Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#26 18-11-2018 o 17h31

Straż Cienia
Mifflove
Akolita Jednorożców
Mifflove
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Mifflove
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Przez ostatnie pół roku oszczędzałam manę aby być na bieżąco z odcinkami - ten cel udało mi się osiągnąć lekko przed 21 odcinkiem, który przeszłam w dniu premiery ♥ Obecnie kitraszę manę na kolejny odcinek oraz nadchodzący event :3
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Byłam rozrzutna ale od kilku tygodni staram sobie powtarzać: "To nie jest mi potrzebne, będzie tylko leżeć w szafie. Niech kupi to sobie osoba, która tego potrzebuje." Jak na razie ta metoda działa...
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 1 565
★ Twój cel: Myślę, że coś koło 10 000? Ale zakładam, że w przyszłym roku da radę przeskoczyć ponad tą sumę /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Mifflove (18-11-2018 o 17h45)

https://i.imgur.com/BGPigQq.jpg

#27 18-11-2018 o 17h49

Straż Cienia
Tsukisia
Akolita Jednorożców
Tsukisia
...

★ Chcę oszczędzać! ★

★ Nazwa użytkownika: Tsukisia

★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Czuję się zazdrosna, gdy widzę, ile maany mają inni ludzie. Lubię być bogata, bo nie muszę się martwić, czy mi starczy na odcinek/event. A że niestety zabroniono mi mojego wcześniejszego źródła zarobku, czyli rysowania za maanę, to muszę sobie poradzić jakoś inaczej.

★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Raczej staram się być oszczędna, ale czasami coś we mnie wstępuje i wydaję maanę jak szalona OTL

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 15 032

★ Twój cel: Na razie chcę dobić do 50 000, co jest moim rekordem. Potem będę stawiać sobie wyższe cele!

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (18-11-2018 o 17h51)

#28 18-11-2018 o 20h57

Straż Cienia
Faryss
Młody rekrut
Faryss
...

★ Chcę oszczędzać! ★

★ Nazwa użytkownika: Faryss

★ Z jakiego powodu oszczędzasz?:Oszczędzam, ponieważ chciałabym uzupełnić swoją wishlistę. Chciałabym również zdobyć Drafa, który jest z sakiewki. Przydałoby się również nadgonić odcinki.

★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: W grach jestem osobą bardzo rozrzutną.

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 5(30.11.)

★ Twój cel: Na razie 5 tysięcy, jak mi się uda, to podnisę poprzeczkę ;)

Ostatnio zmieniony przez Faryss (30-11-2018 o 23h39)

https://media.giphy.com/media/13ZzYXkeIjcZy0/giphy.gif

#29 18-11-2018 o 21h32

Straż Cienia
AuraGwen
Akolita Sylfy
AuraGwen
...

Wiecie, co jest najbardziej motywujące? Wasze ilości maany /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Chcę oszczędzać!

Nazwa użytkownika:

AuraGwen 

Z jakiego powodu oszczędzasz?
Nie lubię widoku trzycyfrowej liczby na koncie maany, chciałabym też, abym nie odczuwała bólu straty maany po przejściu odcinka. No... i trochę wam zazdroszczę /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Jesteś osobą rozrzutną czy oszczędną?
Muszę się pochwalić, że jestem bardzo oszczędna. Praktycznie nic nie kupuję na targu, ale też nic nie sprzedaję, bo chęć posiadania wszystkiego za darmo jest zbyt duża. Dlatego cieszę się, że mamy powtórki na eventach, bo dzięki temu mogę zdobyć coś, co chcę, ale nie kupię na targu, bo za drogo dla mojego wewnętrznego Janusza.

Moja obecna ilość maany na koncie:
8 448 (stan na 18.11.2018)

Mój cel:
Na razie chcę dobić do 20 000, potem powoli będę zawyżać.

Jak na razie postaram się wykonać challenge, jestem ciekawa ile maany mniej więcej straciłam, nie grając w mini gry od pół roku /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Jeśli chodzi o oszczędzanie, od ponad 400 dni mam Panalulu, nie kluję innych chowańców (na razie nie mam na celu zapełnienia biblioteki: uznałam, że zrobię to, jak Eldka się zepsuje, skończy, albo nie będę już czerpać z niej satysfakcji i nie będę miała na co wydawać maany). Żarełko kupuję niezwykle rzadko, najczęściej kiedy zapominam wysłać jej przed eventem po zapas. Bo według mojego systemu poszukiwań, jedzenia prawie zawsze ma na maksa i u chowańca i w inwentarzu.

