Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-02-2019 o 23h29

Straż Absyntu
Egra
Nowo przybyła
Egra
...
Wiadomości: 8

Witam!!
   Od razu zaznaczę, że za bardzo nie wiem co napisać, ale jako że jestem już tutaj jakiś czas to wypadałoby się przywitać, prawda?? :-)
  Tak więc krótko, zwięźle i na temat:
Na Eldaryę trafiłam przez przypadek po obejrzeniu reklamy(gdzie i jak nie pamiętam). A że lubię klimaty fantazji- wciągnęłam się i zostałam z Wami :-)
  Prywatnie:
Na imię mam Ela, lat... (ech, uwierzcie mi, dużo).
Nie przeciętna gaduła i zagorzały mól książkowy(czytam...poprawka...czytałam praktycznie wszystko co się trafiło pod rękę, ale praca potrafi niejednokrotnie zabić wszelkie pasje), od czasu do czasu lubię pograć na komputerze.
Otwarta, szczera, zawsze roześmiana(dopuki nikt mnie nie wkurzy)... Oto cała ja!! :-D

Offline

#2 21-02-2019 o 23h33

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...
Wiadomości: 24 702

https://i.imgur.com/lUnZi4X.png

Cześć cześć, witamy w naszych skromnych progach ;]

A powiedz, czym się jeszcze interesujesz poza książkami? /static/img/forum/smilies/big_smile.png I co czytałaś, kiedy miałaś na to jeszcze czas?

A co do tego przerwania czytania ze względu na obowiązki, to bardzo dobrze to znam :< Na szczęście poradziłam sobie z tym, bo te braki czytania zaczęły mnie w pewnym momencie mocno męczyć. Więc kupiłam czytnik ebooków. To jest naprawdę mega sprawa, bo dzięki ekranowi e-link to nie męczy oczu, poza tym zamiast jednej ciężkiej książki masz setki zapakowane w jedno male cienkie coś. Także mega polecam /static/img/forum/smilies/big_smile.png
brzmi jak kryptoreklama, sorki xd

https://cdn.discordapp.com/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif                                                    ►  Instagram  ◄                                                         ► Fanklub Eza  ◄                                               ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄
https://i.imgur.com/ULp2qHo.pnghttps://i.imgur.com/eFVtyaU.gif

Online

#3 22-02-2019 o 00h05

Straż Absyntu
Egra
Nowo przybyła
Egra
...
Wiadomości: 8

Czym się interesuję? Hmm... Trudne pytanie zważywszy na fakt, że interesuję się wszystkim po trochu Ale tak na serio to film(sensacja, przygoda, romans czasem horror), muzyka(przede wszystkim coś łagodnego jak np. Enya).
Co czytałam jak miałam czas? Przede wszystkim fantastykę(Władca Pierścieni to mój zdecydowany ulubieniec). A tak to niemal wszystko(chociaż uwielbiałam romanse i historie oparte na faktach).

Oj tak... E-booki są naprawdę świetnym wynalazkiem. W zasadzie mam w planach zgrać sobie na telefon(szefostwo w pracy tylko to akceptuję-żadnych tabletów i tym podobnych rzeczy nie trawi) dość obszerną kolekcję książek z uniwersum Gwiezdnych Wojen :-) Zobaczę co z tego wyniknie :-D

Offline

#4 02-04-2019 o 22h06

Straż Absyntu
Uchiruno
Rekrut
Uchiruno
...
Wiadomości: 45

Cóż, ja tak tutaj wpadłam od SyFka. Próbowałam jeszcze przed wyjściem polskiej wersji, tak pokombinować z francuską, ale szczerze, to mi kija z tego wyszło, bo solucja była niezrozumiała dla mnie i zacięłam się przy wykluwaniu chowańca, bo nie umiałam nic zrobić.
Miło mi /static/img/forum/smilies/big_smile.png


https://i.pinimg.com/originals/ac/c3/14/acc31439143d693adb2e772ab157576b.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1