Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 4

#26 12-04-2019 o 18h37

Straż Cienia
Sasza0622
Piechur Straży
Sasza0622
...

Yeey, ale Ci to ślicznie wyszło! Normalnie jak prawdziwy obraz na płótnie  /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bardzo mi się podoba! Aiko wyszła rewelacyjnie! Dziękuję bardzo za tak piękny rysunek ^-^ Z pewnością będę się jeszcze czaiła na jakąś pracę od Ciebie <3

https://i.imgur.com/WMQAyyx.gif

#27 13-04-2019 o 15h43

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

@Nanoko witraż dla Methrylis wyszedł niesamowicie♥. Koniecznie musisz to poćwiczyć/static/img/forum/smilies/wink.png

Wiem, że kolejka zamknięta, ale może mogę zaklepać?

Zamówienie

Ostatnio zmieniony przez kukułka (13-04-2019 o 15h44)

//i.pinimg.com/originals/0b/95/e8/0b95e80996ca264d8dfedb58edbf0cd1.gif

#28 14-04-2019 o 23h48

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Przede wszystkim chcę podziękować za te komplementy i bardzo się cieszę, że wam się podoba. Tak mi się miło i ciepło w środku robi a banan sam pojawia się na twarzy gdy to wszystko czytam /static/img/forum/smilies/smile.png

Mały, ale ważny update

1. Witraż dla dream oczywiście jestem w trakcie rysowania, zajmuje mi to trochę więcej czasu, bo wybrałam pozę, w której twarz jest pod kątem, którym zwykle nie rysuję, więc było więcej szkiców. Może nawet uda mi się zrobić takie niby tło. Zobaczymy /static/img/forum/smilies/wink.png

2. Widzę, że dwie osóbki próbowały zaklepać miejsca gdy kolejka była zamknięta /static/img/forum/smilies/wink.png Nawet początkowo planowałam je wcisnąć zaraz za ostatnim zamówieniem, ale ostatnio sytuacja się zmieniła. Jako, że jestem osobą, która niestety szybko się nudzi i ostatnie rysunki zajmowały mi sporo czasu, w następnej kolejce bardzo chciałam zmienić już temat i przy okazji zaoferować coś prostszego, bym mogła się trochę odprężyć. Jak zwykle liczę tu na waszą pomoc(?). Co do tych dwóch osób, to mogę tylko zaproponować, by spróbowały może przy następnej kolejce, bardzo mi przykro, ale mam nadzieję, że rozumiecie.

3. Jak wspomniałam, Nowa kolejka, nowy temat. I tu mam prośbę, otóż mam ze trzy rysunki z zeszłego roku, na które miałam za mało czasu i nie dopracowałam postaci na nich i wyglądają... źle /static/img/forum/smilies/big_smile.png Czy ktoś byłby chętny użyczyć mi kogoś? Niżej są przykłady zdjęć (YCH). Tło staram się zrobić lepiej, ale wzoruję się starą pracą, poza zostaje, ale cała reszta postaci to wasza OCka lub gardzia. Jeśli na jedną ilustrację zgłosi się więcej osób, to sama wybieram i natychmiast informuję, że ta postać idzie na tą ilustrację. Oczywiście wybieracie ilu lub zdajecie się na mnie. Proszę, nie dawać mi więcej niż 5 OC w jednym poście, bo nie wyrobię ^^;

Proponowane ilustracje

4. Jak już wspomniałam, chciałam zaproponować coś luźnego, to znaczy chciałam poćwiczyć emocje, może dziwne miny bo ileż można rysować postacie które się ciągle szczerzą lub  mają pokerface /static/img/forum/smilies/wink.png Narysują (zapewne prosty) portrecik waszej postaci z jakąś emocją. Prawdopodobnie będę się wspomagała >>Tą tutaj<< stroną, więc możecie wysyłać mi propozycje lub zdać się na mnie. Powiedzmy, że będą 4 miejsca w kolejce.

