Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 33 34 35

#851 03-07-2019 o 13h53

Straż Absyntu
Sineya
Nowo przybyła
Sineya
...

Całą alchemie tak naprawde kupiłam od razu, wiedziałam, że drop będzie bardzo obniżony. Nie moge złapać Markila a kupując na targu nie zalicza mi. Oczywiście inne chowańce się pojawiają codziennie >:c

#852 03-07-2019 o 14h44

Straż Cienia
kukułka
Straż na szkoleniu
kukułka
...

U mnie wygląda to tak:   1 skorupiak
3 latające
2 futrzaste(mam jeszcze jedną przynętę, więc może będą 3)
spódnica

Pierwszy raz od mojego "stażu" na Eldce nie ukończę eventu.
Nie zrobiłam włosów, na których mi zależało, reszty nie żałujęXD

Event słaby, niestety co kolejny, to gorszy. Powoli mnie to zniechęca. Może przynajmniej odcinki rozwiążą na poziomie.

//i.pinimg.com/originals/0b/95/e8/0b95e80996ca264d8dfedb58edbf0cd1.gif

#853 03-07-2019 o 14h58

Straż Cienia
Nix
Porucznik Straży
Nix
...

https://i.imgur.com/68z5Or5.png
To mój pierwszy event, którego nie ukończyłam.

Nie udało mi się złapać Markila, pokazał mi się może z 3x i za każdym razem uciekał.

Drop a raczej jego brak był żałosny.
Chowaniec przyniósł mi szampon i włosy nimfy, ale nie zamierzam robić włosów, bo mi się totalnie nie podobają. Zależało mi na zestawach do szyciach i kluczach oraz pergaminach, oczywiście ich na oczy nie widziałam.
To już na walentynkach był lepszy drop, a miałam epickiego chowańca.

Mini gra. Na początku było ciężko, ale ostatecznie dzięki pauzowaniu dałam radę i zdobyłam pianino.

Strój za doładowania jest super, ale odechciało mi się ładowania kasy. Darmowy strój jest nudny i chyba robiony na szybko, mimo że spódnicę zrobiłam to mam wrażenie, że nie jest dokończona.

Ilustracja jest bardzo ładna, ale niewarta babrania się w alchemii. Trochę szkoda, bo to tej pory zdobyłam wszystkie ilustracje z eventów. No trudno.

Ogólnie cały event był nudny i wkurzający. Cieszę się, że już się kończy.

2/10

https://r1.ilikewallpaper.net/ipad-wallpapers/download/24497/Witcher-3-Wild-Hunt-Geralt-ipad-wallpaper-ilikewallpaper_com_200.jpg https://media.women.com/images/images/000/114/697/square/wolf-howling.gif?1509476322 https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/843715919721520607/232D9D0B2CBF1231528F9D84E6924E96A4A0C247/?imw=200&imh=200&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

#854 03-07-2019 o 16h20

Straż Cienia
KaoruKasumi
Nowo przybyła
KaoruKasumi
...

Eventy na Eldce niestety coraz to gorsze. Zero zabawy.
Drop jest koszmarny. Stworzyłam jedynie włosy z rzeczy które przyniósł mi chowaniec.
Minigierka z pianinkiem zaliczona, dzięki pauzowaniu.
Wszystkie 3 chowańce złapane.
Eventu nie ukończyłam, bo szkoda mi maany na alchemie.
Daje mocne 3/10 /static/img/forum/smilies/neutral.png

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi (03-07-2019 o 16h22)

#855 03-07-2019 o 18h14

Straż Obsydianu
Sennis
Straż na szkoleniu
Sennis
...

Ukończyłam "event", więc jest czas na podsumowanie.

