Forum

Strony : 1 ... 5 6 7

#151 21-08-2021 o 15h44

Straż Cienia
Lilnoir
Strażniczka na Szkoleniu
Lilnoir
...

Nareszcie udało mi się skompletować oba stroje. Wypadały mi głównie elementy białe, niebieskie i czarne, trochę szkoda, ale i tak losowość pod względem koloru była dla łaskawa.

Minigierka z początku przyprawiała mnie o zawał, potem było ciut lepiej, choć moje szczęście do pojawiania się słoneczek w rogach nie napawało mnie ostatecznie optymizmem. W sumie mimo złości udało się i ilustracja jest. Szału nie ma, ale jest.

Złapałam na razie tylko delfina, poluję na inne, ale nie chcą się pojawiać tak jak i z resztą ich przynęty. 
Poszukiwania na mapie i łupy są przynajmniej dla mnie niezbyt ciekawe. Cieszę się, że moja szafa się powiększa o nowe ubrania (głównie peruki w dziwnych kolorach), ale fajnie byłoby częściej dostawać te nowe (ze stroju z kwiatem, prawie wszystkie elementy ma po 1 sztuce). Plus jest taki, że mogę co nieco na targu sprzedać i trochę uzbierać dodatkowej maaany.

Ogólnie całość jest w porządku, żuczek jest ładny, ale trochę poczeka zanim go wykluję. Mogło być lepiej, ale też i gorzej.

https://i.pinimg.com/originals/17/d6/74/17d674cd5d6abb3a7e893605fe3ccfec.gif

#152 22-08-2021 o 14h08

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...

Ten event jest chyba jednym z niewielu w mojej historii Eldaryi który mnie totalnie nie nudzi. Mam jeszcze kilka żetonów do grania nawet. Szkoda, że nie można ich komuś sprzedać bo bym przygarniała. Gra w węża skradła moje serce <3

#153 22-08-2021 o 14h50

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Debiutantka
VampireCarmila
...

No cóż, event w zasadzie dobiega końca więc małe podsumowanie.
Na ogół nie uważam ,że forma była zła ,a wręcz całkiem przyjemna.
Event do najgorszych nie należy ,ale znowu nagroda w postaci marnej ilustracji czy sposób zdobywania nowych strojów były dla mnie dosyć średnie.
No bo tak, stroje? Całkiem fajne. Dobrze widzieć w końcu coś co nie nawiązuje tylko do Japonii albo Chin.
Strój Summer faery- przewidywalny ,ale bardzo ładny, perłowa wersja oraz brudny róż podbiły moje serduszko, czekać teraz tylko na wersje jesienną do kolekcji(która mnie tak swoją drogą ciekawi bo w końcu będzie to Halloween).
No i wszystko super gdyby nie to ,że o elementy tych strojów było mega ciężko nie wspominając o upragnionych wersjach kolorystycznych.
Naprawdę nie wiem co się tam stało ,ale kolekcjonowałam tylko "śmieci" z poprzednich lat bo ciężko mi inaczej nazwać te rzeczy skoro w antycznych butiku kupiłam wszystko co chciałam
Peruka Eistir nie wyleciała mi dosłownie ani razu podczas całego eventu dlatego stwierdziłam ,że zakupię ją po prostu na targu.

Co do stroju za zm. Również niektóre elementy są bardzo ładne, a forma osobiście mnie nie razi.
Nie jest to nic nowego więc nie zdziwiło mnie to za bardzo.

No i najgorsza "nagroda" z eventu, Ilustracja- Ja się pytam co to ma być, to wygląda tak źle ,że naprawdę ciężko cokolwiek na ten temat napisać bo to nie pierwszy event w którym ilustracja wypada koszmarnie.
Kolejna sprawa to ilość, znowu dostajemy jedną ilustrację na cały event, gdzie w odcinkach nie wygląda to  w ogóle lepiej jeśli chodzi o ilość , nie wspominając już o tym ,że ciężko by byli na nich WS-i.
Styl graficzny to też jakaś masakra , osobiście gdyby nie to ,że przyjemnie mi się grało w wężyka to nie płakałabym za tą ilustracją.

