Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-01-2019 o 15h46

Straż Absyntu
Shiareira
Pokonała kurę
Shiareira
...

Hej, hej, heeej!~
sokoły

jestem ciekawa, czy ktoś mnie w ogóle kojarzy, lol
Witajcie, dziewczyny ^^ Tu Shia, Shiara, Shiareira, Reira itp. Jeśli Wam to nie przeszkodzi, mówcie mi Tęcza XD
Także ten, wypada się przedstawić, bo po samych pseudonimach zapewne nikt mnie nie rozpozna. To w takim razie przed wami dziwny ludź, który nadużywa emotek i okazjonalnie rysuje. Swego czasu wiódł sobie na tym forum radosny żywot, który szybko skończył się poprzez stratę hasła do konta. Zaowocowało to kilkumiesięczną przerwą, którą jednak zakończyło długo wyczekiwanym znalezieniem hasła do zapomnianego już konta - i oto tu jest. Na co dzień wielbi blogi RPG PBP. PBC to dla niej coś nietenteges i podchodzi tego jak Corko do legendarnego przedmiotu. Wracając jednak do tematu, uwielbia RPG. Pisze zarówno zwierzętami, jak i ludźmi, sama tworzy swojego bloga zwierzęcego. Ah, i jeszcze jedno - preferuje magiczne uniwersum. Jak to się odmienia? Ma kilka planów na książki, jednak na razie odkłada to na bliżej nieokreśloną przyszłość, martwiąc się, że skończą jak jej poprzednie plany (podpowiedź - wszędzie Mary Sue i kiczowaci bohaterowie, ratunku).
No i lubi małe kotki. I krzaki. I Finna. Nie pytajcie, kto to Finn. Finn to świrnięty wilk, mąż jej żony. Długa historia. Mówiłam, żebyście nie pytali.

Uch, rozpisałam się XD Troszeńkę dziwnie się czuję z tym, że daję tu temat przy takiej liczbie postów, ale no, niby to triumfalny powrót itp., poza tym regulamin tysiąc pięćset dwa dziewięćset razy wertowałam i dalej twierdzą, że wolno.
Uwielbiam dopiski. I "także ten". Także ten, powinnam już skończyć. I to zrobiłam.
Wow.

Dla nieogarów słowniczek:
PBP - Play By Post (pisze się poprzez posty na blogu)
PBC - Play By Comments (pisanie poprzez komentarze pod kartą postaci, podobne do RPG chatowych)

♫ I’m a Barbie girl ♫
♫ In a Barbie world ♫

Dyskusja zamknięta

Strony : 1