Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#26 12-11-2018 o 14h24

Straż Absyntu
Lalkhamsin
Młody rekrut
Lalkhamsin
...

Cześć!

Muszę przyznać, że bardzo miło mi się patrzy na Twoją twórczość. Nie chodzi tylko o tematykę i styl, ale też to, że Ty faktycznie wyciągasz wnioski z poprzednich prac i widać w nich progress. Piękne cieniowanie stroju dziewczyny z błękitnymi włosami kilka postów wyżej. Kilka szlifów i lineart byłby tam zbędny /static/img/forum/smilies/wink.png

Co do prac z tłami widzę dwie rzeczy, nad którymi można popracować. Przede wszystkim określenie źródła światła. To tyczy się właściwie wszystkiego co rysujemy, jednak w przypadku pełnych ilustracji brak tego elementu staje się bardzo widoczny i taka praca zawsze będzie się wydawała "płaska".
Druga rzecz to podział na plany. Im dalszy plan, tym powinien być jaśniejszy (i ewentualnie rozmazany). Na podstawie tego lasu widać to idealnie:
Link do zewnętrznego obrazka

Na artblocka niestety nie mam rady, sama sobie z nim nie radzę /static/img/forum/smilies/roll.png  ... Mam nadzieję tylko, że Ci szybko przejdzie *^^*

#27 12-11-2018 o 21h45

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Aww, bardzo dziękuję za miłe słowa i rady, na pewno z nich skorzystam ♥

Cieszę się, że jest w nich widoczny progress ^^" Bo nie ukrywając, często się wkurzam kiedy coś mi nie wychodzi, albo gdy po paru godzinach widzę oczywiste błędy na które wcześniej nie zwróciłam uwagi i chciałabym zacząć rysować lepiej c": Chociaż przeglądając redrawy innych ludzików i patrząc na swoje postępy nie jest aż tak źle :< Jak na razie regularnie rysuję od około pół roku (czyli od czasu kiedy kupiłam tablecik graficzny uwu), więc jestem ciekawa co będzie po roku.
Oczywiście dziękuję za radę dotyczącą tła, skorzystam z niej kiedy tylko będę miała taką okazję~ Ostatnio mam siłę co najwyżej na bust, ale postaram się zrobić coś z nim jak najszybciej!
Powiem ci, że myślałam że jest właśnie na odwrót i im dalszy plan tym ciemniej :o A faktycznie wygląda to dużo lepiej, więc jeszcze raz dziękuję za uświadomienie mi tego~

Artblock ciężki drań, chociaż wydaję mi się, że powoli daje sobie spokój~ A szkoda że nie ma na niego sposobu, bardzo ułatwiłoby to sprawę c":

#28 13-11-2018 o 22h06

Straż Absyntu
Lalkhamsin
Młody rekrut
Lalkhamsin
...

Oh, skąd ja to znam /static/img/forum/smilies/roll.png  Najgorzej chyba pogodzić ambicję i to jak "chciałoby się rysować" z naszymi faktycznymi umiejętnościami i cierpliwą (oj baaardzo cierpliwą) nauką podstaw. Bardzo fajnie, że sama zauważasz swoje błędy, lepiej być dla siebie krytykiem niż przymykać oko na błędy i stać w miejscu.

Dla mnie z tymi tłami to też było zaskoczenie jak się dowiedziałam /static/img/forum/smilies/tongue.png

Konia z rzędem temu, kto wymyśli skuteczne lekarstwo na artblocka!

