Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 12

#26 17-04-2019 o 14h32

Straż Cienia
Noirre
Nowo przybyła
Noirre
...

Hmm, jak na razie byłam w stanie zagrać więcej niż 3 razy dziennie.. To pewnie bug, więc warto, żebyście naprawili.

#27 17-04-2019 o 14h35

Straż Obsydianu
Rosalinn
Nowo przybyła
Rosalinn
...

za przeproszeniem, beemove (nie ty administracjo, bo wy jesteście spoko) czemu ten event jest tak zwalony? mechanika pierwszej minigry - jeszcze nie spadło ci z tego jajko, ale po stronie lewej jajka respi się śmieć i w sumie to po jajku, albo sie przedmioty zatrzymują. druga minigra - klikam najszybciej jak mogę, a klikam szybko, lecz wskaznik podnosi sie o milimetry i po chwili spada, wiec to wyglada, jakbym nic nie robila. brawo beemove

#28 17-04-2019 o 14h36

Straż Cienia
Asterja
Młody rekrut
Asterja
...

Jestem w szoku xD, ledwo co rozpoczęłam event, a ten już się skończył. Mam nawet ilustrację, ale proszę mi powiedzieć: gdzie minigierki, stroje i chowaniec? Nie miałam okazji nawet się pobawić, tylko sam dialog, mam nadzieję, że to naprawicie.

#29 17-04-2019 o 14h38

Straż Cienia
innuendo94
Akolita Jednorożców
innuendo94
...

@up Chowańca możesz znaleźć na poszukiwaniach na mapce. Jest on do złapania.

http://66.media.tumblr.com/806de98b731839d18e25506642340dcf/tumblr_nl7waifEJ21s3zzn5o2_540.gif

#30 17-04-2019 o 14h42

Straż Cienia
maj9018
Młody rekrut
maj9018
...

Podpiszę się pod skargami poprzedniczek
Event jest koszmarny
Stroje mi się nie podobają
Waga na jajka się przycina, przedmioty na niej stają i nie chcą spaść mimo pochylenia.
Gra w podgrzewanie garnka jest... nie do zrobienia. Mam świetny refleks ale nie jestem w stanie utrzymać temperatury we właściwym pasku. Przy kolejnych próbach to kosmiczna strata 30 pkt many...

Wszystkie eventy starałam się robić na 100%. Nawet ten ostatni walentynkowy, który na początku był prawdziwym koszmarem.

Patrzę na ten i się poważnie zastanawiam czy nie przeznaczyć swojego czasu na coś innego...

https://media2.giphy.com/media/z8CZeefHdvzpK/100.gif
Oh honey, I'll burn this world for us
Say the word and kneel gods

#31 17-04-2019 o 14h42

Straż Absyntu
Ala36
Akolita Chochlików
Ala36
...

Bimuf przechodzi sam siebie XDDD Tyle grm w tą Eldkę i za każdym razem nowy rodzaj bugów XDDD

#32 17-04-2019 o 14h47

Straż Obsydianu
Vandea
Akolita Jednorożców
Vandea
...

Działa mi mini-gra z wagą - mogę w nią grać w nieskończoność.
Działa mi mini-gra z gotowaniem jajek - tylko że mogę sobie złamać nadgarstek, a wskaźnik sobie spada. W tę minigierkę też mogę zagrać w nieskończoność, ale szkoda mojego nadgarstka.

Dziękuję, zakończyłam event.

Ostatnio zmieniony przez Vandea (17-04-2019 o 14h49)

http://i67.tinypic.com/15plk6v.jpg

#33 17-04-2019 o 14h47

Straż Cienia
Lesmeal
Szeregowiec
Lesmeal
...

@Ala36, zgadzam się, aż boję się co będzie dalej, jak już teraz kończy się event, nawet go porządnie nie zaczynając xDD

https://i.imgur.com/pUISwvh.png

#34 17-04-2019 o 14h48

Straż Cienia
Nirez
Nowo przybyła
Nirez
...

Doładowałam sobie ZM w butiku w takiej ilości, żeby dostać strój, ale żadnego stroju nie otrzymałam. Mam nadzieję, że jak bugi zostaną naprawione, to strój jednak otrzymam. Chowaniec mi się nie podoba, ale i tak go wykluję, o ile go złapię, a ilu jest piękna. Szkoda, że jest tylko jeden strój do zdobycia (oprócz płatnego). Ogólnie jestem zaskoczona, że zdecydowanie wolę event na SF. Tutaj jestem jednak trochę rozczarowana...

