Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 4

#51 05-12-2018 o 19h10

Straż Cienia
Thori
Przyjaciółka chowańców
Thori
...

Hej, wpadłam tutaj aby pokomentować twoje prace <3

Uwielbiam twoje miękkie cieniowanie w pracach, nadają głębi i bardzo przyjemnie się na nie patrzy, szczególnie widać to w rysunku z zielonowłosą dziewoją w czapeczce inspirowanej muchomorami.

A poza tym to przeglądając twojego deva, aż miło mi się zrobiło, jesteś bardzo kreatywna i nie boisz się wychodzić poza schemat.
Ja ostatnio mam wrażenie, że utknęłam w jednym schemacie pracy...
Jak to robisz? XD

https://66.media.tumblr.com/4c3683c6d05e354c05b5b2dd31fc5aae/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto3_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/f579a06653fb159981c6cacbca047947/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto2_400.gif

[/center]

#52 17-12-2018 o 17h30

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Thori, mam wrażenie że patrzymy na dwie różne strony na DA xD osobiście mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w kółko rysuję to samo i tak samo. Ale miło widzieć, że ktoś uważa inaczej. A jak to robię? No nie wiem xD czasami wystarczy jakaś sytuacja z dnia żebym usiadła i nasmarowała coś co niekoniecznie wiążę się z samym wydarzeniem, ale wydarzenie wpływa na to że rysuję. Wiem, dziwne ale tak już mam xD poza tym oglądam sporo animacji na YT i gram w masę gier, czasem się coś podpatrzy lub odpatrzy xD no i mam zboczenie obserwacji drobnych rzeczy, potrafię się zawiesić wpatrując w płytkę paznokcia bo się jakoś światło odbija albo siniak rozlał i wygląda fajnie.
Gadam od rzeczy xD dlatego wrzucę rzecz i spadam, bo zaraz zrobi się creepy.

Nikczebny masz tu dedykację za tą długaśną konstruktywną krytykię

Tak, to znowu Lay, nie bijcie T^T

Ryż, to jeszcze nie jest skończone.

Ostatnio zmieniony przez Layna (17-12-2018 o 19h20)

#53 17-12-2018 o 19h17

Straż Absyntu
Rissie
Pokonała Carcolha
Rissie
...

Ojejka, jaki śliczny sukkub DDDD:
Wygląda mega, skrzydełka i właściwie wszystko jest ślicznie zrobione.
Nie mam co się rozpisywać, bo się nie znam, ale jedno pytanie:
GDZIE TĘCZOWE WŁOSY?! No halo, gdzie one się podziały, co?! Co za skandal :v

https://66.media.tumblr.com/2879e07ab665680878821e9fe45b3b70/746f7ca77ef6f0c4-c6/s400x600/060d7fb8e24d1bc086ffa25b44d7103b8eb16889.gifv https://66.media.tumblr.com/7cd4ffc3e9c0fc0f10289d59e55696fb/746f7ca77ef6f0c4-7d/s400x600/012049432621482fa6dea24fada7dc90f94e59cb.gifv

#54 18-12-2018 o 09h06

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Już czekam na twoje soczyste cieniowanie i światło /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Praca zapowiada się fantastycznie. Jak pisałam na dev, szczególnie do gustu przypadły mi dłonie, ręce... Nie wiem, wyszły szczególnie elegancko. Naprawdę miło się na to patrzy.
Już na tym etapie, niedokończonym,  z dumą wrzucam do favów.

#55 18-12-2018 o 12h09

Straż Cienia
Tsukisia
Żołnierz Straży
Tsukisia
...

