Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-02-2019 o 00h58

Straż Absyntu
Draxon
Nowo przybyła
Draxon
...

Ciekawy pomysł na zgłoszenie niewygodnych graczy. O ile dobrze mi wiadomo z przedszkola to cholera jest chorobą, a słowa "gówno" używają już dzieci, tzw. fekalia. Żałosne jest dla mnie to, że nie ma możliwości zgłoszenia moderatora o nadużycie i napisania jakiejkolwiek skargi. A prawda w oczy kole. Nie wiedziałam, że napisanie co myślę to taki wielki problem. Uważajcie, że nie powiedzieć za dużo, bo "używanie wulgarnego słownictwa" można podciągnąć najwidoczniej pod wszystko.

#2 21-02-2019 o 01h27

Straż Obsydianu
Elentiya
Pokonała kurę
Elentiya
...

Naruszyłaś zasady regulaminu, co zawsze niesie ze sobą konsekwencje. Widziałam twój wpis i sama wspomniałaś, że czekasz na bana. Tworząc bezsensowne wątki w dalszym ciągu łamiesz REGULAMIN forum. Jeżeli nie ma się niczego wartościowego do powiedzenia, to powinno się milczeć.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (21-02-2019 o 01h46)

https://media.tenor.com/images/6140c2b53cc998f1046ec8b7e48ce4c5/tenor.gif

#3 21-02-2019 o 01h31

Straż Absyntu
Draxon
Nowo przybyła
Draxon
...

A to ciekawe, że przed moderatorem nie ma prawa nikt się bronić. Nie ma możliwości zgłoszenia waszego nadużycia, ani napisania do supportu. Znalezienie maila to również niezła zagwozdka. Poza tym poruszając tematy śmierci dzieci i ogólnie śmierci, boicie się użyć "brzydkich" słów, a mikropłatności lecą. A o ile wiem to mogę wyrazić tu swoją opinię na temat gry, więc wyrażam. Od tego służy podobno ten wątek.

#4 21-02-2019 o 04h23

Straż Obsydianu
Crewedka
Oficer Straży
Crewedka
...

Ja zauważę tylko, bo widać, że nie jest to dla ciebie jasne, że to, że Ty obracasz się w towarzystwie gdzie takie słownictwo nie razi wcale nie znaczy, że wszyscy lubują się w braku ogłady. Forum nie potrzebuje takich "ozdobników", a jak ty nie potrafisz zbudować wypowiedzi bez rzucenia takim "mięskiem" - to twój problem, a nie nadgorliwego moderatora. To ty masz zaburzone granice tego, co wypada, a co nie.

Edit: Jest już wątek do wyrażania opinii, widać nie zadałaś sobie trudu, by go odszukać, a pisząc "wy" do koleżanki też strzeliłaś "pudło", bo @Elentiya nie jest moderatorem.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (21-02-2019 o 05h51)

http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/23/32/20180112/ob_410186_big-bang-image-big-bang-36087917-500-2.gif

Dyskusja zamknięta

Strony : 1