#30 18-11-2018 o 22h11

Straż Absyntu
Slenderwoman
Akolita Jednorożców
Slenderwoman
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Slenderwoman
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Na odcinki oczywiście! /static/img/forum/smilies/smile.png
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Oszczędność? To jakiś nowy zespół?
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 0 https://d3higte790sj35.cloudfront.net/images/cq/hh/6c878ad4ec3a129986e90f2b5f1c6069.jpeg
★ Twój cel: 2000 Zacznę od czegoś osiągalnego /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Slenderwoman (18-11-2018 o 22h45)

#31 18-11-2018 o 22h50

Straż Cienia
Laelette
Odpowiedź na wszystko
Laelette
...

★ Chcę oszczędzać! ★ (tak naprawdę to mam to gdzieś, ale nikt nie powiedział, że te słowa mają być szczere, tylko że to wymagana do dołączenia do wątku)
★ Nazwa użytkownika: wcale nie widać xD Laelette
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Czasami mi się zdarzy uzbierać na odcinek.
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: W prawdziwym życiu? Przewalam każdy hajs od razu, a potem resztę miesiąca głoduję, ale czymże jest to w obliczu dobrze spędzonego czasu, kiedy wydaję pieniądze? W Eldaryi? Nie wiem, to nie jest prawdziwy hajs, wydaję na odcinki lub ciuszki na targu, nie uważam to za rozrzutność, bo to gra, która na tym polega. Osoby mające na swoim koncie po kilkaset tysięcy XD - have no idea po co i dlaczego to robią, mają ilość potrzebną do przejścia odcinków na następne 2/3 lata, wtf? Mam tylko takie wrażenie, że to przekłada się na prawdziwe życie, a takich skąpych, chomikujących pieniądze ludzi nie rozumiem. Największą bekę miałam z laski, z którą pracowałam w wakacje - stwierdziła, że zarobione pieniądze przeznaczy na prezenty dla rodziny na Boże Narodzenie xDDD No abstrakcja (patrząc przez pryzmat tego, że była tam bardzo krótko i zarobiła kilka stówek).
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 1147 - powoli się odkłada na następny odcinek, bo nie mam zbyt wielu wydatków.
★ Twój cel: 0 - tyle powinno zostać po następnym odcinku, maany powinno wystarczać mi na tyle by przejść najnowszy odcinek i ani jednej małej manuszki więcej.

Generalnie przezabawny wątek, chyba pozostanę cichym czytelnikiem na dłużej. Ewentualnie zapraszam do dyskusji, bo być może są jakieś powody na to by chomikować ogromne ilości maany, których nigdy się nie wyda, a ja chętnie je poznam : D

Ostatnio zmieniony przez Laelette (18-11-2018 o 22h52)

https://66.media.tumblr.com/72c103f30247002296aafb595fb4ae1e/tumblr_nv93dea6OM1uhny3io1_500.png

#32 19-11-2018 o 08h06

Straż Obsydianu
Arha
Piechur Straży
Arha
...

W sumie nie wiem czy można w tym wątku od tak odpisać, ale jeżeli cokolwiek źle to edytuję lub usunę post. Nie ma z tym problemu, proszę tylko małe info na pw /static/img/forum/smilies/smile.png

@Laelette w sumie bardzo mnie zaciekawiły twoje przemyślenia /static/img/forum/smilies/smile.png Cóż, jestem jedną z tych osób, która ma już na koncie sumkę z pięcioma zerami, a chcę ciut więcej. Czy jestem skąpa? NIE :') Wręcz co ewent rozrzucam spore ilości maany, bo zazwyczaj robię napad na butik i targ.