#29 13-11-2018 o 22h41

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Tak, to jest ciężkie c": Ja akurat nie jestem cierpliwa, chociaż teraz nie jest aż tak źle w porównaniu z tym, co było wcześniej XD Aktualnie jest coraz lepiej, bo wreszcie mam jakiś konkretny styl który w miarę mi się podoba (co nie znaczy że nie zachwycam się pracami innych ubolewając nad tym, że też tak chcę XD), chociaż oczywiście widzę błędy w anatomii, świetle i moich brakach umiejętności (nadal nie umiem rysować mężczyzn, ostatnio próbuję ale nie czuję się z nimi zbyt komfortowo, ale bez tego się nie obejdzie >.<).
Muszę zacząć próbować nowych rzeczy i wychodzić ze strefy komfortu i popracować nad tym, co mi nie wychodzi (właśnie tła szczególnie, albo perspektywa za którą cały czas nie mogę się zabrać). Troszkę eksperymentuje, chociaż to bardziej widać na szkicach, które chowam w biureczku albo zbieram po kartkach w zeszytach :<

Trzeba mieć nadzieję że znajdzie się osóbka, która takie coś wymyśli XD Gdybym tylko mogła usiąść pod kocykiem na łóżku z tabletem graficznym i żeby było mi wygodne c": Kiedyś tak robiłam, brr, nie polecam XD Boli nadgarstek, a i rysuje się o wiele gorzej [*]

A tutaj praca z wczoraj, eksperymentowałam troszkę z nowym pędzlem i drugi raz w życiu narysowałam coś bez lineartu~

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

#30 13-11-2018 o 23h12

Straż Obsydianu
Dezerter
Akolita Jednorożców
Dezerter
...

a to ja tak na szybko przychodzę, by dodać od siebie parę bezsensów. ogólnie cichaczem standardowo stalkuję tutaj wszystkie wątki, ale w szczególności lubię zaglądać do Ciebie, bo z każdym dodanym postem widać progress i mózg mnie od tego boli, ok.
bardzo podziwiam za fakt, że próbujesz powoli w nowe rzeczy i wiesz nad czym chcesz pracować; a to, że tak szybko odnalazłaś swój styl już totalnie zasługuje na oklaski.
ogólnie samo to, że zauważasz w swoich artach błędy, nawet tak jak wspomniałaś 'dopiero' po kilku godzinach (mi czasem zajmuje to kilka tygodni, huh), jest ogromnym plusem i wierzę, że dzięki temu bardzo szybko się poprawisz i dojdziesz do takiego poziomu, który w pełni Cię zadowoli.
i ogólnie nie stresuj, że na razie nie strzelasz dynamicznymi fulbodziakami na prawo i lewo, albo rozległymi i skomplikowanymi krajobrazami, dopiero właściwie zaczynasz swoją przygodę z rysowaniem i wszystko przyjdzie z czasem; proponuję zabrać się za jedną rzecz i opanować ją w zadowalającym dla Ciebie stopniu, a dopiero wtedy przejść do kolejnej i nie przejmować się tym, że coś na ten czas Ci nie wychodzi tak, jakbyś chciała, by wyszło. trochę praktyki i wiary w swoje umiejętności! 8D
statyczne portrety jak widzę opanowałaś już perfekcyjnie, ostatnia praca jest przecudna, strasznie podobają mi się jak wyszły tam włosy + są genialnie pokolorowane i bardzo pasuje to do takiego bezlineartowego stylu. chętnie zobaczyłabym więcej tego typu prac. 8D
no to na ten czas tyle, pozderki & powodzenia!

https://66.media.tumblr.com/97a47032396c236282ba2c5f16669d33/1cdb6f6bf64cc207-1c/s250x400/3d068546f8930f3aa9fa10e5b2c31adc9eed9ffa.gif https://66.media.tumblr.com/f9ef54ea590da709542f705ce91f97c7/1cdb6f6bf64cc207-52/s250x400/924c729e3700f75890ad44422212fec3134e5801.gif https://66.media.tumblr.com/aa9276eb198cfeff237d6672c76d677f/1cdb6f6bf64cc207-7d/s250x400/b175d64b4ecb1f7ed1e65d430263934aecc6adbb.gif

https://i.imgur.com/rlhshxH.png[/center]

