Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 20 21 22

#526 05-01-2020 o 17h42

Straż Obsydianu
Suteno
Żołnierz Straży
Suteno
...

Nigdy nie miałam takiego pecha do chowańców jak w tę Gwiazdkę (już na Halloween było słabo), złapałam jednego kota i jednego białego tasiemca z pomponów. Jeśli spotkałam z co najmniej 10 chowańców, złapałam 2. Nawet już nie chciałam ich spotykać, bo wiedziałam, że to energia chowańca wyrzucona w błoto (o przynęcie nie mówię, bo miałam maxa każdej a na targu to zawrotny koszt 1 maany).
Jak kiedyś łabędziokaczka łapała mi co 2 chowańca (sprawdzało się to naprawdę długo - tak schowałam ją do jajka, pomęczyłam Panalulu i coś jeszcze i wracając do kaczki czuję się prawie jak z Lovigisem - tylko żarcie za darmo - teoretycznie, bo w praktyce nie chce go sobie przynosić).

Drop był koszmarny, bo mnóstwo wypraw miałam pustych albo trafiały się takie, że dostawałam po 5-6 itemów złożone z samych przynęt, żarcia i np. jednego śmiećka tj. oczu. Zestaw Holy Knight był dla mnie na mapce w teorii, bo w praktyce trafiło mi się może z 6 itemów? To stwierdziłam, że wykupię śmieci z targu i może coś się poprawi. LOL nie. Wtedy leciały same puste wyprawy xD jaka to zabawa jak czy masz pusto czy dużo itemów i tak dostajesz tylko żarcie i przynęty? xD Ewentualnie oczy czy jakieś włosy, paski a wszystkie chowańce uciekają? Nie wiem czy chcę kolejną taką mapkę po dobrej zmianie.
Oczywiście trafiło mi się kilka "lepszych" rzeczy, ale było ich naprawdę mało. No i te perłowe włosy nie do zdobycia... niby mi się nie podobają a mieć bym chciała xD połapię jeszcze parę rzeczy z targu i czekam na odcinek, by zobaczyć jak nisko znajdziemy się kolejnym razem xD

Ostatnio zmieniony przez Suteno (05-01-2020 o 17h45)

https://78.media.tumblr.com/753a6931cf7b2feb022c20463ac5cfc4/tumblr_ovrartCnVQ1ui7oe1o1_540.gif

#527 05-01-2020 o 19h02

Straż Obsydianu
Asame
Piechur Straży
Asame
...

Każde fabularne (choć to słowo ledwo przechodzi mi przez klawiaturę biorąc pod uwagę całokształt tej gry) eventy przechodzę na zasadzie przeklikania całego eventu, a i tak przez kilka dni zapomniałem, że on w ogóle jest. Nie będę więc oceniać fabularnego aspektu tego eventu, ale po postach innych chyba nie mam czego żałować. Zdobyłem dwie ilustracje co i tak było mocnym zaskoczeniem, bo zwykle nie zgarniałem ich wcale albo rzucili mi jedną. Poszukiwania straciły swój chwiejny urok i przestały w jakikolwiek sposób cieszyć od kiedy bimuw wpadł na cudowny pomysł wsadzenia  w niego maksymalnie trzech strojów z czego jeden z nich był rok temu płatny, a ja czuję się głupio zbierając za darmo coś, za co inni gracze rok temu bulili realny hajs, ale jak widać firma takiego przemyślenia nie miała. Jedynym plusem tego całego zachodu jest chowaniec, który jest chyba jednym z lepszych jaki do tej pory się pojawił i jak tylko mi wyleciał to go wyklułem, a fakt, że ma staty rzadkiego jest dla mnie wygodny, bo wykarmię go za darmo.
Cały event można podsumować wymownym "meh" i mieć nadzieję, że kolejne podsumowanie takie nie będzie

Ostatnio zmieniony przez Asame (05-01-2020 o 19h03)

https://i.imgur.com/VUg3IqO.gif

#528 05-01-2020 o 19h17

Straż Cienia
Nix
Porucznik Straży
Nix
...

https://i.imgur.com/68z5Or5.png
Kiepski event.