Uff... nie jest zbyt chaotyczne?
tldr; z przymróżeniem oka:
-ostatni witraż się robi
-jeśli zaklepałeś poza kolejką to sory, ale może innym razem
-znowu help plis
-mam 3 rysunki, w których postacie są bleh. Macie coś na zastępstwo? Ja wybieram
-plis nie więcej niż 5 postaci na posta ;-;
-dziwne miny i emocje, potrzebuję twarzy do eksperymentów. Pomożecie? (OC i gardzie(?)) Kto pierwszy ten lepszy, max 4 w kolejce

Ilustracje YCH
1.Wild WOLNE
2.Skok Tamira (by Marite)
3.Złoto Rag (by Ragnarook)

Emocje
1.Camio- oburzenie
2.kukułka
3.Rozanai
4.Sami

A i dodam jeszcze, że prace chciałabym wrzucić także na DA, więc jeśli ktoś ma konto, które mogę podlinkować w opisie pracy, to proszę podać, inaczej podam nick z linkiem do konta na eldce. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy, to pisać.

Edit: Można klepać by uzupełnić później, ale nie gwarantuję, że coś wam da zaklepywanie, gdy kolejka jest zamknięta /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (19-04-2019 o 20h17)

#29 14-04-2019 o 23h51

Straż Cienia
Marite
Młody rekrut
Marite
...

Dobrze rozumiem, że można klepać? Jak tak, to klep.

Chętnie podepnę się pod skok, ale jeśli będziesz miała wizję to emocje też są super <3

Tamirra

Ostatnio zmieniony przez Marite (15-04-2019 o 00h10)

#30 14-04-2019 o 23h52

Straż Absyntu
Ragnarook
Przyjaciółka chowańców
Ragnarook
...

temacik złoto pasował by nawet mojej  gardzi bo uwielbia złoto i wszystko co się błyszczy /static/img/forum/smilies/big_smile.png ale gdyby nie pasowała to jeśli chodzi o emocje to hmmm taki smutek w połączeniu z nostalgią za czymś co przeminęło ale to tylko pomysł, ale zrobisz jak będziesz chciała :3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (15-04-2019 o 09h54)

Ja, cóż - włóczęga, niespokojny duch. Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko. I zapomnieć wszystko.

https://i.imgur.com/YjOJNtZ.gif

#31 15-04-2019 o 09h22

Straż Cienia
Garneeeek
Szeregowiec
Garneeeek
...

https://i.imgur.com/t2Fjk4f.png

Witam /static/img/forum/smilies/big_smile.png Wreszcie kolejka się otworzyła, więc wreszcie mogę oficjalnie coś u ciebie zamówić.

Poprosiłbym o emocję - portret mojej OC - Cesarzowej Ewelein. Nic nie wspomniałaś, że mamy podać w jakim nastroju ma być nasza postać, więc zdaję się na ciebie (ew. jeśli to będzie potrzebne, to to uzupełnię).
Jeśli będziesz wstawiała tego arta na DA, to tu jest mój nick na IG: airshotart /static/img/forum/smilies/smile.png

Refka

Z góry dziękuję i życzę przyjemnej pracy /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (15-04-2019 o 09h38)

#32 15-04-2019 o 09h59

Straż Cienia
Sasza0622
Piechur Straży
Sasza0622
...

Emocje

°•°Formularz°•°

Ostatnio zmieniony przez Sasza0622 (15-04-2019 o 10h27)

#33 15-04-2019 o 10h04

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

Oczywiście jestem chętna. Na emocję. Nie wiem jaką. Pozostawiam wybór Tobie;)

OC

Teraz tak sobie myślę... Skoro chcesz jakąś ciekawą minę.... To na moim OC możesz wypróbować puzzled. Jeśli chcesz oczywicie;)

Ostatnio zmieniony przez kukułka (15-04-2019 o 10h18)

#34 15-04-2019 o 10h52

Straż Cienia
Rozanai
Artylerzysta Straży
Rozanai
...

Czołem!
Jestem chętna na emocja, brzmi ciekawie. W wyborze emocji zdaje się na ciebie ^^

Zamówienie

Ostatnio zmieniony przez Rozanai (15-04-2019 o 10h57)

https://zapodaj.net/images/0b88616306617.gif

#35 16-04-2019 o 15h09

Straż Absyntu
Maricee
Straż na szkoleniu
Maricee
...

