Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 02-09-2018 o 17h34

Straż Cienia
Calisa
Młody rekrut
Calisa
...

Choć gram już jakiś czas, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby zajrzeć na forum. Aż do teraz. ^^

Interesuję się grafiką komputerową i tworzeniem stron internetowych, ale przez większość czasu tylko się obijam: czytam książki, marnuję godziny na Netflixie albo w coś gram.
Uwielbiam serię The Sims, chwilowo namiętnie męczę czwórkę, chociaż głównie tam buduję. Moja ulubiona odsłona to trójka, mimo tych wszystkich bugów.
Niedawno wróciłam też do oglądania anime, ale 90% serii, które rozpoczynam, kończę po jednym lub dwóch odcinkach, bo mi się nie podobają. Chyba za stara się na to zrobiłam. c; Z takich, które oglądałam dawno temu i bardzo mi się podobały mogę wymienić: Durarara i Pandora Hearts.

Nie mam pojęcia, co jeszcze mogłabym dodać, żeby nie przynudzać. Jestem absolutnie otwarta na nowe znajomości, więc jakby co to zapraszam!

https://66.media.tumblr.com/8630c103b432e6bc5aa5b17ef96793f9/tumblr_ocv1tv2x2J1rtup1qo2_540.gif

#2 02-09-2018 o 20h42

Straż Obsydianu
DragonFallen
Młody rekrut
DragonFallen
...

Jaka jest twoja ulubiona książka, a jaki gatunek? /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez DragonFallen (02-09-2018 o 20h43)

#3 03-09-2018 o 18h31

Straż Cienia
Calisa
Młody rekrut
Calisa
...

Ciężko mi wybrać jedną ulubioną, ale najciekawsza, jaką ostatnio czytałam to Mapa Czasu.
Jeśli chodzi o gatunek to najbardziej lubię powieści historyczne, mój ulubiony okres to IWŚ oraz okres tuż po i tuż przed. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tematyka może być jakakolwiek, kryminał, romans, obyczajówka, o ile się dzieje w przeszłości.

https://66.media.tumblr.com/8630c103b432e6bc5aa5b17ef96793f9/tumblr_ocv1tv2x2J1rtup1qo2_540.gif

#4 04-09-2018 o 21h15

Straż Cienia
Lumisade
Akolita Jednorożców
Lumisade
...

Też ostatnio męczę Simsy, ale ja grałam tylko w jedynkę (dopóki nie okazało się, że nowy komputer nie chce jej otworzyć) i - w te wakacje - w czwórkę.
Mnie najbardziej chyba wciąga tworzenie nieskończonej ilości postaci i pisanie im wszystkim zdecydowanie za długich opisów. Mam wrażenie, że w jedynce było więcej miejsca na opisywanie. Teraz muszę swoje pomysły zapisywać w zeszycie.
Podziwiam za to budowanie, bo sama co najwyżej zrobię kwadrat i podzielę na kilka części. To szczyt moich możliwości architektonicznych. Najchętniej po prostu wprowadzam simów do gotowych domów.

Ja mam z kolei tak, że coś zacznę, nawet mi się podoba, obejrzę kilka odcinków ale nagle mam coś ważnego do zrobienia i robię sobie przerwę, po czym nic nie pamiętam i stwierdzam że już nie warto kontynuować...
Durarara! było super, może w takim razie wezmę się kiedyś za to Pandora Hearts skoro Tobie się podobało /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Niegdyś moim ulubionym anime było Ao No Exorcist, pamiętam z tego tyle, że są tam demony, niebieskie płomienie i jest trochę zabawne i smutne. Mam wrażenie, że to średnio coś dla Ciebie ale zawsze możesz obejrzeć kawałek pierwszego odcinka w wolnym momencie, jeśli nie znajdziesz niczego ciekawszego.

Mam przyjaciółkę, która lubi z kolei czas około IIWŚ /static/img/forum/smilies/smile.png
Mnie niestety jakoś nigdy nie interesowały konkretne okresy w historii.
Mam wrażenie, że zazwyczaj są wyznaczane przez złe wydarzenia i w związku z tym książki czy filmy osadzone w danym okresie są raczej mroczne i ciężkie, dlatego nawet nie próbuję takich szukać.

