Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 16-06-2021 o 11h01

Straż Lśniąca
Eldarya
Administrator
Eldarya
...
Wiadomości: 102

*

Twoja misja zapowiada się być bardziej skomplikowana niż się spodziewałaś, ale jesteś zdeterminowana, aby znaleźć wyjaśnienie tych wszystkich dziwnych zjawisk.
Uważaj na swoich sojuszników, ale także na wrogów, którzy czają się w pobliżu...


https://www.beemoov.com/documents/jpg/2021-06/fb-tw-yt-ep5-60b9fc50dbb91.jpg


>> KRÓL GÓRY<<


Przybyliście na ziemie Jaspisu i od razu odkryliście coś niezwykłego. Czyżby najnowsze zjawiska na ziemiach Eel miały związek z Ziemią?
Ty i twoi współtowarzysze podróży wyruszacie na spotkanie z dobrze znanymi Koori kitsune, aby znaleźć odpowiedzi. Jednak Tenjin, przywódca klanu, nie wydaje się być skłonny do pomocy.

W tym odcinku możesz zdobyć 4 ilustracje oraz nowy strój Pride of Hatteras, który uchroni cię przed zimnem.


https://www.beemoov.com/documents/jpg/2021-06/forum-tenue-60b9fc7927b65.jpg


>> POSZUKIWANIA & BUTIK<<

Po zakończeniu odcinka, znajdziesz podczas poszukiwań dwa nowe chowańce, które widziałaś podczas swojej morskiej podróży: sersea i maripode!

https://www.beemoov.com/documents/jpg/2021-06/forum-familliers-60b9fc9e365bf.jpg


Twój pupil będzie również mógł znaleźć nowe ubrania, świeżo wyciągnięte z puchu lub otchłani!

Wreszcie, nowe przedmioty alchemiczne i ekskluzywne dekoracje będą dostępne u Purrekos! W butiku znajdziesz również pozostałe kolory stroju Pride of Hatteras.


>> ŻYCZYMY UDANEJ GRY! <<

Offline

#2 16-06-2021 o 11h05

Straż Cienia
PoesiaTheAngel
Debiutantka
PoesiaTheAngel
...
Wiadomości: 116

O jejciu ale cudne te chowańce! I miłej gry strażniczki! /static/img/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 16-06-2021 o 11h12

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 228

Okej jednak będę w stanie przejść odcinek od razu ,a nie po 15:00.
Odcinka wyczekiwałam więc podchodzę do niego pozytywnie.
Kwestie ziemskie będę nadal obierała raczej źle dopóki nie wylecą z rozwiązaniem by jakoś przenieść ludzi z powrotem na ziemie i dać jakąś barierę czy coś(jeśli stwierdzą ,że uhu  żyjmy razem to stworzenie Eldaryii i poświęcenie ras można sobie najwidoczniej wsadzić).
Ciekawi mnie postać tego ewidentnie złego lisiego pana któremu źle z oczu patrzy.

No i w końcu- mapka i nowe rzeczy w butiku - idę po was.

Miłej gry wszystkim /static/img/forum/smilies/wink.png.

Offline

#4 16-06-2021 o 11h21

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Ostrzeżenie dla osób chcących zacząć odcinek.

[/spoiler]

Ostatnio zmieniony przez Myrida (16-06-2021 o 11h22)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#5 16-06-2021 o 11h31

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Jak zawsze skąpią na nas pieniądze i manne. Miłej gry wszystkim. Może kiedyś dotrę do 5 odcinka. Cztery ilustracje mnie bardzo cieszą

Ostatnio zmieniony przez Floy (16-06-2021 o 11h31)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#6 16-06-2021 o 12h07

Straż Cienia
PinkYoshiEgg
Młoda Rekrutka
PinkYoshiEgg
...
Wiadomości: 20

Zapowiada się ciekawie! Pewnie minie trochę czasu, zanim zacznę ten odcinek... Miłej gry!  /static/img/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 16-06-2021 o 12h24

Straż Obsydianu
Nymfa
Szefowa Straży
Nymfa
...
Wiadomości: 1 683

Początek odcinka mnie trochę zirytował, ale strój i chowańce są kozackie! Mam nadzieję, że za dużo dialogów z Koori nie będzie. Zżera mnie ciekawość jak wyglądają ilustracje.


https://i.imgur.com/T5wEBes.png

Offline

#8 16-06-2021 o 12h30

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 228

Dobra dwie rzeczy, ilustracje są genialne.
Klimat mają niezły i wykonanie też jest na poziomie jednak niestety znowu Lance wygląda jakby się wiekiem pozamieniał z jakimś nastolatkiem no i garnek na ilustracji z Nevrą ma taką jakąś inną twarz.
Jednak to co zasługuje na oklaski to chyba soundtrack który już w ogóle wprowadza w klimat.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (16-06-2021 o 12h34)

Offline

#9 16-06-2021 o 12h32

Straż Cienia
Anatiya
Młoda Rekrutka
Anatiya
...
Wiadomości: 10

To Ja sobie poczekam, aż będe wiedziała ile mi maany zeżre XD
Chowańce urocze (Sersea Lanister XDD), ale strój wyląduje od razu na strychu. Raczej wątpie, żebym zdołała coś z niego wyciągnąć XD
Ten "szczurzy król" wygląda totalnie jak taki złol. Ale blizna fajna XD
Miłej gry wszystkim!