Mini-gierka:
Na początku była nie do przejścia dopóki przy trzeciej próbie nie wpadłam na to, że można klikać wszystkie klawisze i zalicza. Dzięki temu nabiłam sobie sporo punktów przez dwa dni po czym w tempie błyskawicy ten bug został naprawiony... Gdyby nie to, że ułatwili oraz dzięki pauzowaniu, a po jakimś czasie nauczenia się schematu gierkę bez większych problemów ukończyłam i mam to pianino.
Choć na marginesie ta gierka powinna zostać zrobiona na 4 klawisze lub strzałki, nie wiem co za geniusz wymyślił 6 klawiszy...
Co do samego piania, ładne, ale jego kolory w niektórych miejscach wyglądają jakby zgniły, nie mogli dać ładnych pasteli? Lub żywych kolorów?

Chowańce:
Fajnie, że trzy. Ailikamp jest śliczny i słodziuchny, ale co z tego jak mają tak marne statystki, a każdy z nich to rzadki, choć pożywienie mają jak legendy po 30 maany.
Złapałam je, bo kolekcjonuję, bo byłby potrzebne do ilustracji, ale nie będę ich kluła. A może kiedyś nadprogramowe jajka uda mi się sprzedać za więcej niż grosze na targu.
A co do Korivory ten leniwiec wiele krwi mi napsuł. Pokazał mi się tylko trzy razy. Raz nie miałam przynęty, raz mi uciekł i dopiero za trzecim razem go złapałam.

Butik:
Fajnie, że są powtórki z 2017 i 2018, nakupiłam sobie rzeczy. I wydałam 1 170M i 365ZM. Kosmicznie grubo się cenią w tym butiku, ale przynajmniej te itemki bardzo mi się podobają. Nie jest mi na nie żal wydawać hajsu.

Strój/Alchemia:
"Darmowy". Tak paskudnego stroju jeszcze nie było. Jedne co się w tym papierowym koszmarku broni to włosy i tutu.
Mam wrażenie, że cofnęli się aż do żłobka. Beemuf, jako firma powinniście się rozwijać, a nie dawać stroje, które wyglądają jakby grafik nie umiar rysować i zrobił to na szybko w 5 minut. Wielkie NIE dla tego stroju.
Jak okropne było to, że był potrzebny do ilustracji.
W dodatku elementy trzeba było kraftować w znienawidzonej maanożernej alchemii.
Nie wspominając już o dropie, a prawie jego braku. Przez 2 tygodnie nie dropną mi jedwab, dwa potrzebne zaawansowane zestawy do szycia, kolorze niebieskim barwnik czy  ani jeden pergamin. Tych rzeczy na oczy nie widziałam.
To aż żenujące, że przez 2 tygodnie drop jest taki że mogłam wykonać prawilnie tylko jeden jego element. A byłam bardzo cierpliwa, bo czekałam z alchemią aż do dzisiaj.

W sumie wydam na alchemie: 1 561M - Nigdy więcej...

Strój za ZM:
Jest spoko, ale nic nie urywa. Dostałam go, bo i tak miałam doładowywać konto, bo chciałam kupić Gallytrota.

Ilustracja:
Ładna. Lecz nie warta złamanego grosza, nerwów, irytacji i wysiłku jaki trzeba było wnieść, aby ją posiadać. Mimo to wydałam tą cholendarną sumę, bo mnie było stać oraz jestem kolekcjonerem. Mam wszystkie ilustracje z eventów i nie mogłam sobie jej odpuścić. Ale jestem okropnie zła. Jeśli tak mają wyglądać eventy to ja bardzo podziękuję za nie, lepiej aby ich w ogóle nie było.

Podsumowanie:
Ten event to śmieć i lecenie sobie z graczami bardzo w kulki. Jest mi niezmiernie przykro, a równocześnie jestem zła, że tak bardzo go popsuli... aż się boje jak będzie wyglądać letni, bo w tym roku każdy z eventów jest gorszy od poprzedniego...

Ocena: 0/10

#856 03-07-2019 o 18h30

Straż Cienia
Sylphe
Akolita Chochlików
Sylphe
...

Też zrobię sobie podsumowanie.

