięta, a wraz z nią nowy WS oraz podział bohaterów na "The Origin" i "Nową Erę". Ezarel, niestety, stoi wyłącznie po lewej, "tej starszej" stronie.

I co wy na to?

https://images81.fotosik.pl/1082/bffd3ec17d5216demed.png
Tak szczerze - wierzycie, że Ezarel ma szansę się pojawić w grze, nawet jako postać drugoplanowa? Bez względu na to, czy macie na to jakiekolwiek dowody czy wprost przeciwnie?


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#508 05-08-2020 o 00h45

Straż Absyntu
Deirdrae
Szeregowiec
Deirdrae
...
Wiadomości: 119

Ja niestety straciłam już nadzieję, że Ez wróci. Ten nowy WS, Mathieu, czy jakkolwiek się jego imię pisze, jest wyraźnie "mieszanką" Valkyona (wygląd, a konkretnie ubiór) i Ezarela (poczucie humoru). A w efekcie, jestem tego pewna już na tym etapie, wyjdzie coś zupełnie bez charakteru i zwyczajna zapchajdziura, ale Beemoov najwyraźniej uznał, że serwując taką chińską podróbkę zadowoli zarówno fanki Eza, jak i Valka. Tylko że nie. Ja już wiem, że nowego WSa nie lubię i nie mam zamiaru z nim grać. Niby jakaś tam możliwość na powrót Elfa zawsze jest, dopóki nie pojawią się nowe odcinki zawsze można się łudzić, ale ja już w to osobiście nie wierzę. Nie będą prowadzić dwóch postaci o zbliżonych charakterach. Do tej pory każda postać miała swoje cechy, które się za bardzo nie powtarzały u innych, a teraz dają kogoś, kto będzie połączeniem dwóch postaci i to akurat tych, których oficjalnie w drugim sezonie nie ma /static/img/forum/smilies/sad.png

Aha, no a jeśli chodzi o to, czy Ez wróci jako postać drugoplanowa... Chyba wolałabym, żeby nie. Bo jeśli byliby w stanie przywrócić go do gry, to dlaczego nie jako WSa? Gracze znowu by się zbuntowali. Ja sama chyba bym tego nie chciała i szczerze mówiąc nie wiem, jakim cudem Gardzia mogłaby patrzeć na niego jakkolwiek inaczej, niż jak na swojego ukochanego, po tym wszystkim, co razem przeszli.

Ostatnio zmieniony przez Deirdrae (05-08-2020 o 00h51)

Offline

#509 05-08-2020 o 09h07

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

Ech, ja jestem obecnie w trakcie istnej huśtawki emocjonalnej. Po tych pierwszych informacjach o Nowej Erze, w której po raz pierwszy wprost zasugerowano, że nie będzie Eza, byłam podłamana. No ale wiadomo, z czasem emocje opadły i człowiek się uspokoił, jakoś się z tym godząc, ale nadal zachowując choć resztki nadziei.

Ale teraz znowu jest to samo: ogromna fala rozczarowania i gniewu na myśl, że naprawdę się go pozbyli - zwłaszcza że Gardzia nie mogła się z nim nawet pożegnać.


Co do argumentu z tym, że nowy WS to połączenie Valka i Eza, to się niestety zgadzam, to widać aż zbyt wyraźnie. I zupełnie nie rozumiem ich toku myślenia - jak mogli uznać, że w ten sposób zadowolą obie pokrzywdzone strony? Ba!, ja sądzę, że nie zadowolą żadnej ze stron, bo z tego co widzę, niewielu graczom podoba się ten cały Mati. I nic dziwnego - jest totalnie basic pod każdym względem. Zero ciekawych cech charakterystycznych w wyglądzie, charakter pewnie też będzie miał miauki. Meh.


