Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 01-07-2019 o 15h19

Straż Absyntu
Byuline
Żołnierz Straży
Byuline
...

Hej, hej czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda? :"D Przez upały, które ostatnio u mnie panują praktycznie nie mam siły i ochoty na rysowanie, uhhh.
Mimo to dziś wpadam z jednym arcikiem.

dream

@Enna dziękuję bardzo za szczerą opinię i rady, które mi napisałaś <3 Postaram się nad tym popracować, no i jest tak jak piszesz, pierwszy raz miałam okazję rysować ośmiornicę i niezupełnie wiedziałam jak się do tego zabrać. ^^"

Ostatnio zmieniony przez Byuline (01-07-2019 o 15h46)

#52 01-07-2019 o 16h30

Straż Cienia
dream
Żołnierz Straży
dream
...

ZAWAŁ MAM.......

WYSZŁA PRZEGENIALNIE!!!

Ja Cię, napatrzeć się na nią nie mogę Byu! ♡ Wygląda przepięknie w Twojej kresce, jejuu! ♡ Zakochałam się w jej włosach ;o ♡ Narysowałaś je idealnie, wyglądają dokładnie tak jak powinny ♡ I te usta, o mamo *.* ♡ Poza trafiona w dziesiątkę, klimat i tło które stworzyłaś sprawiają, że aż mi się tak jakoś miło w środku robi. XD ♡ Strasznie przyjemnie patrzy mi się na ten rysunek, bije od niego jakiś taki spokój. ♡ Oczywiście nie zapomniałaś o żadnym szczególe, a to dla mnie takie ważne ♡ Wcale nie szkodzi, że na rysunku nie ma Jacoba! I moim zdaniem to żaden skromny arcik, to MEGA PIĘKNA I DOPRACOWANA PRACA! ♡

Dobra robota Byu, jestem zachwycona ♡ Rozwijasz się w niesamowitym tempie! ♡ Muszę Ci powiedzieć, że na tą chwilę Twoja wersja Naomi jest jedną z moich ulubionych jakie dostałam. ♡♡♡

Dziękuję Ci strasznie, strasznie mocno! kocham!! ♡♡♡

#53 01-07-2019 o 18h47

Straż Cienia
JackeyPolsat
Żołnierz Straży
JackeyPolsat
...

o kurde ziom masz wątek??
przychodzę z małym zamówionkiem
jackey i chiomke aka emiko
moje dziewczynki to takie badassy, ale razem są powerfull friends i w sumie się rozumieją najlepiej <3
wiesz, ze ja cię lov ♥♥?

OCki

love me like you do
https://funkyimg.com/i/2UYNh.png

#54 02-07-2019 o 15h16

Straż Absyntu
Byuline
Żołnierz Straży
Byuline
...

Bardzo, bardzo nie po kolei, ale miałam akurat wenę na to zamówienie. Mam na celowniku dwa zamówienia z wcześniej, także bez obaw! :"D

JackeyPolsat

@dream czuję taki przeogromny zachwyt, że ta pracka jest jedną z Twoich ulubionych o mamoo <3 jeszcze raz dziękuję za te wszystkie miłe słowa, motywacja i chęć do działania wzrasta dziesięciokrotnie po przeczytaniu takiego komentarza!!! ♥

#55 02-07-2019 o 15h28

Straż Obsydianu
lischiama
Żołnierz Straży
lischiama
...

https://orig00.deviantart.net/84b6/f/2018/320/f/9/brzydd_by_mechanicpigeon-dcs45aj.png

Zamówienie :

#56 03-07-2019 o 00h06

Straż Cienia
JackeyPolsat
Żołnierz Straży
JackeyPolsat
...

ojejusiu, byuśka
zmieniłaś styl : 00 jaki on śliczny
jejku strasznie ukochałam za ten rysunek
pomijając to, ze jackey ma też rany na nogach to łoluju
to             jest              piękne
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
weź mam taki fangirl teraz, kocham cie ♥♥♥

love me like you do
https://funkyimg.com/i/2UYNh.png

#57 11-07-2019 o 09h09

Straż Cienia
Anatea
Obrońca Straży
Anatea
...

Jeśli przyjmiesz kolejne zamówienie- grzecznie stanę w kolejce. /static/img/forum/smilies/wink.png

Formularz

Ostatnio zmieniony przez Anatea (11-07-2019 o 09h12)

Strony : 1 2 3