Alchemia:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ubrania: plz błagam. Strój z Alchemii nie urywa, jedynie body i spódnica są spoko. Dodatkowo ta cena za wytworzenie jednej części. Kogoś słonko przegrzało. Tak btw, dlaczego wpadli na pomysł papierowej styliacji, podczas gdy Huang Hua ma taki piękny strój. CHCĘ JEJ STRÓJ ;_;
Strój z butiku ładny, bardzo ładny, ale dzięki tak "świetnemu" eventowi, bimuf dba o mój zasób portfela i nie chce, żebym doładowywała pieniądze xd

Minigierka: Zmiany zasad gry dwa razy w ciągu eventu. Tak jakby za pierwszym razem nie było można wypuścić wersji jaka jest teraz, po co xd Cudem zdobyłam nagrodę, bo miałam uzbieranych 30ZM i gdyby nie to złoto, to zabrakło by mi 30 punktów.

Chowańce: Uważam, że Markil bardziej by się nadawał na event wakacyjny. Podoba mi się wygląd Alilikampa, jak i Korivory. I teraz statystki... chowaniec rzadki z ceną jedzenia legendarnego... X'DDD

Ilustracja: Na nią narzekać nie będę, bo uważam, że nie jest zła.

Daję 2/10 i event dostaje ode mnie order ziemniaka za najgorszy jaki wyszedł.

Aż strach pomyśleć, co będzie podczas wakacyjnego...

Ostatnio zmieniony przez Sylphe (03-07-2019 o 18h31)

https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

#857 03-07-2019 o 19h10

Straż Absyntu
Maddan
Akolita Jednorożców
Maddan
...

Żenada.
Z łapaniem chowańców nie miałam żadnych problemów, także ok.
Gra sprawiała, ze miałam ochotę wyrzucić kompa przez okno, ale w ostatnich dniach udawało mi się nawet ją przechodzić, także pianino zdobyłam. jest całkiem ok.
Drop? nie raz się wypowiadałam, zresztą nie tylko ja. Tragedia.
Strój fajny, zrobiłam sobie dwie peruki, spódnica i body mi się podobają.
Ale to ile maany na nie wydałam, to już woła o pomstę do nieba.
A nagroda za to wszystko? Obrzydliwa! Ta ilustracja jak da mnie jest jedną z najbrzydszych. beznadziejne kolory, światło, kreska, już lepiej mi się Wielkanocna podobała.
Przykro mi, że to wszystko poszło w tak złym kierunku.

#858 03-07-2019 o 19h40

Straż Obsydianu
Meliona
Żołnierz Straży
Meliona
...

W ciągu 7 dni odkąd skończyłam event dostałam:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Chowańcowi chyba bardzo zależało na włosach, bo napisałam, że zrobię je, jeśli wszystkie składniki mi wydropią. Szkoda, że nie można sprzedawać tych rzeczy.

Ostatnio zmieniony przez Meliona (03-07-2019 o 19h40)

#859 03-07-2019 o 19h53

Straż Absyntu
AkaiS
Straż na szkoleniu
AkaiS
...

Skończyła się energia mojego chowanca, co oznacza, że event już za mną. Nie mogę zrobić ani jednego elementu stroju. Chciałam ogarnąć włosy, ale tak mnie już to wkurzyło, że nawet nie mam ochoty wydawać na nie maany. Zobaczymy, może jeszcze się ugne do północy (musiałabym dopłacić 350 maany). Chowance złapane, gra zaliczona, a jako iż umiałam ją przejść, to nawet dobrze się przy niej bawiłam.
Przy okazji pomarudze jeszcze na Alchemie, a konkretniej na brak możliwości przymierzenia itemu przed wytworzenie. Na Francuzie zapłaciłam 350 m za włosy, których chyba jednak nie użyję, ponieważ przy mojej białej karnacji nie widać brwi. Na podglądzie, który oferuje gra są one widoczne, ponieważ są na podstawowej karnacji. Myślałam, że będą one widoczne, bo włosy mają lekko niebieskie zabarwienie no ale jak widać nie /static/img/forum/smilies/smile.png Niby wiem, że mogłam nie ryzykować, ale jednak dodanie podglądu jak podczas eventow, gdy dostajemy strój za minigry, skutecznie rozwiązałoby sprawę :v

http://i64.tinypic.com/rmpgdx.gif

#860 03-07-2019 o 21h08

Straż Obsydianu
Hekejt
Akolita Sylfy
Hekejt
...