Jednak co do tego, że Mati wygryzł Eza przez to, że opisano go jako chłopa z poczuciem humoru, a Bimuf nie będzie chciał dwóch podobnych postaci, to się nie zgodzę. A wiesz czemu? Bo jestem pewna, że gdyby Ez wrócił, to nie byłby tym samym śmieszkiem, dzięki czemu wakat na "tego śmiesznego gościa" nadal pozostawałby wolny. Po takiej traumie, jaką Ez przeżył + po aż siedmiu latach jestem pewna, że mocno by się zmienił i widzę go jako kogoś poważnego, bardzo twardo stąpającego po ziemi przez świadomość, że gdyby dał się ponieść wrażliwości, zwyczajnie mógłby się załamać.

Zresztą to widać po Nevrze, a przynajmniej wyglądzie - że on też będzie zupełnie inny. I nic dziwnego - wiele się zmieniło, wiele czasu upłynęło.

I wiem, że to nadal nie zmienia faktu, że Eza na 99,9% nie będzie, ale po prostu nie sądzę, by Ez wrócił jako śmieszek, dlatego te postaci raczej by ze sobą nie kolidowały.

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (05-08-2020 o 09h09)


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#510 05-08-2020 o 12h54

Straż Cienia
Uchiruno
Akolita Sylfy
Uchiruno
...
Wiadomości: 1 027

Dla mnie Nevra będzie po prostu pracoholikiem i skupi się na kierowaniu strażą (no bo znając życie, teraz on będzie kierować lśniącą, a przynajmniej tak podejrzewam). Wpadł w wir roboty po tym, jak stracił przyjaciół i ewentualną ukochaną, możliwe, że wplątał się w parę niezobowiązujących związków (tak bym wnioskowała po opisie w F.A.Q., ale szczerze to mi to już nie pasuje na tym etapie do niego). Może teraz będzie wiało od niego chłodem, bo nie będzie potrafił się ogarnąć, ale jednocześnie prezentowałby jakąś platoniczną miłość do MC.

Mathieu to będzie dziecko słońca, wszyscy wiemy i chyba mało kto jest zadowolony. Ani to nie zapowiada się ciekawe ani ładne, przynajmniej dla mnie.

Leiftan dalej będzie się ślinić do Gard, ale trochę bardziej dyskretnie (bo przecież ich nie sparują w pierwszym odcinku...).

I 4 ws. Po cieniu (fakt, nie wiemy, czy to nie fejk i zdaje mi się, że może nie być to zbyt wiarygodne) naprawdę bym miała nadzieję na Eza. Jestem natomiast pewna, tak jak Meth, że nie byłby już w nastroju na żarciki. Tak zjechana psycha raczej nie zregenerowałaby mu się przez ten czas. I jego bym widziała, jak wrócił w ten sposób:

Uchiruno napisał

Dla mnie Ez w NE mógłby początkowo się nie pojawić - nie ma go na miejscu, podróżuje i zaprzyjaźnia się z samym sobą. Gardienne chodzi po kwaterze, poznaje ją na nowo, spotyka różnych ludzi i dopiero pod koniec odcinka, pojawia się Ezarel, bo dotarła do niego informacja o tym cudownym przebudzeniu Gardy i chciał po prostu zweryfikować czy to prawda - nawet nie w kwestii takiej miłosnej, mi się wydaje, że jakby role były odwrócone - Gardienne by sama przyfrunęła tam, by go spotkać, w ramach przyjaźni. Bo nawet jeśli nie wybierałam elfa na WSa w I sezonie (czego dotąd żałuję), to ja widziałam w nim naprawdę ważnego kumpla.
I po prostu by trzymali przez dwa pierwsze odcinki w napięciu, Ezarel jest w trybie "a, ja tylko na chwilę, niedługo ruszam dalej w drogę", bo jakoś czuje, że to znowu go wszystko przytłacza, ale ostatecznie zostaje.

i trzyma ją na dystans, bo nie wie jak się zachować, bo te jego uczucia tak się mieszają jednocześnie pomiędzy miłością do niej a nienawiścią do jej osoby i świata, że go zostawiła by jednocześnie jego i wszystkich wokół uratować. W razie gdyby nie byli wcześniej parą - po prostu miał żal, że wszystkich wtedy stracił a jednocześnie się cieszył, że chociaż jedną osobę odzyskał. I to byłoby do rozegrania.