Event mimo wszystko ocenię na 5/10 bo jednak ilustracja niesamowicie mnie razi patrząc na to ,że dostajemy takie coś po raz kolejny.

https://dotawallpapers.com/wallpaper/preview/drow-ranger-wallpaper-4121-594px.jpg

#154 22-08-2021 o 16h20

Straż Cienia
Nirez
Żołnierka Straży
Nirez
...

Jako że event już się prawie skończył, to szarpnę się na małe podsumowanie całości:

Stroje:

Moth Lady:
Piękny, przypomina mi trochę stroje Feral Nomad i Wolf Druid, a karnacja jest genialna. Szczególnie ujęły mnie deklinacje w odcieniach brązu/beżu, bo pozostałe przypominają mi podstawowe odcienie farbek z paletki z akwarelami. Wzięłam sobie wersję podstawową i dodatkowo czerwone oczy, skrzydła i suknię. Peruka jest mi kompletnie obojętna.

Summer Faery:
Mój ulubieniec. W ogóle bardzo podoba mi się ta cała koncepcja sezonowych wróżek i liczę, że ta ostatnia, jesienna, będzie bardziej w klimatach halloweenowych. Kwiat i skrzydła są cudowne, włoski Inina wyglądają trochę jak skołtuniony bałagan na głowie, ale nie przeszkodziło mi to uzbierać z piętnastu odcieni.

Orchid Dancer:
Jak i poprzednie stroje, komplecik niczego sobie. Całościowo niekoniecznie wpasowuje się w moje upodobania, ale pojedyncze elementy wyglądają świetnie i będę się mogła z nimi trochę później pobawić. Szczególnie podobają mi się spodnie i eleganckie włosy Eistir.

Aquamarine Diver:
Przy wcześniejszych strojach, ten wygląda jak ubogi krewny albo jakiś powszechny strój na zwykłą mapkę z pierwszych lat istnienia gry. Nie powiem, cieszy mnie to ogromnie, bo dzięki temu zaoszczędziłam sporo ZM. Wzięłam tylko białe włosy, ponieważ bardzo przypominają mi te z kompletu Karenn z poprzedniego eventu, a wtedy wybrałam fiolet, czerwień i czerń, więc mam tak jakby swoją paletkę odcieni w komplecie.

Chowańce:
Perlifynn:
Przyjemny delfinek, którego i tak kluć nie będę, bo raz, że znalazłam swój ideał, przy którym zostanę na dłużej, a dwa zawsze kluję tylko legendy. Do kolekcji jajek jednak w sam raz.

Scarlry:
Rohatyniec w formie chowańca to bardzo miła odmiana po tych wszystkich pieskach, kotkach i ptaszkach. Ładniejszy mi się wydawał w wersji różowej, ale narzekać nie będę. Oby więcej taki ciekawostek przyrodniczych w przyszłości. /static/img/forum/smilies/smile.png

Ilustracja:
Gdyby usunąć wszystkie postaci (no, może poza Gardzią) i zostawić same Perlifynny, to byłaby super. A z WSami to takie... 5/10

Minigierka:
Wężyk to gra z mojego dzieciństwa, więc miło było do niej powrócić. Przy wersji piętnastu słoneczek jednakże mój stary, zmęczony życiem komp nie dawał rady, ale wielki plus, że limit został zmniejszony i można było spokojnie zdobyć ilu. Cieszy mnie też, że żetony wypadały jako dodatkowy itemek na wyprawie, a nie jak w przypadku eventu muzycznego traciło się całą wyprawę.

Podsumowanie:
Cieszę się, że wrócił stary dobry przelicznik punktów za strój z doładowania. Fajny owadzi akcent w strojach i chowańcach. Miło, że nowe stroje z eventu były do zdobycia na mapce, a nie jak ostatnio za określone zadania, dzięki czemu nie trzeba było się ograniczać do jednej wersji kolorystycznej lub bulić olbrzymich sum za recolory. Szkoda jednak, że nowe rzeczy dropiły tak rzadko. Za rzadko. Super, że wspólny licznik chodził jak należy i bezstresowo zdobyliśmy chowka. Mam nadzieję, że jeśli strój z butiku pojawi się po raz kolejny, to będzie go można chociaż kupić za maanę. No i przede wszystkim jest to mój ulubiony event ze wszystkich dotychczasowych, bo po raz pierwszy wzięłam się za handel i z ledwie 2300 maany na starcie eventu, wskoczyłam na ciut powyżej 20 000 maany. Szkoda tylko, że musiałam kupić tyle recolorów i teraz mam tylko ledwie ponad 12 000. Ale i tak jestem przeszczęśliwa. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Moja ocena to: 9/10. Po pół punktu odejmuję za ilu i kiepski drop nowych rzeczy.

