Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1

#1 17-03-2019 o 23h21

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Jako, że jestem prawie 'nowa' na forum (i leniwa), to jeszcze nie mam swojego wątku. Na początek wrzucę tu wszystkie rysunki z forum, żeby się nie zawieruszyły i były w jednym miejscu a później się zobaczy..

[Coś o mnie i rysowaniu]

Tak poważniej rysuję chyba od 5-6 lat, chociaż na początku głównie tradycyjnie, bo tak naprawdę digitalowo (tabletem) rysuję od początku 2018 roku. Wcześniej bardzo rzadko się za to brałam. Rysuję na zmianę na komputerze i na kartce, zależnie od nastroju, próbuję czasem też malować farbkami wodnymi.

narysuj strażniczkę powyżej

strażniczki w wersji męskiej

chibiki i inne urocze

inne

narysuj w swoim stylu

Trochę się tego nazbierało a ja o mało się nie pogubiłam w tym. Jak coś jest nie tak, to piszcie

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (17-03-2019 o 23h35)

#2 19-03-2019 o 23h23

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Właśnie ożywiłam swoją gardzię! No, tak jakby...

Muszę zrobić jeszcze sporo poprawek i poeksperymentować w nowym programie

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

tu coś nie wyszło /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Wiem, że to oko powinno być POD grzywką, ale nie wiedziałam jak to zrobić, więc chyba zostanie jak jest /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (19-03-2019 o 23h24)

#3 30-03-2019 o 11h30

Straż Cienia
Calante
Młody rekrut
Calante
...

Proszę o więcej! *o*

Ostatnio zmieniony przez Calante (30-03-2019 o 11h30)

#4 30-03-2019 o 15h12

Straż Cienia
Sherli
Piechur Straży
Sherli
...

Twoja ożywiona praca robi wrażenie, robiłaś to pierwszy raz? Genialne, zdradź mi jak ^^

I jeszcze nie podziękowałam ci za twoją pracę dla mnie, Mega mi się podoba!

#5 30-03-2019 o 23h55

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Cieszę się, że wam się podoba /static/img/forum/smilies/wink.png

Sherli Tak, robiłam to pierwszy raz, ale nie obeszło się bez kilku porządnych poprawek. Korzystałam z japońskiego darmowego programu Emofuri i korzystałam z  tutoriala na YT (polecam zerknąć). Ogólnie to chodzi o to, by postać podzielić na odpowiednie warstwy (oczy, białka oczu, rzęsy, brwi, usta, włosy z przodu, z tyłu, biust itp) pamiętając, by np zrobić dłuższą szyję i schować za łową, by w razie ruchu nie było widać przerwy i powrzucać je w odpowiednie miejsca w gotowym pliku z warstwami i szablonami (wszystko jak dotąd odbywa się poza emofuri). Następnie w samym emofuri wszystko się kalibruje i można korzystać z gotowych schematów (ja tak robiłam) lub tworzyć własne różnymi suwaczkami. Brzmi skomplikowanie, ale jak się posiedzi i poeksperymentuje to jakoś idzie, tyle, że ten program jest akurat po japońsku i po części pomagał mi tutorial a po części musiałam sama zgadywać o co chodzi. Jest jeszcze dużo prostszy i płatny odpowiednik, nazywa się chyba 'Live2D'. Ogólnie to chyba trochę wygląda jak animacje postaci w syfie.

Tak przy okazji gify u mnie mają białe tło zamiast przezroczystego, bo robię je w FireAlpaca. Chyba przeniosę się do gimpa.

narysuj to w twoim stylu (tradysze)

chibik z US serwera

mini gif

nieco stary gif z niebem

Zen z Mystic Messenger

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (04-04-2019 o 22h08)

#6 31-03-2019 o 15h49

Straż Absyntu
Slenderwoman
Żołnierz Straży
Slenderwoman
...

Zazdroszczę zdolności i pasji ^^
Prace są oczywiście śliczne, ładnie cieniowane(w sumie się nie znam ani trochę, więc podoba mi się wszystko co ładne, ale jestem pewna, że cieniujesz zawodowo ;p )
A gify to już wgl kosmos /static/img/forum/smilies/smile.png
Grasz w mystic messenger?

https://media0.giphy.com/media/SwWrhzXVM7NdK/giphy.gif

#7 31-03-2019 o 17h21

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Grałam nałogowo w MM, zaczęłam jakoś rok po wydaniu. To dzięki temu fandomowi znowu przekonałam się do digitalu. Teraz to trochę mam tego po dziurki w nosie, więc nie gram i się praktycznie nie udzielam

Dziękuję za komplement <3 Co do cieniowania to eksperymentuję. Nadal nie zawsze jestem z tego zadowolona, ale no cóż artyście nigdy nie dogodzisz /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#8 01-04-2019 o 09h35

Straż Cienia
Calante
Młody rekrut
Calante
...

