Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 15-08-2018 o 22h22

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Witam w moich skromnych progach

Dopiero zaczynam przygodę w Eldaryi dlatego proszę o ciepłe przyjęcie.

Mam na imie Ola i mam 16 lat.Można zwracać się do mnie Haru. Ineresuje się kulturą Japonii jak i M&A od 2,5 lat. Moje najukochańsze anime to: BnHA, Kuroshisuji, Haikyuu oraz Banana Fish. Kocham muzykę, nocne spacery, gwiazdy, Kpop (szczególnie zespoły: BTS, Big Bang i Black Pink)i fantastyke. Moje ulubione filmy to Harry Potter, Hobbit, Władca Pierścieni.Bardzo lubię tulać inne osoby. Moim ulubionym zwierzęciem jest Lis.

Choć normalnie jestem bardzo nieśmiałą osobą chętnie się poznam czy też odpowiem na pytania ^^

Moja skrzyneczka zawsze otwarta ^^
  Można też dodać do znajomych.
                                       Miłego dnia/nocy wam życzę ^^

#2 15-08-2018 o 22h41

Straż Cienia
Methrylis
Akolita Kappy
Methrylis
...

https://i.imgur.com/lUnZi4X.png

Hej hej, miło cię tu powitać ^^

Propsuję za filmy, bo też je uwielbiam <3 A książki czytałaś? ;>

+++ jak trafiłaś na Eldkę? ;]

#3 15-08-2018 o 22h53

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Methrylis
Książek jeszcze nie czytałam ale mam w planie. A co do tego jak trafiłam na Eldkę to widziałam raz u znajomej Ezarela. Poszukałam w internecie z czego jest i tak tu trafiłam. ^^

Ostatnio zmieniony przez Harukun (15-08-2018 o 22h54)

#4 15-08-2018 o 22h59

Straż Cienia
Brzydula
Pokonała Carcolha
Brzydula
...

https://i.imgur.com/p8cbJS2.png

Witam cię serdecznie u bram Eldaryi gdzie świat wróżek, elfów i wampirów stoją otworem /static/img/forum/smilies/smile.png. Jak znalazłaś Eldaryie i jakie filmy lubisz oprócz Harrego Pottera i Hobbita? Jakie są twoje zainteresowania /static/img/forum/smilies/smile.png

#5 15-08-2018 o 22h59

Straż Cienia
Methrylis
Akolita Kappy
Methrylis
...

https://i.imgur.com/lUnZi4X.png

O, a więc zaczęło się od Ezarela? Wiesz co, to ja naprawdę bardzo polecam przy nim zostać <3 /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#6 15-08-2018 o 23h08

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Brzydula
Z innych filmów lubię jeszcze: Deadpool, Cudowny chłopak i Więzień Labirynt. A moimi zainteresowaniami jest rysowanie i poznawanie kultury Japonii.
Methrylis
Zastanawiam się nad wzięciem Nevry ale chyba zostanę przy Ezarelu <3

#7 15-08-2018 o 23h48

Straż Cienia
Brzydula
Pokonała Carcolha
Brzydula
...

Rozumiem. A widziałaś już Deadpoola 2 i trzecią część Więźnia labiryntu? Co o nich sądzisz?

#8 15-08-2018 o 23h53

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Brzydula
Deadpoola 2 widziałąm i szczerze bardzo mi się podobał. A Więźnia Labiryntu 3 mam zamiar obejrzeć. A ty jeżeli widziałaś co o nich sądzisz?

#9 16-08-2018 o 00h16

Straż Cienia
Brzydula
Pokonała Carcolha
Brzydula
...

Niestety nie widziałam, natomiast na Deadpoolu 1 ledwo dotrwałam w kinie do końca filmu.

#10 16-08-2018 o 00h34

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Brzydula
Rozumiem. Polecam ci cudowny chłopak jeżeli nie oglądałaś jak dla mnie wzruszający film. A ty jakie filmy lubisz?

#11 16-08-2018 o 19h55

Straż Cienia
Brzydula
Pokonała Carcolha
Brzydula
...

Oh uwielbiam filmy animowane jak i thrillery oraz nie pogardze filmem akcji /static/img/forum/smilies/smile.png.

#12 19-08-2018 o 18h32

Straż Obsydianu
DragonFallen
Młody rekrut
DragonFallen
...

1. Co jest dla ciebie najważniejsze?
2. Czego się boisz?
3. Jakie jest twoje marzenie?
4. Jakbyś opisała siebie jednym słowem? /static/img/forum/smilies/smile.png

#13 19-08-2018 o 19h20

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

DragonFallen
Hmm najważniejsze dla mnie są chyba rodzina i przyjaciele. Najbardziej boję się chyba pająków. Moim marzeniem jest podróżowanie po całym świecie no i mieszkanie w Japonii. Hmm opisać się jednym słowem chyba mogę opisać się słowem wrażliwa choć nie umiem zdecydować jedno słowo to zamało. :3

#14 19-08-2018 o 19h27

Straż Obsydianu
DragonFallen
Młody rekrut
DragonFallen
...