Gdyby nie Skanis to w ogóle nie tknęłabym odcinka, ilustracje moją być, ale Pan Zimna wyszedł bardzo tandetnie.

Fajnie, że jest mapa, ale ta losowość ten do bani i nawet napoje nie pomagają, więc uznałam, że szkoda je marnować.

Stroje
Graceful Fencer. Tylko pył i miecz były godne uwagi i może włosy. Kolorystyka była tak kiepska, że przy wyborze niektórych itemów miałam problem, bo nic mi się nie podobało.
Festive Pilgrim. Ogólnie strój nie powala, ale dobrze, że kolory itemów były całkiem niezłe, więc zgarnęłam, co chciałam.
Far North Sovereign. To chyba jedyny zestaw, który mi się podobał, doładowałam monety, ale tylko dlatego, że miałam skumulowane pieniądze za doładowania telefonu. Mam tylko nadzieję, że za rok nie zobaczę go na mapie. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Holy Knight. Kolejny specjalny strój, który posłużył jako łata do załatania dziur na mapie. Żenada.

Tła. Tak bardzo się na nich zawiodłam, że nie kupiłam ani jednego. Liczyłam na zimowe klimaty, nie świąteczne. T^T

Mam nadzieję, że następne eventy wrócą do normy.

https://r1.ilikewallpaper.net/ipad-wallpapers/download/24497/Witcher-3-Wild-Hunt-Geralt-ipad-wallpaper-ilikewallpaper_com_200.jpg https://media.women.com/images/images/000/114/697/square/wolf-howling.gif?1509476322 https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/843715919721520607/232D9D0B2CBF1231528F9D84E6924E96A4A0C247/?imw=200&imh=200&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

#529 05-01-2020 o 20h48

Straż Absyntu
Akuku
Szeregowiec
Akuku
...

@Suteno To i tak miałaś dobrze. Ja ze swoim alfeli kota trafiłam tylko 2 razy, z czego raz dał się złapać. Drop to dno..

Ostatnio zmieniony przez Akuku (05-01-2020 o 20h48)

#530 05-01-2020 o 21h35

Straż Absyntu
Grzywaczka
Młody rekrut
Grzywaczka
...

No właśnie, losowość była naprawdę dziwna. Wyklułam kota ze szczęściem 99 i przynosił itemy na poziomie chowańca ze szczęściem 358. Poza tym ciuchów jest zwyczajnie za dużo. Poza tym chyba wszyscy mają max przynęt z mapki.

https://zapodaj.net/images/29a021407eead.gif

#531 05-01-2020 o 23h01

Straż Obsydianu
Mystification
Patrolowiec Straży
Mystification
...

Okej już miałam mega napsioczyć na ten event a tu przed chwilą chowaniec wrócił z poszukiwań i złapał chowka. Wreszcie, bo przez cały ten czas nie chciał żadne się pojawiać. A nie wait, i tak napsiocze.

Na prawie dwa tygodnie przynęty leciały na początku, sztuk trzy. Dwie sprzedałam, jedna teraz pozwoliła mi złapać chowka.

Ogólnie to kolejna gwiazdka, której zakończenia nie odczuje. Dłuży sie strasznie ten event, bardzo mało ubrań, beznadziejna forma i zagrywki firmy. Jak dla mnie event przegrywa tylko z świętem muzyki.
Zarobiłam około 5-6k co jest wynikiem słabym. Mogłoby być lepiej.
Ogólnie mam nadzieję, że te ogłaszane zmiany naprawdę nas zadowolą(próbuje sama siebie oszukać ze tak będzie) bo event taki 2/10

Strój za zm fajny ale nie kupię, za rok będzie za darmo na mapie xD

Wiesz co @Lexi  ja myślę już tak całkiem poważnie, że nie będzie. Po takich hejtach jakie na nich spłynęły, raczej nie zaryzykują.

Ostatnio zmieniony przez Mystification (05-01-2020 o 23h23)

https://data.whicdn.com/images/291115585/original.gif

#532 05-01-2020 o 23h19

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...