Co do pytania tygodnia; jako drugoplanowa bym nie oczekiwała. Jeśli by się pojawił jakkolwiek w grze (ze swoim modelem, a nie wspomniany), to wtedy dla mnie jest znak, że wróci jako opcja romansowa.


https://zapodaj.net/images/f88f5b1abb939.png

Online

#511 05-08-2020 o 14h48

Straż Absyntu
Deirdrae
Szeregowiec
Deirdrae
...
Wiadomości: 119

@Methrylis, No to prawda, masz rację. Nie pomyślałam o zmianie charakteru, a taka na sto procent by się pojawiła u Ezarela. Możliwe, że dodali Mathieu aby uzupełnić brak "śmieszka", ale jednocześnie myślę, że jeśli Ez by wrócił to jego humor z czasem też by przynajmniej po części wrócił. W końcu to wciąż jest gra otome o romansach, w którą raczej większość osób nie gra po to, aby się smucić i grać z postaciami, które ciągle przeżywają traumę. Pewnie po części o to będzie też chodziło w drugim sezonie, aby pomóc wrócić "do normalności" postaciom i naszym WSom. Ale tak czy inaczej na pewno Ez nie byłby już AŻ TAK ironiczny i zabawny jak w pierwszym sezonie. W sumie dałoby się to fajnie ograć, Mathieu, taki beztroski i infantylny, a Ezarel dużo dojrzalszy i tylko w odpowiednich sytuacjach rzucający jakimś żartem na rozluźnienie sytuacji, albo bezpośrednio w rozmowach z Gardzią.

Kurcze... Naprawdę, teraz jak o tym piszemy to mi tak przykro, że Eza raczej na pewno nie będzie, bo już oczami wyobraźni widzę jak ten nowy chłopak by Eza irytował i jakie ciekawe można by było między nimi sytuacje stworzyć /static/img/forum/smilies/sad.png XD

No i jeszcze tak ogólnie co do postaci tego nowego WSa... Dużo osób pisze, że to taki Hyun w wersji Eldarya. I ja się z tym zgadzam, tylko jeszcze bardziej mnie to dziwi, bo z tego co wiem, to Hyun jest najmniej popularny w SFie, często jego ilustracje pojawiają się z ogromnym opóźnieniem, bo mało osób gra w jego ścieżkę. Więc ta firma naprawdę idzie po najmniejszej linii oporu i nawet nie stara się stworzyć kogoś ciekawego. Wiem, za wcześnie, żeby oceniać, ale naprawdę, tak jak napisałaś @Methrylis, on jest basic w każdym wymiarze. No i na tumbrlach wszyscy go już hejcą, także raczej dużej popularności to on nie zdobędzie.

Offline

#512 18-08-2020 o 22h55

Straż Cienia
lischiama
Akolita Sargousetów
lischiama
...
Wiadomości: 5 163

https://66.media.tumblr.com/725a28f74d2df41bcf8cf92eef19be28/tumblr_q6y73mo5761xv114mo1_400.png

Mimo że jestem na początku siódmego odcinka i nie rozegrałam całej ścieżki Ezarela, to uważam, że jest to dość przykra i smutna wiadomość dla tych dziewczyn które miały elfa za wybranka serca. Początkowo uważany był przeze mnie za osobę, która lubi dokuczać i robić innym żarty, lecz właśnie to go wyróżniało spośród innych i to właśnie ty Methrylis mnie do niego przekonałaś, że stał się wybrankiem serca moim. I wcale decyzji tej nie żałuję, kiedy zmieniłam wampira na elfa, o niebieskich włosach i pięknych zielonych oczach... A odpowiadając na twoje pytanie, z którego zboczyłam to tak, chciałabym, by był on przynajmniej drugoplanową postacią, więc chociaż nadzieja matką głupich, to gdzieś cicho, cichuteńko liczę, iż pszczółki z tym się jeszcze prześpią, bo połączenie Ezarela z Valkyonem w ogóle się mi nie podoba.

