Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2

#26 15-07-2019 o 08h10

Straż Absyntu
Sucrettee
Straż na szkoleniu
Sucrettee
...

MarieTella napisał

Przechodząc odcinek po raz kolejny, dostałam buga niemal na samym końcu... w momencie, gdy Gard spada z WS nie mogę kliknąć "dalej".
Oh well... Coś mi się widzi, ze na długo zapamiętam ten epizod :')

Mam dokładnie to samo...

https://i.imgur.com/ZlNw9WH.png

#27 15-07-2019 o 14h29

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

Dziewczyny, ten wątek nie służy do zgłaszania błędów, a opinii, co do fabuły odcinka. Proszę o tym pamiętać.

https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv

#28 17-07-2019 o 15h18

Straż Cienia
Mifflove
Oficer Straży
Mifflove
...

Po tygodniu zabrałam się za odcinek, bo wolałam mieć pewność, że wszystko zostało naprawione. Tak więc z końcem odcinka wpadłam w przepaść - Nevra nie ruszył mi na ratunek ;__; (lovo z Aszem -15).

No, jestem mocno zawiedziona, bo nie dość, że zakończenie nie te, które chciałam, to jeszcze nie zdobyłam żadnej ilustracji XD Nie wiem czy wpływu na to nie miało klikniecie "zacznij odcinek" w dniu premiery (nie zrobiłam żadnego dialogu dopóki nie naprawili bugów, ale nie wiem, nie znam się). W każdym razie nie mam zamiaru robić replayu i mam nadzieję, że mimo felernego zakończenia odcinka, nie będzie miał on większego wpływu na relację czy ilu z WSem w kolejnym odcinku, bo chyba wyjdę z siebie...

Na odcinek zeszło mi 2770 maany. Trochę dużo jak na zepsuty odcinek, który jako pierwszy przysporzył tyle problemów, a jeszcze jest tak biedny (nic nowego nie wpadło do butiku, a i nowych lokacji nie widać na mapce </3).

Napisałabym coś o fabule, ale jestem tak zawiedziona upadkiem mojej Gard do wody, że sobie odpuszczam. ;__;

https://i.imgur.com/yQ8lPKH.png

#29 18-07-2019 o 08h33

Straż Cienia
Madan_
Młody rekrut
Madan_
...

Witam
Odcinek skończyłam bez rewelacji czyli brak ilustracji. Odnośnie Lance to przypominam, że w odcinku 20 aby zdobyć ilustrację z Lance trzeba było WS ustawić na "nikt" wydaje mi się, że to będzie opcja dla Lance jako WS.

#30 18-07-2019 o 11h01

Straż Cienia
Mioshi
Patrolowiec Straży
Mioshi
...

Ten odcinek wyjątkowo mnie wciągnął :v Może i nie zodbyłam ani jednej ilustracji, ale i tak mam pozytywne odczucia. No i wciąż mam nadzieję, że Lance będzie mógł stać się WS /static/img/forum/smilies/big_smile.png

:v

#31 11-08-2019 o 16h11

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

Właśnie skończyłam odcinek i skłaniam się ku tym mniej pochlebnym opiniom. Nudziłam się, ale mniej niż w poprzednim odcinku.
Perspektywa Nevry... mdła do bólu. Nadużywanie zwrotów takich jak: ukochana, miłość mojego życia, wzdychanie, dziwna narracja podczas tych halucynacji... Ble i mało przekonujące, niestety.
Tak jak inne dziewczyny zauważyły: najpierw idziemy kilka godzin do smoków, a potem każde podejście jest jak teleportacja w dwie sekundy? No błagam. /static/img/forum/smilies/tongue.png
Mało przekonujące, niby kolejny cliff-hanger, ale  również jak zauważono - Gardzia zmartwychwstanie i wniebowstąpi, w moim solucjowym (a jakże) przypadku zapewne z wampirem, może też dostąpi tej zaszczytnej aureoli po tym porzygowym miauczeniu.
Chociaż to, że Valkyon odchodzi z Lance'em, całkiem mi się podoba. Widząc ilustrację przed przejściem odcinka, myślałam, że został jakoś zaczarowany/zahipnotyzowany/inny-podobny-powód, bo ma jakieś dziwne rumieńce pod oczami, a tu wszystko dobrowolnie. Ona piszczy, on taki trochę zmieszany, ale idzie, a oni też z jakimś poczuciem winy patrzą na Gardzię/unikają jej wzroku. Powinni być stanowczy, a nie ją jeszcze podpuszczać do pisków i jęków.
Z trochę zmęczoną cierpliwością czekam na kolejny odcinek. Powinno się dziać więcej, pewnie kilka perspektyw.

