Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 11 12 13

#301 04-07-2018 o 10h35

Straż Obsydianu
Serafiel
Pokonała Dahu
Serafiel
...

Podtrzymując moją ocenę, podsumuje, że event fajny.
Znalazłam tylko jeden fragment ilustracji, cóż...
no i zabrakło mi 8 łask do spotkania pięknego chowańca.

Tak to już jest, jak się zaczyna event dzień później(ahhh praca...-_-'). Jednak i stroje i event były przyjemne i nie standardowe, za co dziękuje. Mam nadzieje kolejne eventy będą równie kreatywne i nie wrócimy do starego schematu.[i nie mam na myśli kreatywności przy tworzeniu itemów, bo wiadomo jednemu sie podoba to, innemu co innego, ale przy tworzeniu gier do ich zdobycia:>]

ad.down @Halice :> juz trochę fiolek wychłeptał mój chowaniec, ale jak miałam system 12h pracy to nie było czasu go wysyłać, wiec nie dziwi mnie brak fragmentów, ciesze się, że co rano miałam dosłownie 5 minut na gierki :> I tak nie zamieniłabym mojego koteła na pegaza, wiec nie boli mnie jego brak tak bardzo ^_^ ale dziękuję za twoja radę i wsparcie ^-^.

Ostatnio zmieniony przez Serafiel (04-07-2018 o 13h27)

Hypocrisis est, cogitare quod scis omnia, et quod tu es Deus.
https://i.imgur.com/fywXLSF.png *made by KaMinaRi

#302 04-07-2018 o 10h53

Straż Absyntu
As7hoCsx73
Żołnierz Straży
As7hoCsx73
...

No dobra, event skończyłam dwa dni temu, a że mam trochę czasu mogę go teraz na spokojnie podsumować.
Pomysł na event bardzo mi się spodobał, było to coś innego na to święto muzyki, fajne urozmaicenie, tematyka ciekawa. Tak samo mini gry. Na początku byłam przeciwna łączeniu gwiazdozbiorów, bo niezbyt przepadam za tą grą w odcinkach. Nie mam myszki i używam touchpada, dlatego nieraz ją zawaliłam. Ale o dziwo po pierwszych 3 gwiazdozbiorach udawało mi sie połączyć średnio cztery, czasem nawet pięć, więc odrobiłam sobie szybko pierwsze nieudane próby. Odgadywanie chowańców też nawet okej, szczególnie trudne nie było więc z tym też nie miałam problemu.
Stroje bardzo ładne, może średnio podoba mi się wykonanie sukienek, trochę jak dla mnie zbyt pogniecione i kanciaste, jednak cała reszta dodatków bardzo na plus.
Chowaniec śliczny, jednak poczekam jeszcze z jego wykluciem do kolejnych eventów, bo jednak trochę tej maany na jego jedzenie zejdzie.
Ilustracja bardzo klimatyczna, fajnie że są na niej wszyscy WS. Jak przy każdym poprzednim evencie bałam się, że moja xylvra znowu zawiedzie i nie przyniesie mi tych fragmentów i rzeczywiście na początku było ciężko, ale potem nagle przynosiła po dwa na dzień i udało mi się na spokojnie zebrać wszystkie elementy.
Ogólnie event miły, przyjemny, nawet się jakoś bardzo nie bugował, więc tym bardziej można było się nim cieszyć ^^

As = Bianka

http://i63.tinypic.com/2cqedmw.jpg
https://i.pinimg.com/originals/63/e7/f6/63e7f684f626760f5528918c38942233.gif

#303 04-07-2018 o 12h11

Straż Cienia
Halice
Straż na szkoleniu
Halice
...

@Serafiel a może spróbuj szczęścia z sakiewkami i monetami? 8 łask to naprawdę niewiele - jedna, lajtowa partia gry, a jednak trochę szkoda. :c
A odnosząc się do wypowiedzi wyżej - też mam nadzieję, że kolejne eventy sprawią mi tyle frajdy co ten. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#304 04-07-2018 o 15h23

Straż Cienia
Dzejnis
Nowo przybyła
Dzejnis
...

Mam prośbe o przedłużenie eventu "Festiwal Gwiezdnych Pól" o maximum 10 dni, ponieważ niektórym zabraknie czasu aby zdobyć ilu albo wszystkie stroje... Proszę o wyrozumiałość.  :/

#305 04-07-2018 o 15h46

Straż Obsydianu
Crewedka
Oficer Straży
Crewedka
...

@up Takie prośby nie mają sensu, Beemoov niczego nie przedłuży, skoro event działał poprawnie i obyło się bez błędów z ich strony (a to jedyna możliwy powód przedłużenia eventu).

http://saires.de/server/lolgif.gif

#306 04-07-2018 o 15h46

Straż Cienia
Katherine80
Nowo przybyła
Katherine80
...

Event skończony - nie obyło się jednak bez ZM - bo zgubiłam kilka dni /static/img/forum/smilies/wink.png (chociaż brakuje mi 2 fragmentów do ilustracji - trochę smutno ale może jeszcze się uda? :?)
Ale bardzo podoba mi się pomysł, że ubrania można sobie wybrać na samym końcu - po zebraniu całej puli punktów - Uważam to za świetny pomysł i mam nadzieję, że będzie to kontynuowane w następnych tego typu Eventach.