#35 17-04-2019 o 14h48

Straż Cienia
Ayako21
Szeregowiec
Ayako21
...

To jest po prostu porażka co z tego że mam ilu jak nie mam możliwości zdobycia strojów.Tak sie cieszyłam na event a tu jak zawsze kicha.  Edit nie ma to jak napisać wiadomość na forum i wszystko wróciło do normy znowu wyskakuje mi że event zakończyłam ..

Ostatnio zmieniony przez Ayako21 (17-04-2019 o 14h52)

https://media.giphy.com/media/l0HlyU3gAqZ8hnKYE/source.gif

#36 17-04-2019 o 14h52

Straż Absyntu
Lunarist
Szeregowiec
Lunarist
...

Mam taką samą sytuację jak Vandea, Noirre i Shiawase :v  z tym, że moja mini-gra z gotowaniem jajek jest do przejścia

https://78.media.tumblr.com/e44db8329eb61264e943f6b9b4e9c5c5/tumblr_oz3yyiZcx71skycczo1_500.jpg

#37 17-04-2019 o 14h55

Straż Obsydianu
Hekejt
Akolita Sylfy
Hekejt
...

Żałosna firemka.
Strój za doładowanie za dowolną kwotę nie wystarczył co? Trzeba było dowalić taki, że żeby go zdobyć trzeba wydać około 25zł. Przecież to już jest chore.
Najzabawniejsze jest to że miałam zamiar kupić monety aby móc zrobić najnowszy spin-off, ale teraz niech mnie pocałują w pośladek ;p
Myślałam, że niżej upaść się nie da. Już nawet pomijam to, że event jak zwykle nie działa poprawnie ^^

http://i.imgur.com/OpkCSqq.gif

#38 17-04-2019 o 14h56

Straż Obsydianu
LunaTheProxy
Młody rekrut
LunaTheProxy
...

No, kolejny event podczas którego nie opłaca sie grać, jeden dziadowy struj a jak chcesz jakiś sensowny to płać hajs, tfu, staczaćie się z pszczółki do roli kornika.

Ci którzy nie wierzą w magię, nigdy jej nie znajdą.

"Magia nie jest nauką ani sztuką, nie jest też religią.
Magia jest rzemiosłem"

#39 17-04-2019 o 14h59

Straż Cienia
Moon-Light
Młody rekrut
Moon-Light
...

> wejdź na stronę eventu
> dojdź do miejsca dialogu z Milo
> strona się zawiesza, odśwież
> pominęło ci wszystkie dialogi, od razu masz zadania z jajkami
Co tam się wydarzyło? xD

#40 17-04-2019 o 15h04

Straż Absyntu
Chantalie
Nowo przybyła
Chantalie
...

Jeszcze trochę, a dostanę szału przy tym evencie, a dokładniej przy tej mądrej inaczej wadze, gdzie albo przycina przedmioty i grozi to utratą jajek (minusowa ilość jajeczek pozdrawia), albo toczy się tak powoli, że nawet stuletnia babcia z balkonikiem dałaby radę prześcignąć to, co zlatuje. A co do klikania, tutaj też trzeba uważać, by czasem nic się nie zepsuło. Okay, na tym to polega, ale żeby przy braku jednego kliknięcia to paskudztwo opadało o jedną trzecią?
No i stroje... Ten, który najbardziej mnie zachwycił musi być - oczywiście - po wydaniu hajsu. Serio? Czyżby odcinek specjalny za dobrze się nie sprzedał i trzeba podreperować budżet? Zrozumiałabym jeszcze, gdyby można było wydać te głupie dwanaście złotych, ale nie, trzeba znacznie więcej. Tak, nikt mi nie każe wydawać pieniędzy, jednak - jak dla mnie - jest to nie do pomyślenia.

#41 17-04-2019 o 15h14

Straż Obsydianu
Littka
Nowo przybyła
Littka
...

Dużo osób pisze, że po dialogu z Karuto nic im się nie wyświetla i nie wiedzą co robić. Ja też tak miałam, ale Karuto mówi o poszukaniu czekoladowych jajek, więc należy zacząć ich szukać na zakładkach np.: bank, gry, itp.

#42 17-04-2019 o 15h17

Straż Absyntu
LoLoOa101
Młody rekrut
LoLoOa101
...

Strój mi się nie podoba wgl, a gry są denerwujące (zwłaszcza ten kociołek i klikanie, więc raczej pierwszy raz w życiu dobrowolnie nie będę go robić /static/img/forum/smilies/hmm.png

#43 17-04-2019 o 15h19

Straż Cienia
Shemei
Pokonała Dahu
Shemei
...