Ostatnio zmieniony przez Lala (11-08-2019 o 16h12)

#32 28-08-2019 o 00h51

Straż Absyntu
gzbtch
Piechur Straży
gzbtch
...

Stwierdziłam, że skoro Absynt ma szansę na wygraną w klasyfikacji, to zrobię odcinek - do tego nazbierałam przez event tyle maany, że nie zeszłam poniżej 40k.
Ale do rzeczy.
Nie chce mi się rozpisywać, zwłaszcza, że zaraz 1 w nocy. Odcinek było po prostu nudny - zwłaszcza to chodzenie z Lancem i odkrywanie przeszłości jego matki.
Podróż do Memorii na statku też mi się dłużyła.
Denerwowała mnie perspektywa Valka, jak i wspomnienia gardzi o nim, zbyt dużo tych ochów i achów, czułości i miłości mojego życia. Stało się to niesamowicie sztuczne.
Kolejny odcinek, na którego koniec czekałam z utęsknieniem.
Ale to jak smok nas oprowadzał - widziałam tam piękny potencjał na tło! No i ni ma.
Zeszło mi 2 830 maany.

A, no i cieszę się, że skończyłąm odcinek z ilustracją Valka i Lanca, a do tego mam z Lancem +25 lovo. Jeśli stanie się ws - sorry not sorry Valkyon.

+IN THE NAME OF LOVE+

https://66.media.tumblr.com/7a1ef5b2c026b970ee395730e82fe7ca/c5ad4f312dae533e-2f/s400x600/612c9157e74ee740a18f3188ddac7d693aaa930a.gifv    https://66.media.tumblr.com/d1924edd201b81a4500b182ece6ee67a/c5ad4f312dae533e-a6/s400x600/00b94740366224150cd367edcf33a140716548c4.gifv

#33 26-09-2019 o 19h12

Straż Cienia
misiak223
Szeregowiec
misiak223
...

ja po raz drugi przeszłam odcinek ale nie dostałam żadnej ilu pomocy

#34 29-11-2019 o 21h14

Straż Cienia
Aeoliaen
Szeregowiec
Aeoliaen
...

Dołączam się do @Pani_Cienia
Cudownie by było mieć Lanca jako 5 WSa i szczerze czekam na to najbardziej niż cokolwiek innego

Przechodzę ścieżkę z Leiftanem ale i tak i tak chce się go pozbyć jako WSa bo Lance odpowiada mi całkowicie jako mężczyzna który padł w moje gusta  :D

Na odcinek poszło mi 3000 maany niecałe dzięki temu że nie błądziłam a wręcz przyjemnie mi się go przechodziło.
Nie gram akurat w grę po to aby zdobywać ilustrację więc obecnie choć mam Leiftana za chłopaka mam jako WS "nikt" czyli Lanca i przechodzę ścieżkę z tym od 23odc

Badzo mnie zadowolił odcinek pod każdym względem,  najbardziej tym że skończyłam go mając z Lancem 40+ na lovometrze na czym mi zależało najbardziej
Traktowałam dobrze Lanca a przez to Lance był kochany w stosunku do mnie choć próbował mnie zabić  xD

Muszę powiedzieć że Lance jako facet zrobił na mnie pozytywne wrażenie
W razie sprzeczki to nie jak Nevra w 14 odc czy reszta "PUK PUK MOGĘ WEJŚĆ ?" tylko facet jest facetem, bierze Gniew Tytanów i wywala drzwi, choć nie pykło ale pewnie te z Kwatery by wyleciały razem ze wszystkim z pokoju więc.. noo chłop jak złoto! :D
Dodatkowo przy tym muszę powiedzieć że jest strasznie cierpliwy.
Wariatka tańczy wpychając mu na przymus że to znak iż jakieś paskudstwa, wynaturzenie okropne latają on nic nie mówi i czeka aż Garnek skończy se tańczyć.
W moim przypadku jak wpadłam po tańcu na Lanca powiedział słodkim głosem że to tylko on i wpatrywał się w moją osobe przez co się rozpłynęłam ♡ I Love Him ♡♡♡

Lance jest tak cudownym facetem..
188cm jest prawie wzrostu Valkyona, choć szczuplejszy i bez takich mięśni jak brat.
Te białe włosy idealnie mu pasują do karnacji co ja kocham taką ciemną karnację więc chłopak jak złoto ♡

Jednak przejdę teraz do innego tematu który mnie wkurza
1. Zwalona ilustracja
2. Garnek

1. Na reakcjach Lance wygląda idealnie tak jak na pierwszej ilu z 20 odc.. tu.. no nie powiem..wg mnie ją zniszczyli..eh..

