Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 11 12 13

#301 18-08-2019 o 12h27

Straż Cienia
Nakita
Rekrut
Nakita
...

Pytanie do konkursu o mapach
dlaczego niektóre z dziewczyn o na prawdę sporych opisach zostały do niego zakwalifikowane a te o co najmniej połowę krótszych zdyskwalifikowane.

@Siljie nie chce by któraś z dziewczyn była zła pytam tylko dlaczego osoby np z 3 linijkami tekstu przekroczyły ilość znaków a z esejem na pół strony nie, i znaki macie na myśli każdą literkę oddzielnie czy chodzi o wyrazy bo wtedy były źle sprecyzowane zasady

@Croo to jak rozumiem opisy miejsc się nie wliczają?
w takim razie nie mam więcej pytań

Ostatnio zmieniony przez Nakita (18-08-2019 o 16h23)

#302 18-08-2019 o 12h36

Straż Lśniąca
Siljie
Avenger
Siljie
...

Proszę o wypisanie mi wszystkich linków do prac, w których twierdzisz, że niesłusznie zaakceptowałam/odrzuciłam prace.

#303 18-08-2019 o 15h50

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

Nakita wydaje mi się, że myślisz też o opisie miejscówek, a nam chodzi jedynie o przekroczenie limitów znaków co do opisu MAPY. I tak, liczymy każdą literkę + znaki interpunkcyjne w tym spację.

https://i.imgur.com/KrEzCu0.gif https://i.imgur.com/KnCHW4W.gif

#304 02-02-2020 o 21h48

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

Śmiało mogę powiedzieć, że ja swojego zwycięzcę obecnego konkursu już mam i jest to @Tsukisia (KLIK), padłam jak zobaczyłam ten Walentynkowy strój. <3

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#305 04-02-2020 o 15h13

Straż Obsydianu
Nietzsche
Artylerzysta Straży
Nietzsche
...

śmiało mogę powiedzieć że jedynym słusznym zwycięzcą tego konkursu jest senapi prezentująca sobą kilka najważniejszych aspektów miłości- od cielesnego magnetyzmu podkreślonego wyzywającą formą stroju poprzez słodką tajemnicę którą niczym półprzezroczysta firana zakrywa delikatny materiał sukni az po słodycz najpiękniejszego z uczuc która niczym woń letnich kwiatów roznosi się nad lsniącymi puklami włosow gardienne
Jeśli ta stylizacja nie wygra będe osobiscie oburzony i będzie to jednoznaczne wskazanie na fakt, iż żiri nie zrozumiało idei własnego konkursu
milego dnia

ask me
rozwijający się discord artystyczny- zainteresowanych proszę o kontakt na priv

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/61125078-6479-48c6-a47f-4ef74fb3e871/ddqfbcp-38d32748-66f4-43e4-a815-23d484768b4a.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzYxMTI1MDc4LTY0NzktNDhjNi1hNDdmLTRlZjc0ZmIzZTg3MVwvZGRxZmJjcC0zOGQzMjc0OC02NmY0LTQzZTQtYTgxNS0yM2Q0ODQ3NjhiNGEuanBnIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.QPKQkHX5iNUJv3VG4-uYpAikTXDgjUlL2DXM7kNApCQ

#306 04-02-2020 o 17h07

Straż Obsydianu
Vilema
Przyjaciółka chowańców
Vilema
...

Jest bardzo dużo dobrych prac, na tyle dużo, że nie mam jednej faworytki a kilka. Na nagrodę za kreatywność zdecydowanie zasługuje Tsukisia, opis stylizacji to życie <3
Oprócz tego mega podoba mi się zgłoszenie @Sodax - dużo złota, śliczny minimalizm. No i na uwagę zasługuje stylizacja @Sylphe - jedno z nielicznych zgłoszeń, które nie polega wyłącznie na różowym. Chyba jedyna, która wykorzystała granatowy i ciemny fiolet. @EvelynnChan z kolei podoba mi się za bardziej współczesny strój, bardzo uroczą sznupkę Garnka, wyróżnia się ciemnymi kolorami zastosowanymi w stylizacji. Kolejna bardzo kreatywna stylizacja - wszechmacka @Shemei.

Generalnie poziom jest wysoki, kilka osób naprawdę wykazało się kreatywnością, większość stylizacji śliczna i estetyczna.

https://media.giphy.com/media/11K2Frm4QEwfQI/giphy.gif

#307 05-02-2020 o 10h48

Straż Obsydianu
Mystification
Patrolowiec Straży
Mystification
...

@Linnana super rzeczywiście, zwłaszcza dla osoby, która przeczytała opis, który nie znajduje się w spoilerze i już wie co ją czeka potem z akcją gry ._.

@down nie trafiłam na spoilery w tamtym wątku bo  na szczęście nie czytałam spoilerowe komentarze(ufff)no ale jak jedni rzucają spoilerami to nie trzeba od razu robić tego samego...

