Forum

Strony : 1 ... 19 20 21

#501 19-07-2021 o 13h59

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...

To i ja lecę z podsumowaniem XD
Stroje : Nie udało mi się zebrać wszystkich (dziękuję internecie żeś się zbuntował) niemniej te elementy które udało mi się zebrać podobają mi się. Gdyby jeszcze dali jakąś konkretną bieliznę do Diva Kitsune...
Chowańce : Mam oby dwa, i na tym chyba mi najbardziej zależało. Żarcie dla mapkowego na szczęście wylatywało hojnie. Gorzej z jedzeniem dla tego za wskaźnik. Mam nadzieję, że nie zniknie z butiku.
Forma eventu : Jak dla mnie spoko. Na początku nie miałam żadnego problemu, nawet miałam frajdę. Po tym jak "naprawili" błąd z głosem na stronie, było już fatalnie. Mogłam szukać i dwie godziny, a i tak go nigdzie nie było.
Ilustracja : Nie wiem, nie widziałam. Może to i dobrze bo ominie mnie to całe wkurzanie się za brak WS'ów.
.
Udało mi się dotrwać do końca bez robienia doładowania. Boli mnie mocno, bo jest to chyba jedyny event od początku grania w Eldaryę którego nie udało mi się ukończyć. Mówi się trudno, przynajmniej dotrzymałam słowa które sobie dałam po pożarze. Zarobić też mi się coś udało (R.I.P czarne deklinacje). Teraz czekam na kolejny event, mam nadzieję że go skonczę.

#502 19-07-2021 o 15h40

Straż Cienia
Nirez
Pomocniczka Jednorożca
Nirez
...

Już po evencie, więc czas na moje subiektywne podsumowanie całości.

Stroje:
Stolen Voice:
Z całego stroju podobają mi się tylko karnacje i klatka, co w pewnym sensie mnie nawet cieszy, bo nie musiałam dużo wydawać na recolory. Wybrałam podstawową wersję kolorystyczną i dodatkowo niebieską karnację. Niespecjalnie natomiast podoba mi się ten cały pakiet ZM + maana + strój, gdyż do tej pory zawsze doładowywałam ZM i od razu miałam je na recolory, a teraz lipa /static/img/forum/smilies/hmm.png Mam więc nadzieję, że ten pomysł się nie przyjmie i wrócą do starych zasad.

Diva Fenghuang
Jak na początku był to strój, który najmniej mi się podobał, tak teraz nie wiem czy nie jest najlepszy. Może dzieje się tak dlatego, że tutaj wstrzeliłam się w najciekawszą dla mnie odmianę kolorystyczną, czyli czarno-kremową. Pozostałe dwa stroje źle wybrałam, bo wszystko jest takie maleńkie jak się przymierza te ciuszki, że aż człowieka coś trafia. Sukienka z tego stroju jest przepiękna! <3

Diva Vampire:
Strój bardzo fajny, ale żałuję, że nie zbierałam podstawowej wersji tylko czarną /static/img/forum/smilies/sad.png Najbardziej podoba mi się pasek i te zwiewne skrawki materiału przy ramionach.

Diva Kitsune:
Mój ulubiony strój na samym początku, teraz mnie jednak trochę męczy. Ta opuszczona sukienka wydawała mi się ciekawsza niż jest w rzeczywistości, poza tym brakuje mi w tym komplecie odpowiedniej bielizny i ogonów. Skoro już mamy uszy, to ogony tym bardziej powinny być, a skoro ich nie dali, to i z uszu mogli zrezygnować. Brak konsekwencji  /static/img/forum/smilies/roll.png Wybrałam wersję szaro-białą, żałuję, że nie czarną.

Włosy:
Poza peruką ze stroju na doładowanie wszystkie mnie urzekły, choć moją ulubienicą jest fryzurka Karenn. Oczywiście wszystkie te trzy włoski mam w trzech wersjach - jak zwykle czarnej, czerwonej i fioletowej.

Chowańce:
Zwierzak ze wspólnego licznika kompletnie mnie kupił. Od teraz obok Ciralaka, Chiromagnusa i Bakhrahella jest moją absolutną miłością. Nie pasuje mi tylko do niego ta środkowa para nóg. Szczególnie u młodego wyglądają, jakby należały do jakiegoś jego niewykształconego brata syjamskiego. Ten stworek z mapki jest w moim odczuciu paskudny, ale i tak kluję tylko legendy, więc nie muszę się tym przejmować. Ogólnie udało mi się złapać wszystkie mapkowe chowańce i czuję się spełniona /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mapka:
Cieszą stroje z poprzednich lat, ale zastanawiam się co się stanie z mapą za rok. Czy znów będą te same stroje do zdobycia, czy może dorzucą te trzy z tegorocznych zadań (w co wątpię)? Teraz, jak mają już mapkę, to szkoda, by była tylko jednorazowym wydarzeniem. Ogólnie zawsze najbardziej uwielbiałam mapkowe eventy, bo mogłam być w akcji cały czas, posyłając zwierzaka po łupy i było na co czekać.

Ilu:
Koori wygląda tak pięknie <3 Garnek tak paskudnie </3, pozostałe dziewczyny tak sobie. Ogólnie jednak wyszło całkiem ok.

Forma:
Ja i tak dużo buszuję na targu, więc wydawanie tej maany nie było dla mnie aż tak dołujące, ale jest wiele osób, które lubią ją chomikować i to było dla nich bardzo krzywdzące. Poza tym uważam, że event powinien być z założenia do przejścia całkowicie za darmo, a dopiero jeśli ktoś chce recolory czy stroje z doładowań, czy też potki dla chowańca, to może rzucić się na wydawanie wirtualnej czy też prawdziwej gotówki. To też takie odzieranie graczy z maany przed odcinkiem, który za moment wleci, a to bardzo nie fair. Teraz po pożarze bardzo dużo osób odeszło, a Pszczoły zamiast zadbać o tych co zostali, jeszcze bezlitośnie ich skubią jak się da /static/img/forum/smilies/hmm.png

Głosy znalazłam wszystkie, ale na samym początku trochę czasu to zabierało.

Irytujące było zabieranie codziennie jednej całej wyprawy chowka na szukanie głosu, szczególnie wtedy, gdy już się ukończyło cały event. Ja byłam po wszystkim w środę, a i tak cztery wyprawy z kolejnych dni straciłam. A mogłam mieć za to osiem ciuszków.

To był już kolejny event z licznikiem wyśrubowanym ponad miarę. Mam nadzieję, że wróci praktykowana kiedyś forma "jajko dla każdego z osobna, kto ukończy event" lub ustawią licznik tak, by zapełniało się te 15 czy 20 procent dziennie. Jak widać po innych serwerach, nie tylko u nas jest ciężko.

Podsumowanie:

Możliwe, że o czymś zapomniałam, ale z grubsza opisałam wszystko co chciałam. Całość oceniam na takie mocne 6/10 i cieszę się, że już po wszystkim. Jak na początku te eventy naprawdę mnie niesamowicie cieszyły i było mi bardzo smutno jak się kończyły, tak teraz zazwyczaj po pierwszym tygodniu już mam dość.

https://zapodaj.net/images/485582b4ac5ff.jpg

#503 20-07-2021 o 11h32

Straż Cienia
Ritsui
Młoda Rekrutka
Ritsui
...

Event muzyczny się skończył ale jestem zadowolona że mam wszystko z eventa co chciałam nie mogę się doczekać na kolejne eventy /static/img/forum/smilies/smile.png

Strony : 1 ... 19 20 21