Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 05-12-2018 o 21h52

Straż Obsydianu
Vilema
Oficer Straży
Vilema
...

Chciałam nadgonić z odcinkami, ale na pewno nie zrobię tego teraz. Nie, kiedy event gwiazdkowy może się pojawić w każdym momencie, chociaż chciałabym. Niestety muszę przebrnąć przez odcinek 17, w którym póki co na dobre ugrzęzłam (jak dla mnie filer, meh). Ten odcinek z kolei ma zjeść około dwóch tysięcy maany, stosunkowo mało. Generalnie jak dla mnie nie jest to najbardziej przepełniony wydarzeniami odcinek, za to na pewno potrzebny. Domyka historię z Merym (nigdy nie lubiłam dzieciaka... no szczerze nienawidzę dzieci, nic nie poradzę), chyba zmierza ku zakończeniu wątku porywaczki dzieci, w końcu nadaje Ezarelowi trochę głębi, czego tak bardzo w moich oczach potrzebował i to bardzo. Nie mogę się doczekać, kiedy już się do tego odcinka doczołgam <3

#52 05-12-2018 o 22h29

Straż Absyntu
Faren
Akolita Sylfy
Faren
...

Nadrobiłam w końcu fabułę i tutaj. Miło jest być na równi na polskim i francuskim koncie. Zadziwiające jest to, że tutaj zeszło mi tylko 1780 maany, mniej niż na fr. Zastanawiam się co czeka nas w 23 odcinku. Pewnie będzie drama Twylda vs. Maria Anna oraz próba rozwiązania zagadki jak ona uciekła z portalu i jej "przemiana". Chociaż liczę też na rozwinięcie wątku Chrome'a oraz Asha, bo trochę czasu minęło.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3