Czyli jeśli chcesz zamieszkać w Japonii, to uczysz się japońskiego, tak? /static/img/forum/smilies/smile.png

#15 19-08-2018 o 19h29

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

Tak, powoli w wolnym czasie staram się czegoś uczyć.  /static/img/forum/smilies/smile.png

#16 27-08-2018 o 15h20

Straż Obsydianu
CatnisLiv
Nowo przybyła
CatnisLiv
...

Hej, też jestem nowa na Eldaryi. Zauważyłam, że interesujesz się Japonią. Mnie za to bardzo ciekawi Korea. Uczę się koreańskiego od około pół roku, ale tylko przez internet i nie jestem pewna czy to dobra technika nauki tego języka. Jak ty się uczysz japońskiego? /static/img/forum/smilies/smile.png Mam jeszcze jedno pytanie czy lubisz filmy Marvela i Więznia labiryntu. Jeśli tak, to oglądałaś Infinity War albo 3 część Więznia labirynty? Sorki, że się tak rozpisałam  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png

#17 17-09-2018 o 16h01

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

CatnisLiv
Przepraszam za tak długie nieodpowiadanie. Ja do nauki japońskiego kupiłam sobie książkę. Co do książki polecam chętnie na priv napisze z kąd ,ponieważ mają chyba też do nauki koreańskiego  /static/img/forum/smilies/smile.png. Filmy Marvela lubię, Więźnia Labirynku też lubię najbardziej chyba część pierwszą. Niestety jeszcze nie obejrzałam Infinity War ale 3 część Więźnia Labiryntu już obejrzałam. No i nie przepraszaj za rozpisanie się  /static/img/forum/smilies/big_smile.png. A ty opbejrzałaś Infinity War albo 3 część Więźnia Labiryntu?

#18 28-09-2018 o 21h10

Straż Absyntu
Natlka
Młody rekrut
Natlka
...

Ja podobnie jak ty kocham Lisy! Są to slodkie, sprytne zwierzątka hahah i w dodatku takie niesamowite pod każdym względem hahah

#19 01-10-2018 o 21h29

Straż Obsydianu
CatnisLiv
Nowo przybyła
CatnisLiv
...

Harukun napisał

CatnisLiv
Przepraszam za tak długie nieodpowiadanie. Ja do nauki japońskiego kupiłam sobie książkę. Co do książki polecam chętnie na priv napisze z kąd ,ponieważ mają chyba też do nauki koreańskiego  /static/img/forum/smilies/smile.png. Filmy Marvela lubię, Więźnia Labirynku też lubię najbardziej chyba część pierwszą. Niestety jeszcze nie obejrzałam Infinity War ale 3 część Więźnia Labiryntu już obejrzałam. No i nie przepraszaj za rozpisanie się  /static/img/forum/smilies/big_smile.png. A ty opbejrzałaś Infinity War albo 3 część Więźnia Labiryntu?

Sorki, że dopiero teraz odpisuję. Ja teraz uczę się prywatnie koreańskiego z Koreanką, która mieszka w Polsce. A co do filmów to 3 część Więźnie Labiryntu już obejrzałam, a na Infinity War byłam nawet na premierze. Bardzo polecam. Jak dla mnie to chyba najlepszy film Marvela. Teraz zmienię trochę temat, ale jakiej słuchasz muzyki? Grasz na jakimś instrumencie? /static/img/forum/smilies/smile.png

#20 18-10-2018 o 23h10

Straż Absyntu
Harukun
Młody rekrut
Harukun
...

CatnisLiv napisał

Sorki, że dopiero teraz odpisuję. Ja teraz uczę się prywatnie koreańskiego z Koreanką, która mieszka w Polsce. A co do filmów to 3 część Więźnie Labiryntu już obejrzałam, a na Infinity War byłam nawet na premierze. Bardzo polecam. Jak dla mnie to chyba najlepszy film Marvela. Teraz zmienię trochę temat, ale jakiej słuchasz muzyki? Grasz na jakimś instrumencie? /static/img/forum/smilies/smile.png

Z muzyki teraz jest to metal czasami też pop i kpop. Ostatnio zaczełam uczyć się gry ma melodyce. A ty jakiej muzyki słuchasz? Też na czymś grasz? c;

#21 29-10-2018 o 12h21

Straż Lśniąca
Błękitna
Przepowiednia
Błękitna
...

Nie cytujemy postów, które są bezpośrednio nad nami.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1