Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 07-10-2016 o 16h24

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...
Wiadomości: 2 918

KRÓTKI PORADNIK CZYLI ...
jak wstawić zdjęcie na forum?

I. Kiedy nasze zdjęcie/praca znajduje się już na naszym komputerze i chcemy wstawić ją do wątku, to pierwszą rzeczą którą musimy zrobić jest jej zalinkowanie. Będziemy potrzebować do tego odpowiedni hosting: Zapodaj, Tinypic etc. Stron tego typu jest masa, dlatego podałam wam najpopularniejsze z nich.

tinypic
II.Po wejściu na wybraną przez nas stronę (w moim przypadku to Tinypic), lewym przyciskiem myszy klikamy na "wybierz plik". Następnie w nowo pokazanym się okienku wyszukujemy zdjęcie, które po naciśnięciu zatwierdzamy przyciskiem "otwórz".

zdjęcie

III. Kiedy nasze zdjęcie jest już załadowane na serwer, wystarczy zatwierdzić wszystko przyciskiem "prześlij teraz"

zdjęcie

IV. Niektóre strony mają specjalne zabezpieczenia, które chronią je przed atakiem spambotów. W tym wypadku wystarczy po prostu przepisać kod z obrazka, a następnie zatwierdzić wszystko naciskając "prześlij teraz"

zdjęcie

V. Strona po kilku sekundach przekierowuje nas do ostatniego kroku, jakim jest skopiowanie odpowiedniego linku.

zdjęcie

VI. Teraz wystarczy już tylko wejść na forum, a następnie na wątek, w którym chcemy umieścić nasze zdjęcie. W poście wklejamy link ze skopiowanej wcześniej strony i gotowe!

[img]link do obrazka[/img]https://i.imgur.com/KrEzCu0.gif https://i.imgur.com/KnCHW4W.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1