@Mystification, szczerze powiem, że nie wiadomo, czy ten strój będzie na mapie. Jak wiadomo, na mapie lądują stroje, które były za monety w butiku, a nie za doładowanie. Zobaczymy w najbliższych eventach (lub za rok, w październiku), czy bimuf będzie wrzucać te za doładowania na mapki.

POSZUKUJĘ DWÓCH OSÓB DO TEGO OPOWIADANIA i kupię TO
https://66.media.tumblr.com/654bca20de4a0d87bbaad18d3cee5493/tumblr_ownzw2J4zH1qd3oebo1_500.gif

#533 05-01-2020 o 23h48

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała kurę
Vandea
...

Ja mam wrażenie, że za rok możemy się spodziewać, że mapy nie będzie wcale. Jak pisała @Meska, jeszcze napiszą, że my tego chcieliśmy, bo nie podobają się losowe mapy.

Ja już naprawdę nie mam oczekiwać, ale nie mogę pojąć do jasnej ciasnej anielki czemu zabrali stare stroje z butiku - przecież one byłyby za złoto, jak nie masz złota musisz doładować ergo ładujesz hajsy w firmę, na targ nie ma to wpływu, bo itemy z butiku są niesprzedajne... Znaczy jakiś tam minimalny powód jest, bo jak kupię coś z butiku to już nie potrzebuję kupować tego na targu, ale to też jest na plus akurat dla firmy jak gracz graczowi maany nie przekazuje to większe prawdopodobieństwo doładowań znowu.

https://66.media.tumblr.com/fc6329c0b6c87a34a3f591fa19671b1c/9417332165752a98-d7/s500x750/11ca71af2641119627989d6e8282a546e6016080.gifv

#534 06-01-2020 o 01h06

Straż Obsydianu
Meliona
Żołnierz Straży
Meliona
...

Ja tam myślę, że na zakończenie Eldki chcą zrobić wielki butik ze wszystkimi eventowymi ubraniami (może w cenach "promocyjnych") i wydoić tym samym graczy z maany i zachęcić do doładowań. By następnie zmienić system maany i zacząć drugi sezon Eldki, albo zakończyć grę na dobre.
Dlatego nie było w butiku ubrań z poprzednich lat.

Ostatnio zmieniony przez Meliona (06-01-2020 o 01h06)

#535 06-01-2020 o 02h37

Straż Absyntu
VampireCarmila
Straż na szkoleniu
VampireCarmila
...

Well, co tu dużo mówić , event mnie nie zadowolił z resztą z tego co widzę nie tylko mnie.
Dostaliśmy odgrzewany kotlet z halloween , czyli dla większości monotonny odcinek z losowymi ilustracjami, ostatnio klasyka czyli 2 stroje + jeden za doładowanie, strój za zm na mapce, legendarny chowaniec za ukończenie eventu i rzadki na mapie.

Stroje- moim zdaniem nie były takie złe, nie to ,że jakoś mnie na kolana powaliły jednak na pewno z kilku elementów skorzystam.
Ten za doładowanie chyba podobał mi się najbardziej ,a w szczególności włosy, jednak nie ukrywam ,że ogromnym minusem jest ilość tych elementów i brak ładnych pantofelków bo cierpię na ich niedobór.

Dropu na mapie nie miałam najgorszego ,a na chowańcach mi nie zbyt zależało :v.
Nie ukrywam ,że martwi mnie mocno przyszły event walentynkowy ,ale poczekamy zobaczymy.

Moja ogólna ocena to 4/10

https://i.imgur.com/DOgNr1Q.gif

#536 06-01-2020 o 12h24

Straż Absyntu
Ceveelia
Szeregowiec
Ceveelia
...

Drop miałam tak słaby, że łapiąc okazje, musiałam wydać na targu ok. 6-7k, a i tak wciąż brakuje mi jednego hełmu i korony HK do kolekcji. Nie wiem, czy już sobie nie odpuszczę tych itemów, bo za bardzo mi się nie podobają, a jestem w tej chwili jedynie 2k na plusie. (To i tak lepiej niż po Halloween, bo tam przeżyłam taki szoko-zawód, że aż straciłam motywację do zarabiana i jedynie skupując, to czego nie przyniósł chowek, wyszłam oczywiście na minus, chociaż drop miałam i tak lepszy) xD

W ogóle nie ma tu porównania z genialnym zarobkiem, jaki można było osiągnąć w poprzednich latach. No i o to chyba bimufowi między innymi chodziło, nie? Zgodnie z ich założeniami powinnam pewnie lecieć po doładowanie za doładowaniem, tylko ciekawe, czemu tego nie robiłam...