Offline

#10 16-06-2021 o 12h48

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

Ta nowa mapka i chowańce kuszą, ale mój stan maany jest tragiczny, więc pewnie sobie poczekam.
Jak zawsze dadzą nam stój (mi zupełnie nieprzydatny, bo mam wystarczająco dużo własnych ciuchów) i nawet nie mamy wyboru tylko MUSIMY go kupić. Boli XD

Offline

#11 16-06-2021 o 13h48

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Widziałam 3/4 ilustracje i w tym tą z Lance'em. I mam jedno ważne pytanie JAK?! Draflayele to są małe smoczostworki, gdzie maluchy są wielkości dłoni a dorosłe nieco większe. W tej ilustracji nie ma logiki, bo chowaniec jest prawie wielkości Lance'a

@Lexi okay, takiego rozwiązania się nie spodziewałam. Niestety odcinek to dopiero za pół roku może przejdę

Ostatnio zmieniony przez Floy (16-06-2021 o 13h56)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#12 16-06-2021 o 13h52

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 621

@Floy, w odcinku jest odpowiedź na twoje pytanie. Polecam go przejść ; )


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#13 16-06-2021 o 14h51

Straż Cienia
Ritsui
Stażystka
Ritsui
...
Wiadomości: 59

Odcinek bardzo ciekawy i cieszę się że przeszłam cały ilustracje też śliczne strój też fajny i fajnie że są nowe miejsca do poszukiwań /static/img/forum/smilies/smile.png/static/img/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 16-06-2021 o 19h17

Straż Obsydianu
Ouientia
Młoda Rekrutka
Ouientia
...
Wiadomości: 14

W końcu strój w moim stylu. Jak ja tęskniłam za ładną zbroją z futrem ♥

Offline

#15 16-06-2021 o 20h49

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Te oczy Garnka na ilu z Nevrą wciąż bolą. Moim skromnym zdaniem Beemoove prosto mógłby rozwiązać ten problem i nie serwować nam takiego gniota. W końcu Gardzia mogłaby zmieniać trochę oczy, gdy używa swojej mocy. Rozwiązałoby to wiele, bo widocznie Pszczoły mają poważny problem z twarzami. W TO było powiedziane, że jedyne czym się wyróżnia od innych to oczy. Możnaby z nich zrobić w końcu użytek. Np. dać design jak zranione oko Nevry. Takie puste. Tylko zamiast białych całych. Białe z fioletową kropką w środku imitującą tęczówkę, tylko bez tego błysku i tych dupereli.

Ostatnio zmieniony przez Floy (16-06-2021 o 20h50)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#16 17-06-2021 o 19h10

Straż Absyntu
Alexisele
Nowa
Alexisele
...
Wiadomości: 1

Dopiero zaczęłam, ale... wkurzające jest to, że najpierw oferują nam marne 1000 manny po pożarze (mimo że miałam parę tysięcy zapasu), to teraz muszę jeszcze zapłacić 1300 manny za strój...porażka

Offline

#17 18-06-2021 o 13h52

Straż Obsydianu
LidiaStar
Rekrutka
LidiaStar
...
Wiadomości: 39

Ilość manny za ten odcinek to porażka ,strój niby może się do czegoś przydać ale pojedyncze elementy. Dużo gadaniny ale ciekawa lokacja, ,jak by się poprawili było by 50/100.
Cóż a tak to miernie . Powodzenia w przechodzeniu.


https://data.whicdn.com/images/270850539/original.gif

Offline

#18 23-06-2021 o 14h55

Straż Absyntu
VillJess
Młoda Rekrutka
VillJess
...
Wiadomości: 17

Odcinek strasznie maanożerny, a przeszłam nieco ponad połowę. Jak użytkowniczki przede mną, uważam że cena jaką musimy zapłacić za strój z odcinka jest po prostu komiczna, a porównanie ceny jaką musi zapłacić Mathieu to jakiś nieśmieszny żart pokroju "cieszcie się że tylko tyle, bo moglibyśmy wołać sobie więcej"

Drugą kwestią (która swoją drogą tyczy się każdego odcinka nowej ery) jest ilość dialogów-zapychaczy. Nic ciekawego nie wnoszą, a postacie nagle mają długie debaty na tematy w żadnym stopniu nie związane z misją, co o dziwo nawet ich nie rozprasza ani im nie przeszkadza. Rozumiem że ma to być następstwo zmienienia stylu płatności za odcinek ale kurczę...żeby aż tak perfidnie wciskać nam nie tylko drogie stroje ale i tonę bezsensownych rozmów tylko dlatego, żeby wyciągnąć z nas jak najwięcej maany? ;-; słabo

Ostatnio zmieniony przez VillJess (23-06-2021 o 14h56)


https://64.media.tumblr.com/8fed6e7ae3abd9f47d2dc03dfb1410fb/6a3c6bdeebc87aa8-04/s540x810/f01f9d5b72892d92965555aa7e656ddd62caa357.gifv

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1