Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#1 26-08-2018 o 23h09

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Witam wszystkich~

Do otworzenia własnego wątku zbierałam się już dłuższy czas, będę wstawiać tu moje prace wykonane w digitalu.

Tablet graficzny mam trochę ponad trzy miesiące, wcześniej rysowałam sporadycznie,a tak na serio wzięłam się za to od kiedy tworzę na komputerze~

A tutaj parę rysunków na rozpoczęcie ^^

Przykłady

Jestem wdzięczna za wszystkie rady!

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-02-2020 o 18h01)

#2 27-08-2018 o 23h27

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Skończony bazrołek z pierwszego posta ^^'

Dam dam dam~

Miałam w planie dokończyć go trochę wcześniej, ale calutki dzień nie było mnie w domu i dopiero teraz miałam na to czas [*]

#3 29-08-2018 o 19h58

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Przychodzę z moją Oc, którą pokazywałam w pierwszym poście. Nie miałam za bardzo pomysłu, co mogłabym narysować, więc jest to do wyzwania~

Trzy ekspresje oc

Włoski robiłam równo godzinę, policzyłam z ciekawości

I oczywiście zachęcam do komentowania, bardzo przydadzą mi się jakieś rady lub komentarze~

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (26-06-2019 o 19h37)

#4 01-09-2018 o 21h19

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

A tutaj jedna ze strażniczek~ Powiem, że pierwszy raz robiłam arta do "narysuj strażniczkę nad sobą"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Wakacje się już kończą, więc pewnie nie będę miała tyle czasu i okazji do rysowania c": Ale mimo wszystko cieszę się, że udało mi się zrobić tyle rysunków przez wakacje i tak bardzo poprawić się w tym. Może nawet wrzucę tu później porównanie pierwszej i ostatniej pracy wykonanej w ciągu tych dwóch miesięcy~

I jak zwykle, zachęcam do komentowania i konstruktywnej krytyki, będę bardzo wdzięczna za wszystkie uwagi ^^

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (26-06-2019 o 19h38)

#5 13-09-2018 o 23h35

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

W roku szkolnym nie miałam za dużo czasu na rysowanie, ale od ostatniego wpisu powstało parę artów, które chcę wrzucić. Muszę chyba zacząć lepiej organizować czas [*]

Rysunki

No i to wszystko, oczywiście zachęcam każdego do komentowania ^^

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (26-06-2019 o 19h39)

#6 13-09-2018 o 23h42

Pokonała Carcolha
Brzydula
...

https://i.imgur.com/p8cbJS2.png

No hej, hej jako pierwsza wpadnę i się wypowiem. Uważam że twoje pracę są wspaniałe i już wcześniej miałam chyba okazję je zobaczyć. Podziwiam to z jakim poświęceniem i sercem rysujesz ❤️. Z przyjemnością będę wpadać i odwiedzać twój wątek i życzę dużo weny na następne rysunki /static/img/forum/smilies/smile.png

#7 16-09-2018 o 18h15

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

No i wpadam ponownie~
@Brzydula Naprawdę miło mi że przyszłaś i coś napisałaś ^^ Dziękuję ci bardzo i mam nadzieję, że przyszłe prace będą ci się jeszcze bardziej podobać < 3

Wcześniej pisałam, że wrzucę tu porównanie prac z początku i końca wakacji, mam nadzieję że widać chociaż tyci progres ^^"

Porównanie

No i oczywiście parę nowych prac, które zrobiłam w ten weekend ^^

Arty

No i jak zwykle zachęcam do komentowania ^^

#8 17-09-2018 o 11h50

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Jako, że już od dawna podglądam Kwitnącą wiśnię, widuję twoje prace. Podobają mi się, naprawdę- szczególnie te, w których większą uwagę przykładasz do fryzur. Podziwiam cierpliwość ludzi, którzy tak wdzięcznie potrafią wybrnąć z kosmyków włosów. Nadaje to twoim pracom naprawdę wiele lekkości.
Ogromny plus za w miarę regularne wpisy w wątku- nie dałabym rady. Widać, że masz opracowany swój warsztat, oraz w czym czujesz się komfortowo /static/img/forum/smilies/wink.png Co ważne- widać progres w twoich pracach.

#9 20-09-2018 o 00h27

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Anatea Bardzo Ci dziękuję <3 Taaak, włoski zajmują trochę czasu, co w połączeniu z moim brakiem cierpliwości często opóźnia skończenie pracy XD Bo oczywiście, obowiązkowo muszę zrobić sobie przerwę, bo nie umiem wysiedzieć tyle w jednym miejscu robiąc to samo XD
Cieszę się, że to widać, bo staram się nie robić dłuższych przerw ^^" W wakacje rysowałam codziennie i to dosyć długo, a że teraz szkoła to nie mam już tyle czasu c": Ale nadrabiam w weekend, więc nie jest tak źle xD

I oczywiście nie ma posta bez rysunku, prawda?

