Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 28-12-2018 o 14h41

Straż Obsydianu
Viserra
Młody rekrut
Viserra
...

No więc tego... Nazywam się Nelly i od ponad 11 lat mieszkam w Norwegii. (tu jest tak zimno ze rano mam 15 stopni w pokoju)

Do Eldarii dołączyłam niedawno. (w październiku 2018)
Jestem mega fanką Gry o Tron i wszystkiego co jest związane z fantasy lub średniowieczem. (jak ktoś zna jakiś film lub serial to pisać!)
Na codzien udaje że robię coś pożytecznego ale tak naprawdę tylko siedzę, oglądam seriale i jem słodycze.
Jedyny przedmiot z którego jestem dobra to angielski i niemiecki, serio języki to jedyne czego potrafię się uczyć, a matma to mój największy koszmar nocny.

No to by było chyba na tyle, fajnie by było jakby ten bezsensowny wpis otrzymał jakąś odpowiedz, ale nie liczę na zbyt wiele XDD dobra pa

Viserka ;*

#2 30-12-2018 o 16h58

Straż Cienia
Lumisade
Żołnierz Straży
Lumisade
...

https://4.bp.blogspot.com/-49vOx5wHCjw/Ws5bTqIQUsI/AAAAAAAAAlg/eq9eeVC12sI2QKPEx4xWgQe3xKDg9XX3QCLcBGAs/s1600/b0q4.png
Uwielbiam zimno i chciałabym kiedyś odwiedzić Norwegię więc trochę zazdroszczę /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Planuję zacząć oglądać GoT od dłuższego czasu ale niestety ostatnio jedyne za co się biorę to horrory, i to najlepiej krótkometrażowe. xD Z tego powodu nie mam niestety nic do polecenia...

Jakie słodycze najbardziej lubisz?
Co sądzisz o Oreo?
Jaki jest Twój ulubiony kolor?
Czy lubisz czytać książki? Co ostatnio czytałaś?
Grasz w jakieś inne gry oprócz Eldaryi?
Ezarel, Nevra, Valkyon czy ktoś inny?
Masz jakieś zwierzę? Może chciałabyś jakieś mieć?
Gdybyś mogła być niewidzialna albo czytać w myślach, co byś wybrała?

Dla mnie niemiecki jest koszmarem - uczę się francuskiego, przez co brzmi on dla mnie jak jakiś straszny kod. Matematykę z kolei bardzo lubię, ale i tak mając wybór między graniem w gry a robieniem zadań, wybiorę to pierwsze...

Szczęśliwego Nowego Roku /static/img/forum/smilies/smile.png

P.S. Twój opis na profilu jest świetny.
Chociaż to nieprawda >:[

Ostatnio zmieniony przez Lumisade (30-12-2018 o 17h01)

https://78.media.tumblr.com/e883ee2d6960eb9c24a99a00b773c85c/tumblr_nxwe6lqaHH1uqc09fo1_500.gif

#3 02-01-2019 o 14h45

Straż Obsydianu
Viserra
Młody rekrut
Viserra
...

Dobra jeszcze nie do końca ogarniam forum ale mam nadzieje że dobrze kliknęłam XD

No ja bardzo serdecznie polecam GoT (w kwietniu wychodzi finałowy sezon i jaram się jak głupia) jakiś horror też czasem obejrzę chociaż nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy.

A co do twoich pytań to to jestem zwolenniczką marcepanu, po prostu go uwielbiam <3 Bardzo lubię też produkty czekoladowe (czeko tubka, batoniki wszelakich rodzajów, NUTELLA <3333 itd.) Cisatka też bardzo lubie a oreo zaliczam do tych lepszych, ze smaków nie standardowych to jadłam tylko złote i te o smaku mięty. (miętowe były o wiele lepsze)

Moje dwa ulubione kolory to czarny i czerwony, ale niedługo będę sobie urządzać pokój i mam zamiar go urządzić na szaro-różowo (pudrowy róż)

Nie przepadam za czytaniem (mój największy koszmar w podstawówce) niedawno miałam urodziny i od brata dostałam mistrza i małgorzate, więc jakoś staram się za nią zabrać ale coś mi nie idzie. A oto sytuacja z mojej szkoły:
*Mały test z czytania*
Nauczyciel: Musicie czytać minimum 100 słów na minute.
Ja: Czytam 111 słów/min. (jeszcze tam trzeba było coś zaznaczać)
Nauczyciel: Czytasz za wolno.