Ostatnio zmieniony przez Mystification (05-02-2020 o 13h38)

https://data.whicdn.com/images/291115585/original.gif

#308 05-02-2020 o 13h19

Straż Cienia
Tsukisia
Żołnierz Straży
Tsukisia
...

@up, taka osoba dowiedziałaby się dokładnie tyle, ile dowiedziałaby się od dziewczyn w wątku walentynkowym – tam nikt nie ganił za spoilery, więc stwierdziłam, że to nic wielkiego, szczególnie, że nie mówię, co dokładnie się stało. Interpretacje mogą być dowolne ¯\_(ツ)_/¯
Ale jeśli faktycznie to przesada, to proszę moderatorki o danie znać, wtedy faktycznie umieszczę w spoilerze.

Edit, żeby nie było, nie chodziło mi o to, że "one spoilerowały i nim nikt nic nie zrobił, więc mi też nie", a "tam to nie zostało zakwalifikowane jako spoiler, więc i tutaj pewnie nie zostanie".

@down, dzięki za odpowiedź! Na wszelki wypadek może jednak wrzucę w spoiler, żeby nikt się nie czuł pokrzywdzony

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (05-02-2020 o 13h50)

http://puu.sh/rgoW8/5867a42267.png

#309 05-02-2020 o 13h39

Straż Lśniąca
Siljie
Avenger
Siljie
...

@Up możesz umieścić, ale nie musisz. Z Twojego opisu nic konkretnego nie wynika, więc nie widzę powodów, aby robić problem z niczego.

#310 11-02-2020 o 13h21

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała kurę
Vandea
...

Kurczę, już myślałam, że będę mogła się wypowiedzieć dopiero po ogłoszeniu wyników, dopiero odkryłam, że jest taki wątek.

W takim razie osobiście chciałabym wyróżnić pewne prace /static/img/forum/smilies/wink.png

Hione - Ta stylizacja naprawdę mnie zachwyciła lekkością i zgraniem kolorów. Widać ładnie wkomponowane elementy z bardzo różnych zestawów.

gzbtch - Twoja stylizacja jest po prostu urocza, zawiera nieoczywiste połączenia i ma w sobie coś co mnie osobiście urzekło.

Tsaikana - Kupidynów było kilka, ale taki zmechanizowany tylko jeden. Dodatkowo wszystko kolorystycznie bardzo ładnie zgrane.

Tsukisia - Byłabym bardzo niesprawiedliwa, gdybym nie wyróżniła tej pracy za jej oryginalność. Sama spędzam Walentynki z winem także solidaryzuję się mocno.

Crewedka - Zgadzam się z Tobą, nie ma nic bardziej walentynkowego niż róża, a Twoja interpretacja tego tematu została bardzo ładnie przedstawiona i fajnie podkreślona dodatkami.

Hayal - Bardzo podobają mi się takie klimaty, wszystko do siebie ładnie pasuje.

Estary - To co mnie urzekło w tej stylizacji to wyjątkowa prostota. Wszystko utrzymane w jednej kolorystyce i temacie.

Essme - Przyznaję, że tutaj głównie mnie urzekło połączenie tej spódnicy i sukienki, w życiu bym nie wpadła na to, a wygląda to zjawiskowo. Dodatkowo wszystko w ładnych, pastelowych barwach i nic się ze sobą nie gryzie.
Olioo - Chciałam wyróżnić tę pracę ze względu na azjatycki klimat, który raczej nie pojawiał się w innych pracach co czyni
tę stylizację wyjątkowo. Dodatkowo praca jest estetyczna.

Meska - Przyznaję się bez bicia. Tak jak w większości przypadków nie zwracałam uwagi na podpisy... Tak tutaj zestawienie
podpisu z stylizacją, a dokładniej wyrazem twarzy spowodowało, że nie mogłam nie wyróżnić tej stylizacji.

Nostie - Nie mogłoby być walentynek bez króliczka pewnej znanej gazety /static/img/forum/smilies/wink.png

Nataliaaaaa - W tej stylizacji bardzo, bardzo dużo zrobił wyraz twarzy, który sprawił, że nie mogłam przejść obok tej
stylizacji obojętnie, sama w sobie jest nietuzinkowa.

Shiviette - Walentynka z tasakiem? A czemuż by nie! Plusy za zgranie kolorystyczne i użycie tych rękawów, z którymi nigdy
nie wiem co zrobić.

Ilian - Sukkubów było wiele, ale to Twój spodobał mi się najbardziej. Chyba ze względu na użycie tych rudych włosów i
połączenia wilczych łapek z kopytkami.

https://66.media.tumblr.com/fc6329c0b6c87a34a3f591fa19671b1c/9417332165752a98-d7/s500x750/11ca71af2641119627989d6e8282a546e6016080.gifv

Strony : 1 ... 11 12 13