Prośba - jeśli jest tu osoba która ma już cały strój za zadania (NIE ZA DOŁADOWANIA) i posiada jego deklinacje, proszę wysłać mi wiadomość z grafikami.
Nie chcę brać stroju w ciemno ^^

#44 17-04-2019 o 15h19

Straż Absyntu
kiwisia
Odpowiedź na wszystko
kiwisia
...

Jak na razie zagrałam w segregowanie i jak mamy łapać jaka jak śmieci lecą tak szybko, że wpadają do koszyczka z jajkami ;;?
Stroje są okej, chociaż liczyłam na coś lepszego. Chowaniec jest spoko /static/img/forum/smilies/wink.png

https://media.giphy.com/media/dzQ8kG6PQtTry/giphy.gif

#45 17-04-2019 o 15h20

Straż Obsydianu
Suteno
Akolita Jednorożców
Suteno
...

Pominę póki co swoją opinię, ale czy wy też możecie grać w tę grę z wagą niezliczoną ilość razy?
Poniosło mnie i mam już 140 jajek...

PS: jeśli ktoś ma deklinacje tego stroju za jajka proszę o podesłanie <3
PS2: jeszcze 10 minut temu mogłam kupić w butiku jajko nowego chowańca, teraz już nie mogę, bo go nie ma...

Ostatnio zmieniony przez Suteno (17-04-2019 o 15h23)

https://78.media.tumblr.com/753a6931cf7b2feb022c20463ac5cfc4/tumblr_ovrartCnVQ1ui7oe1o1_540.gif

#46 17-04-2019 o 15h21

Straż Absyntu
Annmabelle
Nowo przybyła
Annmabelle
...

Wszystkie te śmieci oraz jajka w minigrze chyba przegapiły lekcje fizyki, skoro raz skórka od banana leci jak szanona, a potem nie chce się ruszyć /static/img/forum/smilies/wink.png

https://31.media.tumblr.com/6dfd4c40f709a212cd64e3b4536aecd7/tumblr_ms0si2hpnJ1r4wk2ao1_500.gif

#47 17-04-2019 o 15h22

Straż Obsydianu
Anastasia2005
Szeregowiec
Anastasia2005
...

No to w moim przypadku było tak, że weszłam, odbyłam parę dialogów i dostałam ilustrację, po czym cały czas wyskakiwało mi okienko przenoszące do butiku. Wyczyściłam cookies i zaczęło mi się normalnie wyświetlać, ale... Nadal uznawało że skończyłam event i mimo ilustracji nie mam żadnego elementu stroju ;-; Mogę włączyć minigierkę i pograć, ale nic mi to nie daje ;; Mam tylko nadzieję że jakoś to naprawią, bo niektóre elementu mi się podobają i chciałabym je zdobyć.

#48 17-04-2019 o 15h26

Straż Cienia
WaQu
Nowo przybyła
WaQu
...

Event sam w sobie nie jest bardzo zły ale ta minigierka z podgrzewaniem czekolady jest okropna ręka mnie strasznie boli bo tak szybko i mocno w myszke klikałam czy ktoś też tak ma że wogóle nie może unieść tego wskaźnika do normalnej temperatury? /static/img/forum/smilies/neutral.png

#49 17-04-2019 o 15h30

Straż Obsydianu
Miruś
Rekrut
Miruś
...

Spodziewałam się czegoś więcej niż 2 stroje z czego jeden do kupna /static/img/forum/smilies/hmm.png Plusem jest brak eventu z alchemią /static/img/forum/smilies/smile.png Strój całkiem słodki, ilustracja urocza ^^

Mini gry ciekawe, ale moim zdaniem rzeczy, które spadają z dźwigni mogłyby poruszać się szybciej, bo zanim jedna rzecz spadnie spawni się druga i czasami jest to na niekorzyść gracza.

Ostatnio zmieniony przez Miruś (17-04-2019 o 15h32)

http://i65.tinypic.com/2bbp7t.gif

#50 17-04-2019 o 15h31

Straż Cienia
Bonika
Nowo przybyła
Bonika
...

Zbieranie jajek tak łatwe że aż nudne. A podgrzewanie? Jakaś pomyłka chyba? Dobrze że mam myszkę z wieloklikjem /static/img/forum/smilies/tongue.png Ale jak ktoś nie ma to nie wiem jak ma to zrobić... Te stroje bez szału, spoko ale nic specjalnego - SyF musiał wyjść w końcu lepiej?

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 12