Dududududu

Dziękuję za wszystkie komentarze i zachęcam do kolejnych~

Nadal się uczę i nie czuję się zbyt pewnie w rysowaniu, więc wszystkie rady są dla mnie na wagę złota ^^

#10 22-09-2018 o 09h57

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

No to przychodzę z czymś nowym~ Chciałam spróbować tak bez lineartu, bo niby parę razy tak już robiłam, ale rzaaadko, więc no XD Planuję zrobić jeszcze jakiś redraw którejś ze starych prac i zobaczyć różnicę~

Jakiś tam portrecik

Krytyka bardzo mi się przyda, bo wiem że nadal robię pewnie mnóstwo błędów ^^"
Zapraszam~

#11 23-09-2018 o 18h49

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Dam dam dam, kolejny art~ Nie miałam siły na coś większego, więc headshot ^^" Ale nie chciałam żeby było tak zwykle, więc spróbowałam troszkę ciekawsze ustawienie, niż normalny rzut z przodu~

Rysunek

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, co mogłabym narysować, lub inne propozycje to śmiało pisać, bo czasami mam zupełną pustkę w głowie XD

No i zapraszam do komentowania~

#12 25-09-2018 o 08h23

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

W fajny, taki niewymuszony sposób, wcisnęłaś w ostatnim arcie fakturę bluzki ^^ wyszło bardzo sympatycznie. Jak zawsze, fryzura efektowna. Dzięki tobie widzę, że się da! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#13 25-09-2018 o 15h42

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Anatea Dziękuję i cieszę się widząc Cię tutaj po raz drugi~  To dobrze że to widać, zawsze staram się dodać delikatną teksturkę na ubrania, chociaż w wiekszych rysunkach nie za bardzo to widać bez przybliżenia ^^'
I taaak, da się, ale nie polecam xD No chyba że jest się super wytrzymałym i cierpliwym (albo jak ja zmotywowanym do tego, żeby chociaż jeden element w rysunku wyglądał dobrze xD) bo troszkę to zajmuje [*]

#14 29-09-2018 o 16h51

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Witam po raz kolejny~
Przez szkołę nie mam zbyt dużo czasu, więc wpisy mogą być trochę rzadko, ale staram się ^^"
A tutaj oczywiście parę nowych prac.

Zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś redrawu jednej z pierwszych prac wykonanych w digitalu, ale nie jestem pewna, czy to najlepszy pomysł :v
Oczywiście jestem ciekawa waszych opinii~

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (29-09-2018 o 22h29)

#15 05-10-2018 o 22h33

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Brrr, ostatnio ciągle tylko siedzę w szkolę, śpię, jem i odrabiam [*] Chcę już święta XD
Ale oczywiście w międzyczasie starałam się gdzieś tam wepchnąć trochę rysowania, więc oto dwie nowe prace~

#16 09-10-2018 o 19h51

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Hej hej~
Tak sobie bazgram na tych kartkach na lekcjach, ale w domu nie mam zbyt wiele czasu na rysowanie pełnych rysunków, więc dzisiaj tylko jeden c": Ale! Żeby nie było zbyt nudno, pokażę różnicę pomiędzy pierwszą pracą wykonaną za pomocą tabletu graficznego, a tą najnowszą ^^ Planuję zrobić jej redraw, aby było to lepiej widoczne, ale to wtedy, kiedy znajdę trochę czasu ^^"

Arcik i porównanie~

I co myślicie?~ Mam nadzieję, że po upływie roku będzie jeszcze lepiej, chociaż pewnie teraz będzie to szło wolniej niż w wakacje, bo i czasu mniej :<

#17 09-10-2018 o 22h15

Straż Cienia
Juuxi
Straż na szkoleniu
Juuxi
...