Ostatnio zmieniony przez Nirez (22-08-2021 o 16h23)

https://zapodaj.net/images/485582b4ac5ff.jpg

#155 22-08-2021 o 20h16

Straż Absyntu
Linnana
Stażystka
Linnana
...

Ja tam podsumowań żadnych robić nie będę, bo dla mnie nie ma znaczenia NIC poza wróżkowym strojem, +10 do oceny eventu, dziękuję bardzo, do końca eventu liczyłam na ultra buga, który dałby nam dodatkowy tydzień z letnią mapką. Dawno się tak nie wciągnełam, nie zużyłam tylu potionów i nie wyszukiwałam okazji na targu. A i tak moja wishlista dalej nie jest kompletna. Obiektywnie event pewnie nie jest niczym nadzwyczajnym, no ale chrzanić to, nie obchodzą mnie chowańce, ilustracje czy minigierki skoro mam jeden idealny strój. :3 Co prawda boli trochę brak jasnozielonego zestawu, ale ogólnie większość strojów ma warianty jasno i ciemnozielone, więc ten jeden raz przeżyję. Liczę, że na Halloween dostaniemy jesienną wróżkę i zakończymy tę serię, ja wiem, że Halloween średnio pasuje, no ale innej okazji na jesieni nie ma (chyba że Black Friday, nie wybaczyłabym XD)

Ogólnie jestem trochę rozczarowana body, no wolałabym żeby zamiast body był to top albo bardzo krótka sukienka. Dół się jednak mocno odznacza, nie da się go sensownie ukryć pod spódnicą (chyba że mocno rozkloszowaną) a sposób w jaki ja go użyłam też jest słaby, no bo widać te majtki, ja po prostu to ignoruję. xD No szkoda, bo gdyby nie to to pewnie byłby jeden z moich ulubionych i najczęściej używanych itemów.

Ostatnio zmieniony przez Linnana (22-08-2021 o 20h18)

#156 23-08-2021 o 01h11

Straż Absyntu
Andro
Nowa
Andro
...

~*~

Jestem bardzo zadowolona z tego co udało mi się zdobyć w ten event. Większość przyniósł chowaniec, a niewielką część udało mi się zdobyć po okazyjnych cenach na targu.
Peruk złapałam w sumie 5 w tym 2 białe (niestety mój kruczoczarny musiałam dokupić w butiku ;w;)

mój loot (but only Orichid dancer)

https://media1.tenor.com/images/317f943a7847b4a489eb4a9dd96fd117/tenor.gif?itemid=8923679 https://media1.tenor.com/images/317f943a7847b4a489eb4a9dd96fd117/tenor.gif?itemid=8923679

#157 23-08-2021 o 06h47

Straż Obsydianu
Crewedka
Debiutantka
Crewedka
...

Bardzo zacny even - w końcu trzeba się było nieco wysilić by zdobyć elementy w interesujących kolorach. O ile ilustracja mnie rozczarowała - fajnie, że w końcu pojawili się na niej WSi, ale zamiast grać pierwsze skrzypce, jak to wypada w grze otome, zostali zepchnięci w paskudnych skafandrach na dalszy plan, a zamiast nich ponownie muszę patrzeć na chowańce - tak stroje mnie zauroczyły.
Event skończyłam na 100%, zdobyłam kompletny strój perłowej wróżki i zasiliłam konto nieco ponad ośmioma tysiączkami maany zdobytymi na targu /static/img/forum/smilies/big_smile.png Takie eventy lubię.

https://ipfs.io/ipfs/QmSs1FHrbPEXTbjhixMRhL7c1B6Gzt8U9Sknz5fCPS1gQm/1.gif

#158 24-08-2021 o 01h06

Straż Cienia
Garter
Młoda Rekrutka
Garter
...

No to czas na podsumowanko ode mnie.
Ogólnie to event był bardzo przyjemny, ale szkoda, że taki krótki. Standardowo najfajniejszym elementem dla mnie była możliwość buszowania po mapie, tym razem letniej.