#31 14-11-2018 o 01h36

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Dezerter Bardzo się cieszę, że tak chętnie odwiedzasz mój wątek ♥
Dziękuję~ Faktycznie nie zajęło mi to aż tak długo czasu, chociaż to pół roku strasznie mi się dłużyło, ale a tej perspektywy minęło to naprawdę szybko :0
Pod względem rysowania jestem dosyć sporą perfekcjonistką (w innych dziedzinach już nie tak bardzo xD), więc często przyglądam się rysunkom i staram się coś wyłapać. Dlatego też w digitalu nie mam rysunków typowo szkicowych, no muszę to zrobić do końca XD (oczywiście nie wspominam o pracach, które zdarza mi się porzucać w trakcie, bo one często nie mają nawet szkicu skończonego, albo wą w połowie lineartu :<)
To bardzo dobra rada, dziękuję~ Mam tendencję do rzucania się na wszystko po części, co rzeczywiście nie jest zbyt dobre [*] Będę się starać robić po kolei, właśnie tak jak mówisz ^^
♥♥♥ Dziękuję jeszcze raz! (robię to już chyba 4 raz, ale co tam). Portreciki przedstawiają mniejszy odcinek, więc można tam się troszkę pobawić kolorowaniem, co bardzo lubię robić :3 Pewnie będę robić jeszcze jakieś rysunki bez lineartu, a kiedy to się stanie to na pewno je tu wrzucę ^^

A tutaj w sumie szykciutki szkic na kartce, bo nigdy takich jeszcze nie wstawiałam, a nie chcę żeby było tu pusto owo

#32 14-11-2018 o 18h09

Straż Cienia
Sherli
Piechur Straży
Sherli
...

WOW, Anastasia, ta twoja praca z 'nowymi pędzlami' jest cudna. Koszmarnie podoba mi się to jak pocieniowałaś, albo w ogóle pokolorowałaś skórę! Nie mogę się napatrzyć, bo sama tak nigdy nie umiałam :'> I tak jak podobała mi się twoja laseczka w żółtym sweterku- po cichu stalkuje wszystkie twoje posty- tak ta w czerwonym jest moją nową miłością. Choć zabawnie wygląda to... ucho? Czy to ucho? XD Mniejsza, ledwo co zauważyłam
Jak zwykle, dla mnie, twoim rozpoznawalnym elementem są oczy. Zawsze robisz je dość podobnie, ale i tak są inne i to mi się podoba.
Czekam na więcej !

#33 14-11-2018 o 20h26

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Sherli Dziękuję < 3 Lubię eksperymentować, chociaż nie robię tego zbyt często. Efekt też mi się podoba, więc pewnie będzie więcej rysuneczków zrobionych tym sposobem~ (W końcu nowe pędzle muszę przestać być nowe!). I nie martw się, sama stalczę twój wątek przy każdej nowej aktywności XD Jeszcze coś tam napiszę!
I tak, to ucho XD Sama nie powiem, wyszło troszkę dziwnie, ale serio ciężko narysować oklapnięte elfie uszy c": A że to praca dla osóbki z forum na syfie, to wolałam tego nie zmieniać, żeby nie było problemu [*]
Aw ♥ Cieszę się, że wyglądają na inne, bo patrząc na wcześniejsze prace zauważyłam że są dość podobne (i w sumie jedyne czym się różniły to kolorem c":) więc ostatnio staram się troszkę to zmienić, żeby nie były takie identyczne XD
No i dziękuję jeszcze raz!