A przyznam się, że kusiły mnie bardzo włosy i kiecka z ekskluzywnego kompletu, więc pewnie spokojnie kupiłabym paczkę monet, gdyby event był na poziomie zeszłorocznego i gdyby było je na co wydać, poza tym właśnie jedynym zestawem. A tak to zalegają mi jeszcze monetki z BF i nie chciałam patrzeć, jak ich liczba rośnie, nie wiedząc nawet, co przyniesie przyszłość na Eldce.

https://media.giphy.com/media/jnJf3nsg36ZXkS8mwG/giphy.gif

#537 06-01-2020 o 13h06

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Carcolha
Sylphe
...

Event skończony, to krótkie podsumowanie:
Losowość mapy totalnie bez sensu. Drop bez sensu, żeby legendarny chowaniec miał po kilka pustych wypraw, to śmiech na sali.

Ilustracje jakieś niemrawe. Skopali twarz Pana Zimy, a Gardzia ma inny kolor oczu xD

Ubrania takie sobie. No fajnie, że wrzucili  HK na mapę, szkoda, że rok temu ludzie wydawali na to realny hajs.

Wrzucenie perłowej Adiny, a potem jak gdyby nigdy nic wycofanie jej bez żadnej informacji nie będę nawet komentować. Żenada, ale po tej firmie niczego już nie oczekuję.

I jedynie co trochę ratuje ten event to chowańce. Są naprawdę ładne, tego kotka bym mogła przygarnąć do siebie, pieseł jest przeuroczy jako malec *,*

https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

#538 06-01-2020 o 15h29

Straż Obsydianu
Elentiya
Akolita Sylfy
Elentiya
...

Czy ja mam prawo narzekać, kiedy zarobiłam na tym evencie mniej więcej 8k? Jestem zadowolona z takiego wyniku.

Fabułę przeklikałam, 2 ilu zdobyłam, które i tak jakoś bardzo mnie nie obeszły, bo ich nie zbieram.

Co do ubrań, to ten strój z poszukiwań ma spoko kieckę i rajstopy. Handel na sukienkach kwitł, a co fajniejsze, to sobie zostawiłam. Strój za fabułę jest... Mało praktyczny. Miecz jest fajny, włosy i naramienniki też. Resztę ciężko z czymkolwiek połączyć.

Chowańce? Nie lubię kotów, legendy i tak wiedziałam, że nie zdobędę sou trochę mi to powiewało. Nie próbowałam łapać. Największy biznes to ja trzepałam na przynętach, które dropiły jak szalone.

Daję 4/10 bo i zarobek spoko i niektóre itemki spoko. Czy miało to swój klimat? Nie. xD świąt w tym nie było w ogóle czuć. No ale oh well. Maana się zgadza.

#539 06-01-2020 o 15h48

Straż Cienia
Mifflove
Akolita Sylfy
Mifflove
...

Event był raczej przykry niż ekscytujący. Wyprawy robiłam mechanicznie i nie zwracałam większej uwagi na to co chowaniec przynosił więc nawet nie wiem co mam w szafie :v Może dzisiaj to przejrzę, ale znowu będę mamrotać, że wszystko trzeba od nowa sprzedawać xD
Szkoda, że nie było w butiku wszystkich strojów za ZM - chętnie sypnęłabym hajsem za niektóre zestawy (chociaż ostatnia polityka firmy nie zachęca).
Nagroda za ukończony event już wykluta, a w kolejce czeka kitku.