#307 04-07-2018 o 16h17

Straż Obsydianu
Vandea
Rekrut
Vandea
...

@Dzejnis, ja bym się teraz zirytowała jakby przedłużyli, bo aby ukończyć event doładowałam monety, a brakowało mi dwóch elementów stroju.

#308 04-07-2018 o 16h32

Straż Cienia
Xali
Rekrut
Xali
...

@Vandea Ja też /static/img/forum/smilies/hmm.png To by było nie fair w stosunku do graczy, którzy wydali monety, ale na szczęście tego nie zrobią /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bo event się kończy dzisiaj o 23:59, więc jestem pewna, że nie przedłużą xd

https://pa1.narvii.com/6634/ef7db07c54d2ab1a14f7cf3ef729d9ff494c9c11_hq.gif

#309 04-07-2018 o 16h56

Straż Cienia
Nanauś
Nowo przybyła
Nanauś
...

Łaski bardzo łatwo było zebrać. Kawałki ilu już niekoniecznie.. Nadal brakuje mi paru kawałków, bodajże ze 3. Ten chowaniec nie chcę znaleźć mi pozostałych...  /static/img/forum/smilies/sad.png

#310 04-07-2018 o 18h37

Straż Absyntu
HaruHaru
Nowo przybyła
HaruHaru
...

Jeden z lepszych eventów, dobrze przemyślany (nie za łatwy, nie za trudny), świetne stroje, boski chowaniec. Oby tak dalej, Beemoov idzie w dobrą steonę /static/img/forum/smilies/wink.png

#311 04-07-2018 o 19h02

Straż Cienia
Volchitsa
Młody rekrut
Volchitsa
...

No więc jednak kolejny event bez ilustracji /static/img/forum/smilies/smile.png
Smutno. Przynajmniej stroje ładne, a event sam w sobie nie był skomplikowany, więc tak 7/10.

https://media.giphy.com/media/3oEjI1erPMTMBFmNHi/giphy.gif

#312 04-07-2018 o 20h40

Straż Cienia
Xali
Rekrut
Xali
...

Event był cudowny!*.* Nie mogę się doczekać, aż wykluję mojego Galorze! Najlepszy event! /static/img/forum/smilies/big_smile.png 10/10

https://pa1.narvii.com/6634/ef7db07c54d2ab1a14f7cf3ef729d9ff494c9c11_hq.gif

#313 04-07-2018 o 22h32

Straż Obsydianu
Serafiel
Pokonała Dahu
Serafiel
...

Popieram przedmówczynie. Sama nie zdobyłam Galorka, ani ilustracji. Jednak ci co zabulili kasiorkę, by zdobyć byliby pokrzywdzeni przedłużeniem eventu. Ostatecznie to tylko gra, potem będzie kolejny event i kolejny. Fakt nie koniecznie będą tak fajne czy z tak fajnymi itemkami/chowańcem, ale będą. A jako, że można miec jednego chowańca na raz... kto wie czy następny nie będzie lepszy? Każdemu komu zależało, udało sie raczej go zdobyć takimi czy innymi środkami. A Ilustracja nie jest aż tak wspaniała, by żałować jej braku ^^
Ja tylko będę trzymać kciuki, by następne eventy nie były gorsze, niczego więcej mi nie trzeba :>

ad. swoja droga będzie wylęg skrzydlatych koni, wielka hodowla pegazów w Eldari XD nie mogę hrhrhrhr :>

Ostatnio zmieniony przez Serafiel (04-07-2018 o 22h34)

Hypocrisis est, cogitare quod scis omnia, et quod tu es Deus.
https://i.imgur.com/fywXLSF.png *made by KaMinaRi

#314 04-07-2018 o 23h00

Straż Cienia
aska_98
Nowo przybyła
aska_98
...

Koniez Eventu a ja mam 2/8 kawałków ilustracji... poprostu bosko <3 Na szczęście udało mi się zdobyć chociaż chowańca /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Gratululuję wszystki  któży ukończyli Event w 100%. I tym którym udało się zdobyć jedną rzecz z eventu, stworka lub ilustracje /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#315 05-07-2018 o 02h54

Straż Absyntu
Hiruko
Szeregowiec
Hiruko
...

No to event oficjalnie zakończony.
Rzadko kiedy zdażyło mi się polubić większość ciuszków, które dochodziły podczas wydarzeń, a tym razem tylko 2 części mi nie pasowały, więc jestem mega zadowolona, podobnie jak z cudnego cowańca do kolekcji /static/img/forum/smilies/smile.png Miałam małe problemy z trzema fragmentami ilustracji, więc moje śliczne 10/10 przy potkach mocno się skurczyło. Mam tylko nadzieję, że szybko uzupełnię braki.

Absynt to jest straż wspaniała!
Czas by wszystkim pokazała,
kto najlepszy bimber pędzi,
on nikogo nie oszczędzi.
Po nim świetna jest zabawa,
chodź to zwykła popijawa.
Mówią o nas, że ofiary,
niedorajdy, patafiany...
Jednak bez nas świat jest pusty,
więc kochajcie swe kapusty. ♥
~Targaryen

Dyskusja zamknięta