Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1

#1 04-06-2019 o 15h47

Straż Obsydianu
ElaineChase
Młody rekrut
ElaineChase
...

Witam zagubione duszyczki,
Rysuję na poważnie od jakiś pięciu lat, głównie realistyczne portrety. Niektórzy mogą mnie kojarzyć, bo nie raz zakładałam swój kącik. Niestety, krucho u mnie z systematycznością. Nie obiecuję, że codziennie uświadczycie tu nowych rysunków, bo dużo czasu poświęcam na dopracowanie ich. Ale, postaram się żeby wątek nie umarł  /static/img/forum/smilies/big_smile.png . Oto próbka mojej twórczości:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Więcej nowych prac będzie się pojawiać na moim ig, chętnych zapraszam o tu.

Moje rysunki:
Instagram

#2 11-01-2020 o 19h01

Straż Absyntu
Erileas
Straż na szkoleniu
Erileas
...

Kurczę, zdjęcia niestety przestały się już wyświetlać, więc niestety nie wiem jakie prace umieściłaś w poście  /static/img/forum/smilies/sad.png

Mimo wszystko patrząc na Twoje prace na Instagramie naprawdę jestem pod wrażeniem. Szczególnie spodobał mi się ten najnowszy (cóż... sprzed poł roku). Jak na razie wydaje się bardzo dobrze, starannie i realistycznie narysowany.

Jako, że sama również coś tam sobie bazgrzę, wiem, że rysowanie wymaga dużo czasu, więc rób to na spokojnie - nie spiesz się i pamiętaj, żeby czerpać przyjemność z tego co robisz.

Mam nadzieję, że niedługo powrócisz na Instagrama lub na eldkę

Miłego dnia, buziaki xx <33

"Once you know you can never go back
I gotta take it on the other side"

https://zapodaj.net/images/9d1e9e8d735b0.png.

Strony : 1