Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 05-05-2018 o 22h47

Straż Cienia
xLilianna
Szeregowiec
xLilianna
...
Wiadomości: 104

Jestem uzależniona...
Od życia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Trochę ze mnie taki chodzący pączek radości (chociaż moja przyjaciółka mówi, że jestem super fryteczką), ale jak pewnie nie jedna kobieta bywam wulkanem emocji. Na zmianę z negatywnymi, nigdy nie wiesz kiedy wybuchnę (zwłaszcza, gdy zbliżają się TE OKROPNE dni).

Uzależniona od seriali, kawy i własnego łóżka, w którym obmyślam plany na przyszłe życie, np. medycyna po humanie, czy seria niekończących się podróży dookoła świata ze znajomymi (UWAGA! Znalazłam już takich szaleńców  jak ja!) Plecak, kilka groszy w kieszeni i cały świat przed nami. Moje marzenie, kierunek Indie, ale zahaczymy też o kolorowe piaski w Chinach, czy Grecja niczym z kart historii.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)Jak ja kocham Bena <3 Ogólnie prócz Sherlocka kocham White Collar z cudownym Mattem Bomerem w roli głównej, Red Band Society i wiele seriali medycznych. Na szczycie Doktor House i Ostry dyżur, troszkę niżej nowość The Good Doctor.
Nie pogardzę też dobrą koreańską dramą, moja ulubiona to zdecydowanie Descendants ot the Sun <3Proszę zapoznać się z regulaminem forum. | Błękitna

Ostatnio zmieniony przez xLilianna (05-05-2018 o 22h50)


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a8/80/2b/a8802bf0aa0067b8c70cc4827a137262.gif

Offline

#2 07-05-2018 o 19h59

Straż Absyntu
Denever
Rekrut
Denever
...
Wiadomości: 44

Medycyna po humanie... To ja tak bardzo XDDD

A tak na poważnie, zaciekawiłaś mnie ^^ Uwielbiam takich pozytywnych i nie bojących się życia ludzi, którzy jednocześnie są uzależnieni od własnego łóżka, a z drugiej strony ciągnie ich świat (może dlatego, że sama taka jestem) /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Pytań póki co nie mam, ale ślę pozdrowionka! <3


https://i.imgur.com/wddv2QD.gifhttps://i.imgur.com/ZngPtRi.gif

Online

Dyskusja zamknięta

Strony : 1