Ok, pora na małe podsumowanie z mojej strony:

1. Mini gra: Chyba nie trzeba tu za wiele mówić. Prawda jest taka, że gdyby nie opcja pauzowania gry to nie wiem czy bym do dzisiaj uzbierała te 400 pkt. Na szczęście z tą opcją pianino zdobyłam już w 5-6 dniu eventu. Co nie zmienia faktu, że mini gra mi się nie podobała ;s

2. Chowańce: Odkąd wyczaiłam jak lecą, nie miałam z nimi żadnego problemu. Sprawdzając drop itemów posyłałam chowańca zarówno na te lokacje za 10 energii jak i te za 30+.
Ostatecznie nie zauważywszy różnicy w dropie do alchemii, przyssałam się do 3 lokacji za 10 energii. Dlaczego? Otóż w kwaterze Głównej spotykałam ZAWSZE Markila, na Wschodniej Równinie ZAWSZE Ailikampa, a na Zachodniej Równinie ZAWSZE Korivore. Ani razu nie zauważyłam odstępstwa od tej reguły. Dlatego też na którego chowańca miałam więcej przynęt, tam posyłałam mojego Ciralaka. Tym sposobem złapałam 6 Markilów, 4 Korivory i 3 Ailikampy. Oczywiście w ciut, ciut i jeszcze trochę mi ich zwiało, albo nie łapałam, bo już nie miałam przynęty ;d

3. Alchemia: Szkoda gadać. Jak już się skarżyłam we wcześniejszych postach, drop to jeden wielki śmiech na sali. Dostałam raptem kilka potrzebnych rzeczy. Tym sposobem aby dostać ilustrację musiałam wybulić manę na strój który mi się nie podoba.
Ostatecznie musiałam dokupić rzeczy o wartości około 1400 many. Ogromna suma jak na event gdzie nie kupuję się recolorów itd, tylko podstawowe rzeczy aby ukończyć event.
Na szczęście udało mi się sprzedać kilka chowańców i barwników, za które łącznie zarobiłam 1010 many. Na evencie zatem straciłam około 400 many. Może to nie jest majątek, ale jednak chamskie zagranie ze strony Beemoova.

Podsumowując. Najgorszy event ever. Beemoov nie zna już umiaru w wyciąganiu łap po hajs. Jak tak dalej ma to wyglądać to ja już nie chcę eventów ;s

http://i.imgur.com/OpkCSqq.gif

#861 03-07-2019 o 22h03

Straż Absyntu
AkaiS
Straż na szkoleniu
AkaiS
...

@Up co do chowancow, to mi ciagle Markil leciał na skale oraz w kwaterze, Ailikamp na płytkich wodach, a Korivora na skraju lasu, więc wychodzi na to, że chowance miały przypisane po dwa miejsca.

http://i64.tinypic.com/rmpgdx.gif

#862 03-07-2019 o 22h13

Straż Obsydianu
Suteno
Akolita Jednorożców
Suteno
...

@up
U mnie Markil i Ailikamp leciały prawie wszędzie, a na pewno na oba trafiałam w kwaterze xD chociaż zdecydowanie częściej spotykałam skorupiaka. Mimo wysyłania chowańca w różne miejsca na wszystkich mapkach ani razu nie spotkałam Korivory.