Forma: Taka, że właściwie jej nie ma, ale nie przeszkadzało mi to. Minigra z wężykiem spoko, ale tylko po ułatwieniu. Wcześniej była nie do przejścia. Ostatecznie cieszę się, że obniżyli ilość słoneczek i dało się bez problemu zdobyć ilustrację. Nowe stroje bardzo przypadły mi do gustu, ale szkoda, że tak rzadko dropiły. Uwielbiam mapki, ale jestem za tym, żeby na czas powtórzenia się strojów z poprzednich eventów nowe ciuchy były do zdobycia raczej za zadania. Wygrzebanie ich wśród starych itemków było bardzo trudne i kosztowało mnóstwo energii chowańca, a i tak nie udało mi się w całości skompletować obu nowych strojów. W stroju tancerki ani razu nie wydropiły mi buty, a w stroju wróżki brakło mi bransoletek na ręce i tych pięknych motyli.

Stroje:
Orchid Dancer: Raczej nie w moim stylu, całościowo wygląda na strasznie ciężki, ale każdy element z osobna jest naprawdę uniwersalny i na pewno się przyda. Najbardziej do gustu przypadły mi sandały, pończochy i spódnica. Włosów Eistir raczej nie będę często nosić, ale wyglądają spoko.

Summer Faery: Bardzo ładny, chociaż chyba bardziej przypadły mi do gustu poprzednie Spring i Winter Faery. Strasznie ciężko dropił, te motyle to są jakieś ultra rare, tyle energii wywaliłam, żeby je zdobyć i nie mam żadnych xD Jestem bardzo miło zaskoczona perłowym recolorem, jest przepiękny. Z całego stroju najbardziej spodobały mi się skrzydła, body, kwiatek i motyle, których niestety nie zdobyłam. Sukienka raczej przypomina bluzkę i nie mam nawet pomysłu jak ją ubrać poza tym setem. Włosy Inina są do przesady napuszone, ale w sumie chętnie przygarnęłabym jeszcze kilka kolorów, bo mogą się przydać.

Aquamarine Diver: Może jestem w mniejszości, ale ten stój spodobał mi się najbardziej. Może dlatego, że był dla mnie najłatwiejszy do zdobycia, a może dlatego, że po prostu brakowało mi takiego kostiumu do nurkowania. Wygląda bardzo fajnie, tylko ten nożyk na nogę wydaje się taki trochę plastikowy. Włosy to niby taki zwykły kucyk, ale jakoś mnie urzekły. Może są trochę ulizane, ale i tak chętnie będę je nosić. Ogólnie nie wiem co ich wzięło na powrót do strojów za ZM. Normalnie myślałam, że wyparły je stroje za zakupy w banku, no i trochę mi to nie na rękę, bo musiałam wydać ZM na recolory nie jednego stroju, ale dwóch.

Moth Lady: Bardzo oryginalny, propsuję za pomysł z ćmą. Na początku myślałam, że ograniczę się tylko do jednej wersji, ale niektóre elementy tak mi się spodobały, że musiałam kupić więcej. Karnacja jest niesamowicie ciekawa, nigdy wcześniej takiej nie dostaliśmy, chętnie coś z nią wykombinuję. Fajnie prezentują się też skrzydła, sznurowane body, czułki, nowe oczy i świetliki, których dokupiłam jeszcze 4 recolory. Sukienka również jest dosyć uniwersalna i zostawia pole do popisu. Włosy, chociaż wydają się mieć za niskie czoło, bardzo mi się spodobały i na pewno nie raz ich użyję.

Ilustracja: Całościowo prezentuje się ładnie, i chociaż rozczarowuje fakt, że to kolejna grupowa (pamiętacie event letni, gdzie dostaliśmy 8 ilustracji? to były czasy...), to jednak fajnie mieć ją w kolekcji. Wiem, że w odcinkach póki co romansu jest tyle, że nic, ale lato to idealny pretekst, żeby pokazać jakieś gołe klaty, więc trochę zmarnowali potencjał moim zdaniem. Najlepiej prezentują się standardowo chowańce.