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (14-11-2018 o 20h28)

#34 19-11-2018 o 19h50

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Yey, dzisiaj przychodzę z pierwszym do końca zrobionym fullbody od dłuższego czasu! Trochę zajęło mi skończenie go, ale udało się~ Cały czas ćwiczę anatomię, więc nadal jest tam pełno błędów, ale pracuję nad tym ;;

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-02-2020 o 18h14)

#35 22-11-2018 o 11h10

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Dobra, tym razem nie będę się za bardzo rozpisywać ^^"
Skończyłam właśnie pierwszego od dłuższego czasu chibi wykonanego w digitalu! Oczywiście nie liczę szkiców na kartkach, bo to już zdarza mi się częściej. Kolorystyka jest z wybranej paletki kolorów, więc nie przejmujcie się nią za bardzo uwu

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (22-11-2018 o 11h11)

#36 09-12-2018 o 15h37

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Troszeczkę mnie już tu nie było~
Ostatnio nie rysuję za dużo, więc tylko trzy pełne rysunki [*]
Próbuję rysować tradycyjnie, więc większość rysunków jest właśnie na kartkach, dlatego ich tu nie wstawam ;;

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (09-12-2018 o 15h38)

#37 11-12-2018 o 22h58

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Jestem ciekawa, czy robicie swoją wersję summary of art~ To mój pierwszy raz, ponieważ rysuję poważniej niecały rok, więc chciałabym się tym podzielić! Jestem bardzo ciekawa, jak będzie to wyglądało za kolejny rok.

Ps. Trzy pierwsze rysunki są zrobione myszką, bo nie miałam wtedy jeszcze tabletu graficznego!

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-02-2020 o 18h16)

#38 12-12-2018 o 13h29

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Osobiście- nie szykuję takiego podsumowania. Ale na twoim za to świetnie widać, jakie zrobiłaś postępy. Szczególnie podoba mi się listopad i wrzesień. Przyznam, że sierpień wypadł naprawdę uroczo ^^ Prosty, ładny i czytelny. Naprawdę fajny!
Bardzo szanuję za te miękkie pędzle, dodaje to klimatu.

Oby tak dalej, życzę miłego mazania...! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Anatea (12-12-2018 o 13h29)

#39 12-12-2018 o 18h23

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Dziękuję~ Mam nadzieję, że za rok też będzie widać jakąś sensowną różnicę xD Ale prace z ostatnich dwóch trzech miesięcy wyglądają według mnie już na w miarę ogarnięte, chociaż oczywiście może być jeszcze lepiej, więc będę się starać ^^ Nadal trochę rzadko rysuję, bo nie mogę się zmusić, a na siłę raczej nie powinno się tego robić c": Mam jednak nadzieję, że się zbiorę i będę miała więcej materiałów do wrzucania tutaj~ Co do prac, kiedy patrze na nie wszystkie (ahhh, szkoda, że można podać tylko jedną z każdego miesiąca [*]), to najbardziej podobają mi się te z października i drugiej połowy listopada. Teraz w grudniu nie miałam za dużo czasu na rysowanie, jednak mam nadzieję, że pod koniec miesiąca w podsumowaniu będę z nich zadowolona~

I zapowiadam na niedaleką przyszłość już dwa rysunki, bo mam zrobiony dokładny szkic, więc połowa pracy za mną~ (tak, kiedy tak się zastanawiam robienie szkicu zajmuje mi najwięcej czasu, mam nadzieję że skróci się kiedy lepiej ogarnę anatomię i nie będę musiała robić tylu poprawek ;_;)

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (12-12-2018 o 18h23)

#40 13-12-2018 o 11h11

Straż Cienia
Thori
Przyjaciółka chowańców
Thori
...

Moja droga, zrobiłaś ogromny postęp na przestrzeni tego ostatniego pół roku! Aż miło się patrzy i wróży to niesamowity progress na kolejny rok.
Szanuję bardzo za to, że chciało ci się rysować przy pomocy myszki - toż to przecież tragedia jest wytrzymać bez tabletu.
Najbardziej przypadła mi do gustu październikowa praca, bo widać na niej twój potencjał- bardzo dobrze dobierasz kolory, a i kompozycji nie da się niczego zarzucić.