Ponadto nie dropnął mi ani jeden pergamin do stroju eventowego... drop w trakcie tego eventu to nieśmieszny żart albo bug /static/img/forum/smilies/hmm.png zaczynam bać się o event letni. Kiedyś myślałam, że sakiewki są złe... a nie xD te z wielkanocy były też złem xD w każdym razie ten event sprawił, że tak szybko jak się wzbogaciłam to i wyczyściłam z hajsów (żyłka kolekcjonera).

https://78.media.tumblr.com/753a6931cf7b2feb022c20463ac5cfc4/tumblr_ovrartCnVQ1ui7oe1o1_540.gif

#863 03-07-2019 o 22h37

Straż Obsydianu
Hekejt
Akolita Sylfy
Hekejt
...

@AkaiS Hmm jak sprawdzając drop wysyłałam chowańca gdzieś na mapę "Świątynia Fenghuangów" to na pewno spotkałam Korivorę. Także kij wie jak oni to rozkminili.
Tak czy siak autentycznie w Kwaterze nie spotkałam żadnego innego chowańca niż Markila, myślałam że to przypadek, ale gdy pojawił mi się 10 Markil z rzędu to stwierdziłam, że coś tu jest nie tak xd Zaczęłam posyłać na inne lokacje za 10 energii co dało takie rezultaty jak pisałam w poście wyżej ;d

http://i.imgur.com/OpkCSqq.gif

#864 03-07-2019 o 23h02

Straż Absyntu
Lala
Żołnierz Straży
Lala
...

3 dni z rzędu, od poniedziałku, mój chowaniec nic nie przyniósł. Za to dziś zrobił się bardzo towarzyski, aż 2x powietrznego spotkał, choć przez cały event też aż 1 klucz na niego zgarnął - a chowaniec uciekł za każdym razem, i nawet korivorę, kolejny dzień z rzędu, kolejny dzień bez klucza ziemi. Mogłam się pozbyć tych sklanych z inwentarza chociaż. /static/img/forum/smilies/wink.png
Super hiper genialny event, naprawdę. Więcej alchemii prosimy! Mogłabym zrobić spódnicę lub buty, lub pasek, ale dla zasady nie zrobię.
15 dni eventu i 0 pergaminów, 0 szamponów, całe 2 klucze wiolinowe. Materiały i płotna akurat najmniej były potrzebne, bo to uzbierałam normalnie z mapki przed eventem, tak że... Nie jestem pewna, ile wytrwam jeszcze z graniem, bo mnie to męczy, zamiast sprawiać mi przyjemność. A szkoda, bo chciałabym dokończyć historię.

Ostatnio zmieniony przez Lala (03-07-2019 o 23h10)

#865 03-07-2019 o 23h32

Straż Cienia
Akari
Straż na szkoleniu
Akari
...

Moje krótkie podsumowanie.

P-O-R-A-Ż-K-A!

Najgorszy event od początku istnienia polskiej wersji. Jak można coś takiego zrobić! Aby dostać ilustrację należy: złapać trzy chowańce, zrobić sześć strojów z alchemii i na dodatek przejść trudną grę zdobywając w niej 400 pkt. Absolutna przesada!

Dla mnie ilustracje jest pewnego rodzaju pamiątką. Drobnym wspomnieniem, jaki był motyw eventu, kiedy on był, a przede wszystkim, że zwyczajnie brałam w nim udział. Nie zaś nagrodą za przejście go. Nagrodą może być chowaniec, tło czy dodatek do stroju.

Mało tego ten event był dość kosztowny, jak na event, gdzie nie kupowałam dodatkowych kolorów. Musiałam wydać około 2000 manny na samą alchemię. Ja nie wyobrażam sobie, jak osoba początkująca w tej grze, kiedy jest to jej pierwszy event ma go przejść. Przy chowańcu ze szczęściem 349 nie byłam wstanie znaleźć potrzebnych rzeczy do alchemii. Jedyne, co to złapałam chowańce.

Za 2000 manny mogę przejść jeden z początkowych odcinków, a nie kupić składniki do alchemii, aby zrobić elementy stroju, które nie koniecznie podobają mi się, ale muszę je zrobić, bo inaczej zostanę bez pamiątki w postaci ilustracji... Ja to może zostawię bez komentarza.