Po tym progresie widać, że znalazłaś swój styl, w którym czujesz się dobrze! /static/img/forum/smilies/wink.png
Wiesz już, że twoje prace bardzo, bardzo, bardzo mi się podobają heh. Nigdy nie mogę się napatrzeć na wygląd oczu w twoich pracach, są strasznie urocze!
Rob dalej to co robisz - bo wychodzi dobrze. Życzę dalszych progresów i znalezienia trochę czasu na rysowanie kochana!  /static/img/forum/smilies/cool.png

https://media.discordapp.net/attachments/682407869491970084/730925381485330454/bvJzQ5E.gif

#18 09-10-2018 o 22h24

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Juuxi Dziękuję bardzo < 3
Tak, czuję się z nim dobrze, chociaż nadal go trochę modyfikuje i zmieniam niektóre elementy, bo nadal nad nim pracuję i staram się go doskonalić ^^
Aww, miło mi! Przyznam, że czasami mam z nimi lekki problem, ale cieszę się, że męczenie się nad nimi nie jest na darmo i efekt końcowy wygląda dobrze.
Jeszcze raz dziękuję ^^

#19 14-10-2018 o 16h48

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Wracam z paroma nowymi rysunkami~ Zrobione w ten weekend, bo wreszcie trochę wolnego czasu XD Coś do wątku, zamówienie i wyzwanie rysunkowe z paletką kolorów.

#20 16-10-2018 o 17h15

Straż Cienia
Sherli
Piechur Straży
Sherli
...

Witam witam, pozwolę sobie skomentować twoje ostatnie prace ^^

Jednymi z moich ulubionych prac tutaj jest praca dla  @Juuxi, świetnie ci wyszła, no i oczywiście wrzosy, które -nic nowego- są moim numerem jeden. No i ta prace z koroną! Cudo, nie sądzę żebym potrafiła to narysować lepiej niż ty.
Wielki szacun ode mnie za to, że wstawiasz dużo prac (Niestety, ale tylko tu :>).
Mój wzrok przyciągnęła również praca z paletą. Na te włosy nie mogę się po prostu napatrzeć.
Masz bardzo charakterystyczny styl, a według mnie to jedna z ważniejszych rzeczy. To, że ktoś patrzy w internecie na twoją pracę i myśli sobie: Hej! Ja wiem czyje to jest!
No i robisz porządny lineart w którego nie umim xd
Życzę ci dużo weny i więcej praktyki ^^

Ostatnio zmieniony przez Sherli (16-10-2018 o 17h17)

#21 16-10-2018 o 21h48

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Sherli Dziękuję < 3 Tak, z tej pracy jestem zadowolona, udało mi się nie zepsuć proporcji, więc to też wyczyn! XD Nadal próbuję je trochę bardziej ogarnąć, więc powinno być jeszcze lepiej~ A powiem ci, że sama nie za bardzo przepadam za pracą z wrzosami XD Chociaż nie za bardzo wiem czemu. Ty też świetnie rysujesz (nadal muszę wypytać cię o te ustawienia pędzla :vvv) więc na pewno wyszłoby super!
Staram się więcej rysować (hehe, nawet otworzyłam warsztat na sf) chociaż odpuściłam sobie w tym miesiącu kwitnący sad, bo tematy nie za bardzo mi pasują i nie wiem co rysować [*] A wolę nie robić nic na siłę. Ale w przyszłym miesiącu wezmę się za to na pewno!
Ooo, dziękuję~ Cieszę się że jest w jakiś sposób charakterystyczny.
Nawet nie wspominaj o linearcie, toż to zło wcielone XD Nienawidzę go robić [*] Zawsze biorę ten sam pędzel którym robię szkic i tylko go zmniejszam, nie mam siły męczyć się z takimi ostrymi liniami.
Jeszcze raz dziękuję < 3

No i żeby nie było tak pusto, to leci rysunek

#22 21-10-2018 o 00h01

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Przychodzę z kolejnymi rysunkami~
Nadal próbuję nauczyć się w tła, więc proszę nie bijcie [*]

#23 31-10-2018 o 23h10

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Wpadam szybciutko i uciekam znowu [*]

Ps. Jeśli ktoś wie, jak zmotywować do szybszego rysowania bo nadal to robię, ale woooolno to idzie XD to byłabym wdzięczna za podzielenie się tym niesamowitym sposobem :V

#24 05-11-2018 o 09h17

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

No i znowu przychodzę szybciutko z artami ~

Nie ma ich za dużo, bo odstatnio mam jakiegoś bloka i totalnie mi to nie wychodzi [*]

Rysunki czy coś

Jeśli macie jakieś poradniki lub rady dotyczące rysowania tła i rączek/nóżek, to byłabym za nie baaaaardzo wdzięczna >.<

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (05-11-2018 o 09h21)

#25 12-11-2018 o 00h12

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Dzisiaj tylko dwa rysunki!

Jeśli ktoś ma jakieś fajne inspiracje, które pomagają na przełamanie artblocka, to byłabym za nie bardzo, ale to baaardzo wdzięczna < 3

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-02-2020 o 18h09)

Strony : 1 2 3