Ten gif nieba skradł mi serducho. Podoba mi się też sposób wykonywania chibi, taki malunkowy  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#9 01-04-2019 o 19h23

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

@Calante naprawdę? Ja myślałam, że z tym niebem to trochę przesadziłam z kolorkami /static/img/forum/smilies/tongue.png Dziękuję za komplementy /static/img/forum/smilies/smile.png

Wrzucam pracę z wyzwań zanim zapomnę kogo tam narysowałam

mem, który nie jest memem

Tak więc ja jestem na dole z przodu a za mną od lewej Layna, Sasza, Aggnes, Ala i Kirian

#10 01-04-2019 o 21h48

Straż Cienia
Sherli
Piechur Straży
Sherli
...

Zen w formie chibika jest przeuroczy. Taki mały słodziak, że aż chciałoby się go przygarnąć i powiem ci, że jakbyś zrobiła jaszcze kilka prac właśnie w takim stylu, to byłoby wręcz genialne, spróbuj.
Może sama kiedyś spróbuje zanimować którąś z moich prac, zmotywowałaś mnie, ale wciąż nie sądzę, że na tyle aby szybko do tego doszło.

#11 01-04-2019 o 22h39

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Sherli niezły pomysł. Nawet kiedyś miałam pomysł, by zanimować wszystkie postacie w MM jako gudetamy (jak ten na dole /static/img/forum/smilies/tongue.png) i nawet już miałam szkice dla każdego, ale ostatecznie zrobiłam tylko dwa i chyba mi się odechciało ^^;

Do animowanych chibików i innych wrócę na pewno, ale muszę mieć jakiś fajny pomysł.

inny taki gif wyszedł dość marnie ugh to tło T_T

przy okazji wrzucę pracę z dzisiaj z 'narysuj to w twoim stylu'

Od Jussti

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (01-04-2019 o 22h40)

#12 02-04-2019 o 09h12

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

No, co ja widzę /static/img/forum/smilies/big_smile.png Na "chwilę" spuścić Cię z oka i co się dzieje...
Świetna sprawa, widzieć gify własnego autorstwa. Ten z niebem, choć jak twierdzisz stary, bardzo mi się podoba. Jest nostalgiczny, sprawia wrażenie naprawdę dopracowanego.
Miło też widzieć Zena. Ten tekst jest tym, co faktycznie mógłby powiedzieć ^^

Ach, i nie sądzę, by ten urodzinowy gif był marny. Świetnie wyszedł element płomienia- przynajmniej moim skromnym zdaniem. ^^ Tło, po prostu pozwala się nie rozpraszać /static/img/forum/smilies/wink.png

#13 02-04-2019 o 11h16

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Dziękuję a miłe słowa Ana /static/img/forum/smilies/smile.png Mi się wydaje, że to szare tło jest trochę przytłaczające. W pewnym momencie nawet zwątpiłam, czy nie pokręciłam trochę s tymi cieniami, ale na moje szczęście gif leci szybko, więc chyba nikt nie zdąży zaważyć /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Widzę, że gif z niebem się niektórym podoba /static/img/forum/smilies/smile.png Inspirowałam się tapetą na telefonie, a gif zrobiłam po prostu kopiując na kolejne warstwy i przesuwając suwaczkiem z kolorem. Mi się też on nawet podoba, ale chyba jest kila drobnych rzeczy do poprawy.