Ostatnio zmieniony przez lischiama (26-08-2020 o 19h30)


Tumblr ze stylizacjami / Instagram
https://64.media.tumblr.com/a73b438356b475086f5dd7c6b6bfc60d/3953c88f69cb75f7-2e/s1280x1920/3d5da9a5139e8e11f2a9521484ca1e4839fa5fc0.png
Instagram rysunek Methrylis

Offline

#513 02-09-2020 o 16h03

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

Cześć cześć, witam was wszystkich! Mamy 2 września, niektórzy z was ruszają do szkoły, inni cieszą się z nadchodzącej jesieni, a jeszcze inni… świętują urodziny Ezarela!


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO ULUBIONEGO ELFA

życzymy ci wszyscy udziału w II sezonie Eldki


I tu od razu zarzucę pewnym zagadnieniem:

https://images81.fotosik.pl/1082/bffd3ec17d5216demed.png
Jak Ezarel świętuje swoje urodziny?

Jak myślicie, organizuje jakieś przyjęcia? Jak by zareagował na przyjęcie-niespodziankę? Albo w drugą stronę: jak by się czuł/zachowywał, gdyby jego bliscy zapomnieli o urodzinach? ;]

No dobrze, ale to nie wszystko! Coby odpowiednio uczcić urodziny, ogłaszam KONKURS!

https://images89.fotosik.pl/28/074864029120c8ee.png

TEMAT: „OLD BUT STILL GOLD,
czyli o tym, jak się nam elf posunął w czasieFORMA: RYSUNEK

TERMIN ODDANIA PRAC: niedziela 27.09, 23:59

NAGRODY:
● I miejsce: 10 000 maany;
● II miejsce: 7 000 maany;
● III miejsce: 5 000 maany.
[ III miejsce zostanie uhonorowane,
gdy do konkursu zgłosi się co najmniej 10 prac ]


REGULAMIN KONKURSUABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z EWENTUALNYMI ZMIANAMI, PROSZĘ OBSERWOWAĆ POST GŁÓWNY KONKURSU!


Życzymy powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (01-10-2020 o 18h46)


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#514 02-09-2020 o 16h27

Straż Cienia
lischiama
Akolita Sargousetów
lischiama
...
Wiadomości: 5 163

https://66.media.tumblr.com/725a28f74d2df41bcf8cf92eef19be28/tumblr_q6y73mo5761xv114mo1_400.png

Ojejku, jejku jaka cudowna niespodzianka! Oczywiście wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze dla naszego elfa i z całego serduszka życzę mu, by zjawił się w drugim sezonie tejże gry. A co do konkursu to jestem nim niezwykle mile zaskoczona, aczkolwiek nieco boję się o swoje zdolności, jeśli chodzi o rysowanie anatomii człowieka, ale chyba gotowa jestem podjąć to ryzyko, chociażby dla dobrej zabawy. A odpowiadając na twoje pytanie to, myślę, iż nasz przystojniak urodziny obchodzi popijając miód (;

Przyjęcie niespodzianka? Hmmm... Tu już nie wiem, jaka byłaby jego reakcja. Może zaskoczenie? Może wyszczerzyłby białe zęby w tym dobrze przez nas wszystkich znanym uśmiechu?