Gram też w słodki flirt, zaczęłam w 2015 roku ale miałam długą przerwę. Teraz znowu gram, ale smutno że wszystkie eventy są teraz tylko na uniwersytecie.

Na początku powiedziała bym chyba że Valkyon, ale teraz raczej Nevra. Uwielbiam jego humor i teksty (to z łóżkiem mnie tak rozbawiło XDD)

Nie mam żadnych zwierząt, kiedyś bardzo chciałam psa, ale już się pogodziłam z tym że póki mieszkam gdzie mieszkam to nie ma na co liczyć.

Definitywnie czytanie w myślach (miałam bym chacki na wszystkich)

Z początku też nie lubiłam niemieckiego (też miałam do wyboru francuski ale wydawał on mi się zbyt trudny) niemiecki wybrałam też ze względu na to ze mój tata tam mieszka.

Dziękuje bardzo za odpowiedz, no i pomyślałam że też mogę zadać parę pytań skoro już się tak rozpisałam.

Jaki jest twój ulubiony horror?
Jaki jest twój ulubiony chowaniec/jakiego byś chciała mieć?
Wolała byś móc zmienić przeszłość/zobaczyć przyszłość czy nic nie zmieniać?
Ulubione danie?

No, tyle mi przyszło do głowy (przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, ale nigdy w życiu nie byłam na lekcji polskiego)

Szczęśliwego nowego roku, i powodzenia w szkole po feriach.

Viserka ;*

#4 03-01-2019 o 19h11

Straż Cienia
Lumisade
Żołnierz Straży
Lumisade
...

Myślę, że jeszcze gorzej jest ogarnąć wiadomości - ja na przykład dopiero jakieś 2 tygodnie temu zorientowałam się, że nie wysyła mi tych, do których dodam "<3".

Mam jutro wyjątkowo na 11 lekcje, więc w sumie może już teraz obejrzę pierwszy odcinek. Mam nadzieję, że się za bardzo nie wciągnę, bo wtedy nawet na tą 11 nie wstanę. XD
Ja właśnie odkąd pamiętam uwielbiam horrory, może to dlatego, że dają mi taką dawkę energii.

Aaaaa myślałam, że to tylko ja tak z tym marcepanem! Właściwie to nie przepadam za sporą ilością słodyczy (jak np. za mleczną czekoladą - chętnie bym Ci oddawała wszystkie te czekoladowe produkty jeśli bym miała okazję /static/img/forum/smilies/tongue.png), ale kocham marcepan i lukrecję.
Te złote oreo wyglądają mi na bardzo smaczne! Miętowe z kolei są tylko ładne bo wiem, że miętowe słodycze mi nie smakują. xD Ja niestety jadłam tylko normalne i czekoladowe, ale wszystko przede mną.

Czarny i czerwony, tak mrocznie! Jak ciemność nocy i krew. Moje ulubione kolory to z kolei biały i czerwony, więc jak jasność dnia i krew na śniegu. Kiedyś bardzo podobały mi się takie szaro-różowe połączenia więc na pewno będzie wyglądać świetnie /static/img/forum/smilies/big_smile.png W moim pokoju są wszędzie rysunki i plakaty i nawet tęcza na ścianie, a chciałabym mieć urządzony cały na biało. XD

U mnie z kolei z książkami jest tak, że je lubię, ale niestety czasem z jakiegoś powodu (może mojej wady wzroku? migreny?) zamazują mi się litery przed oczami jak dłużej czytam i zaczyna boleć mnie głowa. W wyniku tego też mam tysiąc książek, za które mam się zabrać, ale wciąż tego nie robię - w tym "American Gods" Neila Gaimana, które pożyczyłam od brata. "Mistrz i Małgorzata" też jest od dawna na mojej liście, ale jeszcze ich znikąd nie wypożyczyłam, więc mnie aż tak nie ponaglają.