Wystarczy losowy screen z mojej szafy, by zobaczyć ile deklinacji biorę każdego eventu

Zwyczajnie zarabiam przeważnie więcej, niż wydaję, ew. odrabiam sprzedażą rzeczy z mapki czy tanio zakupionymi itemakami. Dlaczego zbieram tak niebotyczne ilości maany? Nie mam na co wydawać, bo posiadam niemalże 80% wszystkich rzeczy dostępnych z Halloween, podobnie ze świąt, wszystkie chowańce itd... A do tego chcę zwyczajnie grą się cieszyć. Nie ciułać, nie myśleć czy mi starczy i czy muszę się ograniczać. Chcę mieć także cień pewności, że będę mogła grę kontynuować cokolwiek bimuuf nie wymyśli (jeden sposób zarobkowania już mi zabrano, tak, byłam artystką). Nikt nie wie jakie zmiany nagle wprowadzą i czy nagle odcinki nie będę kosztować po 10k... Mając zaplecze w postaci odłożonej maany, mam większe szanse cieszyć się grą, w którą władowałam sporo czasu i serducha, dalej. Bez stresu i bluzgów.

https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#33 19-11-2018 o 10h08

Straż Cienia
ViaOikawa
Straż na szkoleniu
ViaOikawa
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: ViaOikawa
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Gram od początków Eldki, ale miałam długą przerwę od grania, więc stoję na 8 odcinku i chcę wyjśc na prostą!
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: W codzienności jestem bardzo oszczędna, ale tutaj... No co mam powiedzieć xD Wchodzę na targ i widzę po te pare maany jakieś trochę więcej warte przedmioty i a może się sprzeda, a może bybyby... I tak przewalam wszystko co mam.
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 4 465 ^^
★ Twój cel: 10k!

Aktualnie nadganiam odcinki, więc zobaczymy co to będzie

Ostatnio zmieniony przez ViaOikawa (21-11-2018 o 07h59)

rysuję chowańce na zamówienie / garnka jako chowańca

sprzedaż^^

#34 19-11-2018 o 10h20

Straż Obsydianu
Crewedka
Oficer Straży
Crewedka
...

@Laelette i @Arha Już nawet pomijając wizję zmiany sposobu opłaty za poruszanie w grze - wystarczy, że Beemoov stwierdzi, że dobrze by było wprowadzić limit na posiadanie maany, jak na Słodkim Flircie, powiedzmy, te 3000 i oto nagle następuje paraliż, zwłaszcza, że mamy mnóstwo odcinków, grze postać błądzi po korytarzach i na odcinek, pomimo posiadania solucji, idzie nie 2000-2500 maany, tylko 3500 - 4000 (widziałam takie kwoty). Do tego niektóre odcinki wymagają od nas dodatkowych płatności za stroje bądź składniki. Jaka to będzie wtedy zabawa, skoro odcinki trzeba będzie przechodzić na raty, a ja ze swoja pamięcią nie będę kojarzyć, co się działo te cztery, pięć dni temu? XD Dla mnie właśnie to jest dobrze spędzony czas w Eldaryi:
przechodzę odcinki od razu jak wychodzą, kupuję w butiku za złoto wszystko, co mi się podoba, na targu sprzedaję to, co mi nie leży i cały czas ani przez moment nie martwię się, że na coś mi może nie starczyć, bo biznes się kręci /static/img/forum/smilies/big_smile.png To nie skąpstwo, tylko zaradność i zapobiegliwość, a nawet rozrzutność, patrząc na to, że na sam event halloweenowy na złoto wydałam jakieś 150zł XD  - cały czas pracuję nad swoim kontem, nad wyglądem i historią mojej Gard, dbając o zaplecze finansowe.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (19-11-2018 o 10h23)

http://saires.de/server/lolgif.gif

#35 19-11-2018 o 14h47

Straż Absyntu
Lilette
Przyjaciółka chowańców
Lilette
...

★ Chcę oszczędzać! ★
Zarówno w grze jak i w życiu przydałoby mi się trochę oszczędności...

★ Nazwa użytkownika:
Lilette

★ Z jakiego powodu oszczędzasz?:
Lubię pieniążki, a czym więcej tym lepiej. Chciałabym stworzyć sobie bezpieczne zaplecze finansowe i nie martwić się, że zabraknie mi maany na odcinek czy event.

★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?:
Pół na pół. Moim największym błędem jest to, że kiedy brakuje mi czegoś do stylówki po prostu to kupuję, a potem mam problem ze sprzedaniem. Poza tym nie mogę oprzeć się pokusie wykupowania wszystkich taniości z targu.
Ale jak już mam na koncie ładną sumkę to boli mnie każda wydana manioszka i nagle robię się turbooszczędna.

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 699 :<

★ Twój cel: Miliony, ale na początek 10 000 też mnie zadowoli.