Z tego, co widziałam, to wild jest jeszcze wolne, a to bardzo fajnie, bo najbardziej mi się spodobało. Może moja OC przypadnie ci do gustu akurat

WILD

Ostatnio zmieniony przez Maricee (16-04-2019 o 15h13)

https://lh3.googleusercontent.com/d7SKAwu_CtvSXd20e4X90odtxuLBph1XLeT2HmVyCZCewONUe0unbl9Rs0g4DqWGdg9Ff9lKm3wD-iBK3QLT1yY2Iaa-19lJNPiAralwRv0OI7j2wUGU0Mz5Ql9LrXQQ_SA-f_cJ-aqJNF-rXRqKZ-mBvkD6zsM7GVmej_ydd2HUMohABc1cNGzzWH9p-4J3T352g-IyhDEUVlhGSY2psedvHDa291rUChny3Rwk5dhnppavnfY8vL2AmvNUzc7TV4dzKSjFDivVR1q-4EHv8OjbkXE3LuJWZGe1L1gKNeInk2JKeTRznL0RbVHWg7wdC-ghzweMz9fOB4xi29Um_K0Q_ovVh2Ph-xf7_lslCreyvtNzB49Rv96mhAOdQTuRFIOMIzkIS5d8x5i6dLHYyZu0Kastoqg95jsMe9hhcQSVu4OamQONOBPe248RJAi7G9P8UHTzCQz0ScvuPZt4hyDHGZ1cbKpJMuoGhnCpN23_w9y5weNZjQeqSL7RVyaoxhSYhpZHY_mWr6doo6_YZJ1ZNcCLocncQf6C2LSxC7fDA64zIJUAyWoekRz_bwG0gm8BdVBOvq6IOK9zvnUoL5eLLobtzZq9NHRRVDx07-EIbd5cVB6pAQx716iWzZ4yE3K2YthvzdXPXToCLoOApGhNP4f91II=w600-h180-no

#36 17-04-2019 o 19h18

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Mamy nowy event i fajnie, a ja nadrabiam zaległości /static/img/forum/smilies/wink.png

długo wyczekiwany witraż (już chyba prawie 2 tyg zleciało /static/img/forum/smilies/yikes.png)

witraż dla dream

emocje Tamirra

Rag

dla Kukułki

Maricee przestudiowałam twoją postać i powiem, że spróbuję, ale niczego nie mogę obiecać. Nie wiem jak sobie poradzę z tyloma tatuażami i bodajże tym stelażem w takiej pozie, dlatego jeszcze nie zaklepuję tego miejsca. Masz interesującą postać, ale nie jestem pewna, czy podołam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ragnarook w razie problemów, mogłabym nie rysować jej płaszcza lub tej przezroczystej  narzutki? Nie wiem, czy nie poplączę się z tym wszystkim opadającym na ziemię (ale apróbuję)

EDIT: Skończyłam kolejne

dla garneeek

(nadal) 1 wolne  miejsce na emocje

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (17-04-2019 o 22h56)

#37 17-04-2019 o 19h26

Straż Absyntu
Camio
Żołnierz Straży
Camio
...

Śledzę wątek już od dłuższego czasu, i nie raz łapię siebie na dłuższym zawieszeniu oka na to co tutaj się dzieje, a dzieje się sporo. Dlatego przychodzę z zamówieniem na portret swojej Gardzi, tj. "emocje", która wyrażałaby oburzenie mojej postaci czy jakąś poirytowaną minę.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Camio (20-04-2019 o 14h05)

https://66.media.tumblr.com/3774ce28fadc4d391167f618baea4c2b/tumblr_prra54IfGS1scmtico4_400.gif  https://66.media.tumblr.com/91e9b2c90b86c6edf048b4c23e7ed987/tumblr_prra54IfGS1scmtico3_400.gif

#38 17-04-2019 o 20h14

Straż Cienia
dream
Żołnierz Straży
dream
...

Ja Cię, serio to już 2 tyg zleciały? /static/img/forum/smilies/yikes.png Normalnie nie wiem kiedy!! ;o

Co do witrażu. Kobieto! WYCHODZĄ CI ONE TAK PIĘKNIE, ŻE O JA NIE MOGĘ!!