Wow, zdecydowanie częściej powinnaś rysować wymagające rzeczy, bo wychodzi ci to na dobre. Serio, jestem pod wrażeniem, bo widać sporą poprawę między tym a wcześniejszymi fullbody. Proporcje są zachowane, poza jest trudna (propsy za nią, wygląda super!), nawet została wykorzystana perspektywa, i to jeszcze jak najbardziej poprawnie. Oby tak dalej! Warto poświęcić trochę więcej czasu na rysunek, bo od razu widać efekty.
Czekam z niecierpliwością na końcowy efekt.

http://puu.sh/rgoW8/5867a42267.png

#56 13-01-2019 o 18h27

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Dziewczęta jest mi niezmiernie miło czytać te wszystkie pochwały /static/img/forum/smilies/smile.png
Zajęło mi to prawie miesiąc ale jest! Znalazłam czas i dokończyłam kolorowanie i nawet jakieś tam tło wkleiłam szaleństwo wiem

Lay succub w kolorze

Jestem szczególnie zadowolona z wisiorka, kamień wygląda dokładnie tak jak chciałam. Jaka wena mnie napadła czy co? Bo zazwyczaj mi nie wychodzą takie dodatki /static/img/forum/smilies/big_smile.png Mam nadzieję, że będziecie zadowolone z efektu końcowego chociaż w połowie tak jak ja, bo ja póki co jaram się, że wreszcie zrobiłam coś co wygląda dobrze /static/img/forum/smilies/big_smile.png i ciut komiksowo co już od dawna nie miało miejsca

#57 14-01-2019 o 08h49

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Tak jak pisałam, zjawiskowo /static/img/forum/smilies/big_smile.png
wiesz co by tu pasowało? Taki typowy dla amerykańskiego komiksu dymek dialogowy, z jakimś "Bam!" czy czymś takim XD
To tło, efekt, kolorki - no i sama poza... antagonistka wpadła narobić zamieszania /static/img/forum/smilies/big_smile.png
na-na-na-na-na-na-na-na-na- Laynaaa~!

Tęczowa fryzurka jak zawsze robi na mnie duże wrażenie. cieniowanie bardzo mi się podoba... konkretne, ale nie po chamsku. Profeska ^^

#58 14-01-2019 o 09h21

Straż Absyntu
Markiz
Akolita Chochlików
Markiz
...

No muszę przyznać, że podglądałam Cię już od jakiegoś czasu, zwłaszcza z zamiarem śledzenia prac nad ostatnim rysunkiem (tj. nad subblay) i kurczę. Tak mi się cieszy gęba, że w końcu skończyłaś! Praca wygląda świetnie, chociaż jej koniec wyobrażałam sobie nieco inaczej, ale twoja wersja jest dużo lepsza (ba, bo tak kolorowa! Zapomniałam, że u ciebie standardem są soczyste kolory! : D). Bardzo podoba mi się kolorowanie, zwłaszcza włosów i tego marszczenia na łokciu (ooooch jaram się nim). No i pewnie, że powinnaś być dumna z kamienia w naszyjniku, bo wyszedł lepiej niż oryginał!!!

MARKIZ ODMELDOWUJE SIĘ. TRZYMAJCIE SIĘ, ZIOMBELKI ❤❤❤

https://66.media.tumblr.com/9c9b055b6bfe98c35873b945ec9d854d/tumblr_ou4oaarFma1wtcmyco1_540.png

#59 11-02-2019 o 15h57

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Ludu Duloc! xD

Witam po długiej przerwie. Troszkę mi się umarło socjalnie, artystycznie i wgl...
Dziękuję za wszystkie miłe słowa odnośnie ostatniej pracy ^^ bardzo mi miło, bo jestem z niej szczególnie zadowolona.
Troszkę się u mnie zadziało ostatnio i jestem tym wręcz przytłoczona, dlatego też moje prace odstają od normy. Pomijając oczywiście fakt, że jeszcze trudniej mi się zabrać za narysowanie czegokolwiek.
Ostatnio stworzyłam coś takiego, jakoś musiałam przelać emocje, tym razem wyczerpanie fizyczne nie pomogło.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Nie spodziewam się tutaj pochwał i rozpływania się nad czymkolwiek w tej pracy, nie po to powstała, jednak jestem ciekawa waszych odczuć.

Miłego dzionka/nocy/poranka.

#60 27-02-2019 o 20h35

Straż Cienia
Thori
Przyjaciółka chowańców
Thori
...