Swoje imperium zamierzam oprzeć na łasce chowańca, sprzedawać sakiewki, przedmioty do sakiewek, eventowe chowańce oraz przynęty i pożywienie dla nich. W trakcie eventu całkiem nieźle mi szło, ale równie dobrze szło mi wydawanie. Ale teraz mam już wszystko z mojej wl i naprawdę (poza okazjami) nie mam na co wydawać, więc może w końcu coś zaoszczędzę?

Ostatnio zmieniony przez Lilette (19-11-2018 o 14h48)

https://66.media.tumblr.com/80d2737fd8ac4520378cbb0e83e9531d/tumblr_pczypcUyl51rr1vdwo4_r1_400.gif   https://66.media.tumblr.com/71da03f2ca0d5243113634f62319e0b7/tumblr_pczypcUyl51rr1vdwo7_r2_400.gif

#36 21-11-2018 o 00h49

Straż Obsydianu
Kace
Straż na szkoleniu
Kace
...

Uff, nastąpiło przełamanie bariery! Nooo, już nudno było przeglądać same 'karty członkowskie'...
@Laelette - jeśli o mnie chodzi to potrzebuję nadwyżki maany, aby w sytuacji kryzysowej nie sprzedawać jakiejś widow za 200, tylko dlatego, że wciągnęłam się w odcinek i akurat mi maany braknie (czy tylko ja tak mam, ze akurat w momencie, gdy idę szukać WS'a? xDDD). Ewentualnie, żeby złapać na targu jakąś okazję... których braknie coraz bardziej, ale to już inna sprawa ;-;

Aaaależ tak, ja widzę, że chodzi przede wszystkim o z lekka chorobliwe podejście do tej gry, ale cóż w tym złego? Ja nie mam jeszcze wizji magicznego kręgu grzybków czy przywidzeń ulubionych postaci... 'xDDD

W sumie nigdy wcześniej nie brałam na poważnie oszczędzania pieniędzy w grze, jednak jeśli zmiana podejścia ma przyspieszyć przejście odcinków i nie obawianie się na przyszłość... to jestem skłonna wziąć to na poważnie!(xD) Chociaż granie w minigry te trzy razy dziennie jest dosyć uciążliwe, a targ mrze... /static/img/forum/smilies/neutral.png

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 712 {21.11.2018}

Ostatnio zmieniony przez Kace (21-11-2018 o 00h56)

Masło ze spiżarni zgasło   
Na łące się pasło   
I Crylamsy spasło

http://i67.tinypic.com/rr8uo9.gif

#37 21-11-2018 o 20h21

Straż Absyntu
Falista
Akolita Jednorożców
Falista
...

Wszystko idzie w dobrą stronę - mam 849 maany.
Co prawda dużo więcej niż wtedy to nie jest, ale jednak ( miałabym powyżej 1000 gdyby nie to, że kupiłam Woolapiyu w promocyjnej cenie, którego teraz próbuje sprzedać XD

Ma ktoś jakieś fajne sposoby by w szybkim tempie uzbierać na nadrobienie odcinków? Jakieś wyzwanie? Proponujcie, proszę!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kupię CIRALAKA
https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/09/aesthetic-gif-tumblr-7.gif

#38 21-11-2018 o 20h49

Straż Obsydianu
Arha
Piechur Straży
Arha
...

@Falista jedzonko z inwentarza nieco wyprzedaj. Zawsze to jakiś grosz, a u mnie np. co jakiś czas zalega sobie full bawełny i innych bambusów. Rzucone na rynek za 10 dość szybko schodzą, a 10 takich to już stówka /static/img/forum/smilies/smile.png

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 154 512, czyli odcinek odrobiony (a zeszło mi na gada lekko ponad 2k, bo ja to muszę sobie pobłądzić :') )

https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#39 21-11-2018 o 21h06

Straż Cienia
Chauncey
Akolita Sylfy
Chauncey
...

★ Chcę oszczędzać! ★

★ Nazwa użytkownika: Chauncey

★ Z jakiego powodu oszczędzasz?
Poszalało się na evencie halloweenowym i zapełniło WL (a jestem zbieraczem i niczego nie oddam :v ).
Niestety po przejściu 22 odcinka (1760 maany powiedziało bye bye) licznik wskazuje trzycyfrową sumkę
i moje oczy krwawią za każdym razem, jak na to patrzę. ;__;

★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?
W życiu raczej nie jestem zbytnio rozrzutna,
ale w grze mam z tym czasami problem.