Chowańce: Perlifynn jest przeuroczy i chociaż cały event starałam się go złapać, to jednak bez skutku. Nie wiem jak niektórym udawało się go spotkać kilkanaście razy. Ja próbowałam cały event, nie zliczę ile poszło na to energii, a i tak spotkałam go tylko 2 razy. Żeby jeszcze było co zbierać w tej lokacji... zamiast chowańca mam mnóstwo śmieci pokroju oczu smokey, których nigdy nie założę. Na szczęście udało mi się go złapać na targu i jestem pewna, że na pewno go kiedyś wykluję. Scarlry też jest ciekawy, chociaż z jakiegoś powodu bardziej podobał mi się w różowej wersji, gdy jeszcze był "wygaszony" na stronie eventu xD Cieszę się, że tym razem licznik był dobrze dostosowany do ilości graczy i bez problemu udało nam się go zgarnąć.

Całościowo dobrze się bawiłam, chociaż chciałabym, żeby event trwał trochę dłużej. Szkoda, że przynętę na Woolapiyou wrzucili na mapę tak późno, bo zdążyłam wywalić w błoto 600 many :") Serio, jak już coś robią, to do porządku, a nie wypuszczać bubel i poprawiać w czasie eventu. Bardzo cieszy mnie możliwość wydropienia starych itemków na mapie, ale tła z plażą chowańców powinny być również dostępne w butiku (albo niech poprawią ich drop na mapie, bo trafić na nie to cud). Na targu widziałam póki co tylko to dzienne, a brakuje mi jeszcze nocnego. W tym momencie naprawdę żałuję, że nie kupiłam ich za AM, chociaż z początku chciałam to zrobić.
Niemniej event oceniam na 8/10 za świetne, oryginalne stroje, fajne chowańce i starą, dobrą mapkę, która nigdy mi się nie znudzi.

Ostatnio zmieniony przez Garter (24-08-2021 o 01h24)

https://i.imgur.com/gkl6Ihi.png https://i.imgur.com/CNfvhrI.png

#159 24-08-2021 o 15h01

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...

Event się skończył, więc pora na małe podsumowanie z mojej strony.

Forma: Jeszcze niedawno bym napisała, że jest mapka to jest zadowolona, otóż nie tym razem.
Zabrałabym premię temu Żan Pierrowi, który stwierdził, że wkładanie nowych rzeczy na przepełnioną mapkę to dobry pomysł.
Dużo bardziej podobało mi się ostatnio kiedy na nowe ciuszki były jakieś zadania, a stare leciały sobie z mapki.
Tym sposobem ani właściwie nie uzupełniłam szafy o stare rzeczy, które chciałam ani też nie dropnęły mi nowe rzeczy...
Serio, już bym wolała dostać jeden re-color i za resztę zabulić w butiku niż to, bo w ostatecznym rozrachunku i tak muszę brać swoje kolory od innych osób, eh.
Atmosfera nie wpadła mi żadna, z moich chiejek wpadły mi dosłownie trzy rzeczy, resztę musiałam dokupić...

Minigra: Niech będzie przeklęty bimuf i jego mini-gierki. Wiedziałam, że nawet prosty wąż, ale w wykonaniu Bimufa to będzie coś co mnie pokona. Owszem po ułatwieniu mi się udało, ale też nie bez problemu.
Irytujące jest to że nie ma opcji wykupienia mini-gierki, bo co mi po kolejnym zagraniu jak wiem, że zlamię? Owszem tym razem nagrodą była ilustracja, którą mogłam sobie odpuścić, ale jak następnym razem dadzą strój, w dodatku ładny i brak opcji pominięcia minigierki to będzie naprawdę słabo.

Stroje:
Ogólnie rzecz biorąc to powiem szczerze w całości mnie nie zachwyciły, ale pojedynczo dało się coś z tego ugrać.

Orchid Dancer: Pragnęłam stroju arabskiej tancerki i szmatki na twarz, ale kurczę właśnie kolory samych szmatek to jakieś takie nie teges i nawet nie wiedziałam do jakiej wersji kolorystycznej to należy. Mimo wszystko fajny itemek. Najlepiej z całego stroju chyba prezentują się spódnice, spodnie miały potencjał, ale góra jest dziwne wykończona - pewnie po to żeby trzeba było z nim nosić ten pasek. Włoski z zestawu całkiem przyjemne. Tylko ja się uprzejmie pytam gdzie jest pustynne tło dla tej tancerki?!

Summer Faery: Z tego zestawu najbardziej spodobała mi się sukienka oraz atmofera, której niestety nie uświadczyłam. Skrzydła wolę pierzaste, ale te też są fajne. Włosy to tutaj według mnie kompletna klapa. Nie mam nic przeciwko napuszonym włosom, ale podwójny kolor rujnuje tę fryzurę.