Czemu oni każą Wam czytać na czas, przecież to straszne xD Ja bym chyba dostała oczopląsu ze stresu.
Może po prostu od Ciebie wymagała więcej niż ogólnie, bo w Ciebie wierzy!
U nas z kolei były takie sytuacje, że pani powiedziała "jakby co to wszystko wam mogę wytłumaczyć", ktoś o coś zapytał i pani "ale tego akurat nie" XD A także nasza nauczycielka z matematyki na początku roku zapewniała, że nie będzie nam przypominać o maturze, bo wie, jak tego nie lubimy, a teraz jest jedynym nauczycielem, który tak dużo o maturze mówi.

Ja zaczęłam w 2012 ale miałam bardzo dużo długich przerw. Właśnie też mnie smuci że już nie ma okazji żeby dostać ubrania do liceum, szczególnie, że tkwię na 30. odcinku i nie zapowiada się, żebym w najbliższym roku go przeszła... Z drugiej strony te grafiki do uniwersytetu są trochę "świeższe", więc ciekawie jest patrzeć na nowe stroje.
Miałaś jakiegoś ulubionego chłopaka? Moim jest Armin, a zanim się pojawił to najbardziej lubiłam Kastiela.

To prawda, Nevra jest świetny /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ja sobie upodobałam Ezarela, w sumie nawet nie wiem czemu, ale może zmienię zdanie. Valkyona od razu wykluczyłam, bo ani mi się szczególnie nie podoba z wyglądu (może to ta fryzura?), ani nie lubię małomównych osób. Podobny problem miałam z tego co pamiętam z Lysandrem z SF.

My z siostrą bardzo chciałybyśmy mieć kota, ale też nie możemy. Przybij smutną piątkę! XD

Sprytnie! Musiałabym tylko mieć nadzieję, że byś nie wyczytała nic w moich myślach, bo tam się dziwne rzeczy dzieją /static/img/forum/smilies/tongue.png

Mnie się zawsze wydawało na odwrót - że to niemiecki jest trudny. Może dlatego, że moja siostra uczyła się niemieckiego w liceum, a z francuskim nie miałam wcześniej żadnego kontaktu. Myślę, że łatwiej jest się uczyć jakiegoś języka jeśli ktoś z rodziny już go choć trochę zna, więc słusznie wybrałaś /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Obecnie moim ulubionym horrorem byłoby chyba Hereditary - widziałam je na maratonie w kinie, a potem jeszcze raz w domu z siostrą. Jednak mam też kilka takich, które bardzo mi się podobały, ale tak dawno ich nie widziałam, że nie potrafię stwierdzić, czy teraz byłyby moje ulubione - np. Last Shift.

Moimi dwoma ulubieńcami są Xylvra z zeszłorocznego eventu świątecznego i tegoroczny Aurorca - nie umiem się zdecydować. Zamierzam niedługo któregoś z nich wykluć, bo jakkolwiek kocham kozy i dlatego obecnie mam Bakhrahella, to nie robię za bardzo czarnych ani czerwonych stylizacji, więc do niczego mi on nie pasuje.

Obecnie chciałabym zmienić przeszłość. Chociaż jeżeli zadać by mi to pytanie, kiedy byłabym bardziej wyspana i po spotkaniu z przyjaciółmi, to pewnie odpowiedziałabym, że nic nie zmieniać. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Najbardziej lubię chyba lazanię. Rok temu byłam w Brighton i po zbieraniu muszelek poszłam z bratem do takiej restauracji "all-you-can-eat". Tego dnia była tam wegetariańska lazania i do dziś jak jestem głodna myślę sobie, że powinnam była więcej wtedy zjeść. xD

Ja byłam na nie wiem ilu lekcjach polskiego i mam wrażenie że robię więcej błędów niż Ty XD więc szacun!