Wczoraj na koniec wyskoczyły mi jeszcze 2 chowańce Aurorca, która uciekła i kitku, który dał się złapać. W sumie złapałam Pompocoś tam i 2 koty. Nie jest źle w porównaniu do ostatniego HW gdzie nie spotkałam ani jednego chowańca c:

Ogólnie 2/10 - za chowańce.

https://i.imgur.com/H9hpLLd.jpg

#540 06-01-2020 o 16h06

Straż Cienia
sueh
Rekrut
sueh
...

Chociaż tyle, że tym razem udało mi się zdobyć wszystkie ilustracje. Chowańca z poszukiwań nie udało mi się złapać, za każdym razem uciekał -- a i tak pokazywał mi się bardzo rzadko. Szkoda, bo go chciałam. Tak samo, jak @Mifflove, nie zwracałam uwagi na łupy z poszukiwań, w sumie i tak wiedziałam, że chowaniec zawsze znosi mi same śmieci, które ciężko mi będzie opchnąć na targu XD
Waah, powinna być opcja sprzedaży ubrań za grosze, byleby się ich pozbyć. Mam szafę zagraconą szmatami z takich słabych eventów.

Za plus uznaję przystojnego gacha, którego imienia (czy tam pseudonimu, whatevs) już nie pamiętam. Zwracałam uwagę tylko na rozmowę z nim :''''')

https://i.imgur.com/cc0CK9M.png?1

#541 07-01-2020 o 01h11

Straż Cienia
Soonshim
Rekrut
Soonshim
...

Spotkałam chowańca tylko raz podczas całego eventu i to nie udało mi się go nawet złapać... Szkoda gadać XD

https://data.whicdn.com/images/284200782/original.gif

#542 08-01-2020 o 17h31

Straż Obsydianu
Tivia
Akolita Jednorożców
Tivia
...

Zastanawiałam się, czy pisać podsumowanie tego eventu. Skopiowałabym z Halloween i na jedno by wyszło. A nie, przepraszam, dwie rzeczy im wyszły lepiej niż podczas Halloween. Co nie zmienia faktu, że zamiast lubianej przez wszystkich, konkretnej mapki zaserwowano nam po raz drugi bardzo niesmacznego i ciężkostrawnego kotleta. Do rzeczy...

Stroje: Znowu otrzymaliśmy dwa nowe stroje + za doładowanie. Bida aż piszczy. Te darmowe tyłka nie urywały, jednak strój z poszukiwań miał więcej ładniejszych elementów i nie narzekałam, kiedy przerośnięty wąż przynosił mi jego elementy. Były i powtórki zeszłorocznych strojów, co nawet mnie ucieszyło, bo kilka fantów chciałam jeszcze złapać. Nie wiedzieć jednak czemu, chowaniec postanowił mi przynosić w większości włosy i tak znowu nie zdobyłam tęczowego żakietu i białych pończoch DIS. Pończoch trochę szkoda, za żakietem płakać nie będę. Miałam tylko farta, że rok temu niemal w całości zdobyła strój pajaca, więc czasami doniósł spodenki czy bluzkę.
Festive Pilgrim - jako całość nie powalał, jednak był całkiem uroczy. Mocnymi elementami są przede wszystkim sukienka, rajstopy i ta dziwaczna laska. Koniecznie polowałam na swoje wersje kolorystyczne. Szkoda tylko, że sznurkowy pasek przy sukience nie jest oddzielnie. Nie najgorszy był też kwiatowy pasek i peleryna, koniecznie czerwony wariant kolorystyczny. Najsłabsze są buty, żadna deklinacja mi nie pasowała. I oczy. One są tak dziwne, że nie wiem, czy kiedykolwiek je założę.
Graceful Fencer - ten strój nie podobał mi się od zapowiedzi. Brakowało mojej deklinacji, a ta najbardziej zbliżona wygląda plastikowo i tandetnie. Od razu nazwałam go strojem walecznej Barbie. Pojawiły się pogłoski, że będzie za doładowanie, co mnie nawet ucieszyło, bo nie żałowałabym, że go nie posiadam. Prawda okazała się inna i kisi mi się w szafie "strój na wielkie mrozy ze stanikiem". Jedyny ładny element -cekinowy pył. I włosy, nie były złe. Reszta nie moja bajka.
Far North Sovereign - nawet nie wiem, jak dokładnie wyglądał. Nie skupiłam się na nim, bo wiedziałam, że go nie kupię, za to, co bimuf ostatnio odwala. Ładna była suknia i peleryna. Reszta nie powaliła mnie, może to i lepiej /static/img/forum/smilies/wink.png