Ogólnie event uważam za całkowitą porażkę. Przez takie coś odechciewa się grać. Gra ma sprawiać przyjemność, a nie dostarczać frustracji. A niestety Święto Muzyki absolutnie w żadnym momencie nie było radosne. Zakończyłam event z oddechem ulgi, uf wreszcie się skończyło.

https://images84.fotosik.pl/480/520b320cba41b79dgen.jpg

#866 03-07-2019 o 23h36

Straż Cienia
Garter
Akolita Jednorożców
Garter
...

No dobra, ja też skończyłam ten "event".

Minigierka: Muszę przyznać, że porównywałam ją do tych szatańskich plemników z ubiegłorocznych Walentynek, ale ostatecznie okazała się całkiem przyjemna. Dzięki pauzowaniu byłam w stanie przejść wszystkie poziomy, później nawet coraz śmielej pozwalałam sobie na przejście bez pauz i szło mi całkiem nieźle. Pianinko zdobyłam (jest przepiękne!) i nawet trochę tęsknię za gierką. Pograłabym jeszcze c: Niestety pszczoły zamiast zrobić coś raz, a porządnie, wprowadzają masę zmian, niekoniecznie dobrych, a jedyny bug na korzyść graczy likwidują w ciągu 24 godzin. Żeby tacy chętni byli do naprawiania innych bugów -.-

Chowańce: Są urocze i jako kolekcjoner wiedziałam, że na pewno muszę je mieć. Niestety nie szło mi z łapaniem. Samej udało mi się upolować tylko Ailikampa. Korivorę i Markila musiałam kupić na targu, bo nie zliczę, ile razy mi uciekły -.- Szkoda tylko, że wszystkie zwierzaki są rzadkie, a ich jedzonko takie drogie.

Drop: Żałosny. Poza barwnikami i przynętami w ciągu całego eventu zdobyłam tylko:

- 2 pergaminy (nie liczę pierwszego, który dostaliśmy w prezencie)
- Jedwab Catatapillar
- Zestaw do szycia mistrza
- Zaawansowany zestaw do szycia
- Luksusową satynę
- Solidne płótno

Resztę musiałam niestety dokupić. Ja nie wiem, ale te klucze wiolinowe, włosy nimfy i śpiewające szampony to chyba jakieś mityczne itemy. Nie znalazłam ani jednego, pomimo zużywania codziennej energii Panalulu i pojenia jej potionami.

Stroje: Music Paper jest słaby. Chętniej przygarnęłabym szaty Feng Zifu. Poszczególne elementy są spoko, ale całość wygląda jakby komuś skończyły się pomysły. Na dodatek musimy słono za niego zapłacić. Natomiast bardzo podoba mi się peruka Ewie! Moim zdaniem to jedna z lepszych w ogóle w tej grze i ostatecznie skończyło się na tym, że mam 4 kolory <3 Plus za to, że tym razem mogliśmy kraftować tyle recolorów, ile dusza zapragnie, bo ceny w butiku to ponownie rozbój w biały dzień. Strój za doładowanie jest okej, ale z całości podoba mi się tylko pelerynka na bok i rękawki. Peruka Madeleine z początku nie przypadła mi do gustu (przypominała mi trochę makaron z chińskich zupek xD). Później jednak przekonałam się do niej i musiałam kupić rudą, bo jest obłędna <3 Jedyne co mnie wkurza, to to, że wraz z wybraną wersją stroju dostajemy odgórny kolor włosów. Ja wybierając czarny strój dostałam czerwone włosy, które raczej na pewno będą się walać w szafie. Naprawdę, mogliby dać też tą możliwość wyboru koloru peruki...

Ilustracja: Bardzo mi się podoba! Poza tym jako kolekcjoner i tak nie mogłabym sobie jej odpuścić. Szkoda tylko, że droga do niej jest taka kosztowna. Poza tym brakowało mi jakiejś scenki z dialogami, bo tak to tylko dostajemy sam obrazek i nara.

