Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 27-01-2019 o 17h22

Straż Cienia
Syrfia
Szeregowiec
Syrfia
...

Suzu, uderza mnie lekkość jaka płynie z Twoich prac, pozytywna energia i delikatność. Widać, że dużo eksperymentujesz i uczysz się nabywania nowych umiejętności :3
Twoja syrenka skradła mi serduszko *-* i jeśli faktycznie masz takie długie włoski w rzeczywistości to tylko pozazdrościć :3
Też uwielbiam rude kolory, zwłaszcza na włoskach, ogólnie cała kolorystyka Twoich prac skupia się głównie na ciepłych, "miękkich" i rozmytych tonach,  jesteś rozpoznawalna, a uroczość Twoich prac nie zna granic :3

https://i.imgur.com/WBDmkH7_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

#52 27-01-2019 o 18h37

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Syrfia Dziękuję bardzo za wiadomość ♥
Cieszę się że to widać~ Eksperymentuję głównie w moim szkicowniku, jednak miło że widać to też w tych skończonych.

Niestety, ale w rzeczywistości mam trochę krótsze [*] Chociaż chciałabym zapuścić je takie długie uwu Na innym rysunku lepiej widać ich długość, jednak nie jest od zbyt ładny, dlatego nie wrzucałam go tutaj.

Tak, rudy wygląda ślicznie~ Pewnie częściej będę z niego korzystać, o ile będę miała taką okazję. Ciepłe kolory dają bardzo fajny efekt i lubię ich korzystać, dlatego cieszę się że jest to rozpoznawalne w moich pracach ♥

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (27-01-2019 o 18h38)

#53 27-01-2019 o 18h46

Straż Cienia
Syrfia
Szeregowiec
Syrfia
...

A przenosisz swoje prace ze szkicownika na komputer według wzoru spoglądając na notatnik i robiąc to "na oko" czy skanujesz i masz gotowy szablon? I co lubisz rysować najchętniej? :3

#54 27-01-2019 o 19h26

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Większości prac ze szkicownika nie kończę i zostawiam na etapie szkicu. Jednak kiedy jakaś szczególnie mi się spodoba to robię zdjęcie i w programie graficznym na nowej warstwie robię dokładniejszy szkic, a potem lecę już jak zwykle. Niby mam skaner z którego mogłabym korzystać, ale często ołówek brzydko w nim wygląda, no i czasami szwankuje, a ja nie mam siły się z nim bawić i tego ogarniać [*]

Najchętniej rysuję w sumie właśnie dziewczyny, których robię najwięcej. Mężczyźni słabo mi idą, tak samo zwierzątka i furry c": Ćwiczę trochę nad nimi, ale rzadko się zdarza żebym zrobiła jakąś pełną pracę. Najprzyjemniej robi mi się chibi, wyglądają uroczo i nie mają zbyt skomplikowanej anatomii~ Przy nich mogę się odprężyć i odpocząć nie martwiąc się, czy czegoś nie zepsuję :v
Ale oczywiście staram się poszerzać swoje umiejętności o nowe rzeczy~
Szkoda że od jutra zaczyna mi się szkoła Ferie, proszę wróćcie [*], więc nie będę miała tyle czasu. Ale postaram się, żeby nadal regularnie rysować! ^^

#55 27-01-2019 o 20h25

Straż Cienia
Syrfia
Szeregowiec
Syrfia
...

To urocze :3
Pytałam, bo sama mam zamiar tak zrobić - mimo wszystko lepiej się na czymś wzorować, moje rysowanie bez patrzenia na wzorzec układu ciała wychodzi tragicznie, wyrzucam to szybko nim ktokolwiek zobaczy 'XD
Mimo wszystko czuję, że furry wychodziłyby Ci świetnie, dzięki Twojej umiejętności rysowania futerka i włosków. Patrzac na Twoje arty chciałoby się pogłaskać ekran telefonu czy komputera, z nadzieją, że miękkość, którą odbiera oko, da się jednak wyczuć :3
Życzę Ci wspaniałej podróży przez świat rysowania, wiem, że zadziwisz jeszcze masę osób i, że sama też będziesz zadowolona ze swoich dzieł *-*

#56 27-01-2019 o 22h01

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Jeśli masz dobry skaner to na pewno będzie w porządku~ Podczas robienia zdjęcia można zrobić je trochę krzywo i zaburzyć proporcje, więc trzeba uważać żeby na pewno dobrze je zrobić. Ale to dobry sposób ^^ Gdybym miała przerysowywać swój rysunek tylko na niego patrząc, pewnie wyszedłby mi za drugim razem dużo gorzej [*]

Sama przeglądałam często refki żeby nauczyć się wreszcie anatomii. Teraz robię to rzadziej, bo jak już mówiłam leniuszek ze mnie, ale często ćwiczę ją w szkicowniku patrząc właśnie na zdjęcia z różnymi pozami, bardzo polecam~

Dziękuję ^^ Na pewno spróbuję, chociaż na tą chwilę nie wychodzi mi to zbyt dobrze [*] Jeśli jakiś rysunek wyjdzie mi na zadowalającym poziomie, to na pewno go tu pokarzę. Chociaż już czuję, że z moim perfekcjonizmem będę męczyć się przy futrze, kiedy będę je robić w programie graficznym c":

Po raz kolejny bardzo mocno dziękuję i tobie życzę tego samego ♥
Będę od czasu do czasu zaglądać do twojego wątku z zamówieniami żeby pooglądać twoje prace~

#57 28-01-2019 o 00h12

Straż Cienia
Syrfia
Szeregowiec
Syrfia
...