Pomysł na tą pozę jest trafiony w 100%! Wygląda obłędnie *.* Jej mina wyraża tyle emocji, widać że bidulka tak strasznie cierpi ;< Kolorystyka - boska. Serio. Nadaje takiego lekko mrocznego, smutnego klimatu, no szok jak strasznie mi się to podoba! ♡ Mogłabym na tem witrażyk patrzeć godzinami! ♡ Jestem ciekawa, ile czasu zajmuje Ci stworzenie takiego i pokolorowanie? Wygląda to na mega czasochłonną pracę! Warto było czekać, nie zawiodłam się! ♡ Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś otworzysz kolejkę na witraż, chętnie po raz kolejny bym się po taki zgłosiła. Dziękuję Ci z całego serducha!! ♡ Jestem zachwycona! ♡

#39 17-04-2019 o 21h31

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

@Nanoko I tak jest nieźle - każda forma ćwiczenia jest dobra;)

Zapiszę jak tylko dorwę laptopa. Dziękuję /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ale jakby co, to na witraż zawsze jestem chętna /static/img/forum/smilies/roll.png

#40 18-04-2019 o 11h38

Straż Absyntu
Ragnarook
Przyjaciółka chowańców
Ragnarook
...

Praca powyżej jest mega śliczna poleci oczywiście na profil <3 dodatkowo chciała bym mieć tyle samo motywacji co ty żeby ćwiczyć rysowanie ale jestem okropną leniwą kluską D: <3 a co do twojego pytania to samego tyłu płaszczy nie musisz rysować i elementów które będą dla Ciebie kłopotliwe ;3

Ja, cóż - włóczęga, niespokojny duch. Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko. I zapomnieć wszystko.

https://i.imgur.com/YjOJNtZ.gif

#41 19-04-2019 o 14h26

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Cieszę się, że wam się podoba /static/img/forum/smilies/smile.png
Chciałam zapytać, czy ktoś byłby zainteresowany ilustracją do opowiadania/fanfiction. Mogłabym przyjąć kilka propozycji jak ogarnę wyżej wymienione rysunki. Musiałoby to być z konsultacją, to jest ja przedstawiam wam mój pomysł na pw (opis lub szkic z bazowymi kolorami) a wy dzielicie się swoimi uwagami. Nie jestem pewna, czy tworzenie kolejki na to będzie miało jakikolwiek sens, ale w razie czego mogłabym przyjąć kilka.

Może na wieczór uda mi się dodać jakiś rysunek

EDIT: Jak obiecałam dodaję dla saszy

Ruchi

I jak narazie chyba kolejka jest pełna

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (13-05-2019 o 21h11)

#42 19-04-2019 o 16h47

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

@Up Skoro tak, to skorzystam;) Niestety znowu nie mam refki, więc będziesz miała okazję potrenować wyobraźnię /static/img/forum/smilies/wink.png  /static/img/forum/smilies/roll.png

EDIT: Nie wiem, czy nie za późno, ale w końcu mam mniej więcej dopracowane postaci. Wrzucam opisy /static/img/forum/smilies/wink.png

Postać #1

Postać #2

Miłej pracy♥

Ostatnio zmieniony przez kukułka (20-04-2019 o 09h53)

#43 19-04-2019 o 18h41

Straż Cienia
Sami
Żołnierz Straży
Sami
...

Nie wiem czy jest nadal wolne miejsce na emocje/ilu, ale w razie czego zostawię też coś od siebie ;w;
Twoje prace w każdej postaci są prześliczne, a już wyjątkowo dobrą rękę masz do witraży, wychodzą Ci naprawdę przepięknie i tak realistycznie /static/img/forum/smilies/yikes.png

Zamówienie

Ostatnio zmieniony przez Sami (19-04-2019 o 18h45)

http://i68.tinypic.com/30jirt2.jpg[img][/center]

#44 20-04-2019 o 16h53

Straż Cienia
Garneeeek
Szeregowiec
Garneeeek
...

https://i.imgur.com/t2Fjk4f.png

Przepraszam, że dopiero teraz, ale wcześniej nie miałem czasu, by ogarnąć tutejsze forum. Świetny art /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ewelein wyszła ci pięknie. Ten spokój jaki od niej emanuje, idealnie ją to odzwierciedla ^^ Dziękuję /static/img/forum/smilies/smile.png

#45 21-04-2019 o 14h35

Straż Cienia
Sasza0622
Piechur Straży
Sasza0622
...

