Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2

#26 28-01-2019 o 17h08

Straż Absyntu
Maricee
Straż na szkoleniu
Maricee
...

nom więc bardzo chętnie zamówię i mam głośną nadzieję, że moja ocka ci się spodoba /static/img/forum/smilies/smile.png

całość

Ostatnio zmieniony przez Maricee (31-01-2019 o 18h27)

https://lh3.googleusercontent.com/d7SKAwu_CtvSXd20e4X90odtxuLBph1XLeT2HmVyCZCewONUe0unbl9Rs0g4DqWGdg9Ff9lKm3wD-iBK3QLT1yY2Iaa-19lJNPiAralwRv0OI7j2wUGU0Mz5Ql9LrXQQ_SA-f_cJ-aqJNF-rXRqKZ-mBvkD6zsM7GVmej_ydd2HUMohABc1cNGzzWH9p-4J3T352g-IyhDEUVlhGSY2psedvHDa291rUChny3Rwk5dhnppavnfY8vL2AmvNUzc7TV4dzKSjFDivVR1q-4EHv8OjbkXE3LuJWZGe1L1gKNeInk2JKeTRznL0RbVHWg7wdC-ghzweMz9fOB4xi29Um_K0Q_ovVh2Ph-xf7_lslCreyvtNzB49Rv96mhAOdQTuRFIOMIzkIS5d8x5i6dLHYyZu0Kastoqg95jsMe9hhcQSVu4OamQONOBPe248RJAi7G9P8UHTzCQz0ScvuPZt4hyDHGZ1cbKpJMuoGhnCpN23_w9y5weNZjQeqSL7RVyaoxhSYhpZHY_mWr6doo6_YZJ1ZNcCLocncQf6C2LSxC7fDA64zIJUAyWoekRz_bwG0gm8BdVBOvq6IOK9zvnUoL5eLLobtzZq9NHRRVDx07-EIbd5cVB6pAQx716iWzZ4yE3K2YthvzdXPXToCLoOApGhNP4f91II=w600-h180-no

#27 28-01-2019 o 17h46

Straż Absyntu
Kowu
Akolita Jednorożców
Kowu
...

@Noku *GASP* Thanks?? Strasznie się cieszę że ci się podoba bo już myślałam że trochę anatomie skopałam i te cieniowania to w ogóle 8DDD Nie ma sprawy na prawdę, to było bardzo przyjemne zamówienie OwO
A to co ma Alicja z tyłu to ogień bo widzę że włada nim to sobie podwędziłam obrazek z googla 8D Jak chcesz to mogę ci dać bez tego ;3;

Faroline: W o W nie wierzę, że to powiem ale w końcu podoba mi się praca którą skończyłam :") OCkę masz przemiód,zrobiłam ją tutaj w tej uroczej wersji haha. Poznałabym ją bliżej ale też startuje do Ezraela X"D A i wybacz ale nie umiałam tych wzorów na kiecce odwzorować więc ma taką prostą!!

Lacey

Garneeek: dla ciebie też mam!! Tym razem to portret ale bardzo fajnie mi się pracowało z Airs'em 8D Łap 2 wersje

Airs

https://i.imgur.com/wvnxuLm.png

#28 28-01-2019 o 18h48

Straż Absyntu
Faroline
Akolita Jednorożców
Faroline
...

O panie 0-0 Jakież to cudowne!
Serio uroczo wyszedł Ci ten mój mały szatan c: Te włoski, piegi i przede wszystkim ta twarz *-* Kocham, kocham, kocham!
co do sukienki to luzik arbuzik. Bardziej chodziło mi o sam krój niż te esy floresy, więc taka też jest supi c;
Czuję się zaszczycona, że w końcu moja OC się komuś spodobała i znowu nie jest na szarym końcuXD
Także ślicznie dziękuję za te oto niesamowite dzieło! ♥

#29 28-01-2019 o 19h05

Straż Cienia
Garneeeek
Szeregowiec
Garneeeek
...