Tumblr ze stylizacjami / Instagram
https://64.media.tumblr.com/a73b438356b475086f5dd7c6b6bfc60d/3953c88f69cb75f7-2e/s1280x1920/3d5da9a5139e8e11f2a9521484ca1e4839fa5fc0.png
Instagram rysunek Methrylis

Offline

#515 02-09-2020 o 17h09

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...
Wiadomości: 683

Podziwiam Was, dziewczyny, że mimo tej całej sytuacji z Ezem, nadal staracie się być aktywne i w dodatku organizujecie konkursy. Szacunek, w dodatku ta nagroda taka ogromna, aż żal porównywać z oficjalnymi konkursami, za które dostaje się grosze. Z pewnością wezmę udział i mam nadzieję, że jak najwięcej osób się zgłosi, by zrobiło się tu trochę żywiej <3

Mam małe pytanko – w jakim aspekcie ma być widoczna zmiana Eza? W końcu to elf, a te zazwyczaj wolno się starzeją. W związku z tym, czy wystarczy, jeśli ogólny design będzie inny – kompletnie inne ubranie, może jakaś bródka czy coś? Czy jednak Ez ma po prostu wyglądać starzej?


https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

Offline

#516 02-09-2020 o 17h21

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

@up tak jak pisałam, chodzi o wyraźną zmianę i możecie to interpretować po swojemu. Możecie mu rozpuścić włosy, dodać zarost, inne ubranie, ponura minę, siwe włosy, cokolwiek. To ma być inny Ez. Tak jakby Gardzia spotkała go np. za te przeklęte siedem lat w drugim sezonie. Jak by wtedy wyglądał? Bo że się zmieni, to pewne. O to tu chodzi ;]

Jednak musi to być mocno zauważalna zmiana, która nie pozostawi wątpliwości, że minęło sporo czasu i elf jest już kimś innym niż był w Kwaterze. Więc np. sama zmiana ubrania może nie wystarczyć, oczekujemy czegoś więcej ;]

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (02-09-2020 o 17h22)


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#517 03-09-2020 o 02h16

Straż Cienia
Daggic
Przyjaciółka chowańców
Daggic
...
Wiadomości: 3 438

"Jak myślicie, organizuje jakieś przyjęcia? Jak by zareagował na przyjęcie-niespodziankę? Albo w drugą stronę: jak by się czuł/zachowywał, gdyby jego bliscy zapomnieli o urodzinach?"

Wydaje mi się, że elf sam już stracił rachubę czasu i nie pamięta nawet o swoim dniu urodzenia. W sumie po tylu latach nie chce się chyba już celebrować tak prostego dnia. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie pogardziłby przyjęciem na jego cześć, ba, może byłby nawet wzruszony! A co do zapomnienia... wydaje mi się, że nasz pamiętliwy Ezarel tak łatwo by tego nie popuścił, stając się większą wredotą niż zwykle.


Poza tym powodzenia w konkursie dziewczyny!


Instagram
https://pa1.narvii.com/7011/fb3ac540b96ce50a2d3b2f6f61dd02fd2aea37ebr1-320-240_128.gif     https://pa1.narvii.com/7299/8cbf9532a3cf95970e3bccb1699b785c52c01016r1-540-304_128.gif     https://pa1.narvii.com/7613/31e1b953f645bbf505d9029f73c1df8fbb5329ber1-512-379_128.gif     https://pa1.narvii.com/7523/41f1c88a0c3f5549da310a06b1ede3ca99208bd7r1-540-304_128.gif

Offline

#518 05-09-2020 o 12h52

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

@Daggic to jest w sumie ciekawa kwestia: ile Ez mógłby mieć lat? Historia z Marie-Anne rozstrzygała się, jak sam powiedział, 10-15 lat temu i już wtedy był dorosły, ponieważ uznano go za trzeciego królewskiego alchemika. Został też szefem straży rok po tym, jak Nevra ledwie do straży dołączył.