★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 846 :<

★ Twój cel: na początek 5000 maany.
Realna kwota, nie powinno być z tym większego problemu.
wcale nie słyszę tego głosiku z tyłu głowy,
przypominającego o zbliżającym się evencie gwiazdkowym... wcale

https://zapodaj.net/images/8429b5de4aa0f.gif

#40 21-11-2018 o 21h24

Straż Cienia
ViaOikawa
Straż na szkoleniu
ViaOikawa
...

Uhh. obecnie posiadam 2 674 + za chwilę zagram w minigierki. Wydałam na odcinek (no bo trzeba nadrabiać), no i zobaczyłam lisie uszy za 210 maany... Ale sporo oszczędzam na tym, że chowaniec sam sobie znosi jedzenie + sprzedawanie jakiś jajek czy innych bambusów też potrafi dać niezły profit

edit; teraz zaczęłam 11 i poczekam, aż nazbieram z 4k maany i dopiero ruszę dalej [mam narazie 691]

Ostatnio zmieniony przez ViaOikawa (22-11-2018 o 08h58)

rysuję chowańce na zamówienie / garnka jako chowańca

sprzedaż^^

#41 30-11-2018 o 14h06

Straż Cienia
Elenadi
Młody rekrut
Elenadi
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Elenadi
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Strasznie nie lubię czekać robiąc odcinki. Wiecie jak to jest, już prawie koniec, ostatnie przejście do innej lokacji i nagle brakuje maany ;-;
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: To trudny dla mnie temat! W rzeczywistości jestem osobą, która uwielbia zbierać różnego rodzaju figurki, więc moje pieniądze z wypłat przekazuje na to (no i oczywiście na rachunki). Jeżeli chodzi o Eldarye, to jestem kimś pomiędzy. Nie wydaje maany na niepotrzebne rzeczy, ale jednak jak zobaczę coś ładnego, to często nie mogę się oprzeć pokusie.
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 1021 (30.11.18)
★ Twój cel: na razie liczę na 10K, ale z czasem będę podwyższać tą sumę /static/img/forum/smilies/big_smile.png

I'm dancing in the dark with you between my arms

https://orig00.deviantart.net/cd6e/f/2017/018/0/6/sygnatura_by_natsuminamika-davvsyg.gif

#42 30-11-2018 o 14h50

Straż Cienia
Amikaa
Akolita Jednorożców
Amikaa
...

★ Chcę oszczędzać! ★
Nazwa użytkownika: Amikaa
Z jakiego powodu oszczędzasz?: Marzy mi się nadrobienie odcinków i możliwość zebrania ostatecznie swojej WishListy.
Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Rozrzutna do bólu, jak nie wydam na odcinki to na byle co na targu.
Twoja obecna ilość maany na koncie: 125 (bida z nyndzą)
Twój cel: Aktualnie marzy mi się skromne 5k, by móc na spokojnie przelecieć kolejny odcinek. Powolutku, powolutku, jak nadrobię wszystkie to zacznę myśleć o większych sumach /static/img/forum/smilies/tongue.png

Te sumy ponad 100k Maany, które mi tu kilkakrotnie mignęły zachęcają mnie i powalają jednocześnie. Zawsze wiedziałam, że niektóre graczki mają pieniędzy w brud, ale nie sądziłam, że aż tyle xD Póki co mogę tylko zazdrościć, mam nadzieję, że w przyszłości sama tyle dobiję!

Ostatnio zmieniony przez Amikaa (30-11-2018 o 14h51)

https://4.bp.blogspot.com/-8eJXhlJ1VAE/WT0uklItX4I/AAAAAAAAESg/lYTgE96jok0eSFGSQ0DUmsDJk_b9caXDQCLcB/s1600/large.png

#43 30-11-2018 o 14h53

Straż Cienia
Klaudia666
Akolita Jednorożców
Klaudia666
...