Trzy słowa: Wyszedł Ci NIESAMOWICIE!! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Masakra, chyba jeszcze nigdy  nie byłem w takim szoku, że przez pięć minut wpatrywałem się w ekran mojego komputera, nie mogąc sklecić jakiegoś sensownego zdania xD Jestem tak bardzo pod wrażeniem tego artu, że jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to pisk radości, niczym u zakupoholiczki na widok wyprzedaży xD

Dobra, chyba już ochłonąłem, więc mogę wreszcie coś sensownego napisać xD Przede wszystkim dziękuję z całego serca, że mój Airs dostał szansę wpadnięcia pod twoje pióro <3 Patrząc po twoim wątku widać, że jest wielu chętnych na twoje arty i z tego powodu nie sądziłem, że załapię się chociażby na chociażby jeden.
Co do artu, to tak jak już wspominałem, wyszedł ci świetnie /static/img/forum/smilies/big_smile.png Najbardziej podoba mi się wykonanie bluzki Airs'a oraz inne spojrzenie na jego wisior. Ktoś inny mógłby się obrazić o to, że ktoś zakrzywia jego wizję artystyczną, jak np. tu kształt kryształu, ale ja nie. Gdyż to jest to co ja kocham w sztuce - że tyle ile jest ludzi na świecie, tyle może być pomysłów na przedstawienie czegoś /static/img/forum/smilies/smile.png

Jedyne do czego bym się przyczepił to kolor włosów, gdyż ta postać ma je brązowe, a nie czarne. Ale to taki niuans, więc jeśli nie chcesz to nie musisz tego poprawiać /static/img/forum/smilies/wink.png

Dziękuję jeszcze raz i życzę miłego dnia/wieczoru /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#30 28-01-2019 o 21h04

Straż Cienia
Mijaku
Oficer Straży
Mijaku
...

Charakter

Co to

Turlajmy dropsa

Wygląd + refki

Piosenki

Narysuj ją w jakiej płci chcesz, w sumie czekam aż ktoś podejmie się narysowania tego jako faceta... może ona zmienia płeć jak się jej podoba?

Z góry bardzo dziękuję!

Ostatnio zmieniony przez Mijaku (28-01-2019 o 21h09)

https://i.imgur.com/1EogxEa.gif

#31 28-01-2019 o 21h42

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Akolita Jednorożców
RinUchihaa
...

Czeeeść Kowu /static/img/forum/smilies/big_smile.png Świetnie, że założyłaś wątek z zamówieniami /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bardzo lubię twoje prace więc przybyłam do ciebie poprosić o jakiś rysunek ♥
Może któraś z Ocek przypadnie Ci do gustu by narysować /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Do wyboru 5 ocek

Z góry dziękuję /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (28-01-2019 o 22h41)

#32 30-01-2019 o 16h41

Straż Cienia
Rozanai
Artylerzysta Straży
Rozanai
...

Ahoj Kowe! Wpadam do ciebie z moim bebes. Z góry dziękuję i będę fapać <3

OC

Ostatnio zmieniony przez Rozanai (30-01-2019 o 16h45)

https://zapodaj.net/images/0b88616306617.gif

#33 10-02-2019 o 21h17

Straż Cienia
Enna
Żołnierz Straży
Enna
...

Ja ten no sprawdzałam Twoj skill w  byciu konsekwentną x"Dnie zdałaś, ale i tak KC x"DDDD A serio to za bardzo się podnieciłam Twoim wątkiem i zapomniałam, przepraszam!
Carion wybawca xD W sumie pasuje do niego, dziękuję, dziękuję!
A co do rysunku to BOSZEEE TEN WZROK, uwielbiam i te kolory, ale ten look najlepszy, aż poruszył moje zamarznięte serce.
Co do uwag, to wydaje mi się, że zrobiłaś mu trochę za dużą dupę/biodra(?) i chyba linia włosów na głowie jest trochę za nisko, no i koraliki na wisiorku powinny być bardziej podłużne, a nie okrągłe, ale to już mało istotne x"D
No a tak ogólnie to kocham, wielbię i szanuję. Dziękuję za rysunek, poświęcony czas i cierpliwość ♥

https://i.imgur.com/6x5qzlq.gif

#34 19-04-2019 o 21h09

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

Hejka! Wątek wciąż funkcjonuje? Chętnie zamówiłabym pracę /static/img/forum/smilies/wink.png

Postać #1

Postać #2

Troszkę się rozpisałam XD Mam nadzieję, że opisy przypadną do gustu.Nie mam refek, więc jako taki wygląd jest dowolny

//i.pinimg.com/originals/0b/95/e8/0b95e80996ca264d8dfedb58edbf0cd1.gif

Strony : 1 2