O, hej, dawno mnie tu nie było, a taka szkoda!
Jak patrzę na twoje ostatnie dwie prace to widzę, że zrobiłaś spory postęp - rysunki są bardziej dynamiczne. Bardzo podoba mi się też kolorystyka. Używasz żywych kolorów, ale ich połączenie nie razi w oczy i przyjemnie się nie patrzy.
Ostatnia jest trochę depresyjna i odbiega o d twoich zwyczajowych tematów, ale jest bardzo dobra - monochromatyczność też ci dobrze leży.
Mocny plus za ewidentny progress z anatomią ^^

Czekam na więcej i powodzenia w rysowaniu.

https://66.media.tumblr.com/4c3683c6d05e354c05b5b2dd31fc5aae/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto3_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/f579a06653fb159981c6cacbca047947/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto2_400.gif

[/center]

#61 05-03-2019 o 17h52

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Trochę się rozleniwiłam z robieniem nowych rzeczy... Zastój szkodzi wątkom więęęęęęęęęc, pokażę wam dziś nieco starsze prace /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Tutaj mamy czarownicę namazianą w 2015 xD jaka ja byłam naiwna, jak myślałam, że mi sie już kreska ustabilizowała xD

latająca panienka

A tutaj moja próba podejścia do drawloween, też w 2015. Chyba część która najlepiej mi wyszła, do dziś bawi mnie mała dynia skonsternowana życiem xD

bardzo dużo na raz dyń

Dzięki Thori, to nie pierwsze moje podejście do monochromatyzmu. Niestety niewiele z tego się zachowało i nie mam co wrzucić dla porównania.

Ostatnio zmieniony przez Layna (29-03-2019 o 20h12)

#62 29-03-2019 o 20h12

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Dorzucam dziś racę wykonaną w nowym programie graficznym. Jeżusiu, wszystkiego muszę szukać kilka minut, każdej najmniejszej funkcji xD Dalej nie wiem gdzie się saturację ustawia, dlatego wyszło mi blado ;/

czary mary

#63 07-04-2019 o 12h07

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

No co tam? Czuć u Was wiosnę? Bo u mnie nawet tak /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio nie miałam życia ale w końcu udało mi się narysować coś nowego/starego.

To mój OCek Arahiro. Bardzo stary wampir, który zalega sobie na uniwersyteckiej bibliotece. Podjada tam sobie studentki, którym tak dobrodusznie pozwala zostawać po zamknięciu /static/img/forum/smilies/wink.png

wgl coś nikt tu nie zagląda ostatnimi czasy /static/img/forum/smilies/hmm.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

#64 07-04-2019 o 14h12

Straż Obsydianu
Nanoko
Akolita Sylfy
Nanoko
...

Nikt nic? Może ja się wypowiem?

Ta poprzednia praca, pani ze skrzydełkami wśród kwiatów bardzo mi się podoba, nawet nie jest źle z saturacją. Podobają mi się jej kolorowe skrzydełka i strój ładnie leży. Jedyne co mi troszkę nie pasuje, to lineart tych różyczek. Wydaje mi się, że przez to, że jest on tak jaskrawy, wszystko do koła wydaje się przytłumione (może mi się wydaje).

Co do nowszej pracy, to najbardziej podoba mi się efekt z tymi piórami i dobór kolorów w całej pracy(i te rumieńce <3 blushies everywhere). Zdradzisz coś jeszcze o twoim Arahiro? /static/img/forum/smilies/wink.png

Oh tak, czuć wiosnę. Czas, gdy czuję się winna, że siedzę za dnia przed komputerem zamiast wyjść na dwór heh.

Tak z ciekawości, jaki to program?

[Nowe grupowe zamówienia <3]
A yawn is like a silent scream for coffee...
https://66.media.tumblr.com/fe90db4cd165510b8ab836481a054478/19beca7c72ee9471-bc/s250x400/e46e183af93cf6449c2f8e112502c3c044c83067.gifv 

#65 07-04-2019 o 18h53

Straż Obsydianu
Nietzsche
Artylerzysta Straży
Nietzsche
...