Event jest jednym z gorszych, jeśli nie najgorszym. A szkoda, bo pomysł z festiwalem muzyki mógł być naprawdę spoko. Niestety pszczoły coraz częściej sięgają po nasze portfele, a coraz rzadziej biorą pod uwagę sugestie graczy. Nie znoszę alchemii i mam nadzieję, że nie zaczną jej teraz wszędzie wpychać. O dropie nie będę już wspominać, bo wystarczająco napsułam sobie krwi przez niego. Event to takie 3/10, tylko i wyłącznie ze względu na piękne peruki, bardzo ładną ilustrację i animowane pianino. Chowańce też są fajne. Cała reszta leży i kwiczy.

Ostatnio zmieniony przez Garter (03-07-2019 o 23h52)

http://i63.tinypic.com/25a7uqd.gif  http://i67.tinypic.com/vr31oz.gif

#867 03-07-2019 o 23h59

Straż Cienia
Chauncey
Akolita Sylfy
Chauncey
...

No to krótkie podsumowanie eventu również ode mnie;

- minigierka - dzięki metodzie z pauzą grało mi się przyjemnie i na luzie, szybko zdobyłam pianino. Swoją drogą jest to naprawdę piękny item w kolorystyce, która mi się bardzo podoba. Szkoda tylko, że mało uniwersalny.
- chowańce - również dosyć szybko udało mi się zdobyć wszystkie 3. Wpadło mi ich sporo przez cały event, większą część udało mi się już sprzedać na targu, więc to zdecydowanie na plus.
- alchemia - no i tutaj zaczynają się schody... Z dropem u mnie, chyba tak jak u większości, mówiąc łagodnie szału nie było. Ponadto sam strój również nie zachwycił. Jedynie body i spódniczka są całkiem niezłe. Z bólem serca wytworzyłam resztę elementów (ten pasek i szelki...), dopłacając sporo maany, żeby zdobyć ilustrację.
- ilustracja - może nie należy do moich ulubionych, ale jest ładna. Chowańce wyglądają tu naprawdę uroczo i fajnie, że zostały uwzględnione.
- strój bonusowy - nie przeszkadza mi ta forma płatności, tym bardziej, że strój dostajemy w gratisie, a monetki zostają. /static/img/forum/smilies/wink.png

Ogółem, gdyby nie alchemia, byłoby spoko. Albo gdyby drop był lepszy, bo był absurdalnie słaby, przynajmniej u mnie.

https://zapodaj.net/images/6e0e75a6d4165.gif

#868 04-07-2019 o 00h00

Straż Absyntu
Lala
Żołnierz Straży
Lala
...

Wiecie co? Dałam im szansę, wziełam małego potka. I co? Niech Sami-Wiecie-Kto się wypcha watą cukrową. Cały klucz skały i markil, który uciekł.

#869 04-07-2019 o 01h44

Straż Cienia
Olioo
Straż na szkoleniu
Olioo
...

Fatalny był ten event xd
To już drugi, którego nie udało mi się ukończyć z ilustracją.

Minigra: frustrująca. Trick z pauzą pomógł, ale nie o to chodzi, nie?

Chowańce: latający ładny, ale i tak ich nie zbieram, więc whatever.

Stroje: Ten z banku bardzo mi się podobał, ale był zwyczajnie za drogi. Gdyby był za dowolne doładowanie, to bym go kupiła. Natomiast ten do zrobienia w alchemii to jakaś porażka xd

W ogóle cała alchemia to porażka :,) Gdyby nie było konieczności wydawania maany, to może zrozumiałabym nawet ten biedny drop. Ale niestety.

#870 04-07-2019 o 08h17

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Sargousetów
Mystification
...

Wreszcie się skończył. Co za ulga. Wreszcie nic nie będzie mi wyskakiwać na wyprawach i zabierać energię chowańca.

#871 04-07-2019 o 16h42

Straż Obsydianu
Elentiya
Akolita Sylfy
Elentiya
...