Dziękuję i nawzajem /static/img/forum/smilies/big_smile.png Na razie (o ile to, jak zaczniesz rok świadczy o tym, jaki on będzie) zapowiada się, że nie będę umiała liczyć na matematyce...

Wybacz, że się tak rozpisałam i miłego dnia <3

https://78.media.tumblr.com/e883ee2d6960eb9c24a99a00b773c85c/tumblr_nxwe6lqaHH1uqc09fo1_500.gif

#5 17-01-2019 o 19h48

Straż Obsydianu
Viserra
Młody rekrut
Viserra
...

Dobrze że z nich nie korzystam XD (z góry przepraszam za późną odpowiedz)

Jeżeli obejrzałaś to mam nadzieje że się spodobał(jakaś ulubiona postać?/static/img/forum/smilies/wink.png)
Bardzo chętnie bym przyjęła wszelkie czekoladowe produkty /static/img/forum/smilies/wink.png) Ale za to po prostu nie cierpię lukrecji, bleeee...
Niestety pozory mylą, złote oreo według mnie mają bardzo mało smaku i wogule są jakieś niedobre. Z kolei miętowe bardzo mi smakowały.

Biały i czerwony, jak patriotycznie XDD

Współczuję, ja do tej pory nie wzięłam się za książkę od brata, ehh... Cóż trudno się mówi, może mi się jeszcze odmieni, hihi

No masakra jeszcze te teksty to jakaś kpina. Mamy jakiegoś tam Jasia który coś je, potem znajduje coś w szufladzie ojca i wielce dramat się robi. Już nawet nie pamiętam. U nas z reguły jest tak:
Nauczyciel: Pamiętajcie żeby zawsze pytać jak macie z czymś problem.
Ja: Przepraszam, nie rozumiem jak mam znaleźć odpowiedz na to pytanie.
Nauczyciel: Hehe, będziesz musiała się tego dowiedzieć /static/img/forum/smilies/wink.png

Stworzyłam sobie nowe konto do grania w liceum (odcinek 15) a na starym gram na uniwersytecie. No właśnie tych ubrań mi szkoda, i tego że nie da się już zdobyć unikalnych ilustracji. Właśnie najbardziej chyba lubię Kastiela,za Arminem nie przepadam. Zaś na uniwersytecie przypadł mi do gustu Nathaniel.

Masz racje że wygląd Valkyona jest dość specyficzny, mega mi się nie podobają jego nogi (czy spodnie, sama nie wiem). U Ezaralem nie przepadam ani za wyglądem ani za charakterem (może to ten kolor włosów?) Dlatego Nevra na razie jest moim ulubieńcem.

*smutna piątka*

Niemiecki jest minimalnie podobny do Norweskiego, może to mi pomaga w uczeniu się go. A jak słyszę moje koleżanki uczące się Francuskiego, to czuje że podjęłam  dobrą decyzje XD

To prawda że Bakhrahell robi wrażenie, i z początku to jego chciałam zakupić. Ale jako iż ubieram się głównie na jasno to uznałam że będzie to wyglądać śmiesznie. Ale jak zobaczyłam tegoroczną Aurorce to się zakochałam, i jestem z niej bardzo zadowolona (chociaż liczyłam na chłopca a trafiła mi się dziewczynka)no i trochę sporo maany idzie na jedzenie.

Wielkie dzięki, jeszcze w tym roku mam zamiar zdawać z polskego /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Tym razem się tak nie rozpisywałam bo trochę mi brakuje czasu, ale po raz kolejny dziękuje za odpowiedz i miłego dnia (czy tam wieczoru, w zależności od tego kiedy to czytasz, hihi)

Viserka ;*

Dyskusja zamknięta

Strony : 1