Fajnie widzieć że ciągle eksperymentujesz z pozami i kombinujesz z kompozycją- myślę, że to bardzo wartościowa rzecz biorąc pod uwagę postęp w anatomii jaki poczyniłaś i widzę jak powoli wyłania się z tego coś bardzo charakterystycznego i Twojego c;
Succub w kolorze to jak na razie moja absolutnie ulubiona spośród wszystkich Twoich prac. Jest dynamiczna, poprawna, przyciąga spojrzenie i nie przytłacza jej nic co czasem Ci się zdarza
jako przykład podam ostatnią wróżkę której leciutka, zawieszona w eterze poza kontrastuje w nieprzyjemny sposób z bardzo krzykliwym tłem które choć tematyczne nie zgrywa mi się z cielistą kolorystyką i spokojem postaci. W kolejnej pracy już na przykład udało Ci się zachować równowagę, te piórka to bardzo miły akcent i wydobywają postać chociaż i na nie wrzuciłbym jakąś delikatną przezroczystość żeby dać Arahiro grać w pracy takie zdecydowane pierwsze skrzypce.
Przestań chować dłonie xd Wiem że rysowanie ich to gehenna, ale nie można sobie pozwolić na unikanie ich- niesamowicie ćwiczą rękę i jak już raz wyrobisz sobie dobry sposób na rysowanie ich to już będziesz zwycięzcą, byle tylko przeboleć jakoś początki a akurat w tym temacie wierzę że podołasz zadaniu dzielnie
z rzeczy na które jeszcze chciałbym zwrócić uwagę to gdy robisz tła z gotowych tekstur popatrz sobie by przy zmienianiu ich rozmiaru nie rozłaziły się w pikselozę bo to jednak widać, a po co ma odwracać uwagę od całości rysunku taka w sumie kosmetyczna głupotka

Powodzenia z kolejnymi pracami, idzie Ci świetnie i oby tak dalej c:

#66 07-04-2019 o 19h11

Straż Obsydianu
mojsze
Szeregowiec
mojsze
...

Hejka! Przychodzę z komentarzem ^^. Po pierwsze, bardzo ładna i ciekawa praca! Arahiro jest bardzo interesujący, więc mam nadzieję, że jeszcze coś z nim wstawisz!!

Po drugie, jeśli mogę dać jakieś rady, to wydaje mi się, że najbardziej rzucają się w oczy jego dłonie. Kciuk powinien być krótszy niż reszta palców, a nie - tak jak u ciebie - tej samej długości (mam na myśli rękę dotykającą podłogi). Polecam przy rysowaniu używać refek, szczególnie przy rysowaniu dłoni (jeśli masz z tym kłopoty). Przy tej ręce na kolanie - znów niektóre palce są złej długości, np. tej koło kciuka powinien być znacznie krótszy (znow, bardzo pomocne będą refki). Poza tym jego buty są trochę za małe w stosunku do reszty ciała, ale nie jest to jakoś szczególnie zauważalne. Marszczenia ubrań są też troszeczkę dziwne (takie trochę zbyt kanciaste?), przez co jego ręka wygląda na krzywą.

Jeśli chodzi o kolory to wszystko jest ok. Tylko może zapisuj sobie rysunki w png, to wtedy nie będzie Ci się psuła jakość. Bardzo podoba mi się też jak pokolorowałaś jego włosy ♥ I bardzo dobrze, że rysujesz tego typu pozy! Oby tak dalej! Życzę powodzenia w rysowaniu i motywacji ♥♥

https://66.media.tumblr.com/3766c90a9efd803e9127ea8a246e72b3/tumblr_pj3z19AFUd1vntb9bo3_r2_640.png

#67 08-04-2019 o 20h19

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Nanoko, no cóż, to nie wątek z darmowymi zamówieniami więc i ruch taki sobie xD Te różyczki to stemple z nowego programu, używam teraz Clip Studio Paint. Wcześniej przez ładnych parę lat jeździłam na Paint Tool SAI i tam nie było aż tylu bajerów, teraz ciężko mi się przenieść i wychodzą takie niuanse jak przejaskrawione kwiatki xD
Dziękuję za pochwały /static/img/forum/smilies/big_smile.png zawsze dodają pewności siebie /static/img/forum/smilies/tongue.png co do Araszka, musiałabym go troszkę odkurzyć i jakoś zgrabnie połączyć jego świat z resztą moich OC, bo jak dotąd trzymałam go w zupełnie innym świecie xD ciężko mi przeprowadzić tę fuzję jak już nic nie piszę xD ale może, kiedyś.