1. Ulubiona postać ze Stranger Things, jeśli taką posiadasz?

2. Ulubiona piosenka The Neighbourhood, jeśli taką posiadasz?

3. Ulubiony kolor?

4. Ulubione zwierzę?

5. Valkyon, Ezarel, Nevra czy ktoś inny? (bo więcej imion nie pamiętam)

6. Czytałaś kiedyś jakąś książkę Stephena Kinga? (Jeśli tak, to jaką?)

To by było na tyle z mojej pytaniowej kreatywności. xD

https://i.gifer.com/5Vzj.gif

#5 04-09-2018 o 21h50

Straż Cienia
Calisa
Młody rekrut
Calisa
...

Jejku, dzięki za taką wyczerpującą wiadomość, musiałaś nad nią spędzić sporo czasu. <3

Noszę się z zamiarem założenia simowego tumblra, co prawda nie wiem jak z tym będzie, bo myślę nad tym już dłuższy czas i póki co nic z tego nie wyszło. Ale być może w końcu się wezmę i wtedy będę się mogła podzielić swoimi budowlami. c: Jedynka była dla mnie za trudna, moi simowie zazwyczaj umierali w ciągu kilku dni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Lubię zresztą możliwości, jakie dają nowsze odsłony, w tworzeniu całych pokoleń i ich zawiłych losów.

Pandora... oglądałam jeszcze w gimnazjum, więc nie ręczę, że dzisiaj podobałoby mi się równie mocno. Ale zapadło mi w pamięć, a większości serii nie mogę sobie za bardzo przypomnieć, więc może to o czymś świadczy. Ao No Exorcist było mi już polecane, ale zapomniałam o nim zupełnie. Dzięki za przypomnienie!

IIWŚ nie lubię przez to, że to w moim odczuciu taki konflikt oparty na totalnym fanatyzmie i nie niosący za sobą żadnych sensownych powodów, tylko zniszczenie i śmierć. Nie żeby jakakolwiek wojna miała sens... IWŚ bardziej też do mnie przemawia, bo to był pierwszy konflikt na taką skalę, a ludzie zupełnie nie byli na to gotowi. O, od strony psychologicznej mnie fascynuje, te wszystkie przemiany społeczne itp. /static/img/forum/smilies/smile.png

A teraz odnosząc się do pytań:
1. Steve Harrington! Jest taki normalny, mimo sytuacji, w której się znalazł, czuję, że moglibyśmy się dogadać w prawdziwym życiu.
2. Hmm... Jealousy! No i Sweater Weather.
3. Czarny i musztardowo-żółty.
4. Kot, dużo kotów.
5. Nevra! Lubię brunetów.
6. Czytałam Bastion i Komórkę. Obie bardzo mi się podobały. Mam też w domu Bazar Złych Snów, jeszcze nietknięty, bo jest raczej daleko na liście książek do przeczytania.

Wybacz, jeśli wyszło chaotycznie, ale jestem mega niewyspana. xD

#6 28-09-2018 o 21h12

Straż Absyntu
Natlka
Młody rekrut
Natlka
...

Mam podobnie z anime, od roku niby zaczynam coś oglądać, ale po tylu latach tyle sie tego naoglądałam że jest to nudne i monotonne ;-; może to kwestia dorastania xd    /static/img/forum/smilies/roll.png

#7 28-09-2018 o 21h42

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

@Up Raczej chwilowy przesyt albo tytuły nie trafiające w aktualne gusta ja też miałam swojego czasu kryzys (który nawet i zatwardziałego otaku potrafi dopaść), ale po "Made in Abyss" które przypomniało mi dlaczego kiedyś tak bardzo pokochałam anime coś w serduchu zaskoczyło i mi minęło /static/img/forum/smilies/smile.png
Aktualnie zacieszam się anime: Kakuriyo no Yadomeshi i Hataraku Saibou /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://media.giphy.com/media/iMPwgH3etLOtDuvYpf/giphy.gif

Dyskusja zamknięta

Strony : 1