Co wyniosłam z tego eventu?

Zszargane nerwy i nic więcej xD

Drop nie istniał. Żeby mi przez cały event nie mógł dropnąć klucz wiolinowy i ten śpiewający szampon... to jest po prostu śmieszne. Klucz, który był potrzebny do zrobienia każdego elementu. I nie zrobiłam żadnego XD Ostatniego dnia złapałam jednego chowańca. Nawet nie wiem jak się nazywa, ale to ten komar. I to wszystko.

Gierkę sobie odpuściłam, bo ja się szybko denerwuję, a to nie miało sensu kiedy już wysyłanie chowańca wpieniało.

Ja już tutaj nie raz pisałam, że event to wydarzenie robione dla graczy. Bimuf jako firma ma sprzedawać rozrywkę, a dla mnie to co się tutaj działo nie miało żadnego związku z zabawą. Pisałam też, że skoro zdobycie nagród za wzięcie udziału w wydarzeniu jest uwarunkowane posiadaniem jakiegoś względnego skilla (chociaż to dyskusyjne, bo gierka była po prostu kompletnie niezbalansowana i pro gracze sobie z nią nie radzili, kiedy im ją pokazywałam) ALBO dropem z mapy, to kurde wypadałoby, żeby ten drop dawał matematyczne szanse na stworzenie CZEGOKOLWIEK XD

Event utwierdził mnie w jednym bardzo radosnym przekonaniu. Nigdy więcej nie kupię monet XD Choćby nie wiem jak piękne stroje za nie oferowali.

Chwała nam, że to przetrwaliśmy.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (04-07-2019 o 18h17)

#872 04-07-2019 o 18h05

Straż Cienia
Ajla
Straż na szkoleniu
Ajla
...

Ktoś wie co o tym evencie sądzi wersja francuska? Bo tylko z nią jako tako liczą się szerszenie  /static/img/forum/smilies/lol.png

https://i.pinimg.com/originals/7c/55/cd/7c55cda50f231905eb2eaf9cf758a0f4.gif

#873 04-07-2019 o 20h24

Straż Cienia
Venise
Akolita Chochlików
Venise
...

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/61125078-6479-48c6-a47f-4ef74fb3e871/dcwdeia-f932c9a3-ac11-483c-a3fc-eae7adec0129.png

O formie eventu pisać nic nie będę, tylko modlić się, aby dali se siana z alchemią, inni chyba lepiej opisali event. Zamiast tego napiszę, że będę tęsknić za  fenghuangowym tłem. Serio mogliby takie dać.

Ostatnio zmieniony przez Venise (04-07-2019 o 20h25)

[ L a r r y  s i g h s ]
https://66.media.tumblr.com/d19d7e5217a799c64e78cac3b7a0fae1/tumblr_ptvsxghpnY1teabzlo7_400.gif  https://66.media.tumblr.com/f1790ad142f068ad533fb3ee5bd62d1d/tumblr_ptvsxghpnY1teabzlo5_400.gif

https://66.media.tumblr.com/a8dbb02d3c1e3384522061e2d6d148cd/tumblr_pv4k5lYEtO1sgelweo2_500.gifhttps://66.media.tumblr.com/7cfb2c815f97628e56c7194d7f30c5fb/tumblr_pmyxt3FKjI1upb493o2_400.gif
http://66.media.tumblr.com/46f5893a0352b955e083f6b3af130d8c/tumblr_mj473lhmB61qkww7to1_500.gif
https://i.pinimg.com/originals/a0/06/3a/a0063afcfb86dfc79cb6839c91c28602.gifhttps://66.media.tumblr.com/59bb7df8d76378b872b5d79293799e8a/tumblr_psuofrNL3Q1qf5hjqo2_500.gif
https://66.media.tumblr.com/cc22f33241d7f0ed7b67cb51a73e5376/tumblr_newp9w1BIV1qewacoo1_540.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 33 34 35