Panie Telegraf! Usłyszeć od Ciebie, że moje rzeczy zaczynają się robić charakterystyczne dla mnie to jak dać mi butelkę czarnego Jack'a i powiedzieć że nie będzie kaca xD
Dłonie to mój pain in the ass, raz na dziesięć prób wyjdą tak jakbym chciała (pacz succub lay) a pozostałe dziewięć tak jak ostatnio /static/img/forum/smilies/hmm.png kompletnie nie mogę sobie na nie znaleźć metody. Pikseloza jest winą małej rozdzielczości i rozmiaru arkusza na którym pracowałam, jakoś łatwiej nauka przychodzi mi na małych formatach a potem żałuję jak jest pikseloza /static/img/forum/smilies/hmm.png

mojsze, ja doskonale wiem jak powinny wyglądać te dłonie i że wyglądają źle. Zwyczajnie nie potrafię ich rysować, żadna z wypróbowanych przeze mnie metod tego nie ułatwiła jak na razie.
Praca jest zapisana w PNG, ale jest w małym formacie. Używam teraz nowego programu i tak jest mi łatwiej ogarnąć, stąd ta "utrata jakości".
Dziękuję za resztę i do następnego /static/img/forum/smilies/wink.png

#68 08-05-2019 o 12h09

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Hejka, zdechło mi się troszkę. Jakoś czuję się niechcianym uczestnikiem tematów na forum i ciężko mi się ostatnio udzielać. Ale kocham rysować syrenki i postarałam się chociaż raz udzielić w Mermey'u Jako inspiracja dizajnu tej syrenki wystąpiła Anatea /static/img/forum/smilies/big_smile.png to tylko drobne niuanse ale na rysunkowym Discordzie ludziom się podobało /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Syrenka ala Anatea

Wcześniej ogarnęłam też mały redraw, co bardzo rzadko się u mnie zdarza bo nie lubię dwa razy rysować tej samej pracy. Do momentu porównania jarałam się starą pracą, teraz nie mogę na nią patrzeć xD

Redraw Nami

Zostawiam was z tym i do następnego /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Layna (08-05-2019 o 12h10)

#69 08-05-2019 o 12h24

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

To ja tylko wdepnę i powiem, że niuanse widać /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Przyznaję, że z pełną radochą przyjęłam tę informację na asku, ale jak wiesz, bałam się wyskoczyć z wnioskiem. Btw, teraz jak już mam pewnik, to mniej mam ochotę ugryźć ją w ogon X'D trochę głupio...

Myślę, że Ana mogłaby śmiało wystąpić w takiej właśnie formie, w związku z fabułą jednego z odcinków ^^
Kocham te kolory u ciebie, naprawdę. Są takie... soczyste! No i te bąbelki. Postępy w clip, jak rozumiem? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Zazdroszczę! No i wpadaj tu jak najczęściej. Forum bez Ciebie zbiedniało wyraźnie. Albo na PW częściej tupaj! /static/img/forum/smilies/wink.png

Zapomniałabym, jakim discordzie rysunkowym? Jak zawsze o niczym nie mam pojęcia X'D

W redrawie szczególnie podoba mi się płetwa ogonowa. Jak dla mnie to masz niezły staż już w rybich ogonkach ^^

Ostatnio zmieniony przez Anatea (08-05-2019 o 12h25)

#70 08-05-2019 o 12h36

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Dzięki Ana, Ty to potrafisz podbudować mi kruszące się fundamenty /static/img/forum/smilies/big_smile.png :hug: na priv dam ci linka, tam jest bardzo miła atmosfera do rozwoju i pogadania /static/img/forum/smilies/smile.png

#71 26-06-2019 o 10h16

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Ludu Duloc!
No co tam?
Miałam przerwę z większością miejsc w internecie, chyba dobrze mi to zrobiło, tak czy inaczej nigdy nie będę się równała w tych sytuacjach z personą, której zniknięcia wywołują wręcz teorie spiskowe xD
Jak się żyje na eldzie? Bardzo mi brakowało forum ale jakoś nie mogłam wrócić, coś mi nie pozwalało /static/img/forum/smilies/hmm.png
Rysować też zbyt wiele nie rysowałam ale na powrót mam dla was elfa, który trochę wpasowuje się w pridemonth. Miała być elfka, suto ozdobiona biżuterią ale wyszła dosyć męsko i skończyło się na Elfonso xD
Endżoj