Odbieram rysunek Ruchi i WOW! Naprawdę nieźle Ci ona wyszła *-* Jej mina jest boska hahahaha! Idealnie oddana XD Samej techniki rysowania to tylko mogę pozazdrościć. Ślicznie rysujesz i widać , że robisz duże postępy. Dziękuję bardzo ^^  z pewnością jeszcze nie raz tu zawitam.

#46 21-04-2019 o 20h51

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Bardzo się cieszę, że wam się podoba. Właśnie chciałam bardziej ćwiczyć w rysowaniu tych nie oczywistych i nudnych wyrazów twarzy jak uśmiech czy poker face, więc czasami możecie się spodziewać dziwnych rzeczy /static/img/forum/smilies/wink.png Jeszcze muszę sporo ćwiczyć, bo np u Ewelein chciałam tą minę zrobić bardziej wyrazistą, bardziej jak taki kpiący uśmiech. Wiedziałam, że czegoś tam brakowało (prawdopodobnie w oczach), ale nie wiedziałam jak to naprawić
Ale w sumie po to trenuję /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kolejna ofiara:

śpiąca Rozanai

mam nadzieję, że jest ok /static/img/forum/smilies/wink.png
a no i makijaż- kolejna rzecz do trenowania /static/img/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (13-05-2019 o 21h09)

#47 24-04-2019 o 23h10

Straż Cienia
Rozanai
Artylerzysta Straży
Rozanai
...

Ahoj!
Odbieram, fajnie, że jednak zdecydowałaś się na śpioszka zamiast uśmiechu - bardziej oryginalny i ciekawszy zamysł /static/img/forum/smilies/yikes.png
Jeszcze takiego nie mam, podoba mi się ten niebieściutki <3
Bardzo dziękuję za poświęcony czas ^^

https://zapodaj.net/images/0b88616306617.gif

#48 26-04-2019 o 15h31

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Okay, to kolejne dwa rysunki plus ogłoszenia, ale po kolei

camio

sami

Kukułka proszę cię, nie każ mi 'projektować' jej wyglądu ^^; zapodaj chociaż jakąś refkę do włosów. Poszukaj sobie na pintereście czy wygooglaj i wyślij tu to, co ci pasuje, może znajdziesz coś jeszcze /static/img/forum/smilies/wink.png

Ilu z Rag jest w trakcie, mam plan, szkic i kolorki, muszę się tyko dobrze za to zabrać

Marite nie jestem pewna czy dam radę zrobić ilu, brakuje mi trochę info na temat ubioru twojej postaci, jak się jeszcze w tym wyrobię, to postaram się do ciebie może napisać

Maricee jak wyżej, postaram się, ale nie wiem jak poradzę sobie ze stelażem

robię przerwę (?)

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (26-04-2019 o 15h33)

#49 26-04-2019 o 20h22

Straż Cienia
Sami
Żołnierz Straży
Sami
...

Odbieram rysunek~ Wyszedł przeuroczo! te wypieki na buźce <3 No i pomysł różyczkami to traf w 10, prezentują się na Gardzi sto razy lepiej od pomponów /static/img/forum/smilies/smile.png
Bardzo dziękuję za tak ślicznego arta!
Mam nadzieję, że miło Ci się rysowało i że kiedy Twoja przerwa dobiegnie końca, znów zasypiesz ten wątek kolejną falą cudowności ♥

Ostatnio zmieniony przez Sami (26-04-2019 o 20h27)

http://i68.tinypic.com/30jirt2.jpg[img][/center]

#50 11-05-2019 o 21h59

Straż Obsydianu
Nanoko
Pokonała kurę
Nanoko
...

Chciałam poeksperymentować ze stylem (?) i pędzlami, jeśli ktoś chce to mam 3 miejsca. To najprawdopodobniej będzie bust-up (portret) lub half body (tak do pasa lub kolan).

1.xLilianna
2.Nishii
3.

Podajcie swoją stronkę, to was oznaczę jak będę kiedyś gdzieś wrzucać /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Nanoko (30-05-2019 o 20h13)

Strony : 1 2 3 4