Drop: I powtórka z rozrywki, losowy drop. Nie ma chyba nic bardziej denerwujacego niż nie mieć chociażby najmniejszego wpływu na to, co przyniesie mi chowaniec. Pozostawały błagania, modlitwy, dzikie czary i kupa szczęścia, żeby chowaniec przyniósł to co chcę i w deklinacji, jaką chcę. Ale jak to w życiu bywa, wiecej było śmieci niż konkretów. Ogólnie wiele itemków z wishlisty zdobyłam z targu, bo przerośnięty wąż ma dziwny gust i woli mi przynieść 20 Gwendoline lub Wendy w dziwnym kolorze, mimo, że moja biała deklinacja już wisi w szafie. Trochę dobrych itemków przyniósł, ale wiele w zupełnie nieodpowiednim kolorze. Jednak drop był lepszy niż podczas Halloween. Wtedy miałam ochotę przerobić go na sushi, bo wracał z jednym śmieciowym itemem lub bez niczego. Nie mówię, teraz też zdarzyły mu się puste wyprawy, ale zazwyczaj wracał z dwoma itemami, czasami z 3, ale ten trzeci to był cukierek lub przynęta. Spotkał też chowańce - 2 razy kotka, 4 pompona i 1 raz Aurorkę. Złapał kotka i 3 pompony. Lepiej niż w Halloween, gdzie spotkał kruka 2 razy, ten za każdym uciekł i już się nie pojawił. Czyli nie jest taki zły, jak to było na Halloween. Ogólnie lepsze łupy miałam podczas świąt, potem jakby drop przykręcili.
I oczywiście odgrzewany hit - strój za ZM Holy Knight. Wiadomo, nie powinnam narzekać, skoro dostaję za free, ale dziwnie się czułam, zbierając jego elementy, podobnie jak w Halloween. Jedyny itemek, jaki chętnie przytuliłam, to była flaga Obsydianu, którą chciałam dumnie zakładać, podczas naszych zwycięstw w klasyfikacji. Ostatniego dnia grudnia spotkało mnie i innych niemiłe zaskoczenie.
Ogólnie płatny strój dropiący teraz dla wszystkich to paskudne posunięcie. Myślałam, że po krytyce związanej ze SGW nie popełnią tego samego błędu, ale to bimuf, oni nic nie ogarniają. A swoim zachowaniem pokazują tylko środkowy palec graczom, którzy ich wspierają. Róbcie tak dalej, ciekawe jak daleko zajedziecie.

Chowańce: I znowu dostaliśmy dwa. Jeden przesłodziachny, drugi dumny i dostojny. Uroczy, skrzydlaty kociak dropił z mapki. Spotkałam go dwa razy i za pierwszym dał się złapać. Bardzo go chciałam, no bo ludzie, puszyty kociak ze skrzydłami. Skrzydłami! Może i staty ma lipne, ale będzie kluty /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Wilk był nagrodą za wykonane misje. I jest piękny. I ma heterochromie. Jak mogłam go nie mieć. Niestety, aby go otrzymać, stała jedna, wyjatkowo wredna i irytująca przeszkoda...