Elfonso

Jest i wersja bez tła, na której zapomniałam się podpisać xD

Elfonso bez tła

//uwaga bo jeszcze wyskoczy nie tylko z błyskotek xD

Ostatnio zmieniony przez Layna (26-06-2019 o 11h00)

#72 26-06-2019 o 10h53

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Elfonso, wyskakuj z błyskotek! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A tak ogółem- bardzo podoba mi się właśnie biżuteria, oraz efekt przy kolorze włosów. Bardziej realny efekt, naprawdę /static/img/forum/smilies/smile.png
Idź na całość, idź na całość...! XD

Ostatnio zmieniony przez Anatea (26-06-2019 o 11h51)

#73 08-07-2019 o 20h17

Straż Obsydianu
Nietzsche
Artylerzysta Straży
Nietzsche
...

Te kryształki wyglądają tak żywo i tak świetnie poradziłaś sobie z cieniowaniem włosów że aż szkoda mi że oczki nie zostały obdarzone chociaż jakimś minimalnym błyskiem- z głębią wyżej wymienionych wyglądają nieco skromnie. Mangowe blink blink dobrze wpasowałyby się w estetykę : D Na wszelki wypadek podrzucę tutka który bardzo lubię, jeśli będziesz miała czas i chęci to ja bardzo chętnie zobaczyłbym efekt zmagań z kreowaniem głębszych spojrzeń

Ten mi się bardzo z Twoim elfem skojarzył no i jest robiony w saiu (jeśli dobrze pamiętam korzystasz z tego programu?)
https://kyarix.tumblr.com/post/153486371776/i-did-an-eye-drawing-tutorial-tools-are-paint

Myślę że warto byłoby też skorygować ułożenie septum jeśli kiedyś będziesz rysować jakieś v2 albo inny portret bo postać jest narysowana w półprofilu a leży tak prawie zupełnie en face- kwestia przyjrzenia się perspektywie

Ogólnie rzecz biorąc widzę z rysunku na rysunek progresy, widać że się przykładasz bardzo i próbujesz nowych rzeczy i serce mi się raduje jak widzę te żywe kolory i odważne światła (tym bardziej że sam nadal żyję sobie w swojej cielistoszarej norze rozpaczy)

Czekam na apdejty i życzę większej ilości czasu do spożytkowania na tworzenie c:

#74 09-07-2019 o 08h20

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Dzięki Ana, właśnie pierwszy raz od dawna jestem bardzo zadowolona z włosów ^^ uproszczenie procesu dało efekt pozytywny /static/img/forum/smilies/hmm.png/D
No i jak rzemieślnik jubiler mi chwali biżu to ja już wgl urosłam xD

Niczu kochany, ja już SAIa nie używam xD miałam starą upośledzoną wersję i rzuciłam się w ramiona Clip Studio Paint jak tylko była promka na 50% niemniej jednak tutek wykorzystam w wolnej chwili /static/img/forum/smilies/big_smile.png dziś niby mam ale czeka mnie wyprawa do lekarza i chciałam przy okazji połapać okoliczne pokestopy xD
Rzeczywiście, septum zmaściłam, wgl doszłam później do wniosku że lepiej pasowałoby to gdzie z nosa wystają dwa odseparowane końce zakończone kulkami brak mi profesjonalnego nazewnictwa

Dzięki, że wciąż tu jesteście ^^

#75 16-08-2019 o 10h06

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

*przypełza z worem który ciągnie po ziemi*

No co tam? Przyniosłam wam coś /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Niczu dał się namówić na małą wymianę pracami /static/img/forum/smilies/big_smile.png czekam na swoją Kim w smoczej formie ale spoko take your time Długo się zbierałam i w końcu się udało naładować artystyczne bateryjki na tyle by coś wyprodukować. Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy anthro art od wieków i całkowicie pierwszy na poważnie XD

Kozia bozia

Strony : 1 2 3 4