Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 06-03-2019 o 14h34

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Wow Ana, to jest super! Acry będzie w niebo wzięta. Pięknie odwzorowałaś styl don't starv'a. No i ma urocze zdolności XD

/Łolaboga! Już nie mogę się doczekać /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Layna (06-03-2019 o 17h16)

#52 13-04-2019 o 20h25

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

To super, że się podoba, bo jesteś następna, jakby co. ♡ /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mam w planie kolor jednej ze starszych prac, a potem lecisz pod lufę, dziołcha ^^

Tymczasem, kolor jednej z poprzednich prac:

Reimi kolor

Jeszcze nie do końca tak jakbym chciała, ale sądzę, że jest już lepiej /static/img/forum/smilies/wink.png

Layna! Ni mi nie przypominasz! A przecież dawno już pod lufę wpadłaś X'D

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

No i coś nowego- prezencik...
Tło, niestety, nie jest mojej produkcji. Jestem absolutnym antytalenciem w tym zakresie /static/img/forum/smilies/wink.png

Nix i Noctis

I na szybko, bo miałam kaprys na badge na devie XD Wiecie, pierwszy kwietnia, takie tam śmieszki.

star

No i widzicie... tak sobie tupię wokół tabletu, czasem dzieją się dziwne rzeczy. Pozwolę sobie tu użyć komentarza z deva, do tej pracy:
Zainspirowałam się konkretną pracą, znalezioną tropem podsuniętym przez Nix. Romantyczny obrazek, nic więcej jak buziak w szyję. Miło, ładnie... ale kurczę, strasznie delikatnie i shoujo, co nie leży aż tak w mojej naturze.
Z miejsca obudziło to myśl, jak zazdroszczę Shairan jej galerii prac z  Valkyonem.

No i widać, jakie efekty. Cała ja, przywalić z grubej rury. X'D choć jeśli pozwolić sobie na bycie ordynarną, to ktoś inny tu walnie z grubej rury X'D
Raz jeszcze podziękuję tu Shairan: dziękuję za cierpliwość, uwagi, poprawki... już ty dobrze wiesz za co XD

cenzurka jest

#53 16-04-2019 o 12h47

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Cenzura epicka xD
Jakiej szminki używa Ana? Chcę taką, usta wyglądają cudnie. Klimacik gorący widzę, chyba ciepełko zza okna się udziela xD No i jest postęp z cieniowaniem *rzuca kawałek mięska w nagrodę* Czekam na więcej /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#54 16-04-2019 o 14h03

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Rany, jak się zdziwiłam na komentarz tutaj, naprawdę XD
Dziękuję bardzo! *z miejsca pożera mięsko, jeszcze w locie* Staram się jak mogę... A tu widzisz, jakieś licho chodzi mi po głowie XD

Ana w nocy skrapla koszmary, rano ma już gotową porcję pomadki XD Starczy na cały dzień, wytrzymuje gorące pocałunki, picie wina, nie rozmazuje się... Polecam produkt, 10/10!

caramell Shairan

caramell Layna

Edit: Layna, to ty wybacz, że niepodobna XD ale jakbym dodała pasemka włosów czy coś, to w ogóle bym martwa została. Są bazy w necie , ale dostosowałam.

Ostatnio zmieniony przez Anatea (18-04-2019 o 08h36)

#55 18-04-2019 o 08h32

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Ej te mini animacje są świetne! Sama robiłaś? Tak od zera? Wgl jak wysłałaś mi na priv to nie skumałam że to moja gardzia, wybacz mi głupotę Y^Y

#56 18-04-2019 o 21h35

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

E tam, jak mówiłyśmy, mniej jest podobna, bez kolorowych pasemek i tak dalej ^^
Poza tym wieesz, bez detali, to robi swoje. Tak czy inaczej, niespodzianka była.

Ale, tym razem wpadłam z efektem wpisu na "narysuj strażniczkę powyżej".

Dezerter

#57 19-04-2019 o 00h11

Straż Obsydianu
Nanoko
Żołnierz Straży
Nanoko
...