Będę o tym pamiętać, pięknie dziękuję za rady❤️
Miło jest Cię stalkować :3
No pewnie! Nie wahaj się składać zamówień, kiedy tylko najdzie Cię chęć i zobaczysz, że mam akurat otwartą kolejkę, ewentualnie da się coś ugadac na priv za zdjęcia zwierzątek B) :'D
Ściskam cieplutko ❤️

#58 28-01-2019 o 23h25

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Nie ma problemu ♥ Jak zwykle powiem, że w każdej chwili możesz o coś zapytać~
Stalkowanie wątków w dziale creative arts jest świetnie~ Wypowiadałabym się częściej, ale słabo idzie mi dłuższe komentowanie czyichś prac c":
Oczywiście~ Jeśli trafię na otwartą kolejkę to z pewnością skuszę się na coś :3 Nie mam do tego zbyt dużego szczęścia, ale kiedyś na pewno się załapię :v

#59 24-06-2019 o 20h40

Straż Obsydianu
Vilema
Artylerzysta Straży
Vilema
...

Masz całkiem charakterystyczny styl rysowania, podoba mi się to. I o ile pyszczki rysujesz fajne, popracowałabym nad resztą ciała, którą traktujesz trochę po macoszemu.

Może poeksperymentujesz z różnymi pozami i np. narysujesz człowieka z profilu?

Podobają mi się prace i jestem ciekawa, jak się dalej rozwiniesz /static/img/forum/smilies/smile.png

https://media.giphy.com/media/11K2Frm4QEwfQI/giphy.gif

#60 25-06-2019 o 07h32

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Witam ponownie /static/img/forum/smilies/wink.png
Zgadzam się z przedmówczynią - masz charakterystyczny styl. Ciepły, naprawdę ładny. Bardzo zazdroszczę techniki, w jakiej rysujesz czupryny. Są takie lekkie a jednocześnie dopracowane! ^^

Dalszych sukcesów życzę /static/img/forum/smilies/wink.png

#61 26-06-2019 o 20h11

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

@Vilema Dziękuję~ Tak, nadal mam problemy z anatomią i zawsze w tych "pełnych" pracach nie robiłam zbyt urozmaiconych póz, ponieważ nie wyglądały one dobrze, a ważny był dla mnie dobry efekt końcowy. Jednak teraz staram się bardziej eksperymentować z tym, chociaż nadal dużo brakuje mi do perfekcji. Najważniejsze są ćwiczenia i mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej~

Najlepiej sprawują się w tego typu ćwiczeniach zdjęcia stockowe, więc jeśli ma ktoś jakieś ciekawe pozycje, to chętnie je przyjmę ♥

@Anatea Witam witam, no i jak zwykle bardzo dziękuję :3 Aż miło mi się na serduszku zrobiło

Nooo, a teraz przy okazji, pisząc tą odpowiedź wspomnę, że od lutego mój tablet graficzny trochę podupadł na zdrowiu i nie mogę na nim rysować, co skutkuje brakiem prac, a co za tym idzie - wpisów. Jednak! Bardzo możliwe, że już niedługo zakupię nowy, więc pewnie znowu zacznę coś tutaj wrzucać~

A tutaj parę prac, których nie wiem nawet czemu nie wrzuciłam ;; Powstały jeszcze przed śmiercią tablecika, więc trochę przeleżały na moim komputerze.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Nooo, i to by było chyba na tyle. Jeszcze raz dziękuję za wiadomości i do następnego ♥

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (19-02-2020 o 18h20)

#62 19-02-2020 o 19h17

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Hej, nie było mnie tu jakiś czas.
Minęło już trochę ponad pół roku, więc zebrało mi się sporo rysunków.

W 2019 nie zrobiłam zbyt dużo, ale od stycznia wzięłam się w garść i wzięłam za rysowanie!

Rysunki które przez ten czas narysowałam

#63 05-04-2020 o 18h56

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Wstawiam parę nowych prac!

Jak na razie chciałabym ogarnąć perspektywę i jakieś ciekawsze tła, do tego mam lekki problem z dobieraniem kolorów, więc jeśli ma ktoś tutaj jakieś fajne materiały w tym temacie to byłabym bardzo wdzięczna! ♥

Rysunki

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (05-04-2020 o 18h59)

#64 23-05-2020 o 02h30

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

Hey hey!

Minęły już prawie dwa miesiące, dlatego mam parę nowych prac z których jestem już w miaaarę zadowolona. Większość jest z mojego wątku z zamówieniami. Jeśli ma ktoś jakieś uwagi, rady lub cokolwiek innego to chętnie je przyjmę ♥

Nowe prace

Ostatnio zmieniony przez Anastasia2005 (23-05-2020 o 02h34)

#65 24-05-2020 o 13h30

Straż Obsydianu
Nanoko
Oficer Straży
Nanoko
...

Część z nich kojarzę, bo zerkam na twoje zamówienia. Masz ciekawy styl, bardzo uroczy. Te pełne usta to chyba już po części twój znak rozpoznawczy /static/img/forum/smilies/big_smile.png nie jest to nic tak skomplikowanego jak realizm, ale mogę się od ciebie uczyć /static/img/forum/smilies/wink.png
Najbardziej podoba mi się chyba ouerwsza praca i bodajże z poprzedniego postu dziewczyna z kocimi uszami.
Powodzenia w dalszym rysowaniu i w ogóle pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (24-05-2020 o 13h32)

https://i.imgur.com/dquzDj8.png

Strony : 1 2 3