2.Czy Garnek ma po kolei z głową? Raz jest słodka i miła i się troszczy o Lanca a zaraz się na niego wkurza i zarzuca Fafnirowi jaki to on jest okropny.
Do moich wyborów często słowa nie pasowały które po chwili jej przychodziły do głowy i to kuło w oczy

Jednak odcinek cudowny, można było przybliżyć się do Lanca ♡
Czekam z utęsknieniem aż Lance będzie oficjalnym 5 WSem i będzie można rzucić swojego i iść prosto w ręce wysokiego białowłosego który dla tak pokręconej wariatki ten wariat jest cudowny ♡

#35 04-02-2020 o 23h53

Straż Cienia
Vendaa
Rekrut
Vendaa
...

Cały wątek porwanej Gard był tak żenująco źle napisany, że w ogóle nie dało się go traktować poważnie. Dziewczyna miała (niby) cały zestaw traumatycznych doświadczeń – ukochany prawie umierający na jej oczach, porwanie, przemoc fizyczna. Ok, ludzie na takie dramatyczne wydarzenie reagują różnie, ale na litość, konsekwentnie! Czyli albo potulnie się na wszystko zgadza bo się boi, albo się buntuje, krzyczy i bije, albo udaje że współpracuje żeby zyskać na czasie. Albo się zakochuje w oprawcy, co kto lubi. Ale tu co scenę to inna reakcja, żadnej konsekwencji, żadnej logiki. Aż się wkurzałam przeklikując to.

Lance. Jest spoko. Też ma schizofreniczne odpały, ale generalnie można uwierzyć w to jaki jest i czemu się zachowuje tak a nie inaczej.

Sceny w Krainie Smoków – bardzo spoko. Tu się wreszcie rozwinęła akcja, wreszcie coś ruszyło do przodu, było to nawet wciągające i sensownie wytłumaczone (!). No i Tia – fajna babka z charakterem.

Za WSa mam Leifa, niestety z mojej strony to uczucie skończyło się już parę dobrych odcinków temu i obecnie wzdycham do Valkyona, więc ostatnie sceny trochę mi na emocjach zagrały.

Ilustracji nie dostałam, ale też mi na nich nie zależało – wybierałam odpowiedzi jakie mi się najbardziej podobały (cóż, brak ilu ceną za bycie sobą xD). I ostatecznie z Lancem moja Gardzia ugrała 20 lovo, zanim po raz kolejny udała się "w objęcia śmierci".

#36 23-06-2020 o 12h40

Straż Cienia
Negritte
Szeregowiec
Negritte
...

Pomimo upływu czasu, algorytm do zdobycia ilustracji w tym odcinku pozostaje owiany tajemnicą. W związku z tym stwierdziłam, że oleję tę sprawę i w interakcjach z Lancem będę udzielać takich odpowiedzi, jakie mi się podobają. Skończyłam totalnie zakochana, z lovo +40, pomimo że normalnie nie pociągają mnie takie psychopatyczne postaci. Myślę, że za jego "słodki głos" i "wpatrywanie się" w Garnka, gdy na niego wpadła po tańcu z chowańcami było warto poświęcić ilu.
By the way, ale mi wielka miłość ze strony WSa, że rzuca się za Gardzią w przepaść, dopóki ta wybiera dobre odpowiedzi /static/img/forum/smilies/roll.png . Och, moja miłości, miłości mojego życia i śmierci i tego co po śmierci, i w ogóle cenniejsza od miodu... czekaj, wybrałaś B zamiast C? A to nie. Bye, sister. Don't care if you die. Żenada.

ile sobie zawdzięczamy?
https://media.giphy.com/media/blEl99OgPQnNS/giphy.gif

Strony : 1 2