Czekam na więcej twoich prac i powodzenia ^^

https://66.media.tumblr.com/4c3683c6d05e354c05b5b2dd31fc5aae/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto3_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/f579a06653fb159981c6cacbca047947/tumblr_pll75mdLuT1rv2ynto2_400.gif

[/center]

#41 13-12-2018 o 20h59

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Thori Dziękuję~ Mam nadzieję, że za rok też będzie widać taką różnicę, chociaż wiem, że ciężko będzie to przebić. Tyle ile ja rysowałam w tym roku, to już chyba nigdy nie uda mi się powtórzyć xD A szczególnie w wakacje, wtedy potrafiłam zrobić nawet dwa pełne rysunki dziennie :v Chociaż pewnie to też kwesta tego, że robiłam głównie heady, które zajmują troszkę mniej czasu ^^"
Sama nie wiem, jak wytrzymywałam z myszką, to była katorga xD Dokładając do tego małe zorientowanie w porogramie, w którym rysuję sprawiało to, że siedziałam przy jednym naprawdę długo, mimo że rysunki nie były dopracowane, a wiele części nawet już nie poprawiałam z braku siły ;_;
Postaram się wrócić do pełniejszych teł~ Bo miałam je ćwiczyć, ale otatnio raczej pracuję nad anatomią i bawię się trochę cieniowaniem, chociaż pewnie tego nie widać.

Dziękuję jeszcze raz ♥

A tutaj tyci zapowiedź tego, nad czym teraz siedzę. Mimo że to dopiero szkic, to chciałam już coś wstawić~ Niedługo postaram się pokazać już skończoną wersję!

#42 18-12-2018 o 22h29

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Witam witam~

Dzisiaj mam tylko jeden pełny rysunek i wip, ale naprawdę chcę go pokazać! Troszeczkę się nad nim nasiedziałam, ale efekt końcowy moim zdaniem nie jest najgorszy. Oczywiście, mogło być lepiej, bo nadal nie ogarniam perspektywy i zawaliłam tło, ale chyba jest troszkę lepiej. Ogólnie, jak widziałam szkic to myślałam że nic z tego nie wyjdzie, ale podczas robienia lineartu stał się jakiś cud i wygląda lepiej niż bym się spodziewała XD Oczywiście, rady są mile widziane i bardzo by się przydały~
Dodatkowo, żeby nie było tak pusto mam wip prostego rysuneczku, zrobionego dla odprężenia~ Dlatego nie bijcie za prostotę [*]

Dziękuję za uwagę i do kolejnego posta~

#43 19-12-2018 o 19h25

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Dzień dobry, dzień dobry~ Ja tu tak tylko szybciutko przychodzę wrzucić skończony wip z wczoraj! I czuję że będę umierać, bo mam do zrobienia 4 arty i w planie jakieś 2, więc przeczuwam że dużo posiedzę przed komputerem z rysikiem w ręce ;;

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-12-2018 o 19h32)

#44 21-12-2018 o 20h30

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Witam~ Bardzo rzadko rysuję chibi, więc ostatnio staram się je trochę poćwiczyć. Dostałam dzisiaj nowy szkicownik (uwu), więc mooożliwe, że rzadziej będę tu coś wrzucać, bo czuję obowiązek wypełnienia go xD Te ze strony olskikowej są naprawdę śliczne i dobrze wykonane, bardzo polecam~ A tutaj wrzucam już efekt końcowy mojej dziewczynki :3

Jeśli macie jakieś rady co do chibi, czy wypełniania szkicownika, to będę za nie ogromnie wdzięczna~

#45 01-01-2019 o 04h06

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Tym razem przychodzę z całymi DWOMA artami, yeah! Jestem w trakcie rysowania paru innych, więc pewnie niedługo znowu coś wrzucę uwu Wczoraj spędziłam całą noc na bazgraniu w saiu i szkicowniku, więc możliwe że skończę to i pokażę efekt końcowy. Ewentualnie, jeśli okaże się że będę wolała zabrać się za coś nowego i to zostawię (co jest bardzo prawdopodobne), to pokażę to tak jak jest :< Jeden rysunek mam już zrobiony w około 80%, więc postaram się jak najszybciej go skończyć i pokazać~