Aquamarine Diver: Heh, nie kupiłam nic z tego zestawu. Bardziej przypomina mi coś co mogłoby trafić na zwykłą mapkę, także dobrze, że to on był w butiku, bo pewnie z pozostałych dwóch strojów wydałabym niezłe sumki. Przekonywało mnie jedynie różowe body, ale jak porównałam sobie ceny z chociażby z sukienką z doładowania to podziękowałam. Te ciuchy nie były po prostu warte złotych monet.

Moth Lady: Podobnie jak strój z eventy muzycznego zaskoczył mnie pozytywnie. Patrząc na niego byłam gotowa go odpuścić, bo nie miałam możliwości zrobić doładowania, ale kiedy w końcu mi się udało to nie pożałowałam.
Świetna karnacja, oczy, sukienka, futerkowe body i włosy. /static/img/forum/smilies/wink.png

Cieszę się, że wróciła stara forma stroju za doładowanie. Nie wydałam dużo, więc sporo monetek mi zostało na następny event.

Ilustacja: Podobnie jak reszta jestem mocno zawiedziona. Znowu grupowa ilustracja, a WSi w LETNIM EVENCIE ubrani od stóp do głów. Eh. Szkoda szczempić klawiatury. Jeno delfiny ładne.

Chowańce:
Perlifynn: No różowego delfina to ja musiałam mieć i cieszę się, że złapałam go za pierwszym razem. Spróbuję, bo kiedyś wykluć.

Scarly: Nie moje klimaty, ale fajnie, że rzucili czymś całkiem nowym.

Mam nadzieję, ze na Halloween o zgrozo nie zrobią takiej formy eventu gdzie nowych rzeczy będę szukać między nieproszonym gościem a zielonymi naszyjnikami czaszkami, bo będzie naprawdę ciężko...

Ostatnio zmieniony przez Vandea (24-08-2021 o 15h02)

https://i.imgur.com/qqvGbY6.png

https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg

Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png

https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg

https://i.imgur.com/qeSmNZh.png

https://i.imgur.com/itwKtXN.png

https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

#160 24-08-2021 o 23h59

Straż Cienia
PinkYoshiEgg
Młoda Rekrutka
PinkYoshiEgg
...

Event był niezły, jednak parę rzeczy mnie irytowało.

Był dość krótki. Z tego co pamiętam, eventy letnie trwały chyba z miesiąc... Na wszystkie zaległe stroje i chowańce plus te nowe, zmniejszenie czasu nie jest dobrym pomysłem... Jeszcze to wrzucenie nowych ubranek na mapę... Martwią mnie następne dwa eventy, gdzie tych strojów było najwięcej. Już wolę zdobywać je za zadania, bo chowaniec przyniósł mi, np. dwie pary skrzydeł, ale zero bransoletek ze stroju wróżki, przez co jest niekompletny... Pewnie sobie dokupię na targu.

Stroje bardzo ładne. "Summer Faery": po "Spring Faery" i "Winter Faery" spodziewałam się tego, ale nie przeszkadza mi to. Fajnie, że dla odmiany te skrzydełka są rozpostarte, śliczne są. Atmosfera jest CUDNA! Body i kwiatek też bardzo ładne, bransoletki, zarówno na ręce jak i nogi, też spoko. Sukienka nie jest brzydka, ale sukienki mi za bardzo nie przypomina. xd Fryzura - nie mój typ.
"Orchid Dancer": cały strój ma fajne elementy, szczególnie chustę, rękawy, sandały i fryzurę.

Perlifynn jest śliczny. Scarlry nie w moim guście, ale pomysł ciekawy.

Wężyk na początku sprawiał mi problemy, ale na szczęście potem to poszło.
Jeśli chodzi o ilustrację, cieszę się, że wreszcie są WS'i! Tylko czemu tacy poubierani... Xd Miałam nadzieję na ilustracje podobne do tych z 2018 roku, każdy WS osobno...
Brawa dla twórców za pamięć o protezie Mathieu, byłam prawie pewna, że o tym zapomną, a oni chociaż dali mu płetwę. Poza tym, delfiny są urocze, a reakcja postaci na nie, również.

Strony : 1 ... 5 6 7