Minigry: Tak jak podczas Halloween były to dialogi. Niby fajnie, historyjka, coś z fabułą, by nudno nie było. Ale nauczona już Halloween, wiedziałam co mnie czeka. Jednak w przeciwieństwie do wtedy starałam się robić na luzie. Korzystałam z kilku solucji, by poznać rekacje bohaterów na odpowiedzi, by stworzyć jak najbardziej spójną historię. I co? I jedna ilustracja. Serio? Ale co ja się dziwię, nie miałam na to najmniejszego wpływu. Choćbym stanęła na rzęsach i zaczęła stepować, jednocześnie żonglująć podpalonymi kulami i jodłując, jakaś diabelska maszyna losująca zadecydowała, że jestem godna tylko jednej ilustracji. Bardzo ci za to dziękuję... Dokupiłam brakujace za zebrane ZM, teraz robię ręce Midasa, by się otkuć. Miałam tego nie robić, ale ten wilk... Bo ilustracje nie powalały...
Śmieszy mnie tylko, że chyba nawet sam bimuf nie wie, jak działa ta loteriada. Niby coś pisał o lovometrze, ale teoria umarła w zarodku, bo ilu dostali ci, co mieli niski lovometr niż ci z wysokim. Chyba, że tu chodzi, aby ich obrażać i poniżać... Hmmm, nie pomyślałam o tym.
Jedyny plus tej marnej i, bądźmy szczerzy, nudnej fabuły był Jack. Naprawdę podobał mi się projekt tej postaci. Gdyby był WSem, szarpałabym, jak Reksio szynkę /static/img/forum/smilies/big_smile.png Był trochę naiwny, ale dla mnie to było słodkie. I jedyne co mnie irytowało i śmieszyło jednocześnie - jego mina. Cały czas miał ten dziwny uśmiech, jakby Ez podzielił się z nim wysokiej jakości bimberkiem /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tylko dwa razy miał poważną minę, gdzie wyglądał bardzo hot /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ilustracje: Jak te w Halloween mi się podobały, te były dziwne. Niestarannie wykonane. Najlepiej chyba wyszły dziewczyny. Kero znowu pokrzywdzono. Jednak hitem tragicznego wyglądu jest Jack. Normalnie ciacho, a na ilustracji kartofel /static/img/forum/smilies/big_smile.png Masakra. Miałam nadzieję, że na ilu dostanę pana seksiaka i będę mogła do niego wzdychać, a zamiast tego dostałam jakąś zmasakrowaną podróbę. Czyżby wilk go wylizał, a że jest Królem Lod(a)u, to mu się twarz zaczęła roztapiać czy co? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Tematyka eventu: Nie chce mi się o tym pisać. Nudne to było. Fakt, czytałam każdy dialog, ale nudziło mnie to okropnie. Bo co ciekawego jest w pakowaniu prezentów i wielkiego worka. Jedyny w miarę interesujący element to poszukiwanie duchów świąt. Ale to też tyłka nie urywało. Czy klimat świąt był? Może... Był śnieg, prezenty, fabryka zabawek, sanie, elfy... Szczerze, wolałabym bez tego, raczej jak zwykle zbierać fragmenty ilustracji z mapki.

Bugi: Był bug, mnie ominął, bo kiedy wszedł event, miałam ważniejsze rzeczy do roboty, niż użeranie się z dialogami czy chowańcem. Wysyłałam go, ale odbierałam bo dłuższym czasie. Zresztą Blobbiathan wykluł mi się koło 14, event wskoczył chyba o 11, więc raczej już go naprawiono. Dostaliśmy za to rekompensatę, tęczową Artemis (wow, jaka szczodrość) i przedłużenie o 2 dni. Nawet fajnie, ale niestety wiadomość o rekompensacie buga zeszła się z wiadomością o klasyfikacji, która zabolała chyba każdego starego gracza.