Fajnie ci to wyszło Ana. Ja nigdy nie byłam zadowolona z próby narysowania takiej fryzury a szkoda, bo fajnie wygląda. Ciekawy pomysł na tło

#58 23-04-2019 o 21h26

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Dziękuję ^^
Zasadniczo popełniłam najgorszy możliwy błąd- stwierdziłam, że to będzie szybki rysunek. *dźwięk mijających godzin*
Przyznaję, że z fryzurą kompletnie nie mogłam się zdecydować. Oryginał jest cudnie rozczochrany, z warstwami tych pasm w różne strony. Ale jestem zadowolona mimo wszystko /static/img/forum/smilies/smile.png

No właśnie... Jak sobie mówię, że cośbędzie na szybko XD Tym razem- wreszcie- Alastor z Hazbin Hotel! Długo wzbraniałam się przzed rysowaniem go- jest świetny, nie chciałam go pohańbić /static/img/forum/smilies/wink.png

Alastor

Edit: bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin, Rissie ^^ Dziękuję za komplement. Nie wiem, czy progres jest, ale na pewno są chęci do dalszych prac, a to chyba najważniejsze /static/img/forum/smilies/wink.png Alastor długo czekał na swoją kolej, ale myślę, że się opłaciło.

Ostatnio zmieniony przez Anatea (24-04-2019 o 09h58)

#59 24-04-2019 o 09h25

Straż Absyntu
Rissie
Akolita Chochlików
Rissie
...

https://funkyimg.com/i/2SM9F.png
Co 15 komentarz, hmmm... Nie no, śmieję się xD
Miałam ogólnie wpaść tu wcześniej, ale na CA siedzę tylko na jednym wątku, i to pojawiam się tam tylko co jakiś czas, sooo...
Co do ostatnich prac, to bardzo podoba mi się uśmiech Alastora piękny. A i oczka mnie urzekły, zwłaszcza ten niezbyt nachalny monokl.
I bardzo ładna Dezerter, świetnie wycieniowałaś kurtkę!

Powodzenia i dużo czasu życzę!
Ja tu jeszcze kiedyś wpadnę!

#60 08-05-2019 o 20h33

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Hurra, wreszcie coś zrobiłam XD

Tym razem Sir Pentious z serii Hazbin Hotel

Edit: dziękuję, miło mi ^^ HH ma narazie parę scenek. Jest jednak w przygotowaniu w postaci serialu. Polecam obejrzeć tych parę filmików ^^
tu masz link do kompletu

Ostatnio zmieniony przez Anatea (08-05-2019 o 21h21)

#61 08-05-2019 o 20h53

Straż Obsydianu
Nanoko
Żołnierz Straży
Nanoko
...

Podobają mi się obydwa rysunki, mają swój klimat. Kolorki się nie gryzą, kreska ładna, przyjemnie dla oka.

Aż zerknęłam czym jest Hazbin Hotel (już jakiś czas temu), ale znalazłam tylko trailer i scenki z piosenkami. Będzie można to gdzieś obejrzeć w całości?

#62 14-05-2019 o 17h07

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Tym razem wracam z czymś w innym klimacie /static/img/forum/smilies/wink.png miałam na to trochę inny plan, ale minął wraz z pomysłem na tło XD

#63 15-05-2019 o 18h34

Straż Cienia
Sherli
Piechur Straży
Sherli
...

Przecudna praca, muszę to przyznać! Podoba mi się bardzo ta poza i te włosy ze skórą wyglądają genialnie.
Podoba mi się również twój lineart, rysujesz go sama? W sensie odręcznie, czy za pomocą funkcji lineartu :>

Ostatnio zmieniony przez Sherli (15-05-2019 o 18h35)

#64 16-05-2019 o 07h46

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Bardzo dziękuję ^^
Z pozą trochę zaszalałam. Trochę dość już miałam stojących grzecznie gardź i ocek /static/img/forum/smilies/wink.png
Lineart rysuję sama. Warstwa wektorowa, o której mówisz, jest bardzo kusząca. W pewnym momencie korzystałam z niej - teraz już wiem jak bardzo to widać na pracach. Minus jest taki, że ciężko się od niej odzwyczaić, a własna kreska przestaje się podobać. Wiesz, taka nieidealna, cięższa do kontroli...
Korzystam z niej w bardzo odosobnionych przypadkach i to do detali.

#65 16-05-2019 o 09h23

Straż Obsydianu
Layna
Pokonała Dahu
Layna
...

Kocham ten rysunek ^^ kontrasty, wymagająca poza... I wszystko gra i buczy /static/img/forum/smilies/big_smile.png anatomia ok, lineart supi, efekty nie przesadzone. <3 miodzio /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#66 19-05-2019 o 20h23

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Dziś pod lufę wpadła Rissie /static/img/forum/smilies/smile.png

bardzo dziękuję, Layna. Twoje pochwały to dla mnie podwójne punkty /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Anatea (19-05-2019 o 20h24)

Strony : 1 2 3