I takie pytanie do wszystkich odwiedzających ten wątek - macie jakieś postanowienia noworoczne związane z rysowaniem? uwu Jestem bardzo ciekawa, nad czym chcielibyście popracować, lub może z czym chcecie zacząć~

Sama chcę nauczyć się rysować tła, ogarnąć perspektywę, zacząć rysować mężczyzn (bo nie idą mi za dobrze, a nie mogę się też do nich przemóc c":), poszerzyć swoje możliwości o furry i zwierzątka, a także wypróbować animację 2D! O, i prawie bym zapomniała o wypełnieniu minimum trzech szkicowników w ciągu roku. Trochę tego jest, chociaż nie są to jakieś super ambitne cele. Głównie chodziło mi o to, żebym na pewno mogła je spełnić, a pod koniec tego roku zobaczę czy byłam na tyle pracowita i zmotywowana, żeby mi się udało uwu

Szczęśliwego nowego roku!

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (01-01-2019 o 04h19)

#46 07-01-2019 o 15h26

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Witam witam~
Dzisiaj przychodzę z paroma artami, które ostatnio zrobiłam uwu Od nowego roku mam plan znowu brać udział w wyzwaniu w kwitnącym sadzie, pewnie nie zrobię wszystkich ale postaram się w miarę często tam coś wrzucać. Mam nadzieję że wytrzymam chociaż dwa miesiące, bo nie jestem zbyt wytrwałą i systematyczną osóbką xD

v Zamówienie do mojego wątku na syfie~ v

v Kwitnący sad v

v Draw this in your style (także z słodkiego flirtu) v

#47 09-01-2019 o 16h28

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

No no, dosyć często ostatnio coś wrzucam! Ale chcę się tym pochwalić, bo to w sumie pierwszy pełny rysunek w tym roku! Reszta była raczej szkicowa i nie tak dopracowana, więc to już coś~

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (09-01-2019 o 16h30)

#48 13-01-2019 o 23h21

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Przychodzę z kolejnymi rysunkami. Niby zaczęły mi się ferie i mam więcej czasu na rysowanie, ale ostatnio jakoś nie mam do tego zbyt wielkiej motywacji do tego. Leku na artblocka, halo, czas żebyś wreszcie powstał :v

I tak na koniec, jeśli ktoś ma jakieś rady/poradniki dotyczące rysowania dłoni i jakichś prostych teł, to byłabym za nie bardzo wdzięczna, bo mam z tym problemy :3

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (13-01-2019 o 23h22)

#49 24-01-2019 o 12h22

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Jestem trochę zawiedziona, że w czasie tych dwóch tygodni wolnego rysowałam tak mało, ale nic już na to nie poradzę [*] Mam tylko nadzieję że niedługo się ogarnę i będzie mi to szło szybciej!

A tak na rozruszanie zrobiłam redraw pracy sprzed 3 miesięcy (bo poprzednia była z końcówki października). Niby stara to tylko szkic, ale spodobał mi się pomysł i tak oto jest :v Chciałam pobawić się trochę światłem, chociaż nie wyszło mi to za dobrze, bo wydaje mi się że cień jest za słaby i nie widać tego dobrze c":

#50 27-01-2019 o 16h26

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Chciałam trochę porysować, a z braku siły na coś normalnego zabrałam się za chibi~ Niedosyć, że bardzo przyjemnie się je rysuje, to wyglądają też uroczo uwu Chciałam też zobaczyć, jak będzie wyglądać sama główka w moim stylu, więc posiedziałam wczoraj trochę i zrobiłam szybki rysunek.

Strony : 1 2 3