★ Chcę: oszczędzać
★ Nazwa użytkownika: Klaudia666
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Chciałabym odłożyć pewną sumę aby ze spokojem przechodzić nowe odcinki, móc kupować sobie recolory eventowych ubrań oraz żeby po tym wszystkich zostało jeszcze trochę grosza xD
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Niestety jestem dosyć rozrzutną osobą. Nie lubię sobie niczego żałować, a jak jest coś co chciałabym mieć to do tego dążę i staram się osiągnąć swój cel :3
Od dłuższego czasu jestem na bieżąco z odcinkami i nie mam jak na razie żadnych wydatków, bo mam zapas jedzenia dla chowańca na 30 dni, ale jeszcze jakieś parę miesięcy temu kupowałam w hurtowych ilościach sakiewki SF, czego skutki niestety odczuwam do dziś xD
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 6 923 (30.11.2018)
★ Twój cel: Na razie niech to będzie 10 000

Dodam jeszcze że od kliku dni gram regularnie w mini gry, ograniczyłam zakupy na targu do minimum oraz zapisuję sobie wszystkie przychody/wydatki w tabelce aby zobaczyć ile uda mi się uzbierać maany przez pewien czas /static/img/forum/smilies/smile.png

Edit:

04.12.2018/ Próg nr 2

Ostatnio zmieniony przez Klaudia666 (04-12-2018 o 18h23)

http://i67.tinypic.com/10yo1n8.jpg

#44 30-11-2018 o 15h05

Straż Cienia
Polonia
Przyjaciółka chowańców
Polonia
...

Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Polonia
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Bo nie chce klepać biedy (?)
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Hue, jakbym była oszczędna to bym tu nie wchodziła XD
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 1650
★ Twój cel: szczerze to 1 mln, co się będę ograniczać :v
A tak serio to 100k byłoby okej...no dobra, na początku zacznę od 10k

Właśnie zdałam sobie sprawę jaka jestem beznadziejna w tym biznesie. W sumie nieraz miałam 20k ale wydawałam prawie od razu. W tym evencie zarobiłam z 25k ale też wszytsko wydałam. NA CO? szczerze to nie wiem XD

Może w końcu się ruszę i zacznę sprzedawać ubranka, ostatnio je liczyłam i mam ich 5,8k....no jest troche do sprzedania XD

@Arha i @Zielonyglucie wiecie do kogo się zgłosić jakbyście miały maane na zbyciu *winku winku*

Ostatnio zmieniony przez Polonia (30-11-2018 o 15h08)

#45 02-12-2018 o 15h17

Straż Cienia
Reanira
Nowo przybyła
Reanira
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Reanira
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Stosunkowo niedawno wróciłam do tej gry, i nareszcie przeszłam odcinek 6, tym samym zyskując dostęp do targu! Chciałabym zaoszczędzoną maanę przeznaczyć na jakiegoś fajnego chowańca, którego może uda mi się właśnie na targu znaleźć
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Raczej rozrzutną, nie będę się z tym kryć ^^"
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 35
★ Twój cel: Taki ogólny to 10000, ale żeby się za szybko nie zniechęcić, to zacznę od 2000

https://i.imgur.com/EEDC6wA.gif

#46 07-12-2018 o 05h23

Straż Absyntu
Faren
Akolita Sylfy
Faren
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Faren  (dawniej AnaRena)
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Żeby być najbogatszą w tej grze. Mwahahaha!~ A tak serio, wolę w przyszłości nie płakać, że nie mam.
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Życie nauczyło mnie oszczędzać prawdziwe pieniądze, w grach bywa to różnie. XD
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 78 907 (07.12.18)
★ Twój cel: Dobić ponownie do ponad 100k, utrzymać się w tej kwocie, a potem 200k, bo czemu by nie? ^,-

Jestem tego samego zdania co większość tutaj, że po pewnych incydentach jakie pszczółki odprawiają, aż żółte światło ostrzegawcze się świeci, by lepiej robić zapasy maany ile się da. Nie wynika to z mojej chciwości, ale z pewnego rodzaju odzwierciedleniem jakie podejmuję decyzje w życiu. Chociaż patrząc na inne moje gry to tam jestem rozrzutna jak cię mogę. XD