Ogólna ocena eventu: 3/10. Identycznie jak na Halloween. Byłoby 2/10, ale miałam lepszy drop, a skoro Halloween dałam 3, a drop miałam beznadziejny, to głupio dać 2, kiedy drop był duuuuużo lepszy. Mimo wszystko miał wiecej minusów niż plusów. Odgrzewany i niestrawny kotlet, który raczej zdenerwował niż ucieszył. Znowu losowa mapka, nad którą nikt nie miał nawet niewielkiej kontroli, maszyna losująca ilość ilustracji bez względu na wybory czy zeszłoroczny strój za ZM na mapce (dla niektórych to plus, dla innych minus). Jedyna poprawa, w dropie, a przynajmniej dla mnie. I że w końcu udało mi się samodzielnie złapać tego ślicznego chowańca. Znowu losowy event, gdzie albo masz szczęście, albo go nie, bo żadnego wpływu na niego nie masz. Również nie będę go mile wspominać.
Szkoda, że zrezygnowano z bardzo lubianej, tradycyjnej mapki, a serwują nam istną loteriadę i cyrk na kółkach.
Zbliżają się Walentynki. Wcale ich nie chcę. Niech z nich zrezygnują, skoro teraz eventy przynoszą więcej nerwów niż radości. A oni mają wprawę z usuwaniem dobrych rzeczy. Zeszły rok był rokiem złych eventów. I albo w tym roku będzie lepiej, w końcu zrozumieją, że gracze wolą prościej, normalniej, albo rokiem bez eventów. Wiem, że gra musi na siebie zarobić, nie neguje strojów za doładowanie, ale nadal utrzymuje, że podstawowa forma eventu powinna być możliwa do wykonania bez otwierania portfela, a wszystkie ewentualne ekskluzywne dodatki dla tych, co wspierają. Bo przez to, co teraz wyprawiają, tylko zniechęcają do wspierania ich. Cóż, ich wybór.
Smutne tylko, że poświecają naprawdę fajna, ciekawą i zupełnie inną grę na rzecz nudnego SF i wcale nie wyjątkowego ML, tak ogłaszanego i reklamowanego, a w rzeczywistości bardzo przeciętnego.

#543 10-01-2020 o 01h16

Straż Cienia
PinkYoshiEgg
Młody rekrut
PinkYoshiEgg
...

Event dawno się skończył, więc czas najwyższy go skomentować.

Sama forma eventu (zadania i poszukiwania) nie jest zła, ale nie jest zbyt dobrze wykonana: nie podoba mi się za bardzo ta losowość na mapie, mogli dać trzy miejsca do wysyłania chowańca i wyszłoby na to samo...
To samo tyczy się losowego dawania ilustracji, w zwykłych odcinkach są jakieś konkretne odpowiedzi (chociaż niektórzy ponoć mają w ostatnich odcinkach jakieś problemy ze zdobyciem ilustracji) oraz można się czasem domyślić jakie trzeba wybrać, żeby dostać ilustrację, a tu nie ma się pewności i jest stres czy ktoś dostanie chociaż tę, na której mu najbardziej zależy... To już jest przesada.

Strój z mapy i ten za wykonywanie zadań są całkiem niezłe.

O ile chowańce z poprzedniego eventu jakoś mnie nie zachwyciły, tak z tego eventu są całkiem niezłe! Kotek skradł moje serce, jest przecudowny! Szkoda, że jest tylko rzadki... Za to wilk mnie tak mocno nie oczarował, faktycznie wygląda jak słaba podróba Xylvry.

Jeśli chodzi o drop chowańców, łapanie ich znacznie lepiej mi szło niż w poprzednim evencie (wtedy kruk pojawił mi się dwa razy: za jednym nie miałam przynęty, a za drugim nie dał się złapać... potem słuch o nim zaginął, a te z poprzedniego roku się nie pokazywały, tak jak ich przynęty). Złapałam kotka, dwa Pomponeigi oraz dwie Aurorci.

Ilustracje są całkiem niezłe, zdobyłam 2 z 3 (identyczną sytuację miałam w evencie halloweenowym), nie zdobyłam tylko tej z Karenn i Alajeą (na której mi najmniej zależało, w poprzednim evencie miałam tak samo). Jak wcześniej, najbardziej zależało mi na jednej ilustracji (wtedy to była z Leiftanem i Nevrą, a teraz z chowańcami) i udało mi się ją zdobyć, więc tym lepiej dla mnie.

Fabuła mi się nawet podobała, szczególnie poszukiwania duchów świąt i każdy moment z Panem Zimna.

Jack jest fantastyczny, kocham go! <3 Wielka szkoda, że nie można go wybrać na WS'a, tak na stałe w grze... Jest taki miły, serdeczny... I podoba mi się to, że nie jest taki oficjalny (jak pan maruda: Kero /static/img/forum/smilies/tongue.png ale i tak lubię tego jednorożca). Z wielką chęcią zostawiłabym dla niego swojego WS'a. Trzymam kciuki, żeby faktycznie pojawił się w następnym gwiazdkowym evencie.  /static/img/forum/smilies/smile.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 20 21 22