Gify to fajna sprawa. Ostatnio coraz bardziej się nimi interesuję. Może kiedyś będę w stanie pobawić się w animację <3

~~~~

@Down masz rację, potrzebna jest cierpliwość /static/img/forum/smilies/big_smile.png Dlatego ja raczej robię proste gify, bo jak robiłam te bardziej ruchome, to chciałam się już poddać. Podziwiam tych, którzy na przykład robią gify z walki. Może to kwestia przyzwyczajenia wprawy i dyscypliny.

moje nieco starsze bardziej złożone gify

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (02-04-2019 o 11h54)

#14 02-04-2019 o 11h21

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Ja zrobiłam raptem jeden, koślawy, z mrugnięciem oka - ale dzięki temu doświadczeniu rozumiem, że jest ot pewna próba cierpliwości. Tym fajniej widzieć je w czyiś pracach /static/img/forum/smilies/smile.png

#15 04-04-2019 o 10h40

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Seria z zamówień, które zdążyłam zrobić.Aktualnie uczę się digitalu, który wygląda jak farbki wodne.

Sylve dla Syrfi (od Sylwi lol)

Kamael dla Skaylax

Portler dla henriety

Aktualnie nic innego nie robię, ale może niedługo będę w stanie dokończyć 'draw in your style' i 'draw it again'

#16 04-04-2019 o 11h05

Straż Cienia
Calante
Młody rekrut
Calante
...

Watercolor digital wygląda cudnie, zwłaszcza Kamael! *o*

#17 10-04-2019 o 16h11

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

@Calante Dziękuję <3 Akurat to była pierwsza praca, w której nie przesadziłam (chyba) z cieniowaniem i podeszłam do tego trochę bardziej spokojnie.

nie pixelart

steampunk-ish

Nie wiem, czy jest sens wrzucania prac z zamówień, jeśli są już w wątku z zamówieniami... Może następnym razem.

Anatea może nie tyle poprawię, ale kiedyś zrobię to od nowa. Miałam tak długą przerwę, że chyba nawet technika mi się zmieniła i nie do końca potrafiłam podążać za starym zamysłem.

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (11-04-2019 o 12h00)

#18 11-04-2019 o 08h34

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Szkoda, że nie chce ci się poprawić tego steampunku /static/img/forum/smilies/smile.png Chętnie zobaczyłabym go w pełnej krasie ^^ Również jestem fanką gatunku...!

#19 18-04-2019 o 23h40

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

A co tam, wrzucę coś, po jakoś tak z tydzień nic tu nie było :->

Lance, OCka Sherli

Xylion OCka Chelly

Matori OCka Gaaaarnka

Draw it in your style z DA

No i jeszcze to, bo zajęło mi to dużo czasu i jestem z tego dość dumna (ciekawe jak długo heh)

witraż dla dream

Uprzedzając wasze pytania, tak. Nic innego nie robię, tylko rysuję. Nie jem, nie piję, nie pię i nie oddycham. Dopadła mnie jakaś mania czy natchnienie, nie wiem co to.

#20 19-04-2019 o 17h43

Straż Absyntu
Slenderwoman
Żołnierz Straży
Slenderwoman
...

To ostatnie jest genialne, też jestem z ciebie dumna ^^

#21 08-05-2019 o 21h03

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Chwilę mnie tu nie było, to wrzucę coś /static/img/forum/smilies/wink.png Ostatnio tak nie chciało mi się nawet rysować (zwłaszcza pełnych ilustracji). Do tej pracy na konkurs się trochę 'zmusiłam', bo jak zaczęłam, to głupio tak nie skończyć

Azzy US serwer

Sherli

Konurs na dev

i kolejna

Co do mermay, to  chyba nici z tego, po zrobiłam 1 ilu, z której kompletnie nie jestem zadowolona, ale nie chce mi się jej poprawiać, chociaż kto wie, może zrobię jeszcze coś prostego.

EDIT: @Slenderwoman No właśnie to jrst tzw mixmedia. Oryginalnie zrobiłam kredkami, ale dopracowałam na komputerze, np tło.

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (12-05-2019 o 13h40)

#22 12-05-2019 o 11h21

Straż Absyntu
Slenderwoman
Żołnierz Straży
Slenderwoman
...

Te dwa pierwsze to kredki czy program graficzny?

#23 09-06-2019 o 21h50

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

hej ho! Znowu wrzucę coś, żeby tego nie zgubić /static/img/forum/smilies/wink.png

witraż

głupawa ilustracja dla wskrzeszenia kwitnącego sadu

smoczas

porzucony redraw

#24 24-07-2019 o 00h14

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

tak jak był początkowy zamysł, wrzucam kolejne prace, by nie 'zginęły

Agg

nnati340 z SF

ostatnio uczę się rysować kwiatki w tradyszu, to może po drodze coś wrzucę

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (24-07-2019 o 00h15)

#25 24-07-2019 o 12h32

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

Ostatnia praca jest wg mnie ciekawa. Zapewne kwestia wykorzystania narzędzi- ale wydaje się bardziej "miękka", bardzo tez pasuje do kobiecej postaci. Dodatkowym plusem jest użycie czegoś innego niż biały arkusz ^^ Widać progres w pracach- nie tylko tej z resztą.

Poza tym, ode mnie duży plus za ciekawy eksperyment z witrażami - muszę kiedyś sama spróbować ^^

Strony : 1