Wyżej napisałam, że już raz udało mi się przekroczyć barierę 100k dobijając do 117k Nadal to mało w porównaniu do Arhy xD. Uzbierałam tyle by móc nadrobić fabułę na naszym polskim serwerze i mniej więcej zrównać ze swoim bieżącym tokiem z francuskiego konta. Cel osiągnięty. Jak do tego doszłam? Nie są to oryginalne rady, ale sprawdzone!
1. Ekonomiczny chowaniec (Panalulu to chyba najekonomiczniejszy chowaniec. Darmowe jedzenie, dużo energii, cena w butiku - płacisz raz, kożystasz dowoli).
2. "Taniej kupię drożej sprzedam". Niestety zdażyło mi się kupić coś na targu co sprzedałam niekiedy z pięciokrotnym zyskiem.
3. Kto się śpieszy to Purroko się cieszy. Jak już ktoś wspomniał, nie warto sprzedawać coś na szybko. Ile korzyści mi przyszło z kitrania niektórych pikselków to wszystkie wspominam dobrze i głównie dzięki nim dorobiłam się tej "fortuny". Ani razu nie zasiliłam bankiem stanu swojej maany.
4. Pilnować sakiewek. Lepiej sprzedawać potrzebne do nich rzeczy niż je same. Pamiętam jak na samej wodzie lethe przekroczyłam swoje pierwsze 20k. Piękne czasy. /static/img/forum/smilies/wink.png
5. Pościłam. Wiele razy rezygnowałam z przeglądu targu tylko po to by nie kusiło. Było ciężko, nadal jest. XD

No i z racji tego, że popyt na niektóre pikselki spadł, szukam wyzwania. Co zrobić by efektowniej zarobić? Chociażby na początek odkuć się po ostatnim odcinku, czyli niecałe 2k.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#47 09-12-2018 o 18h08

Straż Cienia
Pullip13
Akolita Jednorożców
Pullip13
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Pullip13
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Bo po prostu warto oszczędzać.Nie chcę już cierpieć na braku many.
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Rozrzutną, taka zakupoholiczka ze mnie.
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 1061.
★ Twój cel:Tak na początek 5k.

Ogólnie nie mam już na co wydawać.Wishlista halloween praktycznie uzupełniona na święta też wyczuwam powtórki.Nic tylko skupić się na zarabianiu. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://images89.fotosik.pl/27/8de9e40519379e19.gif

#48 09-12-2018 o 22h06

Straż Cienia
Negritte
Nowo przybyła
Negritte
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Negritte
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Pół roku nie wchodziłam na Eldkę. Potem na youtube zobaczyłam wszystkie nowe odcinki i obejrzałam każdy jeden po 100 razy z wypiekami na policzkach. Chcę oszczędzić na tyle dużo maany, aby móc swobodnie przejść ciągiem 3 odcinki bez żadnych przerw.
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: potrafię być zdyscyplinowana, ale niestety nie w kwestii pieniędzy;) Postaram się to zmienić dzięki temu challange'owi (równolegle będę oszczędzać w realu).
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: oszałamiające... 56 maany.
★ Twój cel: 9000 maany, na przejście tych trzech odcinków.

https://media.giphy.com/media/3o7qDFG9zFVMy5Vzry/giphy.gif

#49 10-12-2018 o 17h28

Straż Cienia
RitaOkami
Straż na szkoleniu
RitaOkami
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: RitaOkami
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Chcę przejść kilka odc i trochę zaoszczędzić na przyszłe eventy. Głównie na chowańce
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Tu rozrzutną niestety (Targ pochłania manne xd)
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 286
★ Twój cel: minimum 5 000 manny. Zobaczymy jak potem

Ostatnio zmieniony przez RitaOkami (12-12-2018 o 19h05)

https://media1.tenor.com/images/a7a38a345e73d3f5cfca84cd887f6819/tenor.gif?itemid=11590942

#50 10-12-2018 o 18h09

Straż Cienia
Rozanai
Artylerzysta Straży
Rozanai
...

★ Chcę oszczędzać! ★
★ Nazwa użytkownika: Rozanai
★ Z jakiego powodu oszczędzasz?: Lubię patrzeć na duże cyfry xD Szczerze to patrząc co się ostatnio dzieje chciałabym zabezpieczyć się na przyszłość i mieć coś na czarną godzinę i swoje chciejki, gdy pojawi się coś mega super.
★ Jesteś osobą rozrzutną czy raczej oszczędną?: Pół na pół.
★ Twoja obecna ilość maany na koncie: 8909 (10.12.18)
★ Twój cel: 100k, zaszalejmy :v

https://zapodaj.net/images/b9788ae8630b8.png

Strony : 1 2 3