Czyli co, ponad trzydziestka, czy jednak bardziej hardcorowo, jak na długowiecznego elfa przystało? ;]


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#519 12-09-2020 o 17h00

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...
Wiadomości: 262

MóJ bOżE zApOmNiAłAm O uRoDzInAcH mOjEgO hUsBaNdO

Pytanie tygodnia

Zakładam że gdybyśmy żyli w jednym świecie już dawno leżała bym 6 stóp pod ziemią, w ostateczności sam Ezarel odwdzięczył by mi się na moje urodziny jakimś "słodkim" prezentem niespodzianką po którym nie znienawidziła bym go jeszcze bardziej niż teraz (mówię o Ezie z 1 sezonu)

Ez z 2 sezonu (tak jak mówicie, bardziej dojrzały i poważniejszy) pewnie by to olał, w ostateczności rzucił mi jakąś kąśliwą uwagę na ten temat

@up jeśli o wiek chodzi to myślę że min 50lat na karku będzie miał ten nasz Ezarel

Ostatnio zmieniony przez Lix (12-09-2020 o 17h01)

Offline

#520 18-09-2020 o 19h13

Straż Cienia
Fotyne
Nowo przybyła
Fotyne
...
Wiadomości: 7

A ja mam pytanie co do konkursu: Może to by c zwykły rysunek graficzny???

Offline

#521 18-09-2020 o 19h41

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

@Fotyne oczywiście : )  Technika może być dowolna. Więcej szczegółów znajduje się w głównym poście, gdzie znajduje się regulamin ^ ^

@Lix JAK MOGŁAŚ ZAPOMNIEĆ

Właśnie mi też się podoba opcja, że Ez miałby naprawdę więcej lat niż wszyscy myślimy, czyli chociażby te +50 lat. Wiadomo, że wygląda młodo, no ale biorąc pod uwagę, że znane chociażby z literatury elfy są długowieczne, to nic dziwnego.

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (18-09-2020 o 19h42)


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#522 18-09-2020 o 20h10

Straż Obsydianu
Nanoko
Piechur Straży
Nanoko
...
Wiadomości: 2 121

w sumie biorąc pod uwagę, że Valk ma jednak te min 25 lat (czy jakoś tak), to obstawiałam, że Ez może mieć jakieś 28 czy około trzydziestki, ale zapomniałam o tej całej długowieczności /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jakoś nie mogę go sobie wyobrazić jako 50-latka mimo, że jest elfem, obstawiam coś między 30-40. Miałby wtedy około 20 jako królewski alchemik.

Nikt nie zgłosił jeszcze pracy?


https://i.imgur.com/YZvVQ6z.png

Offline

#523 18-09-2020 o 20h45

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Tak, to o trzydziestce wydaje się najbardziej prawdopodobne i też mi się tak wydaje. W sumie strasznie żałuję, że gra nie podała nam takich rzeczy jak:

- wiek chłopaków
- nazwiska chłopaków
- pokój Eza.

Tego ostatniego nie mogę odżałować, że widzieliśmy praktycznie wszystkie pokoje, nawet Valka, a Eza nie. Ciekawe, jak by wyglądał


I niestety jeszcze nikt nie oddał pracy. Dziwię się, że nikt nie chce zgarnąć 10k maany, no ale jest czas do wtorku do północy ;]


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

#524 18-09-2020 o 20h56

Straż Obsydianu
Nanoko
Piechur Straży
Nanoko
...
Wiadomości: 2 121

Coś mi mówi, że kilka osób coś wrzuci na ostatnią chwilę.
A jak było z poprzednimi konkursami?


https://i.imgur.com/YZvVQ6z.png

Offline

#525 18-09-2020 o 21h42

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 25 588

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Mniej więcej tak samo, zwłaszcza że zwykle przedłużałam go dodatkowo tydzień. Teraz pewnie też tak będzie, no ale jak już po tym przedłużeniu nikt nie zgłosi się po 10k, to trudno, chociaż będzie przykro. Bardzo jestem ciekawa wizji starszego, zmienionego Eza ;]


https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

Offline

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 26